Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

hej kolejny piekny dzień,wczoraj w nocy była burza,ale chyba zachaczyła nas skrzydłem tylko, bo nie była tak potęzna ,jak zwiastowały to pomruki i błyskawice;) ale powietrze sie troszkę zmieniło i jest czym oddychać ,chociaz w pracy duchota łeeee Ala...... czytałam ,ze od czasu takie błoge lenistwo dobrze wpływa na organizm;) potem masz ochotę za cos sie wziąć. u nas spiewała za to Budka Suflera ale ja nie bardzo za nimi przepadam Aalex :) swietnie ,ze Ci sie tak uklada tylko tak dalej:) ja coraz bliżej urlopu:) słysząłm ,ze cały lipiec ma byc taki upalny ciekawe czy tak bedzie:) pozdrawiam wszystkich i kazdego z osobna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydostaje nas z głębin na słoneczko;) pogoda dopisuje :) jest dobrze jeszcze tydzień i ide na urlop:) pozdrawiam czerwcowo wisniowo i troszke truskawkowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich w ten pochmurny ale ciepły dzień :-) Wpadłam się pożegnać .... za kilka minut rozpoczynam 2-tygodniowy urlop ... coś pięknego :-) Jeszcze w to nie mogę uwierzyć :-) Chyba się coś z ciśnieniem dzieje, bo oczy same mi sie zamykają i ciężko skupić myśli na czymś konkretnym. Zatem uważajcie na siebie i do \"usłyszenia\" za dwa piękne tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Szczesliwej
Hej kolzanko ;) czemu nas tak zostawiłas .Ładnie to tak. Jak widzisz same szczesliwe sie juz tu pomału robią wiec nikgo nie bedzie szczypało twoje zadowolenie z zwiazku ;) O ile dobrze pamietam bierzesz slubw wakacje .Czy to juz juz po czy moze lada dzien ? ;) Odezwij sie czasem. Bardzo milo sie czytalo gdy tu zasiadałas do dyskusji. Wiem ze obowiazki nie pozwalaja przesiadywac przed komputerem ale raz na tydzien chyba kazdy znajdzie troszke czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Szczesliwej
aaa i jak tam ząbki ? wyprostowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ tylko przeciąg zrobię teraz (ale to i tak chyba dobrze wszystkim zrobi, bo przecież pogoda..;) mam mnostwo książek w pokoju i właśnie wszystkie z półek powyrzucałam, co by inny jakiś system na ich ułozenie znaleźć. to wszystko dlatego, że kupiłam ostatnio parę książek za własne WRESZCIE pieniądze!!c (ale i tak już nie pracuję, a szkoda) :o i generalnie każdy pretekst dobry :D programu II pol. radia słucham i mi dobrze ( no dobrze, w miarę...) jak skończę to się odezwę!! 🖐️ 🌼 🌼 ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za oknem jest taka pogoda jaką uwielbiam:) cudowny błekit nieba wczoraj grill i było wesolo:) dzisiaj mam spotkanie z płcią przeciwną;) hmmm zobaczymy jak to sie uda Drapichrust:) ksiązki to moja miłośc;) moze je skataloguj;) Ala...... co z Tobą?? co słychać?? mam mało czasu więcej bym napisała ale zmykam:) pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiatuszek_77
Konstancjo - ciesze się razem z Tobą ale poradzcie mi dziewczyny: jak potraktowac faceta, który zamilkł bez słowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam wszystkich!!! 1 lipca wzieliśmy ślub:) jesteśmy szczęśliwi:) A ząbki prawie już proste-chociaż \"uzbrojone\":) zęby będę miała pewnie do marca:D Postaram się tu zaglądać częściej-chociaż nie znam osób, które są tu obecnie... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szczesliwej
Gratuluje z całego serducha !!! ;) Milo czytac takie rzeczy ;) Czyli jestes swiezutka żonka :D A jak podroz poslubna? jeszcze zapewne przed wami. Bylam tu z wami od samego poczatku chcoiaz nigdy sie nie udzielam .Jakos tak wolalam byc wolnym sluchaczem .Ciebie szczesliwa od razu polubialm . Musisz byc fajna babka. Widac ze masz dobre serducho. Od razu sie to czuje. Zycie cie nie oszczedzalo ale jednak zawsze byłas taka pogodna. To wspaniale ze nareszcie znalałas swoje miejsce na ziemi :D Pozdrownia dla męzula :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśliwa :) no prosze pierwszy ślub na Topiku gratulacje z całego serducha🌼🌼🌼 i szczęscia na nowej drodze zycia:) mnie z kolei kolega namawia a kupno roweru i juz planuje wycieczki rowerowe;) no i jak tu sobie roweru nie kupić jak rysuje sie taka fajna perspektywa;) Ala........ co ty z tymi polarami;) a tak w ogóle to dowiedzialam sie ze polary robione są z plastikowych butelek;) pozdrawiam wszystkich i lece spać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za gratulacje:) Co do podróży poślubnej- niestety, nie będzie takiej... no może jakiś krótki weekend, np. w górach... mieszkamy razem już ponad 1,5 roku, więc ślub to w zasadzie formalność, poza tym na podróż zwyczajnie brak nam kasy... świeżo upieczony mąż bardzo szczęśliwy (podobnie jak żona:D ) i często używa zwrotu \"żona\":) No i symbol małżeństwa na palcach- z wygrawerowanymi imionami... w planach dziecko:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie
