Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Hi:) Przeczytałem właśnie tą Samotność w sieci. Chciałbym ją omówić, ale niektórzy z Was chcą ją przeczytać, więc zrobie to powściągliwie;) ale dopiero jutro, bo zmykam spać. Dziś po raz pierwszy od 2 miesiący miałem wspaniały humor:) Z pracą jest nieciekawie, ale już jestem przygotowany na najgorsze. Te słońce, choć jest zimowo, to ratuje po prostu życie:) Bo te jest piękne, a wszystkie chmury są tylko w naszych głowach.. 👄 do podusi moi milusińscy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ligia19
Dawno mnie tu nie bylo:) Postanowiłam wpaść w pierwszy dzien wiosny, tylk w serduszku jej nie widać..... wiosna działa na mnie przygnebiająco, na około same pary .... a ja postanowiłam byc silna i zrezygnowac z tego drania któremu zależalo tylko na lóżku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!!!!! Wiecie jakie cudne słońce nad morzem???????? Bosko.....Byłam wczoraj na skarpie w Orłowie i podziwiałam morze z góry......Cudowny widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kadarka bo zazdrosc mnie zje;)) a wlasciwie to gdzie mieszkasz w gdyni?ja mieszkalam na witominie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kadarka bo zazdrosc mnie zje;)) a wlasciwie to gdzie mieszkasz w gdyni?ja mieszkalam na witominie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) dziewczyny tak się zapatrzyłyście w słońce i widoki ,a tu kawa stygnie;) a piekne widoki i aromatyczna kawa to jest to;) dziewczyny nie drzażnijcie mnie auuuuu;):D ja tez chce tak;) Moim ulubionym miejscem w Gdyni jest orłowo i punkt widokowy i molo ehhhhh.A ja mam za oknem hmmmmm tez niezły widok widzę z oddali las,oczywiscie siedzę w pracy;) i piekne słonce na błekitnym niebie,tylko poco te kreski ponizej zera??;) Pozdrawiam i czestuję jeszcze serniczkiem;):D pedzę do zajęć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cordula oczywsicie ,ze ja kawke :) Jak ja wam zazdrszcze morza , ja mam cala Polske d przejechania BUUUUUU i dla mnei to jest wyprawa roku jak mam sie wybrac nad morze ;)... ja zabieram sie a porzadki dzisiaj latam na miotle :P po domu. Aalex... lepiej pozno niz pozniej ;) Reinmar... cholera od dzisaj chodze w ubraniu po domu albo moze zostane w stroju Ewy tlyko musze se listka skombinowac :P Biegnacy...ja czekam na recenzje .Ciesze sie ,ze masz lepszy humorek 👄 Ligia... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zazdroszcze tego morza:))bardzo bardzo:) a ja najbardziej lubie bulki z piekarni w batorym:)Lubilam bo od 3 lat juz tam mnie nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Kurcze ..odkąd szef się wprowadził do mojego pokoju -nie mam wolnej chwili ..jestem inwigilowana non stop ..wkurza mnie to ale cóż..trzeba pracować ;) Nie wiecie jaka ma być sytuacja z pogodą na świeta..? Nie wiem czy kożuszek mam zabrać..;) Pozdrawiam :) Acha w domu nigdy nie udaję naturystki ...nie mieszkam sama bądź co bądź...;) no i byłoby mi zbyt zimo.;) Nawet latem nie wychodze na zewnątrz bez kurtki i parasolki..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi:) Ale dziś afera w pracy!!! Udało mi się pozyskać ważnego (dla mojego szefa) klienta i przy pierwszym zamówieniu, na szczęście nie z mojej winy, zaliczyliśmy straszną wpadkę! O dalszej współpracy nie ma już mowy i szef chodzi taki wściekły, że hej:) A ja mieszkam jakieś 2 min od morza i plaży:) No i pracuję w porcie jak pisałem:) A słońce świeci piękne HURRRRAAA!!!!:) Całuski 👄 na miły dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby swieci slonce,moze wiosna przyjdzie w koncu ale dzis dopadlo mnie cos na miare doła,ciagle plyna mi lzy a jeszcze w radio puszczaja