Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Witajcie wszyscy!!! ..przydarzylo mi się dziś coś niesamowicie miłego, że aż się wzruszyłam... dziś są moje urodziny (28-zresztą) i wyobraźcie sobie- o 7 rano dzwoni domofon... zaskoczona podnoszę słuchawkę i dowiaduję się, że to poczta kwiatowa z przesyłką do mnie..:) po chwili trzymałam w rękach piękny bukiet czerwonych róż i prezent;) do bukietu dołączony był karnecik z pięknymi zyczeniami..:) przeżyłam już 28 lat, a nikt nigdy wczesniej nie przysłał mi kwiatów pocztą.... Daniel naprawdę jest niesamowity;) czy to nie zadziwiające, że udało nam się odnaleźć w sieci...?:) ...pozdrawiam wszystkich i zyczę miłego popołudnia:) ...a tak w ogóle-to chyba niedługo Czytelnik do nas wraca...??? (przy okazji gorące pozdrowienia dla Niego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa :-) Chciałam Ci złożyć najserdeczniejsze życzenia urodzinowe :-) Szczęścia, zdrowia, spokoju duszy, wielu iskier :-), życzliwych ludzi wokoło, uśmiechu na twarzy, promyków słońca, które będa budzić Cię każdego dnia i uśmiechu oraz silnego ramienia każdego dnia tego naj, naj, naj :-) Pozdrów go od nas :-) Wszystkiego czego sobie życzysz :-) Ps/ O ile mnie pamięć nie myli to Czytelnikowi dziś się urlopkończy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was goraco długo mnie nie było.... ale nie odmówie sobie przyjemności złożenia życzeń założycielce topiku:d A zatem :Szczęśliwa wszystkiego najlepszego dla Ciebie w tym wyjątkowym dniu spełnienia tych marzeń które są jak na razie marzeniami... Dużo miłości iczułości na codzień :) no i jak najwięcej uśmiechu;d 🌻 🌻 🌻 a Was goraco pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich gorąco :) a szczególnie Szczęśliwą, która ma dzisiaj wyjątkowe święto. Szczęśliwa przyjmij najlepsze życzenia urodzinowe, spełnienia marzeń, samych cudownych i wyjątkowych chwil w życiu, dużo miłości i wszystkiego co najlepsze 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 a pozostałe Panie pozdrawiam 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zdąże:) Szczęśliwa - wszystkiego naj naj naj życzę:) Pogody ducha, radości, zdrówka i żeby każdy dzień dawał Ci dużo szczęścia - Duża buzia dla Ciebie:):) Dobranoc Wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nudnotu
Alez nudy. Klepiecie bez sensu. Towarzysstwo wzajemnej adoracji.Nie dziwie sie, ze jestescie sameee....Koles z ChicagooUSA. Ale o ile znam zycie zignorujecie ten sygnal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! ...za chwilkę zaczynam pracę... dzięki za życzenia;) Nudnotu -> najpierw dokładnie poczytaj, a potem komentuj... a to, że jesteś z \"Kolesiem z ChicagoUSA\" nie zrobiło na mnie żadnego wrażenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
Szczęsliwa :D Spożnione, ale szczere :-) Niech kazdy dzien bedzie wyjątkowy! Niech życie zacznie Cie rozpieszczać i zaskakiwac samymi dobrociami. Niech Ci się szczęści :D Zdroweczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:)) Ale dzis u mnie rzeski poranek:) Własnie-zanim sie cos skomentuje to wypadałoby całość poczytać!!! :) Miłego dnia dla Wszystkich Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ten jakże piękny dzień :-) Dziś piątek a więc za kilka godzin weekend ... nawet jakoś praca przychodzi mi dzisiaj lżej :-) Nudnotu Tak nie bardzo wiem czy to, ze jesteś z Chicago to miało powalić na kolana, bo mnie bynajmniej nie powaliło. Przeczytałeś zapewne kilka wypowiedzi wyrywkowo i nas oceniasz ... skoro tu nudno to rozumiem, ze więcej nie będziesz nam imponował swoim miejscem pobytu. Pamiętaj raz sie jest na wozie raz pod wozem wiec nie podskakuj ;-) Życze Ci miłego dnia i powiem