Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Witajcie kochani ludkowie:) No mam jeszcze kaca po wczorajszym łuuuuuuu dobrze ,ze mam sok pomidorowy.Wczoraj z kumpela postanowiłysmy zaszalec na parkiecie,oj dobrze nam to zrobiło nie ma jak zapomnieć si e w tańcu;) Kadarka:) no dobrze,ze juz nie piecze Ala:) a próbowałas ibuprom zatoki?? Biegnący.... szczęściarzu mieszkający nad morzem;) Aalex:) trzymam kciuki za lustra co by dobrze się trzymały i malowanie szafek:) KRZ:) no co jest ?? jakto a gdzie Twój optymizm który i mnie sie udzielał co?? zobaczysz jeszcze wszystko sie ułozy:) i nie poddawaj się :) zreszta my tu mozemy sobie podac wszyscy ręce bo kazdy ma tam jakies swoje bóle> Ale mocno Cie przytulam i głowa do góry:) Aha wrescie udało mi sie wygrać bilety na koncert STINGA jupiiiii!!!!!!! bardzo sie ciesze i chciałabym tam sie znaleśc na służewcu za dwa tygodnie:) Trzymajcie sie Miski i korzystajmy z promieni słonecznych :) u mnie duchota na maxa i słoneczko przymglone:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W te wrześniowe upały pozdrawiam Was z krainy jezior i lasów. Kadarko- ja też nie potrafię sobie wyobrazić tego żelazka na Twoim udzie, nie wiem jak to zrobiłaś, ale chyba nie było to takie proste:) Cordula-gratulacje tej wygranej:) ja nie gram bo mam inne plany na ten stingowy weekend, a jak zagram to wiem, że wygram i bede musiała wybierać, a nie chcę, więc nie gram:) Krz- trzymaj się, na pewno nie jest tak źle, a zawsze może przecież byc gorzej prawda? Jejku pocieszenia płynące z moich ust, niemożliwe:) Biegnący- no to niezłą masz \"koleżankę\", też uważam, że takie sprawy trzeba załatwiać patrząc komuś w oczy, ech. Miałam podobnie i wiem, że nie jest to miłe:( Ale cóż... Aalex- Ty uważaj na siebie za kierownicą, wariatów na drodze nie brakuje. Ostatnio jakiś pan leciał mi na czołówkę, musiałam przychamować z 90 do 20 km/h żeby się z nim nie zderzyć, aha i w takich sytuacjach zawsze zapominam gdzie jest klakson... Ala - :) Aga-Ta -:) Pozdrawiam wszytskich....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie no nie moze tak byc ze na jakims szarym koncu zostajemy:) przeciez my takie fajne ludziska a topik coraz nizej i nizej:)) dzis z opalania nici jakos tak brzydko a o slonu dzis nawet nie mam co marzyc.wczoraj tez troche zmarzlam ale bylam dosc dlugo na powietrzu:) objadlam sie brzoskwiniami i chyba przybylo mi ze 2 kilo. wiecie brakuje mi kogos z kim mozna byloby sobie pospacerowac nic nie mowiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Kochani:) Plan wczorajszego dnia wykonany w 100%:) Mam na jednej ścianie pas luster na całej długości:) Szafki kuchenne pomalowane na raz na jaśniusieńki zielony kolor:) Dziś jadę do znajomych, a jak wrócę skończę szafki i polenię się troszku... A cała reszta... mmmmmm...... Jestem w Siódmym Niebie..... :D Miłego dzionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytelniczkkaa28
aalex zdradz nam troche twojej slodkiej tajemnicy ;) co to za przystojniak ktory sprawia ze jestes w siodmym niebie ....ja tez tak chce ;) znaliscie sie juz wczesniej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ludziska !!! u mnie piekna pogoda upal 30 stopni i słoneczko na maxa dzisiaj juz byłam na święcie miodu i papryki hihihi a wieczorem hmmmm mam spotkanie i zaczynam się denerwowac i jestem jakaś pobudzona ;) no zobaczymy na czym to wszystko stoi:;) kurcze jest taki gorąc że co pół godziny pod prysznic;) uffffffff Ala........... na brzoskwiniach i dwa kilo cos ty;) a jeszce sie taki znajdzie nie tylko do milczenia:) Aalex:) nio ciesze sie bardzo ze wychodzisz na prostą trzymam kciuki:) miłego dnia kochani!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) teskniliscie za mna ?? bo ja za Wami tak :)!! Troche mnie nie bylo , mam kiulka stron do nadrobienia... ostatnio cos czesto imprezuje ;) Cordula.... :) misiu spotkamy sie 24 w Wa-wa hihihihihihiih Krz... co sie stalo ?? Biegnacy, Aalex, Kadarka, Aga-Ta , Ala , Reinmar 👄 U mnei bez zmian nic sie nie dzieje , mozj swiat stoi w miejscu tylko wodki ostatnio duzo ;) hihihihih Buziaki dla was i milej nocki :) Buziak 👄 cieplutko do podusi 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam_cham
