Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

MI:) czyżbyś za daleko poleciała na tej miotle??? wracaj tu natychmiast;):D kawka czeka a jak nie to cosik mocniejszego;):) pozdrowieńka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juhu 🖐️... ale mialam zakrecony dzien ,dentysta BUUUUUUU az mnie zuchwa boli... rozmowa w srpawie pracy tragedia :0 ... sprzatanie !!!! Cordula,Aalex,Szarek,Biegnacy ,Krystek ,👄 calusnie witam i pozdrawiam i zmykam PAPA kolorowych snow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🖐️ :) widze,ze wiosna juz do was na dobre zawitala .. :) czyz to nie piekne? :D dzis mam taki dziwny dzien.. strasznie sie czuje zmeczony... mimo to ze nie przemeczalem sie wcale :P przesilenie :D chyba mi daje znac o sobie w ten mniej przyjemny sposob.. ;) co zas sie tyczy tych fluidow,burzy mysli i innych tego typu spraw.. eh .. dzis mial byc taki piekny( nie zeby poza tym nie byl) dzien - umowilem sie na spacerek a tu dziewczyna nie przyszla :( i co tu robic.. czekalem ale sie nie doczekalem :P :( musialem wrocic do domu :( ale.. nie jest zle.. nie zabilo mnie to .. - czyli umocnilo :D od poniedzialku mam bardzo dobry humor - nawet dzisiejszy niefart nie zgasil mi humoru :) lubie wiosne.. :) i czekam .... cierpliwosc zawsze dostaje nagrode,predzej czy pozniej .. ale dostaje :D pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wiosennie. U mnie samopoczucie OK, tylko zaczynam mieć problemy podobne do tych, jakie ma Biegnący, czytaj: praca:( A co do wiosny, to dodaje mi ona energii do życia:) Pozdrawiam Was serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani:) Ja dziś zaszalałam:) Spędziłam trzy godziny u fryzjera:) Zrobiłam sobie prezent ;) na wiosnę, i zmieniłam całkowicie fryzurę:) Ale... nieważne:);) Dopiero weszłam do domu, jestem zmęczona... więc tylko się przywitam... Krystek, postaram się trzymać kciuki we wtorek, choć będę w podróży... Panowie, 👄 dla Was... Ide spać... Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry leniuszki;) Kawka czeka, jest ktoś chętny? Czy sama mam pić?;) Jestem dziś z Wami ostatni dzień przed świętami... Jutro z samego rana w trasę... Pojawię się dopiero w środę, mam nadzieję, że znajdą się dobre duszki, które podtrzymają nasz topik przy życiu:) Pozdrawiam Was gorąco i miłego, spokojnego dnia życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) na kawe to ja chetnie ale zeby byla bardzo slodka widze ze w was nastroje swiateczne.ja jakos cale dnie spedzam na lenistwie nie robie zupelnie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) na kawe to ja chetnie ale zeby byla bardzo slodka widze ze w was nastroje swiateczne.ja jakos cale dnie spedzam na lenistwie nie robie zupelnie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Siedzę dzisiaj w pracy,ale jutro juz mam wolne :) zrobimy sobie dzisiaj swiateczne jajeczko w pracy i hajda do domku:) robic porzadki i piec ciasta;) ja chyba zabiore sie za serniczek z brzoskwiniami;) Aalex :)to jedz ostroznie i wracaj do nas szybko:) Ala......... ja chyba wigoru nabiore jutro z rana dopiero hihi;) trzymajcie sie i musze zmykac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dzisiaj do zapakowania mnóstwo segregatorów...więc jestem zajęta..i już się zmęczyłam..;) Pozdrawiam..