Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

A u mnie była piekna pogoda przez cała niedzielę:) aha i byłam na filmie Oliver Twist:) polecam naprawde fajny film:) jutro ma byc pogoda :) czyli nosy do góry miski;) i usmiechamy sie ,usmiechamy;) :D zapłakana:) jak tam samopoczucie?? blizej do łez?? czy do usmiechu?/ dawno Cie u nas nie było:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry melduje sie n porannej kawie tzn juz parze dla wszystkich do wyboru do koloru :)... Dzisiaj sie zakrecilam i wstalam wczesniej oczywiscie mama na 8 d o pracy a jest 7 i chcialam wychodzic dobrze, ze mnie mama zatrzymala bym pocalowala klamke w urzedzie.( ahhhhh chyba sie zakochalam :P:) Wiec oswiadczam ,ze jestem w ziwazku ( chyba ) ale niestety na odkleglosc :( dzieli nas kilka państw i morze , kurde :( , znalismy sie tyle lat i nagle przyjechal na ilka tygodni do Polski i jakos tak cos zaiskrzylo .... jak narazie nie chce zapeszac, ale jest fajnie tylko mi sie teskni :( jemu tez sie tesknie ( dawno nikt za mna nie tesknil :) )...jeszcze 2 miesiace i sie zobaczymy :) ... Najlepsze jest to ,ze tyle lat narzekalam ,jak to mi nie jest zle samej i mialam doly, a jak to juz sie zaczelo to sie przestraszylam i nie wiedzialam czy sie odnajde, nachodzily mnie mysli, ze znowu nie wyjdzie a ja sie zaangazuje przeciez w koncu nie bylo i tak zle samej ;0 nie moglam sie przyzwyczaic do tego ... i dalej nie moge sie przyzwyczic ,ze jest ktos :) przez tyle lat bylam sama , ze chyba troche minie jak zaczne sie bardziej ,z tego cieszysc i o tym mowic , jak narazie jest to dla mnei szok i mam duzo NIEPEWOSCI... On jest chyba bardziej pewny niz ja :) - to chyba dobrze hihihihhihi Oprocz tego mam jaja w szkole troche mi namieszali ale ta szkola jest zdolna do tego wiec teraz robie wszystko by to jakos naprawic.Jedyne co chyba wyniose z tej szkoly to negocjacje z osobami na wysokich stanowiskach i kombinowanie. Biegnacy wyslij linka obaczymy :) hihihihihihi Cordula... mam nadzieje ,ze zagotujesz ta wode i bedziemy tzn bedziecie pic niezla kaweczke np. Latte hihihihi trzymam kciuki bo Ci sie nalezy ,jak chlopu ziemia hihihihihih Aalex... gratulacje :) cieszze sie ogromnie ,ze jestes szczesliwa. Ala... 👄 Kadarka 👄 Krz ... nie przemeczaj sie w tej szkole ;)🌼 Zaplakana... :) Aga-Ta....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu zaczynamy ostry zap....:D cholerne studia Mi :D ja wiedziałem, że tak będzie:D super Pozdrawiam wszystkich...łapię kawę i zajmuję swoje miejsce na lini startu...jeahhh:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Ja mam wesele dopiero przed sobą...\') Coś ostatnio mamy wysyp bardzo przykrych wypadków drogowych.. Chyba ludzie mają zbyt cięzką stopę... Obyśmy zdrowi byli. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Leniwce Kochane:) Ale się za wami stęskniłem:) Jejku jaki jestem padnięty po weekendzie. Ale fajnie było, szczególnie w Łodzi. Rety, jakie tam mają knajpy!!! Kumpela oprowadzała mnie po różnych i normalnie poezja. Wnętrza i pewne pomysły rozbrajające: np. toaleta za weneckim lustrem, że siedząc na tronie masz widok na cała knajpę:D Kumpela mówi, że sie zawsze stresuje w tej toalecie, bo myśli że ją widać. Jestem ogólnie zachwycony. Żeby tu u nas chociaż jedna taka knajpka była. Niedzielę spędziłem na pokazach prac polowych na malowniczej wsi pod Łowiczem:) Były stroje ludowe i piękna, słoneczna pogoda:) A jaki tam