Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Dzień dobry Kochani:D Pozdrawiam z pięknego Namysłowa... Odpoczynek cudowny, jestem bosko rozpieszczana:) Wielkie szczęście mnie spotkało.... Odwiedziłam przedwczoraj Wrocław, pojutrze odwiedzę Poznań i z Hope wypiję kawkę:) a w czwartek niestety znów do pracy... nie chce mi się stąd wracać.. Buziaki dla wszystkich i miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie misiole;) tak pogoda jest naprawde super:) az szkoda zeby teraz była jakaś plucha i zimno;) ja nie chce takiej pogody!!!!!;) u mnie w pracy za to względny spokój ;) ale to cisza przed burzą;) od pazdziernika bede miała istny sajgon i zacznie mi sie praca na zmiany ,czyli do 19;) dzisiaj kupilam sobie fajny polarek;) chyba podswiadomie zaczynam zbierac juz ciepłe rzeczy;) hihihi ;) i cieszę sie własnie z tego że nasze\"złotka \" dalej beda nazywane \"złotkami\";) zuch dziewczyny:) no i oczywiscie teskni mi sie za tym kimś;) hmmmmm miłego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarko, trzymam kciuki! Wstawanie wcześnie rano powinno być zakazane:) Jejku, jak dziś nie mogłem się zwlec, jeszcze miałem fajny sen, a tu cholerny budzik. Brrr!!! Mi... gdzie jesteś, odezwij się? Tak dawno Cie nie było:( Szarku, Reinmar, co u was?, nie wspominając o Czytelniku, Zmysłowej, Szczęśliwej:) Miłego dnia obecnym i nieobecnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiejsi mezczyzni sa niedojrzali, mysla ze jak maja prawo jazdy to wkroczyli w doroslosc tylko ze szkoda ze niedorosli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam..🖐️ Ala- musiałaś miec jakąś nieprzyjemną przygode z kierowcą..;) Skąd ja mam wziąć czerwoną narzutkę na wesele..?? moze byc ewentualnie króciutki żakiecik..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze sklepu Agata ze sklepu ja tam na to weselisko w sobote kupilam szal czarny moge sie nim cala owinac:) za 30 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie leniwco-miski;)!! kadarka:) trzymam mocno kciukole i wszystko bedzie dobrze:) Biegnący.... mnie dzisiaj pobudziły sygnały strazy pzarnej i karetek ,bo paliła sie stacja auto -gaz ponoc trzy razy walnęło jak by jakis wybuch terrorystyczny i teraz ledwo siedze ;) kawyyyyyyy!!! Ala........ ale bedziesz piekna :) fajnie przynajmniej obtańcujesz wszystkich facetów na weselu;) Aga-ta:) nastepne weselisko ?? no no a czerwień przyciaga męskie spojżenia;) siedze sobie w pracy ,piekna pogoda dalej za oknem:) i cieplutko:) aha przeczytałam w gazecie,ze na jesienna depresję najlepsza domowa naleweczka:) oj jak bym skosztowała takiej;) no własnie i gdzie reszta sie podziewa ???? Miłego dnia kochani i słoneczka gorącego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cordula jakos mnie nie bawi samotne pojscie na taka impreze i towarzyszenie rozwodnikom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podciagam :P Witajce moi kochani dawno mnie nie bylo ...przepraszam z gory ale nie mialam czasu: Mama na operacji tzn juz jest po i wszystko okej , praca - dalej US. , noi niby moj mezczyzna ( tzn wyjasniam,ze nie bylo powiedziane do konca ,ze jestesmy ze soba ale... i pojechal :( dopiero go zobacze z 3 miesiace :( )) ... ciekawe co sie podzialo u mnie w ciagu 3 ostatnich tygodni az ,strach sie bac bo tak bylo bajecznie ... teraz nie zapeszam opowiem Jutro Od razu pisze ,ze nie czytalam wypowiedzi i bede nadrabiac w tygodniu :) Wszystkich calusnie pozdrawiam 👄 Cordula... jak wiesz Sting niestety odwolany ale i tak sobota byla cudooooowna ;) hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie leniwce totalne:) kurcze zciagnąc was na topik teraz to traktorem chyba tylko;) kawa i jeszcze raz kawa;) nadal piekna pogoda ale w pracy juz sie zaczyna .......;) Ala........ prosze mi wytłumaczyc co to znaczy \'ja tutaj nie pasuję?