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak tak wszyscy uciekac to i na topiku powinno krolowac jajeczko:)ja kupilam 0,5 kg takich czekoladowych jajeczek:)pychota cukrowego baranka i babke w piekarni:) kochani odzielmy sie tymi jajami:0do wyboru i do koloru a o smaku nie wspomne.wiec gdyby mnie nie bylo dla tych wszystkich co uciekaja na swiata i sie pojawia po ... Wesołego królika co po stole bryka, spokoju świętego i czasu wolnego, życia zabawnego w jaja bogatego i w ogóle wszystkiego kurcze najlepszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi Kochani! Ja za godzinkę kończę prackę, więc zaglądam jeszcze na chwilkę, by złożyć Wam serdeczne życzenia zdrowych, szczęsliwych, spokojnych Świąt Wielkanocnych, i baaardzo mokrego dyngusa;):D Pozdrawiam Was gorąco, buziaki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuuuuuuu pustawo sie zrobiło ,widac ,ze swieta nadchodzą i kazdy w ferworze przygotowań,albo totalne wiosenne przesilenie:) dzisiaj poczułam cudownie wiosenny zapach w powietrzu,tak wiosna juz jest :D to cudowne jak sie cieszę:) a tak sobie usiadłam do kompa ,nie moglismy sie rozstac na tym jajeczku z pracy;) ehhhh a teraz do roboty ale to moze juz jutro;) Ja tam nigdzie na swieta nie wyjezdzam,raczej rodzinka bedzie nas odwiedzać i napewno bede tu wskakiwac miedzy jednym kesem mazurka a talerzem wielkanocnego barszczyku;) Aalex:) uwazaj na drodze i ja tobie tez zyczę wspaniale spokojnych i kolorowych świat i mokrusieńkiego dyngusa:) buziaki👄 Ala........... ty tez wyjeżdzasz?? oczywiscie częstuję sie pieknym kolorowym jajeczkiem i podziwiam te zające skaczace hihi;):D i kurcze zółte wwszystkiego dobrego tobie też wesołego Alleluja:):D Aga -ta:) a ty jak tam juz wszystkie segregatory upchnełaś??? wesołego zajaczka i króliczka i zółtego kurczaczka i kolorowych pisanek i czego tam jeszcze nie miałas na stole wielkanocnym;):D wesołych świąt:) a ja dalej latam w kosmosie hmmm ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja sie nigdzie nie ruszam:) zostaje:) moge tylko nie miec dostepu do kompa ale od czego mam rece:))bede lała brata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się też nigdzie nie ruszam i będę siedział sobie w domku i odpoczywał. No i zaglądał tutaj do Was. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala........:) Szarek:) to swietnie,ze bedziecie tutaj zagladać ,ja napewno i cos czuje,ze bedziemy niezle lac wodą oczywiscie w lany poniedziałek hihi;) pozdrawiam gorąco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) A teraz witam Wszystkich na nowy, piękny dzień! Wprawdzie za oknem mgła, ale w duszy wiosna:) Zapraszam na herbatkę, a kto już znika niedługo, to życzę Wesołych Świąt!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani:) Zapraszam Was na poranną kawke, obowiązkowo z lekką nutką dekadencji:) plus odrobinke mleczka do tego po prostu pycha :) Biegnący no to wiesz co wywołała we mnie ta przecudna Pani:) Ojoj coś pogoda w Warszawie nie dopisuje a jak u Was?? Aalex Trzymaj trzymaj nawet w podróży:) Kochani z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych chciałbym Wam życzyć : Zdrowych,spokojnych, radosnych , rodzinnych pełnych ciepła Świąt , smacznego jajka i obowiązkowo mokrego dyngusa:) Ja zmykam do pracy , a Wam życze miłego dzionka:) P.s czy ktoś z Was starał się o wize amerykańską?? Pozdrawiam i obowiązkowo dla Was kochane Panie 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mgliscie:) Biegnacy ja zdecydowanie herbate dzis wypije nawet ohydna prasowana z bio active-prawdziwe swinstwo:)bleeeeeeeeee w skrucie z samego rana ok 7 pokłocilam sie z mama bo ona sobie wymyslila ze do ciasta doda zamiast masla margaryne powod glupi ale wazny dla smaku ciasta no i w zwaizku z tym mam wolne bo nie musze go robic-bylaby to czytasta profanacja:) bylam w bibliotece i juz mam czym sie zajac dorwalam nawet 2 nowe ksiazki:) okna umylam wczoraj w pokoju a mam 2 wiec mam dzis prawo do lenia:) wiec chlopaki:))pijmy te uzywki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku:) A ja nie pieke nic, ani nie myję okien:) Za to jem pyszną jajeczniczkę z pieczareczkami:) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie rowery???a moze bysmy tak na jakisc wspolny rowerowy spacer sie wybrali?wlasnie wyszlo sloneczko i kusi,ojj kusi:)) 2 kawe serwuje ja:)) jak zwykle bez smietanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJ , dzionek zlatuje a ja siedze w pracy...:( Hmmm coś mi humorek dzisiaj przestał dopisywać :( I ogólnie jestem na NIE No nic zmykam........