perfekt a ja przy nim zawsze rycze ... nawet wizja lenistwa mnie nie nastraja ani mysl o tym winie przy lozku:)nie mam szfki:) k............a no i te rewelacje od rana znad morza nic tylko sie chlastac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala to wcale nie jest tak, że nad morzem jest rewelacyjnie....przynajmniej nie nad moim :(. Wczorajszy widok był rewelacyjny ale....hmmmmm rysa na szkle. To ulubione molo Corduli w Orłowie mam na przepięknym zdjęciu, które niedawno dostałam. Postaram się załatwić specjalnie dla Was jego wersję w kompie to Wam przeslę. A jak przyjedziecie to sobie tam pójdziemy na spacer :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala to wcale nie jest tak, że nad morzem jest rewelacyjnie....przynajmniej nie nad moim :(. Wczorajszy widok był rewelacyjny ale....hmmmmm rysa na szkle. To ulubione molo Corduli w Orłowie mam na przepięknym zdjęciu, które niedawno dostałam. Postaram się załatwić specjalnie dla Was jego wersję w kompie to Wam przeslę. A jak przyjedziecie to sobie tam pójdziemy na spacer :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sie skonczylo cos o lzach w wykonaniu piaska,mam wrazenie ze w radio puszczaja muze specjalnie zgrana z moim humorem,wiec jak piasek spiewal teraz placz to sie zalalm lzami:( ide sobie bo moze byc katastrofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włamałysmy się w nocy, z koleżanką, do szafki szefowej i zeżałysmy jej całą paczke ptasiego mleczka. Jest mi niedobrze....No i oczywiście jutro staniemy do raportu karnego :P Ech, życie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... ja chce nad morze ... przylece kadarka do ciebie na miotle bo dzisaj jakos z niam zapan brat jestem .... lece bo juz mnie wola ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna w tym roku za bardzo się ociąga..słońce :)..i owszem ..ale to ostre powietrze...;) A nad morzem to dopiero musi wiać..!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Rany, ale miałam dzień... Nawet się kawki z Wami nie napiłam:( Od 8 na najwyższych obrotach, marze teraz tylko o tym by mnie ktoś przytulił........ Pracuję 100m od morza, a nawet nie chce mi się po pracy iść na spacer, marze tylko by wsiąść w auto i jechać do domu... Ale mam wolne od piątku do wtorku:) Potrzebuję się choć na te kilka dni wyrwać... Zmysłowa, będę przejeżdżała przez Twoje miasto:) I docelowo wyląduję niedaleko Krakowa:) Już się nie mogę doczekać:) Ale bredzę dziś;) Miłego popołudnia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uhuuuuuu;) Mimo ,ze nie mieszkam nad morzem ale widziałam cudowny zachód słonca,niebo było pomarańczowo-rózowe,ehhhh te kolory:) Dowiedziałam się dzisiaj ,że bede mogła sobie wziąć urlop na piątek:) czyli juz będę swiętować:) Mi:) jezdzisz na tej miotle od rana heheh;) trzeba było przylecieć do mnie,a to przecie po drodze a potem dawaj nad morze;):D ,tam to bysmy sobie polatały ;) kadarka by nam pkazała super miejsca;) Aga -ta :) kurcze to masz z lekka przerabane ,siedziec z szefem w pokoju brrrrrr A kozuszek to schowaj głeboko w szafie;) będzie piknie bo ma tak byc piknie i jush;) doły zazwyczaj ustepują :) pozdrawiam:) Ala.......... czego tak buczysz??nie płacz:) chociaz popłacz sobie to przynosi ulgę no i ciesnienie w oczach troche wyrównasz;) trzymaj sie i nie daj się bedzie dobrze:) kadarko:) no jasne,ze chce to zdjecie z Orłowa jejku odrazu poszło by na tapete w kompiku i z góry dziekuję ,oczywiscie spacerek tak tak :):) pozdrawiam Biegnący............. a tam nie przejmuj sie gupim szefem chyba ten twój szef nie wie co robi;) zreszta nie tem to bedzie inny.I jak to masz dwie minuty do plazy??? jesoooo to ty pewnikiem jak masz