piękny, stary kościół mają! Nie jeden Kraków pozazdrościłby:) Mi.... WSZYSTKIEGO DOBREGO:) Kurdę, aby Ci się powiodlo, choć cięzka sprawa tak na odległośc, ale da radę:) Ale zaglądaj tutaj i pisz jak tam idzie:) I czyżby przygotowania na zmianę czasu? ;) Alu, wprawdzie jak widać jest coraz wiecej niesamotnych tutaj, ale jeszcze jestem ja:) Cordulka :), Kadarka (chyba:) , Agatka:), no i ktoś na pewno jeszcze:) A ja mam do Pań pytanie:) Zainspirowany pewnymi perypetiami mojej kumpeli tak myślę sobie: po co kobiecie facet??????? :) w kilku punktach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla Biegnącego
Po co kobiecie facet? Zeby moc sie do niego przytulic,miec poczucie bezpieczenstwa, do sexu, zeby milo spedzac czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie miski ulubione;) nio u mnie chyba wyglada słoneczko;) i nie jest zle kolezanka robi imieniny w pracy i bedzie pite i jedzone;) na kaweczke oczywiscie sie załapuje;) Mi:) kocie trzymaj sie misku i zobaczysz bedzie dobrze ,nawet nie wiesz jak sie cieszę ,ze narescie masz kogos kto o tobie mysli:) a te wode bede gotowac a jak,obym sie tylko nie spazyła wrzatkiem;) Ala....... no super ze sie ubawiłas;) Aga-ta tez bym sie pobawila i potanczyła ;) na weselu a tu jak na złośc nik sie nie chce wydac;) reinmar;) witaszki i uczyc si e uczyc;):P ale dasz sobie rade :) Biegnacy......... no jak do czego facet kobiecie :) a zeby nawet patrzył tak ładnie w oczy i sie pieknie usmiechał;) i trzymał za rekę:) i opowiadał jej o stokrotkach;) kadarka:) zgadzam sie:) ostanio zaintrygowała mnie ksiązka po tytułem \" Mężczyzni kochaja zołzy\" hmmmm trzymajcie sie i super dnia:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Agatko, to sprawa zasadnicza:D Ale przybliże inspirację: otóż kupela szła do samochodu ze swoim facetem i zauważyła, ze jest za mało powietrza w oponie i odruchowo poprosiła go, aby podpompował. Okazało się, że ten nie umie:) Wkurzyła się i zrobiła to sama:) Podobnego typu \"techniczne\" incydentu już sie zdażały, więc zadała mu pytanie do czego jest on jej potrzebny???:) W tym zwiazku to ona nosi spodnie i ma tego dość. No bo ile można się przytulać i dawać kwiatki, a kiedy pojawia się prawdziwe wyzwanie, to nici:) I specjalna pointa dla Agatki:) To ona płaci za piwo, bo uroczy pan bez kasy ostatnio:) No i tak to jest w niektórych związkach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale może jest przynajmniej zabójczo przystojny..?;) i dobrze całuje..;) Tylko pod takim warunkiem mogłabym takie "coś" tolerować..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani:) Mi, Słonko... bardzo się cieszę:) Wiedziałam, że przyjdzie taki dzień, kiedy pojawisz się u nas taka radosna i zakochana:) Trzymam za Was kciuki bardzo mocno:) Mój Mężczyzna jest 500km ode mnie, ani On na razie nie może z różnych przyczyn być bliżej, ani ja nie mogę... Ale pierwszy raz w życiu czułam się jak w prawdziwym domu, było mi tak dobrze, rodzinnie... I uslyszałam, że to dzięki mnie... To najpiękniejszy komplement, jaki kiedykolwiek uslyszałam... Swoją drogą coraz intensywniej pragnę stworzyć prawdziwy dom, pragnę móc się troszczyć o swoich najbliższych... i wiem, że wkrótce będzie mi dane:) (Hope, bardzo proszę, nie krzycz na mnie;) ) Biegnący, ja krótko odpowiem na Twoje pytanie. Kobieta potrzebuje oparcia, poczucia bezpieczeństwa, czasem jest jak dziecko... Jeśli widzi, ze facet nie radzi sobie z meskimi czynnościami obawia się, ze nie zaspokoi tych jej zupełnie podstawowych potrzeb. To jest moje zdanie... Pozdrawiam Was Kochani bardzo ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_28