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Krystku, a ja za to bardzo na TAK:) Mam rozkoszny humorek, a perspektywa 3 dni wolnych jest wprost porażająca swoją obietnicą lenistwa..:) Nic tylko skakać i prychać z radości. Po prostu wielkie miauuuuuu!!! Całuję Was wszystkich i życzę Milutkich Świat Oczywiście będę tu zaglądał i wycierał kurze;) Papatki Kochani- -Wasz Biegnący...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was cieplo i slonecznie.. :) dzis byl naprawde piekny dzien w Krakowie.... to miasto ma naprawde niepowtarzalny czar :) temperatura ok. 20 st. powyzej zera :D po prostu rewelacja :) az sie chce zyc :) chcialem wam zyczyc wszystkim Wesołych Świąt - przede wszystkim rodzinnych,spokojnych :) ale rowniez smacznych i leniwych :) od czego sa swieta :P zeby nic nie robic :P :D i jeszcze .. wesolych jajek :P :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim życzę zdrowych, spokojnych, uśmiechniętych Świat. Mokrego Dyngusa, smacznego jajka i pięknych święconek, dobrego wina i \"wyładowań atmosferycznych\" :-) Przepraszam, ze tak krótko i zwięźle, ale ten tydzień praca wyrwała mi z życiorysu. Obiecuje po świętach napisać więcej ... jest wiele mysli, które aż sie proszą by ujrzeć światło dzienne, ale dzis jest juz zbyt późno a myśłi zbyt rozbiegane by udało sie je ułożyc w logiczna całość. Zatem pozwólcie, ze życząc Wam razjeszcze wszystkiego naj na te Święta oddalę się świetować również :-) Ps/ Wypłakałam jeden dzień urlopu zatem wrócę do Was dopiero w środę :-) Do miłego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam :) U mnie wiosna , w domu szpital no a ja robie za siostre ;) ... czekam przygotowana na swieta i zamierzam je bardzo fajnie spedzic w malym ale rodzinnym gronie...Moi milusinscy zycze wam zdorwych radosnych ,pogodnych,mokrego ( dla dziewczyn) chlopakom ni: nie \"olejcie\" za bardzo tych dziewczyn :P , smacznego jajeczka i radosnych chwil z bliskimi :👄❤️🌼 tak wiosennie witam i skladam zyczenia hihihihiihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochani:) Nareście usiadłam do kompa:) cały dzien na nogach uffff.U mnie z rana pogoda była nieszczególna,ale pózniej rozwiało gdzieś chmurzyska i bylo piekne słońce,chociaz nie tak ciepło jak w Krakowie;). No ale porzadki zrobione,pasztet sie piecze a jutro ciasta i mój ulubiony serniczek;):) Czuje sie juz wykonczona ,ale potem te pyszności mniam mniam;) ale chetnie napilabym sie dobrej herbatki ,albo kawusi ;) dzisiaj takie serwowaliscie szkoda,ze sie spózniłam ehhhh ,no ale siła wyższa.Ja tez bede wpadac tu do nas w czasie świat ,bo nie wyobrazam sobie inaczej,Uzaleznienie totalne,i jak bym mogła nie zamienic z wami paru słów;):) Aby te piekne świeta były dla was czasem wspaniałych chwil z bliskimi,radości ,spokoju ,aby były kolorowe pełne słońca i zołtych kurczaczków ,brykajacych zajaczków ,i pieknych pisanek.A lany poniedzialek płynął strugami cieplej wody :):D Wesolego Alleluja!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam dyzur swiateczny , wkoncu siostra przelozona ostatnio jestem ;) wiec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×