Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Hejki po wekendzie:) Spędziłem go baardzo spokojnie i niemal zapomniałem,ze są jakieś ostatki:) Sama, no proszę jaka wspaniała twórczość:) Morza szum, piski mew - to uwielbiam, a gdyby tak jeszcze do towarzystwa jakaś wspaniała dziewczyna...ach...:) Ale muszę przyznać, że im dłużej jestem sam, tym coraz bardziej niewyobrażam sobie, ze mogę mieć dziewczynę, rodzinę itp. Po prostu całkowicie dziczeję. Patrze na te kobiety chodzące ulicami i to jakiś kosmos dla mnie.. Czuję się jakbym był z innego świata, zresztą kiedy rozmawiam z kobietą, to właściwie prawie już nie rozmawiam;) No nie wiem, jak tu ją zagadać, oczarowywać..a jeśli ktoś mi powie, że powinienem być sobą, to właśnie chyba nie powiniem..:) Cięzka sprawa w każdym razie, chyba już zostanę sam. A jak u Was po weekendzie? Mam nadzieję, ze macie bardziej pozytywne refleksje:) i jeszcze leczycie kaca;) Gorące całuski dla Pań:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za piekna pogoda u mnie a miało byc pochmurno:) niespodzianka:) Biegnacy..... :) co za refleksje z samego poniedziałku;) ale powiem Ci,ze ja czasem tez sie nad tym zastanawiam,ze przyzwyczajam sie do samotności,ale nie jest to zdrowy objaw;) chce mieć kogos przy swoim boku.ale z drugiej strony jestem pełna obwa co do tego,no chyba ,ze ten ktos całkowiecie zawróci mi w głowie,czego nie moge sobie wyobrazic;) a pracy mam spokoj :) ale od jutra sajgon jak by co to kawa na stole:) łapka dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący Ty dzikusie....:P Pozdrówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za wsparcie Ka;) Cordulko, u mnie jest problemem to, że ja nie boję się bliskości i otwarcia, tylko po prostu nie wiem jak to zrobić. Czuję sie jakiś wyalienowany;) Trudno nawiązuje mi sie kontakt i swobodną dyskusję, czy zabawę o wszystkim i niczym. No i tak się żyje..coraz częsciej sam tylko w czterech ścianach... Ale nie jest tak źle, bo nie tylko przyzwyczaiłem sie do tego, ale idzie wiosna i to jest piękne:) Powoli rozglądam się za rowerkiem na długie wyprawy po drogach i lasach:) Ta zima już mnie trochę zmęczyła jak widać;) Dziś jadąc autobusem do pracy, po raz pierwszy od wielu miesięcy widziałem wschód słońca:) Hurrra!!! Miłego, słonecznego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący-> wiesz co chłopie, Ty jesteś dokładnie taki sam jak ja:) Piąteczka :) Pozdrowienia dla całej ekipy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Znowu słoneczko :) jak pieknie:) w pracy duzo pracy a wschody słonca oczywiście przesypiam;) bo nie jestem takim rannym ptaszkiem;) Biegnacy...... jak to nie wiesz jak?? jak bedzie to ta dama Twego serca to nie bedzie żadnego problemu z nawiazaniem kontaktu;) szarek:) Ka;) dzisiaj ostatki takie kalendarzowe toteż wszystkim zyczę udanych miłych chwil ostatkowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj spadamy kochani spadamy;) dzisiaj nie czuję sie najlepiej po wczorajszym spotkaniu ze znajomymi;) a tu jeszzce pracowac trzeba:P pozdrowieńka dla wszystkich:) Ala..... czemu nic nie piszesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Moi Drodzy, żebym taki topik gdzies z trzeciej strony musiała wyławiać....... Biegnący wino po 15 marca. Się terminy zmieniły. Tylko nie wypij beze mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama.......
