Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

witajcie kochani:) tak pogoda nas poprostu rozpieszcza;) przynajmniej pogoda;) Aalex:) ja teraz zastanawiam sie nad prawkiem jak takie warjoty jezdza po ulicach;) a tak poza tym wysłałam juz 4 sms-y zeby dostac zaproszenia na koncert Stinga i dooopaa blada ,chyba nie zasługuje na koncert buuuuuu ide cos przekąsić ;) cieszcie sie chwilą!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoras jeszcze m ajakies rewelacje? cegla komus na glowe spadla??/ co za dzien same nieszczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Po waszych rewelacjach aż się boję na dach dziś wejść;) Niestety były problemy z antenką i trzeba jeszcze raz. Poza tym jest ok:) Pogoda dziś nieco gorsza, ale cieplutko. W weekend jadę na targi:( Całuski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka!!!!!!:) jak to przyłozyłam sobie do nogi!!!?? zelazko?? jakim cudem??? nie no ;) wpółczuje bo to cholera strasznie piecze Ja tyz ide spac bo słoneczko mnie ululało i jutro tez piekny dzien ma być:) czyli spokojnej nocy i pieknych chwil bez bólu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Usiadłem rano do kompa cały zachwycony po wczorajszym dniu, kiedy kąpałem się wspaniale w morzu - woda była super i wypłynąłem dość daleko:) - kiedy, właśnie otrzymałem maila.. Otóz pewna znajoma, z którą wydawało mi sie, ze dobrze sie kumplujemy, lubimy i rozumiemy napisała, abym do niej nie dzwonił i nie pisał, bo jak się wyraziła: niektóre znajomości są tak beznadziejne, że nie chce jej się ich kontynuować.. Trochę mi przykro się zrobiło, ale teraz to faktycznie nie warto;) I po całym zachwycie nad światem, w tym pięknych okolicznościach przyrody teraz, tak teraz nieswojo..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) Kadarka uff nawet nie chce sobie tego wyobrazac ale ciesze sie, ze juz cie nie boli Aalex ty mamnadziej dzis dojechalas do pracy w spokoju i bez klopotow Cordula randki nie bylo 2 raz w moim zyciu zdazylo mi sie ze facet mnie poogladal z ukrycia i zwial:) a na gg zostawil mi wiadomosc:) ze on szuka kobiety do seksu a nie kobiety-wiecie przyznam szczerze ze nie zrozumialam o co chodzi Biegnacy...ja tylko sie domyslam jak sie poczules, ja znam tylko uczucie kiedy ktos z toba zrywa za posrednictwem smsa ale olac ja:) sama udowodnila ze jest nie warta zainteresowania a tu mam swoja teorie:) poprostu za duzo gadales a za malo brales w swoje rece::) A reszte szczeslliwcow pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) ależ zaspany jestem .. a tu tyle roboty przede mną :| już mi się nie chce - leń na maxa Biegnący - toż to jakaś goopia baba - olewać olewać i jeszcze raz olewać :):D Kadarka... o tańcach z żelazkiem to jeszcze nie słyszałem ... :P a tak na serio - co Ty wyprawiałaś z tym sprzętem ? życzę wam miłego dnia i dużo chęci do pracy i całej masy innych bardziej przyjemnych rzeczy :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Dojechałam wczoraj jakoś do domu i dziś do pracy, ale nabrałam respektu do prędkości... Po wczorajszym szoku wypiłam po pracy pół wina i spałam całe popołudnie:) Dziś już jest dobrze, wróciłam do równowagi... bo wczoraj były łzy przeplatane histerycznym śmiechem... Biegnący, nie bardzo rozumiem zachowanie Twojej byłej koleżanki, ale chyba nie chcę jej zrozumieć... Trzymaj się, oby ona nigdy nie musiała przeczytać podobnych słów... Kadarko... nie wiem jak to zrobiłaś, ale jestem pełna podziwu;) Na bliznę kup dobrą maść, a zejdzie napewno:) Buziaki:) Pozdrawiam Was Kochani i życzę udanego PIĄTKU!!!! Nareszcie weekend....:) Ahaaa... Kawki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej..🖐️ Weekend ..no tak- niektórzy nie znają tego słowa..;)- szkoda..ma bardzo miły wydźwięk..;):) Tez nie bardzo rozumiem jakim cudem gorace zelazko znalazło się w bliskim kontakcie z udem Kadarki..moze wpadła na pomysł cieplnego masażu..?? Ale na szczęście nie zwęgliła się załkowicie..;) wiem, ze to nieco czarny humor ale słyszałam, ze jest już lepiej..;) Jadę na nieplanowane wesele w sobotę...postanowiłam, ze nie będę się przejmować zbytnio \"niskim\" towarzyszem i będe korzystac z każdego zaproszenia...;)- do tańca oczywiście..;):) pa..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Alu i jak zatoki? Kadarko, a u Ciebie i pieska?:) A u mnie, po nieciekawym wyznaniu koleżanki, znowu humor na topie:) Podłaczyłem w końcu satelitę i teraz mam około 600 kanałów:D Rety, a pomyśleć że rano były jeszcze tylko 3 i to fatalnej jakości. Ale i tak pewnie nic nie pooglądam, bo nie mam czasu;) Pogoda jest w ogóle cudo. Wieczorem w krótkim rękawku na spacer, to nawet nie często w lipcu się zdarza. Miłej nocy i słodkich snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty?? ajajajaj nie wiem co napisac! no bo przeciez nijak ci nie moge pomoc:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie jest mi pisane byc zadowolonym z życia... ja naprawdę się staram... co poradzę na to,że czasem mi cos nie wychodzi ... każdemu się zdażaja potknięcia,prawda? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRz prawda ale pociesze cie mnie i tak w tych potknieciach nie przegonisz:) jestem lepsza :) wierze sie ulozy, moze i ty tak mysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem przekonany do pozytywności tego porównania :P:D postaram się myśleć,że będzie ok... podobno pomaga... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... będzie ... ale wtedy już może byc za późno :( i o to tylko mi chodzi .. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIESTETY niektóre rzeczy są ponad moje siły :| i nie zmienię tego choćbym nie wiem jak chciał .... :( ale spoko = pozytywna myśl zawsze chodzi mi po głowie.. choćby nie wiem co .. :o) więc ... zaczekam i zobaczę. Na każdą rzecz potrzeba czasu - nie mam aż tyle szcześcia żeby wszystko przyszło od razu. dziekuję wam dziewczyny :) buziaczki dla was -->>> Ala 👄👄👄 Aalex 👄👄👄 Kadarka 👄👄👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, ja dziś mam typowo męskie zajęcia... za chwilę biorę się za przyklejanie luster w łazience... Oby się żadne nie zbiło;) Potem maluję szafki kuchenne:) Miałam jechac nad jeziorko, a pada deszcz:( Miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×