Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Gość heheheffhfhgfewe
ale wy pierdoly wypisujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka mam 12 punktów w tym 10 za jednym razem (podwójne przekroczenie) i teraz tylko siedzę w nerwach czy nie dostanę znowu zdjęcia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala.......... no wiesz co?? jak mozesz tak myslec nawet...... zabraniam kategorycznie zabraniam takiego myslenia:) sciskam i przytulam mocno:) ide na film :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam w cale nie mam punktów bo jezdze na rowerze;) albo autobusami;) Aalex:) wiesz co a może ty powinnas startowac w rajdach samochodowych?? tam przynajmniej nie wlepiaja tych punktów a jeszcze mozna poszalec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście że tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo ciii troszke zamarudziłam i hmmmmmmm Kadarko gdzies przeczytałam ze: Kochamy nie z powodu zalet i nienawidzimy nie z powodu wad. Ot po prostu, instynktownie - tak jak psy nie znoszą kotów bez żadnego powodu. ale mysle,ze zeby nienawidzic to trzeba miec konkretny powód ,zreszta nienawiść to bardzo negatywne uczucie . Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi:) Wczoraj bylem na dachu, bo zamowilem sobie okienko na swiat, czyli zestaw tvsat:) Teraz bede godzinami gapił się w w tv i obzeral sie chipsami:) Nawet kupie sobie cole, której nie cierpię:) i żadnych kobiet, koniec:P A z tym nienawidzeniem, to mam taką osobę, wobec której czuję raczej nie nienawiść co raczej odrazę i straszną niechęć. Kiedyś była moim wielkim przyjacielem, a teraz nie chcę na nią patrzeć, ale raczej nie mogę nazwać tego nienawiścią. Chyba jeszcze za mało uprzykrzyła mi życie:D Mam w końcu dalsze fotki z rowerowych wypraw, jeśli ktoś chce popatrzeć:) http://www.ustka.gaa.pl/rowokol/ http://www.ustka.gaa.pl/wydmaorzechowska/ Miłego dnia kochani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Kadarko-moze to jakoweś uczulenie..? nie zmieniałaś ostatnio kremu do twarzy..? albo jakiegoś innego produktu kosmetycznego..? Biegnący -od chipsów i Coli urośnie Ci brzuch i będziesz mniej atrakcyjny..:P rozumiem ze robisz to z pełną premedytacją ..coby już żadna panna na Ciebie nie śmiała nawet spojrzeć..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kadarko nieszczęśliwa..
to może posmaruj czymś tą buzię :) ( Skinoren, Acne-derm, czy coś w tym stylu ) a zamiast chipsów drożdże Torula, ponoć pomagają :) jak jamnik się czuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość painka
biegnący nie łam się to przejściowe chipsy i cola to u facetów no i piwko u nas zakupy i lody pogadychy to najlepsze odreagowanie zwiazku ja w takim tkwilam 1,5 roku facet mnie tak omotał ze nie mialam czasu dla nikogo tylko on po rozstaniu mam ze dwie kumpele reszta odeszła bo nie mialam dla nich czasu a za miesiac mam wesele jestem swiadkowa i niemam z kim isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd to późnienie w dojrzewaniu...?Może twoi rodzice chcieli ukryć twój młody wiek i wmówili Ci, ze jestes duużo starsza..:P Tyle lat żyłaś w nieświadomości, ze jesteś nastolatką ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widać fałszowanie aktu urodzenia nic nie dało ..-natura górą..:D To pewnie kiedy odbierałaś dowód osobisty miałaś zaledwie 10 lat..biedactwo- dzieciństwo Ci zmarnowali..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze przy okazji da się anulować te wszystkie mandaty..? Zawsze to jakaś korzyść..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość painka
dzieki biegnący mam jeszcze miesiac a wawa jest duza znalazlyscie partnera przez miesiac na wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No przecież
Biegnący się OFERUJE ! to po co szukać innego ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość painka
biegnacy skapitulował czemu niektore kobiety odstraszaja facetow nawet gdy oni ich nie widza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość painka
wszyscy ciężko pracują ale się zachciało wszystkim wesel i to taka pora pazdziernik prawie całe lato było ciepło jestem świadkową nie mam faceta exa nie poproszę nie ma mowy ponudzę się sama.a myślisz że mogę założyć czarną spódnicę z tafty i do tego bluzeczkę na ramiączkach taką jedwab złota lub ecri a ty jak sie ubierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez mam nie swoje co prawda:) 1 pazdziernika i amanta potrzebuje:) Mi.. tez ma weselicho:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość painka
a pisalam do agaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość painka
ale zero naprawde a myślałam że sama mam taki problem wszystkie dziewczyny maja jakichś kumpli z pracy ja siedze w biurze facet po fakcie koledzy ze studiów rozmyli sie bo widzialam tylko mojego jedynego ktory byl zazdrosny a teraz klapa koszmar przeciez nie poprosze kolegi ktorego nie widzialam 1,5 roku ni z tego ni z owego by ze mna poszedl. co ja mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym jednak poprosiła..;)-ma miesiąc, zeby się z tym faktem oswoić....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kreacji jeszcze nie miałam czasu pomysleć -po wypłacie to zrobię..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×