Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Gość kacha 28
a ja ...miałam jechac na koncert bilet czeka a tu nasz Pan przewodniczacy zwołał w sobote o 16 zebranie komisji wyborczej i po co ja sie do tego pchałam ??? a tak miało być pieknie tylko niedziela wiec zdążyłabym wrócic z warszwy ehhh,i jak tu nie kładą mi kłod pod nogi,wszytko nie tak!!! ale kupiłam juz buty na wesele ide 1 pazdziernika ja i obcasy !!! ale naprawde sie w nich czuje super i do tego bardzo kobieco eh pozdrawiam wszystkich bedących na Stingu i cała reszte,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej..🖐️ Dowiedziałam się wczoraj (przy okazji) od mamy, ze mój braciszek idzie na Stinga ze swoją dziewczyną -oboje mają telefony w Idei i nawet o mnie nie pomysleli...chyba się od siebie oddalamy..:( No a bądź co bądź wszyscy mieszkamy na codzień w W-wie..;) I tak bym nie mogła pójść przez te nieszczęsne targi --no ale mógł chociaż ze mną o tym pogadać. Kiedyś byliśmy sobie tacy bliscy- szczególnie jeśli chodzi o sprawy muzyczne..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Pieknej pogody ciąg dalszy:) Kadarka:) jak to cięć radykalnych ??czy tu chodzi o ciecia finansowe czy moze ciecia na ciele??? ;) Aga-Ta :) no jak dobrze pójdzie to tez znajde sie na tym koncercie;) chociaz troche przeraza mnie ta ilośc ludzi .istny tłum tam bedzie;) w radiu powiedzieli ze spada ciesnienie;) czyli co kawa na stół:) miłego dnia i super weekendu ,trzeba korzystac z pogody bo jak jesień to i chlapa niedługo bedzie,chociaz moze nie koniecznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nudyyyyyyyy
bleee Jestescie beznadziejni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala ......... jak to nie bedzie cieplej:) bedzie bedzie;) moze przynajmniej na sercu zrobi sie cieplej;) poznanie kogos jesienią wrózy dobry i długi związek:) teraz jest szanasa:) bo szansa zawsze jest jakaś:) MIŁEGO DNIA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama w życiu
a ja się cieszę że idzie jeśień i nie bęzie mnie kłuć w oczy to wsztystko czego nie mam, będą siedzieć w domach Ci wszyscy szczęsliwi, nie będą mi paradować pod oknami parki zakochane, przynajmniej będę miała poczucie że żyję tak jak wszyscy...bo w lato mam wrażenie że tylko ja sama spędzam czas.. nieźle mnie sfrustrowało....:-( ale tak się czuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do samej w zyciu
idzie jesien ,żólte liscie.szczęście niosą powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama w zyciu
tak jak wiosna miała przynieśc szczęscie, lato a teraz jesień...może zima..jestem sfrustrowana mocno...nie widzę jesnych stron i nie wiem dlaczego jestem sama..przeciez niczego mi nie brakuje tak na oko? ale widzac czegos mi brakuje... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) gdzie si Mi podziala????? ide na tortury!!ludzie beda dzis leniuchowac a ja sluchac co to jest przedsiebiorczosc:) wiecie co jest najsmieszniejsze?? ano to , ze wiedze z tego zakresu przekazuje nam pani po pedagogice uczaca w szkole sredniej przedsiebiorczosci:) sama w zyciu nie ty jedna jestes sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani!!!! Oj rzeczywiście cos przysnelismy na naszym topiku:) ale wiem jest piękna pogoda i narazie wszyscy w terenie.Ale poczekajmy jak bedzie lało,to sie pewnikiem zapełni;) jak przystanek autobusowy w czasie deszczu;) jednak jadę na Stinga:D oj juz nie moge sie doczekać,ciekawa jestem tylko jak my sie przedrzemy przez ten korek i dotrzemy na miejsce;) hihihi Miski dobrej soboty i pisac pisac !!! a nie czytać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftyujkhj
:D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka piękna pogoda za oknem (jak nie jesień:), a ja z chorym gardziołkiem. Kiepsko sie czuje i siedze w domku:(, ale jutro może wyskoczę, bo tak mi szkoda tej pogody.. A jesień piękna jest, tylko zimy nie lubię. Na zakochanie każda pora dobro, jeśli spotka się właściwą osobę... :) Tylko jakoś się z nią mijam:( Miłej soboty kochani i udanego koncertu S.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pije 3 kawe bo przysypiam chyba bede chora a do tego humor mam kiepski bo ulecialy osttaki nadzieii ze na weselicho pojde z kims. jednak nie zla passa mnie w sprawach sercowych nie opuszcza i cala rodzinke powitam sama. juz postanowilam ze sie upije, nawet zapowiedzilam mamie zeby sie nie dziwila.bo co to za zabawa ja sama plasac nie umiem. no i co z tego ze mam suknie, buciuki jak partnera brak:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja byłam dziś na koniach, kurcze zacznę znowu jeżdzić było super, las, koń, przyroda...co więcej potrzeba do szczęścia...szkoda że tylko raz w tygodniu mam czas..może i sama jestem ale z koniem to zawsze rażniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha 28