Dlaczego jestem sama? Nie wiem. Pewnie dlatego, że jestem cholerną kretynką i ciągle robię coś nie tak... Pozdrawiam single i singielki. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... Cordulko, jestem, jestem, czytam, ale się nie udzielam po prostu... Czy do łeż bliżej czy do smiechu? Zależy którego dnia , o której godzinie. Zmienna jestem straszliwie... Mi...cieszę się bardzo...może to jest tak po prostu, że trzeba odczekać swoje? W samotności? Oby:) Cieszę się, że koleja osoba na forum ma na buzi uśmiech, dzięki komuś... Biegnący? Do czego jest potrzebny facet? Mi chyba do...szczęścia:) A poza tym jak wyżej:przytulania, oparcia, czułości, NAPOMPOWANIA koła (sama nie potrafię, albo nie chcę potrafić- z lenistwa) Dziewczyny :) Pozdrawiam, jestem i czytam Was. Aha, a u mnie za kilka dni zagości usmiech na twarzy, gdyż znajdę się bliżej nieba(w dosłownym tego słowa znaczeniu), już nie mogę się doczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biegnący a do czego..
facetowi potrzebna jest kobieta ?????? w kilku punktach :) chociaż może być też opowiadanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex:) no no czuję zmiany;) zapłakana:) czyzbys miała leciec samolotem?? czy może lot balonem?? i pisz pisz ,nie czytaj tylko pisz:) kurcze kolezanka wyciaga mnie na kurs tańca, jutro ooo ranyyy ;) ciekawe doswiadczenie;) zobaczymy ;)jak to pójdzie moze jakies latino dance??;) miłej nocy kochani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadzac po doswiadczeniach aalex z przeprowadzka nie jest do niczego przydatny ale moja kolezanka zawsze mowi ze do odkrecania sloikow a ja chora-łeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Do odkręcania słoików są odpowiednie przyrządy..;) nie trzeba się od razu meczyć z facetem..no a poza tym musiałabys go o to chyba kilka godzin prosić..;) Zawsze szybciej jest to załatwić samej..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ta nie mozemy dołowac Biegnacego. ciekawe czy on nie mialby dosc tego ciagle ptrzytulania ??Biegnacy powiedz jak to jest naprawde czy facecilubia sie przytulac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiadammm
Tak , wbrew pozorom faceci uwielbiaja byc przytulani , pieszczeni, glaskani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponoć uwielbiają...
ale żaden z czarnym nickiem publicznie się do tego nie przyzna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamietam ten temat
był chyba założony jakiś rok temu , w związku z tym mam pytanie , czy zagląda tu autorka tego topiku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja przyznam publicznie, że baardzo lubię się przytulać do ukochanej kobiety:) miauuuu, jak za tym tęsknię.. A do czego kobieta mężczyźnie? 3x P;) poprzytulać 🌻 pokochać 👄 pojeść :) U mnie w tej kolejności:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evee
ja jestem sama... i chyba juz tak zostanie,.... chyba nie zasluzylam... chyba... moze mam za malo moze nie umiem... .... moze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow!! Biegnacy wiedzialm, ze mnie nie zawiedziesz. dzieki bardzo:) za to co napisales:) a moja przedmowczyni niech nie mysl ze nie zasluzyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×