Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Ales :):D czy ja tez moge tak na Ciebie mówic??? No tak nie uciekniemy od przeszłosci,hmmm takie to zycie jest.Pewnie,że prościej powiedziec od razu ,ale my ludzie lubimy sobie kurcze komplikowac troche ten zywot a juz napewno niektórzy,sobie i innym ehhhhh Zycze spokojnej nocki i trzymaj tego jaska;) Aha krówki,kaczuszki ,czy kurki tyz piknie,no i ta trawa zielona a na niej stokrotki:) dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Wam wielkie że jesteście. I że jak zawsze mogę na Was liczyć. Dziś mam ochotę wziąć prochy nasenne i już się więcej nie obudzić. Nie mogę czasami znieść bólu i tęsknoty, przerasta mnie to poprostu:( Ale się cieszę że jesteście tutaj i że mogę z Wami pogadać. Idę już spać. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarku!! Tobie tez przydalby sie terapia wstrzasowa!! Jutro rano sie tu meldujesz, inaczej sie pogniewamy... Pamietaj, obiecales mi cos:) Trzymaj sie!! Cordulko, mow do mnie jak tylko chcesz:) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarku!! Tobie tez przydalby sie terapia wstrzasowa!! Jutro rano sie tu meldujesz, inaczej sie pogniewamy... Pamietaj, obiecales mi cos:) Trzymaj sie!! Cordulko, mow do mnie jak tylko chcesz:) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnacy ... no dobsze ale jakos nie jestem senna wogole :) za kciuki podziekuje wam jutro ;) 👄 na dobranoc Aalex ...a wlasnie mialam Cie przepaszac ;) za moj blad no widzisz czasami nie ma tego zlego ;) ...Ales Cordula...reset sie przedlozyl ;) ale wrocilam Szarku ....a moze koysanka cio ?? Na lepszy sen zaspiewamy. 👄 Na dobranoc a moze... jeju ja juz bym chciala ,zebys tak sie obudzil z wiara i nowa nadzieja. Pamietaj jutro terapia wstrzasowa ja wlaczam pralke z odwirowaniem ;) i przylaczam sie do nakazow pani Doktor Ales ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnacy ... no dobsze ale jakos nie jestem senna wogole :) za kciuki podziekuje wam jutro ;) 👄 na dobranoc Aalex ...a wlasnie mialam Cie przepaszac ;) za moj blad no widzisz czasami nie ma tego zlego ;) ...Ales Cordula...reset sie przedlozyl ;) ale wrocilam Szarku ....a moze koysanka cio ?? Na lepszy sen zaspiewamy. 👄 Na dobranoc a moze... jeju ja juz bym chciala ,zebys tak sie obudzil z wiara i nowa nadzieja. Pamietaj jutro terapia wstrzasowa ja wlaczam pralke z odwirowaniem ;) i przylaczam sie do nakazow pani Doktor Ales ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okidoki dla mnie może być Kazimierz, może być morze, mogą byc góry. Wszędzie dojadę jak będzie trzeba i jeszcze chętnie wezmę kogoś na pokład jak akurat będzie po drodze, nawet mogę trochę zboczyć;-) z traski, a co i też zabiorę. Więc kochani wymyslajcie ustalajcie ja się dostosuje:-) Dziś mi szkoda Jerzego Dudzia, bo tak w ostatnich sekundach wpuścić brame i to z własnego błędu:-( to musi boleć. Hmm... każdy pisze co robi wciągu dnia, a ja nie. Chyba nie oki z mojej strony:-D Więc czas zacząc od dziś troszkę opisywać życie codzienne czytelnika hi,hi.. ( odrazu zaznaczam że niecodzień jest tak fajno jak dziś:-D ) W pracy mam w tym miesiącu już superasto, bo jeszcze tydzień, a plan przekroczyłem już o 10%. Dziś zabrałem żonkę do Aqua Parku, było ślizganko w rurach które uwielbiam(żonka niestety nie, bo jej się w tych zawijasach w głowie kręci). Sauenka fińska i turecka, masażyk wodny(takimi strugami wody z rury), yakuzzi czyli luzik totalny. Później niestety tylko druga połowa meczu( bo niezdążyliśmy na pierwszą do AP 70km:-( )i piwko obowiązkowe:-). Teraz właśnie pisze do was i po dzionku... a jutro nowy dzień:-) ciekawe co przyniesie????? Pozdrowionka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący lubisz jak czytam języki obce, więc mam dla ciebie fajną stronkę. Myślę że i innym się czasem przyda, bo dobra jest. http://www.ling.pl/content.php4 Aalex 11 minut to więcej niż mistrzostwo;-), jego książki w takich chwilach są niezastąpione. Też mnie leczyły, boleśnie ale skutecznie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm...Czytelnik witam ciekawie sie u Ciebie dzieje, wiec chyba powinienies czescie opisywac swoje dni :) no w sumie to ja oprocz przelaczania kanalow, siedzenia na komputerze i nudzenia sie to wymylam naczynia i posprzatalam ...moj dzien uwazam za.... :0 a przepraszam wykonalam 2 telefony do firm ;) ...a jeszcze troche rozmyslalam - duzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi.. Dzieje sie czasami, to może popisze co jakiś czas:-) Aalex Siłą tych książek jest nadzieja, a madrością właśnie takie cytaty... Ja płakałem przy każdej..................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aalex sprostowanie-bo nie tak to zabrzmiało płakałem przy każdej jego książce którą czytałem. (bo z tego co wyżej napisałem wynikało że przy każdej kartce,a to juz by była jakaś chyba desperacja hi,hi...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkich przy kawce. Dziś już trochę lepiej. Biorę się do roboty. Miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Ale jestem dziś niewyspana, ale kolejny dzień w wyśmienitym humorze:) Szarku, czekam aż się zameldujesz! Mam nadzieję że dziś lepiej:) Czytelniku, ja odniosłam wrażenie że płakałeś przy każdej mądrości... Ale skoro książce, to oki:) Nie wiecie czy jest opublikowana biografia Coelho? Ciekawo mnie bardzo skąd u niego tyle życiowej mądrości... Buźka na miły początek dnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim :) Witam na porannej kawce zycze milego dnia w pracy 👄 Ja sie zbieram na rozmowe :) Aalex , Szarek Buziak dla Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi-> trzymam kciuki i czekam na relację. Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Mi ..mogłaś powiedziec o której godzinie masz te rozmowy ..wtedy postarałbym się nie używac kciuków do pisania..:) Powodzenia.! Widze ze wielu z Was dopadają demony przeszłości....chyba trzeba sobie zafundować nowe wspomnienia..:)tzn tworzyć nową, interesującą rzeczywistość..:) Chyba dzisiaj jestem trochę zakręcona- to pewnie przez ten wiatr..;) Pozdrawiam 🌼 Kazimierz rzeczywiście pachnie Warszawką i ceny są dostosowane do stołecznych kieszeni...no ale cos trzeba ustalić..:) Biegnący 😘 to trochę dziwne uczucie kiedy tracimy anonimowość..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pięknie:)!!! kurcze ja tak na chwile ,bo w pracy siedzę,a szefowa ma oko;) szarek:) super,ze juz lepiej i przyłaczam sie do kaweczki,a moze cosik złodkiego sobie podjemy??? i przyjemnej pracy:) Ales hihi;)witaj ,ja tez jestem niewyspana,a tu u mnie jeszcze deszcz pada jesooooo juz mam dosc tej chlapy:) wiesz Coelho napisał taka ksiazkę \"Pielgrzymka\" to sa jego wspomnienia z pielgrzymki do hiszpanskiego sanktuarium,i odmiany duchowej jakiej tam doznał ,napewno to zdarzenie miało wpływ na jego pózniejsza twórczosc.Po tym napisał przeciez Alchemika:) pozdrawiam MI:) moje palce juz chyba tak pozostana hihi trzymam kcikole cały czas.Oczaruj to cale bractwo,i bedymy opijac heheh;) Ytzymaj sie:) Aga-ta ja tez jestem zakrecona i pół przytomna nawet kawa nie pomaga:) no trzeb COS USTALIC ZOBACZYMY ,POMYSLIMY pozdrawiam czytelnik:) ale miales fajnie na tych basenach,tez lubie pływac,ale jak sobie przypomnę,ze za oknem zima i zimno to jakos nie moge sie przemuc ,zeby wchodzic do wody brrrrrrrr;) pozdrawiam:) i pisz pisz:) ja wyczytałam fajny kawalekz ksiazki Coelho:) \"jesli twa przeszłosć