Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

to chyba ma moj brat:)jak sie wyspi to postarm sie podeslac:) a mlotkow u mnie pod dostatkiem:) polecam sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie co do tej samoobrony przed glupota.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piosenke juz mam a nawet wiecej :) ... glupota nie szkodzi a czasem nawet pomaga hehehehe ...:P:P Ala... ja biore jeden od Ciebie i nie bede wybijac tylko sie z nim napije Brudzia hehehe zabawne jak zaczynam z wami rozmawiac to zaczyna mnie glupwaka chywatac... Krz czyli jaka obrona przed glupota raczej do mniej lgne ( bez obrazy to bylo o mnie hihihihihi ) Jednak stwierdzam ,ze ide posprzatac bo jakos dziwnie pantofle mi sie kleja do podlogi i ma dziwny brinatny kolor w takie maziaki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie piknie:) kurcze u mnie to jest pikne słoneczko;) ale wieje tak jak by sie kto powiesił;) o mało głowy nie urwie:) ale tak z rana była jakas mała śniezyczka;) ja dzisiaj tez piknie na szmacie jezdziłaml( czyl sprzatałam,zasłonki powieszone,łazienka sprzątnieta buuuuuuuu juz mam dość i krzyż o mało mi nie peknie. bardzo lubie sprzątac w takt muzyki tym razem zapodałam sobie kawałki Z budha bar kurna no uwielbiam to;) Mi:) rozpiera Cie energia :D jak sie ciesze,czyli dobry znak ,ze juz lepiej sie czujesz:) tylko łykaj syropek mała ;)cmokalki sle👄 Ala........... a ja uwielbiam czosnek;) to chyba dobrze przynajmniej zadne wampiry mnie nie dopadną;) A z filmów Machulskiego to najlepiej lubie stara poczciwą Sexmisję;) Sztuhr jest tam nie do pobicia;) pozdrawiam Kadarka:) ja to chyba nie bede zapadać juz w sen bo kurcze jak złapie spiocha to jeszcze przespie lato na które tak czekam hihi;) KRZ:) witaj hmmm a co to za niepokój ;) moze zwiazany z polityka i jakąś komisja sledczą;)hihi reinmar:) haj kurcze fajnie ,ze juz jestes na torach;) no fakt tez juz tak sadzę ,ze taki układ do niczego nie prowadzi:( a niech to.Ale gdzie mój optymizm???:) pozdrawiam Aaaaaa dzisiaj chyba z kumpelą obąblujemy sie piwkiem , zjemy moze jaka pizze i bedziemy mieć wszystko gdzieś;)a co;) ściaskam was i dobrej soboty wam wszystkim życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety to nie polityka(na szczescie;) ) .. :( przynajmniej bym wiedzial .. zanosi sie na to,ze chyba dalej bede sam :( ale popaprane to wszystko .. troche sie zamulilem przez to :( w ogole mi zle ... mam dola dzisiaj :( smutno mi i nie wiem co na to poradzic.. ;( ......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRZ, przynajmniej Ci raźniej... Do środy miałam wyśmienity humor... Radziłam sobie lepiej niż mogłabym przypuszczać, naiwnie sadząc, że uporałam się ze wszystkim... Babska naiwność nie zna granic... Nie uporałam się, dołujące jest to, że nie ruszę ani o kroczek naprzód, zanim tego nie zrobię... Ale jak mam to zrobić, gdy wspomnienia mnie prześladują? I są tak cudowne, że chciałabym znów coś podobnego poczuć...:( Co zrobić? Już tyle czasu minęło... a wszystko wciąż tak żywe... Na dokładkę na święta jadę na wesele, moja siedem lat młodsza siostra idzie z facetem, a ja... sama:( Mam tym wszystkim cholernym ciotkom skłamać że oczywiście, mam kogoś, ale nie mógł przyjechać, bo... coś... ? Chyba... Cóż... Tym optymistycznym akcentem kończę swój mało optymistyczny wywód i życzę udanego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... do optymistycznych to tego akcentu raczej nie zalicze :P ;) no coz .. niestety .. \"shit happens\" .. :( tylko dlaczego innym czesciej niz mnie ?????????????????? musze wyjsc z domu.... pojade gdzies dzis wieczor.. moze mi przejdzie.. :( ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... do optymistycznych to tego akcentu raczej nie zalicze :P ;) no coz .. niestety .. \"shit happens\" .. :( tylko dlaczego innym czesciej niz mnie ?????????????????? musze wyjsc z domu.... pojade gdzies dzis wieczor.. moze mi przejdzie.. :( ..