ale jestem samotna, bla, bla, bla ale dyrdymnały w tym wątku. nie wiem z czego bardziej chce mi s ię śmiać. z wypowiedzi- nie -zdających-sobie-z-prawdziwej-sytuacji kobiet, czy z zadufanych-w-sobie-z -przerosnietym-ego panów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak jest prawda wg ciebie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka;) jak to tak we dwójkę wino?? przeciez tu co najmniej 10 par oczu patrzy , czyta i oblizuje się ,mlaskając przy tym głosno;) Ala ..... ja wiem ze ty czytać umiesz;) ajak praca dalej ta sama?? wypilam cacao więc moge iść spac;):P dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarko, czy Ka to teraz Ty???? Wino czeka:) Alu, stęskniliśmy się:) Czy to darcie to Twoja inicjatywa;) czy tak trzeba ustawowo?:) sama...... grzeszysz niedoczytaniem:P A ja wczoraj się dowiedziałem, ze mam zatrudnić sobie kogoś do pomocy, czyli sam będę szefem;) Pierwszy raz w życiu:) Szampan dla wszystkich!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyrektor Biegnący ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordulo ale ja też, póki co, tylko mlaskam.....Biegnący mnie tym winem od roku mami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biegnący zatrudnij
Ka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biegnący zatrudnij
albo inną płeć piękną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam się, ze Go nie stać na taki luksus :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biegnący zatrudnij
tylko, czy bedziesz mógł się w pracy skupić :p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ala........ ile to przyjemności w darciu jest;) Biegnący.....;) no gdzie ten szampan?? kieliszki juz stoją:) panie kierowniku;) Ka ;) mami mami jak nic czaruje;) kacha28 dzisiaj to bym chciała kupić fajne jeansy;)ciekawe tylko czy mi się to uda.jest taka zalezność ,ze jak mam kase to nic w sklepach nie ma ciekawego a jak jej nie mam to oblizukę sie smakiem;) przed wystawą;):P a pogoda nadal słoneczna;) jest dobrze pozdrawiam pieknie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ka ze mną...w jednym pokoju!:)....mmmmm...oj z pewnością nie mógłbym się skupić...;) A z tym winem niezgadzam się, bo ostatnio miałem dobre chęci i to ja musiałem się obejść smakiem:) Ale dziś szampan dla wszystkich, już polewam i jakieś ciacho szykuję:) szybciutko z kieliszkami proszę!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani:) Zrobiłam sobie wypad do mojego Kochanie i wczoraj w drodze powrotnej miałam wypadek... Auto rozbite, na szczęście ja cała... Wjechał we mnie tir... Straszne przeżycie:( Wracam dopiero w niedzielę, a na otarcie łez idę w sobotę na galę K1 we Wrocławiu:) Pozdrawiam Was cieplutko... Uważajcie na siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podanie penisa Podanie penisa: Ja, niżej podpisany Penis, zwracam się o podniesienie wynagrodzenia z następujących powodów: - Wykonuję pracę fizyczną - Pracuję na odpowiedzialnym stanowisku - Przede wszystkim pracuję głową - Pracuję także w weekendy oraz święta państwowe - Pracuję w zanieczyszczonym środowisku - Nie otrzymuję wynagrodzeń za nadgodziny i pracę zmianową - Pracuję w zaciemnionych warunkach, o złej wentylacji - Pracuję w wysokich temperaturach - Narażam się na niebezpieczeństwo chorób zawodowych penis Odpowiedź z działu kadr: W nawiązaniu do poruszonych argumentów informujemy, że uważamy je za całkowicie bezzasadne, ponieważ: - Nie pracuje Pan w systemie ośmiogodzinnym - Ciągły Pana sen przerywają jedynie krótkie okresy twórczej pracy - Nie zawsze wykonuje Pan polecenia kierownictwa - Nie przebywa Pan w wyznaczonym miejscu, ale ciągle je zmienia - Za często robi Pan przerwy w pracy - Nie wykazuje się Pan inicjatywą działania, która jest wymuszana presją i stymulacją kierownictwa - Zostawia Pan bałagan po zakończeniu zmiany - Zaniedbuje Pan zdrowie i wymogi bhp, nie zakładając odpowiedniej odzieży ochronnej - Unika Pan pracy jedna zmiana po drugiej - Czasami opuszcza Pan miejsce wyznaczone przed ustalonym czasem - Nade wszystko podejrzane jest to, że przychodzi Pan i wychodzi z pracy, taszcząc dwa podejrzanie wyglądające worki. Dział Kadr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex zwolnij. I uwazaj na się. Pozdrówka. PS> Coś w powietrzu wisi. Ja ostatnio ze 4 razy bym sie wpakowała swoim autem pod inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani ostatnio mam urwanie głowy w pracy.Dlatego wpadam tylko by przeczytać i uceikam --->.Aalex.Dzięki Bogu,ze jesteś cała:) i zdrowa:)....Pozdrawiam wszystkich ciepło i weekendowo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak:) czuć poczatek weekendu,bo wywiało was na amen;) ja w pracy do wieczora i to nieplanowanie,ale potem kurs tai-chi to mi dobrze zrobi;) i niestety jutro tez pracuje ale wszystkim którzy już dzisiaj zaczynaja weekend ,zycze aby był udany i uważajcie na drogach!!!!!!! wiosna idzie a wraz z nią brak koncentracjii;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotniczek
Witajcie 🖐️ ja sie ciagle zastanawiam czemu jestem sama i nie umiem znalezc odpowiedzi moze ktos z Was mi podpowie? Szczerze mowiac mam juz dosyc tej sytuacji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×