Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Gość anulka80
ja też siedze i czytam...:) pozdrawiam....samotny sobotni wieczór :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka80 witam, miło poznać:-) Kadarka Jak tam już po relaksiku wodnym? Dawaj co tam Ci leży na serduchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Relaksik ok. Oj człowieku serduch to mi stanęło prawie...niewiele brakowało a mogłam kogoś wysłać na tamten swiat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde to poważna sprawa, ale rozumiem , że nic się nie stało? Pewnie są tego teraz jakieś konsekwencje skoro Ci się zawaliło co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fatalnie, ale mam nadzieję że to jeszcze nie przesądzone. Kurcze w twojej profesji błąd to nie przelewki. Jak to się stało jeśli można spytać? To Twoja wina czy przypadek i tak wyszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem tak bywa, że rutyna nas gubi i ten czerwony sygnał alarmowy się nie zapala. Ten ktoś kto poszedł spać to chyba dał bardziej ciała niż Ty, bo polecenie jest święte i wydał je pewnie ktoś nad tobą a ja zawsze mówię że nie siedzę w czyjejś głowie żebym wiedział co on myśli. Tylko Ci na górze i tak zawsze zrzucają odpowiedzialność niżej, Święte słowa sukces ma wielu ojców a porażce jest jeden winny:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kumam, kumam z tym uczuciem, sam tak kiedyś czekałem na odpowiedź ale chodziło o moje życie, a raczej o zdrowie. Tylko odpowiedzialność za czyjeś życie jest dużo bardziej stresująca jak sądze. Nic się już nie martw najważniejsze, że nic się nie stało i teraz koniec rutynki będziesz jak w pierwszym roku pracy sprawdzać wszystko trzy razy oczywiście z korzyścią dla pacjentów:-) Więc będziesz lepszym pracownikiem, a takich się nie zwalnia:-) Trzymaj się i nie wymiękaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadam na chwilkę, bo muszę wyjść z piesem swoim, a później jechać wyjść z piesem kumpla bo mam dziś wieczór dwa piesy pod opieką;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka Juz jestem, więc pozostało mi życzyć spokojnych snów po tak nie spokojnym dniu:-) daj jutro znać jak tam w pracy. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niespokojnym, niespokojnym, niespokojnym, niespokojnym, niespokojnym piszę tak jak w szkółce żeby więsej takich byków jak wyżej nie robić!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Wszystkim:):):) Czytelnik :) Witaj na polskiej ziemi:) Fajnie, ze Ci tam było fajnie:) Ja dzis mam dzien wypełniony na maksa-podobnie jak wczoraj stad moja nieobecnosc, i dzis juz mnie tu nie bedzie, no chyba, ze wieczorkiem. Miłego dnia dla Wszystkich- i tych co pracują :) i tych co maja wolne:) Buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wstawać i przywitać nowy dzionek śpiochy:-) Kejtusia udanego dzionka i do zobaczenia wieczorkiem Byłem rano w lesie jeżyn nie ma i grzygków też nie ma:-( , ale psia zadowolona bo się wylatała:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tom exe
myślę ze nie spotkałaś tego jedynego bo jeśli on sie zakocha w tobie to nie bedziesz miała problemu. pozdrawiam ja też mam 28 lat i od 6 lat jestem mężem i za nic bym tego czasu nie zamienił na inny. Kochaj życie baw się, a czas pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tom exe
myślę ze nie spotkałaś tego jedynego bo jeśli on sie zakocha w tobie to nie bedziesz miała problemu. pozdrawiam ja też mam 28 lat i od 6 lat jestem mężem i za nic bym tego czasu nie zamienił na inny. Kochaj życie baw się, a czas pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaketos
kaketos mnie swdzi, czy mo|e mi kto[ ztyra kukuBe z was popapraDcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szok!!!!! Tego to się nie spodziewałem, to już nikt tu nie zagląda???? Rozumiem jeszcze tych co tylko w pracy mogą, ale reszta????? A co ze zlotem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka pisałem jak Ty pisałaś, to znaczy razem pisaliśmy he,he....... Tylko nic o tym nie wiedziałem dopiero jak wysłałem, to patrzę, że Ty też:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że na Ciebie nie krzyczę. Jakby nie Ty to wogóle bym tu bez mała sam na weekend był:-( Jak tam w pracy? Uspokoiło się troszkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na canal+ zaczał się mam nadzieje fajny film \"Blue Crush\" o dziewczynach serfujacych, niezłe widoki oceanu jak na razie i serfujących:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest nas już dwoje:-) zakładamy liste i zbieramy podpisy!!!!!!!!!!!! KTO ZA ZLOTEM W PRZYSZŁY WEEK???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co z miejscem?? Jak dla mnie może być morze, ale nie wiem czy innym nie za daleko? Chętnie bym zrobił jeszcze ostatnie zamoczenie gdzieś nad wodą, morze tez być jeziorko. Ciekawe jak tam inni.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Szczęśliwa:-) To dowiedz się szybciorem jak z tymi studiami............? Jakie miejsce proponujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×