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......... .......... co teraz......? mam czekac.. czy moze .. ... dac sobie spokoj.....?? ?????? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sms........... czasem naprawde trudno mi wierzyc w drugiego czlowieka..... :( chociaz bardzo sie staram..... moja cierpliwosc tez sie konczy.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula ❤️ Krz... wiem co czujesz ja interesuje sie facetem ,ktoremu ja jestem obojetna a mna sie interesuje mezczyzna , na ktorym mi wogole nie zalezy.Jedynie co czuje to moze jakis tam pociag fizyczny , ale to dla mnie nie jest az tak wazne. .. Czyli co tak dziewczyna , o ktorej pisales sie zdecydowala ??? ... sam musisz zdecydowac czy czekac czy skonczyc. Mysle ,ze war jestes czegos wiecej niz tylko nadzieii 👄 i dzieki za pioseneczke. Aalex... tuli :) Aalex pokrzycz poplacz , rozladuj ... nie mam rady dla ciebie ale pamietaj jestesmy tutaj dla siebie ciebie i innych :) wal smialo jak ci lzey na sercu . Ja dzisiaj zostalam olana z gory na dol, nawet odpowiedzi nie dostalam cholera :( z grzecznosci ... em ide pic , ale nie na dola tylko tak dla siebie... Qrwaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To coś białego, co lata za moim oknem, jest delikatnie rzecz ujmując - wkurzające....... Widzę, że wczoraj tak niżowo jakoś było....... Mi -> hmmmmmmm.......brak odpowiedzi też jest odpowiedzią.....wiesz Kochana ja ostatnio otrzymałam taką odpowiedź.........smsem........postaraj się wyobrazić sobie jak poczuło się moje kobiece ego. Tak więc nie narzekaj - zawsze mogło byc gorzej :) :) :) . Całuję Cię mocno. Aalex -> no coś Ty......olej te ciotki. Ja olałam i mam problem z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj ja parze kawke do wyboru do koloru ,herbatka tez moze byc a dla skacowanych mam inne specyfikaty ;) dla spoznialskich wszystko jest w termosie :P moze tez byc mrozone :D Dzisiaj mam taki se humor no ,ale moze .... wczoraj bylam na imprezie i bardzo sie ciesze impreza na szczytny cel ,placilo sie wstep i wszystkie pieniadze szly na operacje dla malego chlopczyka chorego na bialaczke.Wiec moim malym datkiem przyczynie sie moze do szczescia i bardzo mnie to ucieszylo.Jeszcze do tego swietnie sie bawilam :):) ...kekki kac dzisiaj :0 Krz... podejmij meska decyzje i Ty sie zdecyduj , a ona wtedy albo pojdzie za Toba albo nie byla Ciebie warta ( wiem zadne pocieszenie ale taka jest prawda) Aalex... jak sie trzymasz ??????? Cordula ...pewnie kac ??? mom tu dla Ciebie \"alka zelcer\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka ... smsa dostalam chcociaz wiem ,ze byl z grzecznosci wiec :0 prawda boli , ja chyba wole zeby mine zabolalo mocno i raz niz zyc nadzieja i pograzac sie w tesknocie ... tylko za czym , za kim... swoja dorga nie wiem czy chcialabym otrzymac takiego smsa jak Ty dostalas ... chcociaz przynajmniej znasz prawde i to jest najwazniejsze :) Moje ciotki oglosily mnie jednoznacznie \"stara panna \" ...a moja mama mnie swatala ostatnio z mezczyna ,kotrego nawet na oczy nie