/ czy może masz zły dzień?? pozdrawiam Cie i bez takich tekstów bradzo prosze:) kadarka:) i jak zabieg??/ nic nie piszesz??:) miłego dnia kochani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordulka, jako sprzedający traktory czuję wielkie wyzwanie;) Alu, dlaczego niby nie pasujesz???? że my tu o sprawach sercowych, a Ty o kursach i ubraniach?, czy że może spotykasz się z kimś w tajemnicy przed nami;) Alu, wiadomo, że każdy ma swoje życie i problemy, zupełnie odmienne od innych. Zawsze gdzieś niepasujemy tak do końca:) Wracaj szybciutko na kawę:) Kadarko, powodzonka i zdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kadarka:) trzymam kciuki i bedzie dobrze zobaczysz:) i zdróweczka przede wszystkim:) Biegnący....... hihi nio ja tak specjalnie co do tych traktorów,bo nie ma jak wyzwania co??;) ide cos przetrącić czyli zjeść;) mam z dobrym boczusiem i pomidorkiem wszystkim .którzy teraz jedza zyczę smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha 28
a ja tez w sobote na wesele własciwie teraz trenuje w butach na obcasach bo cche wygladac bosko...hi hi a one sa takie kobiece. Ale co z tego kiedy moje mysli bładza daleko daleko i tylko telefony nam zostaja to juz 21 dni jak sie nie widziałam ze Słoncem mym chociaz obiecał ze ta niedziela bedzie nasza.Jakie to straszne jak ludzie chca byc ze soba ale sa rzeczy których ominąć nie można...sa ludzie których ominąć nie można... Dlaczego musze sie jeszcze dzielić z kimś...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka Leniwce, bo kołderki pościągam:) (a widok może być ciekawy;) :D) Aalex, witaj z powrotem!!! No i kiedy ślub?;) Kacha 28, to dzielenie się z kimś brzmi tajemniczo, kochanek?;) Zartuję oczywiście, a tak serio, to przykro, że taka rozłąka. Ale kogoś masz, a to baaardzo dużo:) Dzień szary za oknem, ale humor dziś dopisuje. Ciekawe komu się dziś uda go zepsuć;) Miłego dnia i słonecznych nastrojów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAA uuu zgłasza sie pierwszy leniwiec;) To fakt od dawna nie było takiego nieba pochmurnego jak jest teraz:) ale przynajmniej nie pada:) Wczoraj posiadziałam z rodzinką która do nas zjechała i humor dopisuje,;) a jeszcze jak sie saczy co nieco;) a teraz praca praca ehhhhhh ja po kawie a tak sie czuję jak bym jej nie piła;) No to może jeszzce jedną;) Aalex:) no kurcze znowu mnie intrygujesz?? napisz chociaz czy to spotkanie wyszło na plus?? u mnie pod tym wzgledem to jest tak zrobie dwa kroki a potem długo stoję;) czy tak idac mozna do czegos dojść?? Biegnacy........ omijaj takich co humor psują;) leniwce super miłego dnia:) i wstawac wstawac!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Nie bardzo dziś wiem, o co chodzi:) Jestem jakaś śnięta po wczorajszej podróży... Cordulko, bardzo bardzo na plus:) Napewno nie jestem już sama... będę do Was Kochani zaglądać od czasu do czasu napić się dobrej kawusi... Pozdrawiam cieplutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, ja protestuję!!! I teraz zniknie nam Aalex. Wszystkie panie, które tu pisują, jak tylko kogoś poznają, to zaraz myk z topiku:( Nie ma Szczęśliwej, Zmysłowej, Śnieżynki i Mi.. nawet ostatnio:) Więc może założmy inny topik po innym tematem?:) Jakieś propozycje?