Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Ale dziś dzień był! Byłem na plaży po pracy i kąpałem się nawet w morzu. Fajna woda i fale. Uwielbiam wrzesień za te ostatnie dni lata.. tę nostalgię za wakacyjnym szaleństwem..:) Oby jutro jeszcze było trochę słońca. A dziś idę jeszcze popatrzeć na gwiazdy, bo piękne czarne niebo dziś:) Słodkich snów i udanego weekendu kochani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam prymusowe odzwyczajanie sie od kompa. panie w UP takie zapracowane ze niczego sie nie dowiedzialam nie ma czasu dla interesantow bo je sniadanie, 2 sniadanie i lunch:) albo ma wazna rozmowe telefoniczna i maz pyta na ile minut ma wlaczyc mikrofale. wiecie ze jedyna praca jaka moge byc pewna ze dostane jak sobie zrobi odpowiedni kurs jest operator wozka widowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pieknie:) pogoda pieknie dalej sie utrzymuje:) kadarka:) zgadzam się w pełni z tym tekstem:) chyba wydrukuje i powiesze sobie w widocznym miejscu;) Ala........ przytulam Cię i głowa do góry;) hmmm wózek widłowy powiadasz;) moze być ciekawe doswiadczenie:) Aalex:) łapie sie na kaweczkę ,chociaz ostanio utrzymuje się wysokie ciesnienie i głowa mi o mało nie trzasnie;) zapłakana:) nie płacz juz bardzo Cie proszę:) pogłaskaj psa:) weż na kolana kota..........:) dzisiaj znowu bedzie u cioci na imieninach ............;) i tzw pępkowe boc to rodzina powiekszyła sie o małego Jasia:) . I coraz częściej odzywa sie u mnie instynkt macierzyński ehhhh super dnia i wieczorku i łapcie chwile nawet te ulotne;) Buziaki dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!:) Wpadłam tylko wszystkich pozdrowić i powiedzieć, że regularnie Was czytam, ale jakoś mi się ostatnio nie chce nic pisać na topik:( kryzys jakiś cy cóś...??:D Myślę o Was ciepło, buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blazej 27
ho ho aalex widze ze mocno cie trzyma i nie chce puscić ;) cudwonieeee ...to nieziemnski stan ktory trwa tak krotko ...za krotko ;) buziaki dla was anielice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blazej 28
ooo a podobno tylko kobiety sobie wiek odejmuja ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blazej 28
Watpie zebysmy sie znali chociaz mowia ze swiat jest maly ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam porannie:) dziewczyny powiedzcie jaka bizuterie nosicie???? Kadarka co zakladasz na szyje, czym ozdabiasz uszy i palce u rak:) Agata , Mi ..i te nieszczesliwe w milosci???jakie kamienie wam towarzysza????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtajcie... Poproszę morze kawyyyyyy:) Huraaaa, remont łazienki dobiegł końca, Słonka... mam taki syf w domu, że płakać mi się chce..... Dziś cały dzień sprzątam, odpocznę za tydziń;) Alu, jeśli pytanie było również do mnie to odpowiem:) Nie noszę biżuterii, nie noszę nawet zegarka.... Nie cierpię tego:) Jeśli mam juz coś założyć na specjalną okaję, to czyste srebro, ewentualnie w połączeniu z bursztynem:) Buziaki, miłego dzionka! Ps. Wysoko w obłokach...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo wlasnie o ten bursztyn sie rozchodzi:) kochaniutkie nosmy bizuterie z bursztynem przeczytalam ze bursztym przyciaga forrtune i daje szczescie w milosci:) panie bizuterie a panowie po kamyku w kieszen:)) ja zmontowalam sobie wczoraj i bransoletke i naszyjnik i nawet pierscionek mam. i bede wierzyc w moc kamienia bo juz mi to ppozostalo i walka o byt:) Aalex nie wyj !!!kazdy balagan da sie uprztanac a pozniej juz ta wymarozna kapiel w wanni epelniej piany i aromatyczne swiece i lampka szampana lub wina:)) ja swego czasu mialm zaklad stolarski pod doba kurz byl wszedzie