Ci szczerze, ze po pierwsze bardzo lubie to Towarzystwo Wzajemnej Adoracji a po drugie nie czuję sie ani nieszczęśliwa ani nudna z tego powodu, ze jestem sama. A czy Ty potrafisz być szczęśliwy będąc samemu? Życzę spokojnej i miłej pracy wszystkim rannym ptaszkom :-) Szczęśliwa :-) Były jeszcze jakieś niespodzianki na urodziny oprócz kwiatów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmysłowa-> był.... miły prezencik;) do tego Daniel pomaga mi przygotować małą imprezkę dla znajomych:) np. wczoraj zrobił sałatkę;) zaoferował się, że zamówi skrzydełka po diabelsku z jednej z knajpek, żebym sama nie musiała robić:) zawiózł mnie na zakupy i taszczył te wszystkie torby;) To fantastyczne uczucie mieć faceta;) usłyszeć...\'Kotku\", \"Skrabie\", \"Kochanie\".... i tak poprostu się przytulić;) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Właśnie skończyłem dwie godzinki czytania, bo nie chciałem tak jak ostatnio zrobić wpisu nie wiedząc co się tu dzieje, a dzieje się sporo:-) Wróciłem wczoraj póżna nocą i rano do brutalnej rzeczywistosci czyli między innymi do pracy:-( Teraz pędzę już po żonkę, bo też już powoli kończy pracowity dzionek. Mam Wam tyle do napisania, że chyba kupię sobię trochu piwka i zrobię wirtualną imprezkę dziś z Wami, to nadrobie wszystkie zaległości. Na razie Wielkie pozdrowionka, dzięki za pamięć i do zobaczyska jeszcze dziś:-) ps:było hmmmmmmm no nie ma takiego słowa żeby to opisać, o wiem... jak w śnie z którego nie chce się obudzić i zamyka się na siłę oczy żeby dalej się śniło...............................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Widzę, że wszyscy na randeczkach czy co???? Kto się pisze na wieczorek w domu z piwkiem na topiku? Ja stawiam he,he..... Szczęśliwa Najlepsze życzenia urodzinowe, spóżnione ale szczere za to:-) aaaaaaaga-33 Gratulacjonki mamusiu, buziaki od wujka czytelnika dla Zosi:-) No dobra jest ktoś do pogadania?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Widzę, że wszyscy na randeczkach czy co???? Kto się pisze na wieczorek w domu z piwkiem na topiku? Ja stawiam he,he..... Szczęśliwa Najlepsze życzenia urodzinowe, spóżnione ale szczere za to:-) aaaaaaaga-33 Gratulacjonki mamusiu, buziaki od wujka czytelnika dla Zosi:-) No dobra jest ktoś do pogadania?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich ponownie, wiecie pomimo jakichś głosów o "towarzystwie wzajemnej adoracji" myślę że to nic złego. Wręcz wasze odzewy o tym, że teraz macie z czego mieć wspaniałe chumorki, pomagają mi wierzyć że mnie to też czeka... kiedyś... może wkrótce. Nadzieja matką głupich.. mawiają ale co nam pozostaje rozsądniejszego? Jeszcze raz dzięki, że potraficie się cieszyć życiem mimo różnej pogmatwanej czasem przeszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim!!!;):) ...szczególnie gorące powitanie dla Czytelnika-> dobrze, ze już jesteś:) ..miłego dnia wszystkim zyczę:) a za oknem słonko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek:-) Wczoraj padłem przy kompie i tv nawet nie wiem kiedy💤 Dziś obudził mnie sąsiad z za ściany wierci jakieś dziury, aż się wszystko trzęsie.Spadam na szybki prysznic i trzebaby było zrobić sobie jakieś śniadanko, bo skończyło się chodzenie na gotowe w hotelu:P Zapomniałem wczoraj pogratulować naszej dzielnej czwórkowej uczennicy:-) Ps: Mam nadzieję, że szybko ustalimy teraz gdzie zlot, bo dobrze jak byśmy byli wszyscy, a tu naszej koleżance szykuje się wypad do Londynu:-) więc trzeba się śpieszyć!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kadareczko:-) muszę niestety zaraz spadać do miasta, ale będę tu dziś zaglądał jak najczęściej, bo się za Wami strasznie stęskniłem...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze widzę, że frekwencja na forum spadła strasznie:-( no nie ładnie kochani, nie ładnie........ Żyje tam ktoś!!!!!!! halo, halo!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tanasza
