Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

cordula Wiesz ja całe życie zajmowałem się sportem i teraz wciąż mnie do niego ciągnie. W tygodniu chodzę na siłownie, ale lubię rzeczy bardziej aerobowe stąd zaintersownie sportami walki. Obecnie po krótkiej przygodzie z kickboxingiem,w weekendy chodzę na bardziej \"skuteczne\" metody walki. Konkretnie jest to Kravmaga i wykorzystujemy też elementy z vale tudo .Ogólnie świetna zabawa i dużo wrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:) Witaj Szarku, jak dobrze, że jesteś z nami:) Ukłony dla Czytelnika:) i uśmiechy dla Corduli:) Aalex:) a ja dla odmiany chętnie cięzko popracuję:) Za dużo tego wolnego miałem. Ale wiosna to juz by się bardzo przydała. Mi.. gratulacje:) Pędzę spać, bo o 6-tej pobudka. Brrr! Całuję i miłej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc....po kilku piwach jestem tyle wstanie wam powiedziec 👄 to tak tradycyjnie slodziutko buziam was do podusi hihihihiih😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc....po kilku piwach jestem tyle wstanie wam powiedziec 👄 to tak tradycyjnie slodziutko buziam was do podusi hihihihiih😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Miałam dziś wrażenie że powietrze pachnie wiosną:) Obudziło mnie ćwierkanie ptaków... Czyżby wiosna?? :D Kadarko, ja też nie czuje sie za dobrze i jeszcze od tygodnia bolą mnie oczy:( Weź sobie zwolnienie, odpoczniesz przynajmniej:) Buźka dla wszyskich na miły początek dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) u mnie tez za oknem ptaszki rozrabiaja:)ale ze ze mnie marny ornitolog to przyznam ze nie wiem kto:( Podobno wczoraj w prognozie pogody powiedzieli,ze konca zimy nie widac:( a ja juz tak bardzo chce slonca i ciepla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex ratuj kawa ...suszi mnei troszki i glowa troche boli :0 Ja juz chce wiosne :) ale ladne sloneczko ;) Kadarka.... kawy ?? ;) i L4 proponuje :D Ala ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich🖐️ Biegnacy maila Ci już wysłałam..:) Aalex -widzę ze już Ci lepiej- czujesz wiosnę.!:) Mi- pochwal się jak tam ten egzamin..:) Niedobrze że Reinmara tez dopadło..a wydawało mi się, ze depresja nie jest zaraźliwa..?;) Mam dzisiaj trochę pracy... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga-Ta ... no nawet sie ciesze,teraz tlyko modlic sie ,zeby mojemu profesorowi nazwisko sie spodobalo alebo miala szczescie.Niestety nie ocenia po wiedzy :0 ale ze swojej wiedzy jestem zadowolona bo napisalam nawet sporo.tak zeby zaliczyc. Noi wczoraj na to konto sie troche opilam ale bardziej na dobry humorek ;) tlyko dzisaj mam kaca papierosowego BLE jak to przy piwku :) ...jak twoj weekend ?? 👄 Aalex ... dziekuje za kawke, pomogla ;) integracja byla lux jeszcze kolegow z grupy spotkalam akurat w tej samej knajpie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to miejmy nadzieję ze będzie ok..:) W sobote byłam na popijawie u znajomych (podwójne urodziny..) ale było średnio.. część gości zachorzała i się wogóle nie pojawiła..za to przyszli ich znajomi z 2,5 letnią córeczką ..więc sami wiecie jakie tematy były poruszane...;) Wypiłam kilka kielonków białego wina i ..wróciłam do domciu około północy..;) Niedzielę -przeleżałam..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna tak gadac o piciu a ja o suchym pysku siedzilam:) ale tez mam ochote i jak mi sie uda to obiecuje stawiam nie jedna flaszke:)) poprzednio mi sienie udalo i musialm zadowolic sie zakupami ale .....czasem upic sie ,opic to jest to. kawy to ja tez chce bo wstaalm niby wyspana ale jakas wczorajsza,zjadlam czekolade ale nie pomoglo:) I nie chorujcie:)prosze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna tak gadac o piciu a ja o suchym pysku siedzilam:) ale tez mam ochote i jak mi sie uda to obiecuje stawiam nie jedna flaszke:)) poprzednio mi sienie udalo i musialm zadowolic sie zakupami ale .....czasem upic sie ,opic to jest to. kawy to