okno w domku otwarte to słyszysz szum morza??? nie no bede wyć auuuuuu;):pozdrawiam:) Aalex:) tuli tuli:):D ale fajnie wrescie sobie odpoczniesz:) to pewnikiem widzisz morze z okien z pracy??? a kawka jeszce jest w ekspresie;) pazdrowionka:) kurcze ale fajna muza własnie leci mi z kompa takie mam wrazenie jak bym fruwała w kosmosie:) no to ide dalej latac Buziaczki👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miauuu:) Cordulko:) czego Ty słuchasz, że ulatujesz w kosmos, ja też chcę!!! Uwielbiam takie klimaty:) A morze rzeczywiście dobrze słyszę, ale najrozkoszniejsze są te piski mew. Bez tego nie byloby całego nadmorskiego klimatu. A dziś rzeczywiście mój szef dał popis, że aż mi się głupio zrobiło za niego przed klientką. Dzięki niemu mogę zostać specem od PR, bo potrafi komuś nawtykać, a ja to muszę odkręcać:D Miałem napisać coś o Samotności w sieci, a ledwo żyję ze zmęczenia. Jednak zmobilizuję się odrobinkę. Książka tak ogólnie w sensie treści była całkiem fajna, ale to co mnie najbardziej dobija nie tylko zresztą w literaturze, to przedstawianie rzeczywistości w bardzo lukrowany sposób. Bohaterowie oczywiście mają super pracę, piją tylko bordoux, jeżdza kabrioletami i oczywiście podróze po USA, Francji, Niemczech, to ich szara codzienność. Oczywiście spotykają ich tak niesamowite przygody, że można obdzielić tym 100 życiorysów. Czyta się to jak jakieś s-f:D Po prostu jakoś nie mogę, w żaden sposób się nie uosabiam z tymi bohaterami. Wiem, ze taki lukrowany świat świetnie sie sprzedaje, bo ludzie o tym marzą, ale są jakieś granice. Czyż nie jest bardziej romantyczne, kiedy chłopak wyda ostatnie grosze na bordoux, zamiast na sophie:) i dorzuci mały bukiet róż. I jeszcze na koniec. Kto pisze maile na kilka stron maszynopisu będąc w pracy???? No cóż, pewnie dlatego to się tak miło czyta:) Miłego wieczoru 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący-> polecam Ci bardzo dobrą (moim zdaniem) książkę, wydaną przez Jacka Santorskiego. Tytuł: Dobre życie w pojedynkę; Autor: Stephen Johnson. Nie wiem, czy znajdziesz ją w księgarni, może prędzej u samego wydawcy. Książka mówi o tym, jak nauczyć się żyć szczęśliwym będąc samotnym, co można czerpać z samotności dla siebie no i oczywiście podpowiada co zrobić, aby po jakimś czasie bycia samemu znaleźć swoją drugą połówkę. Wszystkich Was bardzo serdecznie pozdrawiam i wracam do Was po długiej przerwie. Witajcie Kochani !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:) Piekny, wiosenny dzien dzis mamy:) Zapraszam na wysmienita kawe:) Szarku, dobrze, ze jestes...... Wczoraj dostalam dziwna propozycje... zwazywszy ze wiosna:) Kumpel zaprosil mnie na narty, ale nic wiecej nie chcial powiedziec, ani kiedy, ani gdzie.... Nawet nie wiem, czy to nie byl zart.... Ale pozyjemy, zobaczymy:) Zreszta nie musza to byc narty, wystarczy mi wyjazd w gory chocby na weekend:D Milego dnia Kochani!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący --:) ciekawe gdzie takową herbatke można zakupić..??;) Zamykamy gazętę więc szef wcześnie się pojawia ..niestety ..więc moje wypowiedzi bywaja teraz krótkie i enigmatyczne ..;) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek wszystkim Zapraszam na drugą kawke dzisiejszego dnia:) Oj jak ja bym się z chęcią też wybrał nad morze...:p niedawno wróciłem z cieplutkiego miejsca i tak mi sie znowu marzy plaża, słoneczko,coś do poczytania i dobre zimne pifko.....ach rozmarzyłem się:] Ale pocieszam się że u nas też już prawie wiosna:] Nie wiem czy wy również czasami tak macie ale dziś rano jadąc do pracy widziałem dziewczyne która,miała coś w sobie że działało to na mnie jak magnes...:) Nie lubie wpatrywać się