widzialam,wedlug niej przystojny tak na sile juz robia wsztystko .... :) mnie juz wszyscy dookola swataja ... wczoraj spotkalam moje kolezanki obie z wozkami starsze ode mnie ale tylko rok... pytaly sie kiedy ja sie postaram o malenstwo , powiedzialam ,ze jestem za mloda , popatrzyly na mnie jakbym im ojca skarpetka zabila... no ja nie wiem czy na czole mam napisane \" wiek produkcyjny \" czy jak ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Wstałam godzinę temu, a już drugą kawkę piję:) Kadarka, u Ciebie śnieg?? U mnie boskie słonko świeci od rana:) Olewam ciotki od dawna... w końcu dla nich starą panną jestem od pięciu lat:P Mi, dziś lepiej, dziękuję Słonko:) Choć wczoraj nawet poczytać nie mogłam, bo myslami byłam gdzie indziej... ależ mnie to wkurzało! Dziś wybieram się do Gdyni, mam nadzieję że mi auto nie odmówi posłuszeństwa... wczoraj mi zgasło, tak po prostu, jak wyjeżdżałam z parkingu... Ale jutro mechanik się nim zajmie:) Pozdrawiam Was cieplutko, miłej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi generalnie mam zły stosunek do smsów z grzeczności, a teraz nawet bardzo zły :P :P :P A koleżanki niech się głupio gapią...jak są głupie to mądrych spojżeń od nich nie możesz wymagać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) wlasnie wrocilem do domu.. jazda samochodem mi troche poprawila humor... :) przynajmniej nie meczylo mnie myslenie... nad czyms,co jest takie niepewne :( :) dostalem sms.... i co .. ? i w sumie to nie za wiele z niego wynikalo.. no ale nie mam jej tego za zle - w koncu jestesmy ludzmi.. i mylic sie to czesc naszej natury :) dzis jest piekny dzien,troche zimno ale sloneczko ladnie swieci i jest ogolnie pozytywny nastroj.. Pozdrawiam i zycze wszystkim smacznego obiadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20.03.2005 - 16:06 - ta data wywolala na mojej twarzy ten odruch,ktory mozna tu opisac jako..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeejjjj!!!:) ech głowa mnie troche boli, kolezanka miała w lodwówce piwko kaper jesoooooo jakie to mocne piwo ,ale dobrze było pogadałysmy sobie ,pozaliłysmy sie na facetów ,i ulzyło nam troche.Stwierdziłysmy ,ze musimy sobie dac luz i nie szukac uczucia na siłe.Nie myslec tak mocno nad tym.No tak ale jak tu nie mysleć,skoro dzis rano zajzałam do kalendarza,a tam taka sentencja na dziś\"Chcąć doznać pełni szczęścia,trzeba je dzielić z kims drugim\" no i bądz tu mądry człowieku ,jak na kazdym kroku masz przypominane,ze wazna jest ta druga osoba.ehhhhhhhhh Mi👄 dzieki kochana za \"alka zelcer\" pomogło:) ;)?? może zostawie ci ten alka........;) a ten co tak z góry olewa beeeeeee ale nie ładny :( nie lubie go;) trzymaj sie i nie daj się:) i ciesze sie ,ze swietnie sie bawiłas,nalezało ci sie trochę zabawy po całym tygodniu ,prawda??;) KZR:) hmmmm no kurcze moze nie bedzie jeszcze tak żle,no trzeba byc dobrej mysli,ja w kazdym razie trzymam kciuki i obys nie był sam:) Aalex:) trzymaj sie ,wiem ze trudno tak całkowicie wyzbyc sie wspomnień,ale zobaczysz jeszcze to co najlepsze jest przed Tobą:) A co do wesela to,nie przejmuj się ,tez ubawisz sie napewno,a moze bedzie jaki fajny facet ,który cie bedzie porywał co i rusz do tańca?? Na mnie rodzina to juz chyba ręką machneła, chociaz kolezanki mówią,zebym sie nie spieszyła raczej,bo połowa z nich jest juz po rozwodach,nic tylko samo życie. Kadarko:) za moimi oknami tez cos fruwa białego:( i na dodatek chmury sniegowe buuuuuuuu a dzisiaj juz wiosna do nas przyszła,przybajmniej tak