ja tez chce bo wstaalm niby wyspana ale jakas wczorajsza,zjadlam czekolade ale nie pomoglo:) I nie chorujcie:)prosze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani!!!!! Przyłaczam sie do kawki:) i jeszcze przyniosłam takie małe ciesteczka w kształcie zwiarzatek hihi z jednej strony oblane czekoladą:);) jesooooo ja tez chce słońca przynajmniej ,nastepny dzien pochmurny:( i w cale nie czuję wiosny.Ale tak słyszałam,ze na poczatku marca ma robic sie coraz cieplej a potem bedzie taki skok,z kurtek zimowych w krótkie rekawki:) ciekawe ,czy tak będzie. Biegnący..............:) Aalex:) ja tez trzymam kciuki:) jestes mocna wierze,ze wyjdziesz na prostą:) Aga-Ta:) pozdrawiam Ala................. pewnikiem to wróbelaski były albo sikoreczki;):D a tam z zimą niedługo marzec jak nie bedzie chciła sobie isc to ją przepedzimy a co;) Mi:) ciesze sie ,że odprezyłas sie po stresach,i lało sie piweczko :D teraz to juz masz wiatr z głowy:) no na pewien czas;) pozdrawiam:) czytelnik:) kurcze to jakas wyższa szkoła jazdy z tymi technikami ,no no podziwiam ,pewnikiem żona czuje sie przy Tobie bardzo bezpiecznie;):D pozdrawiam:) ja dzisiaj znowu idę na popijawe,kurna jak tak dalej pójdzie to moja wątroba tego nie przetrzyma;):D Kolega ,który wyjeżdza do Anglii,robi małe pozegnanie, i tak chciał zebysmy sobie posiadzieli w kilka osób przy wineczku i porozmawiali,bo pewnikiem długo sie nie bedziemy widzieć:) szkoda,ze tak jest,ale wyjezdza za chlebem i sam nie wie jak mu sie tam ułozy:)mam nadzieje,ze wszystko pójdzie jak z płatka.Zobaczymy:) Wiecie co słucham teraz płyty Krzysztofa Kiljańskiego,ale fajna płyta:) a utwór,który śpiewa z Kayą ,poprostu ...........ehhhhhhhhh Pozdrawiam kochani i zycze dobrego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kadarko:D strzel sobie jakiegos grzańca,wiesz wirusy nie cierpia procentów,a przy okazjii wygrzejesz sie i wypocisz,zyczę zdróweczka nieustajacego:):D szarek:) Trzymaj sie i nie daj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan marian
bo zaliczasz sie juz do starych rur przekroczyłas bariere 25l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Kupilam gazete i przegladam ogloszenia jutro dzwonie... Aga-Ta ja tez mam taka nadzieje :) jestem dobrej mysli hihihi Cordula... idziemy leb w leb z tymi imprezkami hihihihi ...no do nastepnej sesji i mam wiecej egzaminow ale teraz nie bede sobie tym zakrzatac glowy. Szarek ... pozdrowionk i caluski ! Ala...ja tam calkiem zdrowa jestem,zadko choruje - zachartowana hihihihihhi :) Pozdrawiam wszystkich calusnie 👄papaptusie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej 🖐️ :) Cordulko:) i Mi..:) ale Wam dobrze ostatnio, impreza za imprezą, ja też tak chcę!!!!:) Aalex:) ja raczej czułem środek zimy:) Aga-tko 🖐️ odpisałem:) Alu, musimy jakoś prześcignąć to imprezowe towarzystwo:). Lecę po kilka skrzynek piwa i wina, i szaleństwo..:) Ja już nawet nie tęsknie tak za wiosną, co za dobrą imprezą przy fajnej muzie. Słuchajcie, ustalmy juz jakąś datę zlotu, to będzie łatwiej:) Z pozdrowieniami dla Panów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi-> tradycyjnie już gorące pozdrowienia i buziaczki dla Ciebie:) Biegnący-> dopiero teraz przeczytałem, jak wczoraj opisywałeś swój spacer, kiedy to wspominałeś swoją byłą. W sumie 3 lata to naprawdę sporo i tak sobie myślę, że musiałeś być naprawdę wtedy zaazgażowany, skoro ciągle to wspominasz. I chyba masz rację - gdybyś poznał nową kobietę, to na pewno pozwoliło by Ci to przestać wspominać tamtą. Znam to uczucie, kiedy tak bardzo się tęskni, wspomina. Kiedy ma się wrażenie, że to było wczoraj. Ja ciągle przyłapuję się na tym samym. Kiedy przechodzę ulicą, którą jeszcze tak niedawno chodziłem z moją miłością (którą wciąż ogromnie kocham ponad wszystko) to mam takie wrażenie, że to było jakoś tak wczoraj. Że ona nadal jest ze mną, tylko po prostu dziś się jeszcze nie spotkaliśmy:( To okropne uczucie i trzeba niestety umieć