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący.....nie przesadzaj ;) ja moge dalej powiedziec ,ze jestem sama ;) mimo,ze ostatnio cos tam sie działo ale dalej nic nie wiem;) i pisac tu bede nawet jak juz tu nikogo nie bedzie buuuuu;) Aalex :) no to super bardzo sie cieszę,ja to fajnie zabrzmiało,ze nie jestes juz sama ehhhhh ,ciekawe czy i ja sie doczekam kiedys momentu kiedy bedę mogła tak powiedzieć:) pozdrowieńka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miauuuuuu! Gdzie jesteście???? Chciałem tylko powiedzieć, że załozyłem swoją stronę randkową na o2:) Czas na zmiany! A jutro zabawię w Łodzi w jakimś nocnym lokalu:) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie pasuje dlatego ze kazdy tu kogos ma wbrew tematowi Biegnacy ja wczoraj bawilam w Łodzi:) No a ty Cordula to ja nie wiem:) machalam jak glupia w tym radmiu do ciebie a ty nic:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Dyżurna zaparzaczka kawy melduje się na posterunku:) Ala gada głupoty, chciałam zauważyć... Ty tu bardziej pasujesz niż ja, ale ja jestem tu z sentymentu, z sympatii do Was:) Ten topic był dla mnie jak terapia, pomógł mi w najgorszych chwilach za co jestem wdzięczna wszystkim jego twórcom:) Stanęłam na nogi, znalazłam szczęście i po raz kolejny powiem, że warto było czekać, warto było przeżyć to wszystko i stać się tą osobą, którą jestem dziś. Będę z Wami zawsze, nawet jeśli nic nie będe pisała... Kadarko, wkrótce pojawię sie w cudnej Gdyni i wszystko Ci opowiem:) Buziaki dla wszystkich i pyszna kawa czeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Doszłam do wniosku ze przynajmniej wpadne na chwilkę..;) Mam pakowanie w pracy..a tutaj jakos pozytywnie sie zrobiło..;):) Jadę do domu i zorientuje się z kim mam pójść na to wesele za tydzień..;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochanii:) U mnie pochmurno,ale jak dobrze wiedziec ,ze tam wysoko słoneczko swieci;) Ala...... jak to i ja sie dopiero teraz dowiaduje o tym??!!!!!! jestes niemozliwa i nie mów tak ze mamy ja mam i co z tego mam i jak bym nie miała eee ;) Biegnacy....... hihihi no to co bedziemy pisac do Ciebie;) a jak;) Aalex:) ale masz fajnie widzisz ;) czyli nic nie dzieje sie bez przyczyny:) Aga-ta:) a czego na chwilkę?? co?? kadarka:) a ja mam dwa psy;) Aha i wszystkiego dobrego w dniu chłopaka wszystkim chłopakom;) 👄 a ja sie zastanawiam czy bede jutro pracowac,narazie szefowa nic nie mówi i oby juz nic nie wymyśliła do końca dnia;) i tak jakos wpadam chyba w jesienna melancholię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dziś dzień chłopaka, wowww:) Dzięki za życzenia:) Muszę się wystroić w piórka i na podryw;) Pomykam do domciu już, hurra. A jutro carem w stronę Łodzi:) Papa i miłego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!!! Aalex:) ja sie łapie na kaweczkę:) i stawiam szarlotkę:) u mnie pochmurny dzień;) ale wesoło jest bo rodzinka dalej siedzi i oczywiscie zrobiło sie barowo;) totez piemy zubróweczkę do obiadku hihi trzymajcie się kochani i super soboty łapie sie na tym ze tak mi brakuje męskiego ramienia;) mało go wciąż ten mój Pan znowu zrobił sobie wolne ode mnie ehhhhh co za facet ;) moze bedzie lepiej przeciez optymistką jestem:) trzymajcie sie kochani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×