a ja nie na Stingu no cóż może jeszcze kiedys dane mi bedzie,za to jutro ok 4.30 pobudka -komisja wyborcza jakos przezyje ta niedziele. Poztym właczam dziś kompa a tam mi wszytkie dane uleciały ehhh jak pech to pech... za to zrobiłam dobre ciacho i własnie teraz kawka do tego i na osłode życia-jest ktos chetny??? a moje Słońce znów gdzieś daleko a ja tu sma dobrze że chociaz wczoraj mogłam usłyszeć jego głos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu ja pierwsza??????????gdzie sie podziewacie??? przeciez wszyscy ni epojechali na stinga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha 28
Ale Zero to ciasto które pierwszy raz mi wyszlo...tort jabłkowy tzn masa jabłkowa bita smietana i czekolada pycha,mój brat wczoraj stwierdził ze to niemozliwe ze to ja piekłam ze ktos w tym domu musiał być...a ja na to tak był...świety spokój...naprawde pycha i zapraszam jeszcze dzis do kawki po obiadku jeszcze zostało... A ja rano o 5 na komisje i tak mnie jakos wzieło ze pomyslłam pojde zagłosowac zebym potem nie miała pretensji kogo to wybrali i wracajac z komisji bo byłam rano na godzinke pieczatki porobic he he weszłam i zagłosowałam 6.03 dokładnie chyba byłam pierwsza... na kobiety na kobiety... pozdrawiam ciplutko piekny dzionek dzis nam nastał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha, ale mi apetytu narobiłaś:D Normalnie wpraszam się na ten tort:) Jednak poszedłem zagłosować i warto było, bo obsługiwała mnie wyjątkowo piękna dziewczyna, aż zapomniałem gdzie mieszkam;) Zagłosowałem również na kobiety:) Niech panie porządzą trochę. Ala, czytam sobie Kod Leonarda, w oryginale po angielsku hihi, kupiony w empiku w Gdyni:) Już mi duzo lepiej ze zdrowiem, wiec otworzę może jakies winko na dzisiejszy wyjątkowy wieczór. Kiedy byłem na plaży, to sporo ludzi się opalało, bo pogoda jak prawie w lipcu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robie zapiekanki :) na noc to troche nie zdrowe ale co tam. jednak poszlam na glosowanie stwierdzilam ze walkowerem nie oddam wladzy dla LPR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z wieczora:) Sting jest wielki;) heheh no koncert bardzo fajny,kurcze niektóre kawałki działają na mnie jak balsam:) Tłumy nieprzebrane,korki potęzne;) dobrze ,ze kolega sie nad nami zlitował i zabrał nas do siebie na nocleg;) totez dzisiaj dopiero zjechałam z Wawy:) ale jeszcze zdązyłam spełnic swój obywatelski obowiązek;) no ale pewnikiem z tego tortu jabłkowego to juz pewnikiem nic nie zostało;):D a pogoda tak wspaniala jak ja lubie to swiatło jesienia takie miekkie ,zamglone;) hmmmm dobrze ze pogoda była i ciepło w czasie koncertu;) a co do koni tak wspaniale hobby;) smielismy sie bo koncert był na służewcu a tam były fajne przeszkody ,i kluczylismy miedzy jakimis rzywopłotami a pagórkami i fosami z wodą ;) zresztą stalismy niedaleko jakiegos stawu wypełnionego wodą heheh ale tam było najlepiej słychac i widac;) pomykam kochani spać bo jestem zmeczona i padam na pyszczek;) spokojnej nocy i pieknego początku tygodnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kochani, gdzie jesteście!? Obudziliśmy sie w nowej Polsce;), nasze siatkarki zdobyły złoto, hurrra!, a wy śpicie😴 :) Zaparzam kawę z tej okazji i zaraz skombinuję jakieś ciacho. A tak w ogóle, to zostałem zdekonspirowany na forum przez pewną sympatyczną koleżankę z mojego miasta:) Od jakiegoś czasu czyta nasz topik i tak skojarzyła moje wpisy ze mną, choć starałem sie być bardzo ogólnikowy:) Pozdrawiam Cię K. 🖐️ Miłego dnia Kochane Leniwce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Jestem wykonczona po targach..naprawdę ledwo żyję -tym bardziej ze dopadło mnie przeziębienie i trzyma od kilku dni. Roboty mam fuul-nie wiem w co ręce włożyć, niewyspana jestem bo nie miałam kiedy odespać tygodnia -a tu juz mamy następny..jak ja to wszystko pociągnę..?? nieprzytomna jestem. Nawet Stinga w całości nie obejrzałam ( w TV 2) zresztą i tak interesowały mnie tylko te kawałki z Police -a to na szczęście zagrali na początku..:) Czekam z utęsknieniem na następny weekend..;) pa -pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha -co do wyborów, nie mogłam zagłosowac bo nie jestem tutaj zameldowana- i nieco mnie zaskoczyły wstępne wyniki- nie lubie Kaczyńskich....a PiS jest jak dla mnie zbyt radykalna i za mało elastyczna.byłam pewna że PO będzie miała najwięcej głosów. Za tydzień będe u siebie i na pewno zagłosuję ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) piękny dzień,prawda ? aż się chce żyć .. :) doczekaliśmy się w końcu godziwej pogody :D coprawda z początku nowego tygodnia to jakoś niespecjalnie jestem zadowolony .. :P ale jakoś to będzie :) życzę wam miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×