w ludzi ale od niej nie mogłem wprost oderwać wzroku...:)hehehe , oj chyba ta wiosna daje mi się we znaki:) i 🌼 dla wszystkich naszych wspaniałych Pań- dzieczyny idzie wiosna i wszystko budzi się do życia a więc prosze żeby wasz uśmiech był widoczny w każdym poście:) w końcu nic tak nie dodaje blasku kobiecie jak piękny i szczery uśmiech:] Panowie dla Was piąteczka\\ Miłego Dnia wszystkim:) P.S prosze za mnie trzymać kciuki we wtorek rano - możecie zacząć już dziś hehehehehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE DZIŚ DZIEŃ CUDOWNY!!!! 🌻:) Prawdziwa wiosna, piękne słońce i w końcu bez płaszcza. Hurrra! W dodatku zamiast siedzieć w pracy, byłem w terenie i nachodziłem się za wszystkie czasy. Jednak najpiękniejszy jest widok tych wszystkich Pań, które odważnie demonstrują już swoje nowe bluzeczki i krótsze spódniczki:) A kiedy już odwzajemni uśmiech, to po prostu można umrzeć w tym momencie!!!;) Krystku, to dziś obaj minęliśmy gdzies swoją miłość..;) Kiedy szedłem dziś przez park, z ofertami w ręce, na ławce spostrzegłem dziewczynę, że aż dech zaparło, a serce ścisnęło sie z dzikiej tęsknoty za uczuciem, którego dawno nie zaznało. Taką kobietę spotyka sie jedynie kilka razy w życiu, a ona sobie siedziała tak po prostu spokojnie na tej ławce i nic sobie z tego nie robiła:) Gdyby wiedziała, jaką burzę zmysłów wywołała, że facet, który obok niej przechodził, oddałby za nią życie, dozgonnie wdzięczny choćby za jedno spojrzenie, a ona.. coś tam sobie czytała i pokrzykiwała na psa. Nieświadoma emocji i nostalgii, które po sobie zostawiła. Drżenia serca, odnotowanego przez wszystkie sejsmografy świata..:) Ale sie rozmarzyłem.. Widać, że już wiosna:) Hi, hi, ha ha, hopsa!:) I robie rozkoszne marcowe miauuu do naszych Kochanych Pań, a panom po piwku!:) Papa Agatko:) dla Ciebie mam herbatkę o smaku Westchnienia Lata z dodatkiem Słonecznych Rozkoszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjjjjjjj:) No tak kawki juz pospijane:) ja dzisiaj troszki pózniej,Ahhhh dzień taki piekny .wreście czuć tchnienie wiosenki:) ale za to w pracy siedzielismy jak senne ryby.Oj chyba czuć takie przesilenie ;) No tak chłopaki juz zachwycaja sie dziewczynami:) hmmmm tak sobie teraz pomyslałam,czy ja tez bym na jakims facecie zrobiła takie wrazenie hmmm,tak ładnie to opisaliście,ze ach........... Biegnący.......... ale dobre te herbatki serwujesz ,co za nazwy,ciekawa jestem bardzo jaką byś mi zaserwował hihi;) a co do lektury to zgadzam sie,ze jest tam wszystko może przerysowane ,chociaz wiesz ludzie ci sa dobrze sytuowani,ale mniejsza z tym .Mnie podobały się natomiast relacje uczuciowe ,emocje ,które szarpały głównymi bohaterami ,ich mysli ,pragnienia własnie swera uczuciowości:) A co do pisku mew to uwielbiam aha i jeszcze jak jest mgła i słychać latarnie morską:) pozdrawiam Aalex:) wiesz co ja tez bym chciala ,zeby znalazł sie taki kolega ,który zaproponowałbymi taki wyjazd ehhhh ale gdzie tam szukac ze swiecą chyba:( a kawa rzeczywiscie wysmienita;) podniosła ciśnienie odrazu:) Aga-taczy ty pracujesz w jakiejś redakcjii pisma kobiecego?? Kurcze no i ten szef..........ech nie da Ci sie wygadac no;):D pozdrawiam Krystek:) dziekuje za kwiaty i sle piekny:D A i juz trzymam kciuki za wtorek:) Tylko co to ma byc we wtorek;):)?? pozdrawiam:) szarek:) super,ze sie wreście odezwałeś, jak samopoczucie?? czy tez tak soczyście wiosenne jak u pozostałych panów;) heheh pozdrawiam Wiosna juz ,a ja mam taka potrzebe teraz byc w czyichs ramionach jejku :) Marzenia.......... własnie mam takie marzenie tylko tyle........ :) Ehhhhhh ide dalej sprzątać i zyczę spokojnego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×