napisali w kalendarzu;) pozdrawiam Pozdrawiam was gorąco i fajnej niedzieli palmowej;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) cordula... juz 2-gi raz sie mylisz piszac moje \"imie\" :P:P:P :D mysle jednak,ze Ci wybacze :D :) jest ok ok:) nawet bardziej... dzis jest po prostu....pieknie.. :) to taka .. jazda we mnie.. takie,dziwne uczucie... :) nie nie - to nie motylki :P:P :D ale tez spoko :) .... mialem chwile slabosci ale .. znowu wierze w ludzi.. i bede dalej ryzykowal,kiedy mam poznac kogos... niewazne czy sie sparze czy nie .. bo samo sie nic nie dzieje :P ;) pozdrooffka :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golabeczki :) Cordula ... ja wiedzialam ,ze CI pomoze. Krz... motylki sie wylegna jeszcze przeciez wiosny nie ma jak narazie sie czaja ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRZ:D jesooo przepraszam najmocniej ;) ale wkradał sie cały czas jakis czeski błąd heheheh zreszta boli mnie łepetyna dzisiaj ;):P i wiesz co ciesze sie ,ze naprawde masz tyle optymizmu w sobie i to ,ze nie poddajesz sie po porazkach, no tak i faktycznie samo sie nic nie dzieje i nic nie dzieje sie bez przyczyny:) powodzenia i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Wróciłem po bardzo długiej nieobecnośći i właśnie staram się nadrobić zaległości w czytaniu.....a jest tego troszke:p Pozdrowionka dla Czytelnika , Kadarki , Alex ,i dla wszystkich innych których nie wymieniłem za co przepraszam:) Dla Pań piękne 🌼🌼kwiatek] a do Panów piąteczka:) Miłego wieczoru żuczki Mam nadzieje że przyjmiecie mnie z powrotem do swojego grona???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjjj:) Ale dziś piekny, słoneczny dzień!!:) Z wiosną nie wiele ma wspólnego, ale te słońce świeci jak w lato. Takie ostre i jasne, cudo:) Po lekturze cieżkiego kalibru ( \"wilk stepowy\") czytam tą \"Samotność w sieci\" i mam dość. Wszędzie to samo, z tymi miłościami, mailami, smsami. Pogoń za uczuciem, pragnienie bliskości, a jednocześnie zamykanie się na innych. Wszystko to jakieś szaleństwo i ma się ochotę po prostu wysiąść z tego pociągu, ale wyjścia nie ma. W innym artykule (miałem bardzo czytelniczy weekend:) czytam, że miłość trwa maksymalnie 4 lata, reszta to dorabianie ideologii..:D O rety, ale taka jest chyba prawda. W dodatku te wszystkie rozwody, rozpady. Chyba mało kto już myśli poważnie o miłości na całe życie, a może to i dobrze, bo podobno ludzie nie mają w naturze monogamii..:) Już mi się nie chce o tym myśleć i pisać, ale od tego się nie ucieknie, ba za chwilę, jak Cordula, znajdę myśl dnia w gazecie, albo wystarczy, że wyjdę na ulicę, natykając sie na obsciskującą się parkę.. Ale przynajmniej już nikt mi nie psuje humoru gadaniem o moim kawalerstwie, jest wręcz przeciwnie, bo zaczynają mi zazdrościć:D tego stanu. Tak więc Mi.. uczyń z tego swoją siłe, a nie słabość:) A ja się o żadne smsy nie martwię, bo telefonu już prawie nie używam. Szczerze mówiąc nawet juz nie pamiętam, kiedy ostatni raz pisałem smsa:D Buziaki pysiaki na miłe popołudnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisaj pobilam rekord w pisaniu smsow ... palce mnie bola az ... Biegnacy tylko nam sie nie chowaj w ksiazki bo skonczysz jak mol :P:P:P ... Aalex... kurcze myusze sie zabrac za to \" 11 Minut \" bo jakos sie wsrod was czuje malo oczytana i inna ... a moze to i dobrze ja lubie tak oryginalnie :P bede sie najwyzej od was uczyc i czasami odgapiac co ?????:P glupawka z nudow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×