ale zylo sie z szczota i szmata:)a ty sprzatniesz raz i po bolu:))powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) kolejny pekny dzień:) Ala........... ja skolei bardzo lubię srebro i takiej bizuterii mam najwiecej.a co do bursztynu to nosze pierscionek z bursztynem na palcu,i jakos tak w tej miłości same dziwoląctwa sie trafiaja;) ale tak serio,to czytałam skolei ze najlepiej nosic kamien który najbardziej odpowiada naszemu znakowi zodiaku.Ja musiałabym nosic korale czerwone;) Aalex:) jejku jak fajnie :) juz zazdroszczę Ci tej kąpieli w tych pachnących wodach;) No gdybym blizej mieszkała to bym Ci pomogła w tym sprzątaniu:) dzisiaj kolega zabiera mnie na wycieczke za miasto;) jaka szkoda ze to nie ten na którym mi tak zalezy ehhhhhhhh:) moze oprócz tego pierscionka z bursztynem powinnam jeszcze nosić czerwone korale;)?? miłego dzionka kochani:) a Sniezynko czytałam ze tam w waszym mieście jest Klub Połówki Pomarańczy i bawia sie same single,które juz nie musza szukać tej połówki bo razem sie bawią:) byłas tam?? no to jeszcze raz super miłego szalonego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero zamierzam nosic ten bursztyn bo na perly niestety mnie ne stac:( jeszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne Kadarko:) a co to są anturie? ;) Aalex, syf nie syf, ale Twój własny;) lepsze to niż w czystosci, gdzie nie możesz nic ruszyć, bo nie twoje. A u mnie wekend upłynął... rozkosznie:), na dzikej plaży pośród wydm..:) Alu co do biżuterii to raczej nie wypowiadam się;) W każdym razie jak Alex, nie cierpię nawet zagarka na ręce. I chyba nigdy nie będę nosił obrączki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wycieczka za miasto udana;) ach to swierze wiejskie powietrze,rzeka i zachód słonca za drzewami hmmmm szkoda ze tego lesnego zapachu pachnącego zywicą nie mozna było nazbierac w słoiczki i potem rozpylac w domu;) natura to jest to i ta cudowna cisza:)ahhhhhhh tylko gdzieniegdzie spiew ptaszeńka i kumkanie zaby:) aa i oczywiście ryk Krasuli;) a teraz goracy prysznic i dooobraa herbacia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za objaśnienie:) Cordulko, a ja zachwycałem sie zapachem wrzosów i piasków gorących wydm:) No szkoda, że tego nie ma w domu. Zmykam również do kąpieli i do łózia, bo padam na pyszczek:) Słodkich snów kochani 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, chcialam tylko się przywitać i zaprosić na kawkę. Wszystkie gnaty mnie dziś bolą po wczorajszych porządkach, ale warto było, efekt jest niesamowity:) Może nie całego mieszkania, bo nadaje sie do remontu:P, ale łazienka wygląda ślicznie:) Jest lazurowa, tak jak chciałam:) W ogóle wszystko świetnie się układa.... Nareszcie....... Buziaki Kochani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Nigdzie nie byłam, nic nie robiłam , siedziałam w domu -moje migdalki dały o sobie znać..dotkliwie..:( W dodatku z samego rana mnie klientka wkurzyła - zrobiła awanturę bo nie dostała faktury...i pewnego programu komputerowego na który czeka od maja- my tez na ten program czekamy ..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jas wedrowniczek
Bo nie spotkalas swojej drugiej polowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jas wedrowniczek
Bo nie spotkalas dugiej polowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha 28
witam a ja wczoraj spontanicznie pojechałąm do Brennej pomoczyłam nogi w potoczku,potem lajtowe piwko i jakos humorek mi sie chyba poprawił bo powiedziałam sobie ze juz sie nie dam facetom omotac i jakos mi tak z tym lepeij niech sie starają a co???? dobranoc wszytkim pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×