Cię nie zadowala,zapomnij teraz o niej. Wyobraż sobie nową historię swojego zycia i uwierz w nią:)\" Hmmmm :) Zyczę udanego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochani moi zaczne od tego ,ze z waszych kciukow bede korzystac chyba przy kazdej okazji ;) tak na caly etat :D:D Dostalam prace i zaczynam od piatku :D:D:D:D:D:D juhuuuuuu !!!! To dzisaj stawiam hihihihihih W poiatek wam wszystko opowiem ale w kazdym razie bardzo mila i kotka rozmowa zakonczona sukcesem moim :D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ale dobra jak narazie nie zapeszam bo zobaczymy dokladnie w piatek wiec CIIIIII :):):):):):) Ale sie ciesze JUPIIIIIIIIII hihihihihiihhi Przepraszam za moj entuzjazm ale normalnie jestem w szoku :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochani moi zaczne od tego ,ze z waszych kciukow bede korzystac chyba przy kazdej okazji ;) tak na caly etat :D:D Dostalam prace i zaczynam od piatku :D:D:D:D:D:D juhuuuuuu !!!! To dzisaj stawiam hihihihihih W poiatek wam wszystko opowiem ale w kazdym razie bardzo mila i kotka rozmowa zakonczona sukcesem moim :D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ale dobra jak narazie nie zapeszam bo zobaczymy dokladnie w piatek wiec CIIIIII :):):):):):) Ale sie ciesze JUPIIIIIIIIII hihihihihiihhi Przepraszam za moj entuzjazm ale normalnie jestem w szoku :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Mi..wszystko zalezy od dużego poparcia..:D i wsparcia .. ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ochlonelam Aalex , Aga-Ta 👄 i wszystkim slicznie dziekuje za trzymanie kciukow :D Wiec ciesze ,sie ze cos sie dzieje i mam nadzieje,ze praca wypali.Bo jak narazie to jakos tak zbyt szybko i za latwo .Wiec bede trzymac dystans i w piatek sie wszystkiego dowiem. Jak narazie czekam i z niedowierzaniem ,ze tak szybko wiec zobaczymy bo jak to mowia ... \" nie chwial dnia przed zachodem slonca \" ... bo moze okazac sie wilka klapa no ale bede dobrekj mysli :) Buziaczki i podziekowania dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi.... GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) Tak się cieszę, po prostu bosko!!! Wiedziałem, że szybko się uda, bo masz charakterek i potrafisz zawalczyć:) Trzymam kciuki za ciąg dalszy, teraz ja czekam na relację:) Pozdrawiam wszystkich🖐️ Przesyłam gorące całuski i wpadnę później:) A teraz na mały spacer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę MI:D:D:D!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a nie mówiłam,ze bedymy opijać:D;) jak sie cieszę ,bardzo super:D gratuluje wiedziałam,ze ich oczarujesz:D;) no to teraz muzyka ,wino i spiew na całego:) pozdrawiam wszystkich:) MI👄 1000 cmokali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D buziaczki bo zawdzieczam wam prace ;) jak to Aga-Ta powiedziala wsparcie i poparcie najwazniejsze :) ...ale wszystko sie okaze w piatek Dziekuje 🌼 tak szczerze to mam stres jak to przed nowa praca :0 Dziekuje Brdzo hihihhhihBiegnacy ,Cordula , Szarek , Czytlenik ,Aga-Ta ,Aalex i wszyscy 👄 ...oby To sie nie okazalo bajka ;) !!!!! Aaaa mam wielkiego zabitego szczura( chciaz nie wiem bo z daleka tak wylada ale nawet tam nie podchodzilam wiec tak na moje okko to szczur ) na podworku BLEEEEEEEE koty przywlekly bo za Trafo jest ich siedlisko i Kurde na slrodku musze go posprzatac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi-> ja też się oczywiście dołączam do gratulacji i bardzo się cieszę, że już zaczynasz za 2 dni. Powodzenia !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😴...:) dzisaj cos senna jestem chyba nerwy mi puscily i jakos tak zmeczenie ze mnie wychodzi... Kadarka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×