CZYTELNIK!! :D :D hihihi :D :D Fajnie Cie czytać :) Opowiadaj jak tam bylo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka HEJ!!!! Oj tam zaraz łzy czytałem wszystko, wcale nikt tak strasznie nie płakał:-( O.K. żartowałem bardzo dziękuję wszystkim co o mnie pamiętali:-) a w szczególności Zmysłowej, bo najczęściej wspominała, że jej tęskno-Pozdrawiam cieplutko moją rodzinną Łódź i kochaną Panią od ciężkiej pracy biurowej......Buziaki( jak tu ktoś pisał w policzek);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tanasza Co to za hi,hi..... no nie tak łatwo mi będzie opowiedzieć 14 dni z którego każdy był jak dwa tygodnie na normalnych wczasach, kurde wrażeń od cholery i to co dzień. Mieliśmy fajnych animatorów którzy dbali żebyśmy się tam nie nudzili, a ja w dodatku nie należę do osób które są anonimowe na wczasach więc dałem się im tam dobrze poznać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 210 zdjęć z lądu 50 z pod wody(nurkowanie i snurking) i płytę z quad safari także będzie co oglądać na zlocie. Opaliłem się na heban, bo fajnie tam wiało i słonko tak przez to nie grzało. Byłem w Kairze czyli piramidy i Sfinks, wycieczka na quad safari czyki jazda po pustyni cztero kołowym motorem, z wizytą w wiosce beduińskiej tam też jazda na wielbłądzie,jednodniwy rejs na rafy z prawie godzinnym nurkowaniem niestety tylko do 12 metrów ale i tak było super, wycieczka paro godzinna na surkowanie czyki tak w masce z rurką i płetwy na rafach po prostu bajka....tak nam się tam spodobało, że popłyneliśmy tam jeszcze przed wyjazdem motorówką i tak gosciu pędził że dziewczyny w 20 minut chyba kilka razy różniec zrobiły he,he...W hotelu też dużo się działo codziennie do południa na basenie wariowaliśmy w niedziele były gry olimpijski trzeba było zebrać team i zabawa nasz się nazywał Żytnia Team wygraliśmy imprezkę:-) wogóle basen plaża i amfiteatr były centrum imprez, był też bilard, mini golf, krykiet ping-pong jak na koloniach, tenis ziemny, siatkówka plażowa, strzelanie z łuku no nie dało się tego wszystkiego obrobić;-) Były też wybory miss i mistera hotelu. Dziewczyny standardowo pytania z wiedzy ogólnej i taniec normalnie i bikini-do wygrania był tydzień w hotelu. Faceci oczywiscie na sportowo, 5 konkurencji dwie godziny walki i.........wygrałem tą zabawę- w nagrodę alkocholik i wycieczka jachcikiem na rafy. Wieczorami zawsze mieli jakiś program artystyczny i disco nie dało rady się nudzić. Teraz to jakoś mi tak dziwnie bez tego wszystkiego, ale daje rade:-) coś dziś poimprazuje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc chyba wyjdzie na to, że sobie dalej sam ze sobą popiszę:-( A gdzie męskie grono tego topiku?????????????????????????????? Krystek Obijasz się na maxa........... Raf To jeszcze rozumiem nowe mieszkanie i dylematy sercowe, ale chyba też za mało troszkę tu Cię ostatnio. A tak na marginesie to uważam, że jak najbardziej powinieneś spróbować jak coś nadal czujesz do niej i ona chyba wynika z tego że też nie jest obojętna. Może oboje dorosliście emocjonalnie do swojego związku, a znając błędy przeszłości tymbardziej. Dobrze, że się nie obwiniacie na wzajem tylko oboje zrozumieliście swoje postępowanie i jego skutki. Jeśli się zdecydujesz, bo to oczywiście Twój wybór to życzę powodzenia, jednak przemyśl sobie wszystko na spokojnie bez emocji, tak aby to była w pełni dojrzała decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×