jest Ka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro ide oglądac rowery,poza tym odezwał sie do mnie mój były pan z gg o dziwo po roku nie odzywania się i teraz niech spada na szczaw,brzydko mówiąc.Była piekna pogoda ,piekne niebo,i dwie piekne bluzeczki na wystawie w sklepie,a teraz są w mojej szafie;) Pozdrawiam wszystkich lipcowo i tym którzy juz na urlopach wspaniałego wypoczynku:)życzę:) a teraz idę lulu:) dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani:) Dawno mnie tu nie było i dawno nie zaglądałem. Cordulko, rower to piękna sprawa! Ostatnio zrobiłem sobie rowerową wycieczkę po naszym wybrzeżu od Ustki do Helu i zrobiłem w 4 dni 315 km:) Było bosko:) Szczęsliwa, GRATULACJE:) Alu:) Alex:) Ka:) i inni🌻 Drapichrustku, to jakiś obłed z tym facetem, może warto odpuścić? Otwórz się na innych facetów i nowa miłośc przyjdzie sama szybko. Ja mam teraz podobną sytuację. Ostatnio wspominałem, że beznadziejnie sie zakochałem. Tak jest nadal, nawet bardziej...., ale z drugiej strony już dawno uświadomiłem sobie, że nic z tego nie będzie i KONIEC. Poznaję inne kobiety i może coś z tego będzie.... Ostatnio spędziłem niesamowity dzień i noc;) z pewną dziewczyną z internetu. Muszę się tym pochwalić, bo coś takiego mi się jeszcze nie zdażyło i może nie zdaży nigdy więcej: otóz poznaliśmy się na internetowych randkach i po tygodniu spotkaliśmy się poza naszymi miejscowościami (byliśmy na rowerach). Spotkaliśmy się okolo południa, a wieczorem otworzyliśmy sobie winko i.... to była niesamowicie upojna noc;) Nad ranem sami się śmialiśmy z siebie, kiedy zapytałem jej \"...rety, a jak Ty masz chociaż na nazwisko?\" :D Pierwszy raz w życiu tak szybko wszystko się stało i wcale nie żałuję, wręcz byłem zachwycony i dobrze się stało,ze tak szybko przełamaliśmy najtwardsze lody;) A tak po za tym, to ostatnio uprawiam baardzo intensywne życie towarzyskie. Mam świetne grono znajomych i spędzamy z sobą cale dnie i noce niemal. To mój chyba najpiękniejszy okres życia od kilku ładnych lat...:) Niedobrze tylko z pracą. Tydzień temu kupiła nas nasza konkurencja i wszyscy czekamy na decyzje, kto pożegna się z firmą:( Z drugiej strony i tak czas na zmiany..... Pozdrawiam Kochani i życzę cudownego lata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szczesliwej
Jakie to uczucie mówic i nie opuszcze cie az do śmierci :D Slub i weslel obyło sie bez wpadek i smieszych sytuacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani:) Biegnący....... super ,że czerpiesz teraz z życia garsciami:) ja taki okres mam za sobą ,takie intensywne zycie towarzyskie było u mnie ja wiem z 5 lat temu;) każdy weekend zajety;) zyczę powodzenia:) Ala......... co tam słychać ?? jak pływanie w jeziorach?? opiekuj sie naszym topikiem ,ja wyjezdzam na 2 tyg i nie bedzie mnie jadę na podbój wybrzeza .Mam nadzieje ze bedziesz topik wydostawac z głebin ;) pozdrawiam reszte topikowców i wszystkim zycze udanego urlopowania i wyjazdów jak równiez spokojnego odpoczynku w domowych pieleszach;) trzymajcie sie kochani:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do szczesliwej-> to był ślub cywilny, więc formułka brzmiała nieco inaczej:) jakie to uczucie? czułam się najnormaniej w świecie, była to dla nas czysta formalność:) ale też radosna chwila:) wesela nie było, tylko obiad dla rodziców i rodzeństwa... miła, rodzinna atmosfera... i tak naprawdę-to tylko trochę dziwnie wygląda ta obrączka na palcu, i troszkę nieswojo się czuję, jak słyszę zwrot \"żona\":D ale to wszystko kwestia czasu.. tak samo, jak zmiana nazwiska- trzeba się przyzwyczaić:) pozdrawiam! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam już dość samotności!Ciężko jest rozwiązywać problemy i radzić sobie w trudnych sytuacjach w pojedynkę.Brakuje mi bliskiej osoby z którą mogłabym porozmawiać ,przytulić się gdy jest mi smutno. Dlaczego jestem sama?Bo mam trudny charakter,bo boję się zaufać? Gram twardą i niedostępną a tak naprawdę to brakuje mi czułości.Ciepłych dłoni ,których dotyk powoduje dreszcze. Nie potrafię się otworzyć i to powoduje,że jestem sama.Jest mi z tym żle.Miłego dnia dla wszystkich samotnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka11
Ja również jestem samotna i bardzo smutna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musimy coś zrobić z tą samotnością .Mam dosc smutku.Chcę żyć i cieszyć się zyciem,kazdym dniem który mi pozostał.Nie będę robić jednak niczego wbrew sobie i swoim poglądom. Werka 11 napisz coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magula80
halo dla wszystkich,tak sobie dzis zagladam na kafeterię i znajduję jakże ciekawy topik :-) taki życiowy............ :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×