Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Śniezynka fajnie ,że będziesz wieczorkiem. Tu tez będzie klawa impra :) Biegnący - ja zaraz biegne na bzyka :) jade z moim Moim poczuć wiatr we włosach i muchy w zebach :) Uwielbiam ten motorek , szkoda tylko ,że podczas jazdy nie słychac silnika - to mnie najbardziej kręci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śnieżynko, milutko, że lubisz nasze towarzystwo:), choć ja marzę o tym, aby miło spędzić wieczór z kimś w rzeczywistości. Szkoda, że tak jesteśmy wszyscy daleko..: Powoli mnie szlag trafia tak sam z sobą pośrod tysięcy ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochani;) no prosze impreza była udana i nawet nie było strasznych kacyków;)bo nie ubyło alka-prima z lodówki;):D Sniezynko:) fajna jestes i dobrr,ze tak dobrze sie z nami czujesz .juz sobie wyobrazam co by sie działo gdybysmy sie spotkali w realu i zrobili taka impreze:) czarowniczko:) super wypoczynku i łapania much w zebach;) Aalex:) no tak rzeczywiscie troszke i ja bym sie martwila ,ale myslę,ze niedługo sie odezwie twój M i wróci jak najszybciej:) w Twe ramiona:) Biegnący........... jejku jaki piekny ten kociak dzieki :)👄 no i Rozalka twoja mniamniusna;) nadała by sie z moimi suczkami do zabawy:) no nie I ty sam wcałym domu?/ no ze tez tak daleko musisz mieszkac;) no:) z ten zjazd to naprawde kiedys zrobic trzeba:) MI:) kocie ;) to dobrze,ze jakos sobie radzisz mała:) ja tez miniony tydzien miałam udany pod wzgledem konsumowania piweczka;)Trzymaj sie i oczywiscie trzymam kciuki za egzamin:) Ala....... prasowanie o 4 rano??!!!!!!!!! bój sie Boga ,jestes niesamowita:) kadarka:) jak tam ? ano tak przeciez miałas jechać nad jezioro mam nadzieje ze dobrze sie bawisz:) Krz:) moze dzisiaj nie odpuscisz imprezki co??;) Do mnie wczoraj odezwał sie po 2 tygodniach hmmmm nie wiem czy pisac mój M bo on juz nie mój chyba ,ze odpoczywa sobie nad jeziorami dobre co?? Nic tylko zyczyc mu dobrego odpoczynku ehhhhh:( i jeszcze mi opowie ja było co za tortura dobrze to ja dzisiaj przyniosę wieczorkiem sałatkę a jak z fetą i winko kadarke :) Cmokale dla wszystkich :) z topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cordula - zamawiam miseczke tej sałatki :) Mnie zaraz rozniesie. Siedze cały czas w domu i czekam jak taki wazon. Do mojego pana przyjechali goście i czekamy cierpliwie az się ulotnią. Ludzie to maja wyczucie czasu :( szkoda ,że nie moge wyskoczyć teraz z Wami na browca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący Rozalka jest urocza - ja uwielbiap pieski i pieski mnie tez uwielbiaja - taka ze mnie psiara :) a te laczki pod nią to Twoje ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarowniczko:) uzyj moze swoich czarów i teleportuj tych gosci gdzieś daleko;) a miseczka juz jest twoja to co może otworzymy juz ta kadarkę co?/:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cordula - otwieramy. Moje czary nie dzialaja na tych gości. Trace juz moc. Posiedzą jeszcze pół godziny i zaczne wyć :( poprosze o jakiegoś strong drinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarowniczko:) no wlasnie mocuje sie z otwarciem tej buutelkiiii;) oo juz otworzyłam ;) nadstawiaj kielicha;) wiesz co a moze jeszcze dodamy sobie jakiegos szczeniaczka procentowego do wibeczka ;0 dobra kostki lodu i niezle nami zatelepie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być . Normalnie uwielbiam Cie za to,że jestes tu ze mna. Predzej sie dzisiaj z Toba upije tymi wirtualnymi drinkami -niz wyjade na bzyku :) Mój sie nie odzywa co oznacza,że goscie zrosli sie chyba z fotelem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tu z Wami:) Czarownico, laczki moje, a chcesz mi nimi przyłożyć obiecane klapsy;) Cordulko, cieszę się że kicia Ci sie podobała. Dała się nawet pogłaskać:) Przyłaczam sie do Waszej imprezki z butelką wina i pysznym jabłecznikiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnacy ! Jestes ! ale sie ciesze. Czytałes jak ja cierpie. Miałam juz o 15.00 jechac łapac muchy w zęby i dup... :( polej i zapodaj placka :) co do klapsa to hmmmmm może nad ranem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłakana....