zapanować nad tym. Ja kiedy idę na spacer, to wciąż się oglądam na bok i patrzę gdzie Ona jest:( Przecież jeszcze niedawno była obok mnie, była na wyciągniecie ręki:( W każdej chwili mogłem Ją przytulić i poczuć to najcudowniejsze uczucie, kiedy jest obok mnie. Niestety, rzeczywistość jest brutalna i życie toczy się dalej. Ja chwilami jeszcze Jej szukam, tak jakby wciąż była ze mną. Czasami nawet słyszę Jej głos i czuję Jej dotyk. Ale po chwili okazuje się, że mi się to tylko wydaje:( Przepraszam, że Ci tu tak smęcę, ale z tym opisem włosów rozdmuchiwanych przez wiatr wywołałeś u mnie wspomnienia. Mam takie chwile, kiedy wydaje mi się, że wraz ze stratą Jej straciłem wszystko. Na szczęście tych ciężkich chwil jest już coraz mniej u mnie. Nie pozbierałem się jeszcze do końca, ale jestem już na dobrej drodze. A Ty widzę, że nadal wspominasz, nawet po 3 latach. Kurcze, tez musiałeś kochać na maksa... Dlatego Cię rozumiem. Trzymaj się chłopie. Napiłbym się z Tobą piwa:) Aalex-> jak samopoczucie u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Szarku... U mnie do dupy... Chcialabym w spokoju odzyskiwac spokój... Naprawde bardzo bym tego chciala... Ale daleko mi jeszcze do tego... Juz nie mysle jak kiedys bylo cudownie, na razie chce o tym zapomniec... Wierzyc mi sie nie chce, ze ktos byl kiedys zdolny nosic mnie na rekach, sprawil mi tyle bolu... Nigdy nie uwierze zadnemu facetowi ktory mi powie: Kocham Cie.........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex-> dlaczego nie możesz w spokoju odzyskiwać spokoju, czy on nadal \"uczestniczy\" w Twoim życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarku, nie, po prostu dreczy mnie wiele zlych mysli z ktorymi walcze i pytan bez odpowiedzi... I wciaz w uszach dzwiecza mi jego slowa... gdy powiedzial ze zaluje ze mnie kiedykolwiek spotkal, ze do tanga trzeba dwojga, ze robie z siebie taka biedna sierotke... No fakt, z drobnym szczegolem, ja zakochalam sie w wolnym czlowieku, jak sie potem okazalo klamcy... Klamal na poczatku i potem, mowiac o milosci... Wolalabym nigdy sie nie dowiedziec ze cala ta milosc to zwykly falsz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex-> nie lubię określenia \"witaj w klubie\", jak również wydaje mi się ono nie stosowne. Najwyraźniej mamy bardzo podobne doświadczenia pomijając oczywiście szczegóły, gdyż ja też dowiedziałem się paru \"ciekawych\" informacji na koniec:( Jedno jest pewne - zarówno Ty jak i ja potrzebujemy czasu. Ja już trochę \"popracowałem\" nad sobą od listopada, natomiast Ty zaczynasz chyba od początku po ostatnich dniach. Nie mniej jednak jesteś silną kobietą (tak uważam na podstawie tego co pisałaś wcześniej) i powrót do \"normalności\" w Twoim przypadku to tylko kwestia czasu. Ja już straciłem raczej wiarę w miłość, ale Ty jej nie trać. Będzie dobrze Aalex - trzymajmy się razem !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex a co to za spadek formy z powodu jakiegoś nieodpowiedzialnego gnojka???????? Szarku mozesz mi wytłumaczyć dlaczego utraciłes wiarę w miłość???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex a co to za spadek formy z powodu jakiegoś nieodpowiedzialnego gnojka???????? Szarku mozesz mi wytłumaczyć dlaczego utraciłes wiarę w miłość???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdazylam sie przez ostatnie miesiace oswoic z sytuacja, moze dlatego sie trzymam... Wiem co dla mnie dobre, a ten facet z pewnoscia \"tym\" nie byl... Zaczytuje sie teraz w ksiazkach, czerpie przyjemnosc z malych codziennych pierdolek, dzis prosto po pracy poszlam na plaze, wokol ani zywej duszy... Tylko ja i szum fal:) Rano jest zawsze dobrze, jednak te cholerne wieczory.... Ale juz niedlugo, jeszcze troszke i dojde do siebie:) I powiem: \"Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę\" Cytat z \"11 minut\" Paulo Coelho Buziak dla Ciebie Szarku... teraz ja dziekuje ze jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×