Kadarka - To Twoje ? Skads kojarze ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek;) I poniedzialek mamy wrześniowy ,i w pracy sie z nas leje taka duchota;) MI:) no włąsnie ale numer co??? i zaglądaj misku tu częściej;) Biegnący..... Kadarka:) bardzo lubię te piosenkę;) Ala........jak tam zatoki?? nio wczoraj było spotkanie;) krótkie ale było,a i dziesiaj tez ma być;) no zobaczymy co bedzie dalej;) narzie w pracunci sobie siedzę i juz pomału machina sie rozkreca:) aha serwuję kawusię bo cisnienie spada;) dobrego dnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam..🖐️ Chyba jeszcze mam kaca..;) Wesele było przednie..:) nawet disko polo mi zbytnio nie przeszkadzało..;) :D wypiłam morze wódki..;) -to pewnie dlatego..;) Ten mój \"niski\' partner nie pił więc robił za dyżurnego kierowcę -często zostawałam bez opieki i jakoś sobie radziłam ..;) myslę, ze całkiem nieżle..;):) Tez lubie Bartosiewicz...;) Pozdr.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bardzo rozumiem -jakiś protest...? Nie podoba Ci sie kawałek \"Sen\"..?..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj BArtosiewicz zdecydowanie na nie pamietam jak bylam w 8 klasie podstawowki byl taki program dla mlodziezy w TV z bartosiewicz jako gosciem ta baba nie umiala zlozyc porzadnie zdanie w ojczystym jezyku - od tamtej pory co by nie zrobila to powiem ze dla mnie robi wszystko zle -feeeeeeeeeee ale nie bronie miec wam wlasnego zdania lubie takich ludzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejki:) A ja lubię Bartosiewicz i ta piosenka to jedna z moich ulubionych, ale po prostu rozpływam się przy \"Skłamałam..\":) A to, że po polsku nie umie, hmmm.. może z zagranicy jest;) Kadarko, ja również myślę na poważnie, aby pójść do psychologa, bo coś chyba nie tak ze mną..:) Póki co ide na yogę i na siłownie;) W zdrowym ciele zdrowy duch:) Humor i samopoczucie mi bardzo dopisuje, ale gdzieś tak czuję, że skaczę i bawie sie na samej krawędzi.. KRZ.. a co u Ciebie? Może podobnie.. Śnieżynko, Czarownico, gdzie jesteście??? Mi... witaj👄 Zachwyca mnie ostatnio pogoda. W sobotę i niedzielę napociłem sie z duchoty koło Szczecina i Piły, a dziś rano w krótkim rękawku do pracy, tak ciepło. Chwilę później rozpętała sie burza z ulewą, zdążylem w ostatniej chwili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oddałeś mi serce, żeby w zamian wziaść moje, teraz żądasz go z powrotem. Oddaje Ci oba, bo już nie wiem, które moje...\" ładne to prawda?? nie wiem czyj to cytat ale jakos tak go ptzytaczam;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kadarko:) a moge kopnąc twojego anioła zeby ruszył tyłek i ksiązke Ci znalazł??:) a moze ona gdzies jest tylko diabeł ja ogonem przykrył,jak nie bedzie potzebna to sie znajdzie zawsze tak jest:) trzymaj się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestań tak gadać, bo jeszcze się spełni! Nie ma żadnego fatum, to tylko książka... Ok, aż książka:) Jeśli nie masz jej w domu, to przecież nie wydrukowano tylko jednej, prawda? Kobietko, proszę natychmiast wziąść się w garść:) A Twój Anioł tylko czeka, aż będzie Ci naprawdę potrzebny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarko, znalazła się? Na pewno gdzieś jest w domu i śmieje się z psikusa;) Mi za to podział się bilet miesięczny, wczoraj jeszcze był, a dziś nie ma:) a kurdę 2 tygodnie zostało do końca. Za to za oknem piękne słońce, a kiedy rano jechałem do pracy, to krajobraz lasów i pól z mgłą prześwietlaną promykami wschodzącego słonka był boski, aż przerwałem czytać książkę:) Zauważylem, że w związku z nowym rokiem szkolnym zmienił sie zestaw ludzi w autobusie i pojawiła się baardzo interesującą dama, która również czyta:) Pewnie jakaś nauczycielka;) Miłego dnia kochani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka napewno sie znajdzie ta ksiazka Cordula ma racje to ten czort jak mi dzis sie randka w ciemno nie uda to bez zartow przezucam sie na dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam takie pytanie