Cześć, czytam Was co jakiś czas. Dziś jest mi strasznie źle i jestem sama w domku i musiałam się odezwać bo inaczej zwariuję. Można się do Was przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarownico, to masakra. Teraz będziesz łapać komary w zęby:) Jeszcze chwilę i nie będzie po co jechać, za to zostaniesz z nami i też będzie super:) A więc pierwszy toast za.. piękne panie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący - Na bzyka i bzykanko zawsze jest pora :) zrobi sie ciemniej to nie bedzie komarów i zjem najwyżej normalna kolacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłakana....
Nie ma o czym nawijać. Jedni płaczą bo są krzywdzeni, a drudzy mają to głęboko w poważaniu. Smutne to i okropne. Poraz kolejny dostałam kopa w tyłek i mam nadzieję, że tym razem wyciągnę wnioski. Tyle, że brak mi sił...Zamiast toastu (nie mam tu żadnego alkoholu) zjem całą czekoladę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu mam butelke i juz polewam dla Ciebie. Pamietaj - co nas nie zabije to nas wzmocni. Jestes teraz silniejsza o jednego kopa :) nie smutaj sie laska i przyłacz sie do naszego uroczego grona .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłakana....
Dzięki, alkohol chyba naprawdę by mi się dziś przydał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie ludzie. Mój własnie zadzwonil ! za pół godzinki jade !!!!! Biegnący polej jeszcze po jednym please bo dzis juz moge sie nie odezwac ....zrozumiecie mnie ? no chyba ,że w nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapłakana usmiechamy sie taaaak? ja znikam ale zostan - zobaczysz jak tu sie fajnie imprezka rozkreca :) Ja pokochałam te buziole zaraz pierwszego dnia. Bardzo ciepło mnie przyjeli i sa odjazdowo Super !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłakana....
Dzięki wielke. Jest mi dziś tak źle, że chyba herbata mnie upije :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapłakana - herbata i owszem ale koniecznie z rumem :) mam nadzieje ,że jutro juz zmienisz nick i bedziesz np . Wasza Rozweseleona no i koniecznie zmień nick na czarny - mi tak poleciła Śnieżynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłakana....
Niestety Czarownico - rumu brak! Niestety jestem z tych osób, które tak szybko nie dochodzą do siebie, niestety. Także jutro pewnie będę się nazywać zapłakana, albo bardzo zapłakana, ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przysnam sie ,ze nie nadazam za wami ale ... sie dolaczam i pozdrawiam Buzka dla was ja tak na chwile bo stawrzam pozory nauki ;) hhihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć słonka, ja teraz tylko w przelocie, wpadnę potem , bo podobno o 22 jest Mumio!!!!Nie mogłabym sobie darować. Zapłakana, witam:) Wino już się chłodzi:) Przez trzy ostatnie godziny wisiałam na telefonie, jestem po rozmowie z przyjaciółką ze Stanów.Po jej opowieściach czuję sie trochę jak uboga krewna z prowincji:( Ja też chcę oglądać wieloryby!!!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak tam z naszym polewaniem?? ja chyba zakręciłam się od tego fikołka co sobie z czarowniczka zrobiłysmy;) ale chyba pomógł bo pojechała łapać komarki w zęby;) Biegnący........ jabłecznik?? sam robiłes?? Śniezynka:) ja tez chce oglądac ale delfiny....... moje marzenie to pływac z delfinami ,nie wiem co jest ale jak patrze na pływajace delfiny to płakac mi się chce;) upiłam sie juz czy co?? MI:) kocie jak tam pozory nauki choć mam drina dla Ciebie na rozjaśnienie umysła;) zapłakana:)witaj i juz nie bucz ,no chyba że oczyscisz sobie troszki oczy,niewarto tak rozpaczać ,ma racje czarowniczka ,ze jestes teraz bardziej doswiadczona o kolejnego kopa ale ,nie warto rozpaczac po kims kto nie miał dla Ciebie szacunku:) napij sie prosze to ci dobrze zrobi,a czekolade tez mozesz zjeść ;) i usmiechnij sie narescie to przynosi szczęście:) no to chlup!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×