Czy autor tego topiku tu jeszcze zagląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Witam..🖐️ Chyba chodzi o autorkę..;) Kadarko- z rzeczami potrzebnymi tak bywa ..ze znikają wtedy kiedy są potrzebne..;) A co do Bartosiewicz -nie mozna sie uprzedzać do ludzi po jednym wywiadzie..;) tym bardziej ze to już dawno było..moze miała wtedy zły dzień ..? albo kaca giganta..???;) no a poza tym trzeba oddzielić człowieka od jego twórczości..:P Ja raczej mam ją za elokwentną i inteligentną osobę..:) i nigdy nie zrobiła na mnie złego wrażenia..;) a czytałam i widziałam w swoim zyciu mnóstwo wywiadów..;) pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) u mnie za to pochmurno i tak troszki deszczowo;) ale słoneczko tak niechcący pobłyskuje zza chmur;) Kurcze no i od swojego pana M dostałam zaproszenie na impreze ,maja być stroje wizytowe.No i dylemat ,czy mozna załozyc eleganckie spodnie od zakietu i jakąś fajną bluzke np.bez pleców??? w ogóle to jakos tak zdarzenia przyspieszyły najpierw sie nie odzywał potem znowu zaczelismy klikac a teraz ta impreza.fakt facet mi sie podoba,ale rozum swoje podpowiada,ale co tam mam ochotę sie pobawic na parkiecie i jush:) kadarko:) czuje ze ksiazka jest;) Ala....... Trzymam mocno kciuki zeby to był fajny facet;) Biegnący......... No prosze to nic innego jak poczekac ,kiedy bedzie wolne miejsce obok tej damy i zacząć rozmowe;) Aga -ta :) co to strój wizytowy ty sie tam znasz na modzie czy musi byc to tylko mała czarna?? wole spodnie ;) Pozdrawiam i kawa na stole!!!! a gdzie reszta topikowców???hmm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooo to ja taka do tylu:) Aga-ta znasz sie na tym:) no to mi powiedz czy bede bardzo zle wygladac jak zaczne do jasnych bezowych butow nosic czarna torbe?? torebke wlasciwie :) w sumie wiem ze nikt mnie nie rozbierze na ulicy ale przemoc sie niemoge a szkoda kasy na torebke na zime-jasna ocywiscie:) stara splonela:) w ogniu pieca C.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nieźle -wyszło na to ze jestem ekspertem..:P Cordula -jasne ze nie ma terroru \"małej czarnej\"..;) szczególnie jeśli te spodnie to nie dzinsy..:P no i chyba nie będziesz się na imprezie obracac w towarzystwie emerytek..??:) Ala -jeśli zrównoważysz tę czerń torebki jakimś innym czarnym elementem -będzie ok..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojojoj, koniec trzeciej strony.... podciągam nas troszeczkę:) Przy okazji może napiszę, że u mnie po staremu... Wielkie szczęście, ale pomieszane ze smutkiem... Totalne rozdarcie, chęć rzucenia wszystkiego... Wszystko wywróciło się do góry nogami i czuję że przede mną coś bardzo ważnego... jakiś przełom... Czekam więc cierpliwie na rozwój wypadków.... Miłego wieczorku Kochani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kacha 28
przełom?? hm to tak jak u mnie przełamuje sie juz od niedzieli i ciagle sie boję a na dodatek moja silna wola znów poszła na łeb...jeden telefon a ja miekne...tosz to ja zawsze twarda baba byłam a tu...jeden pan potrafi mnie tak zmiękczyc... nie nie nie dam się...niech wie kto tu rzadzi,3 raz wracac o nie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostane przy facetach:) nawet gdybym miala go juz nie spotkac to milo bylo spotkac sie z kims kto nie uciekl na moj widok, kims kogo nie musialm zabawiac rozmowa bo sam mowil i to nawet ciekawie, no i chyba uratowal moja resztke nadzieii , ze sa normalni faceci na tym swiecie. A No plus dla niego to ani na powitanie ani na pozegnanie nie wyrywal sie do calowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×