Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

no, ale gdzie się wszystkie ludziska podziały? echo slychać. Mecz jaki leci w tiviaku, cycuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczarownica, chyba zostaliśmy sami na parkiecie. Zaraz ktoś zgasi światło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie reklamowali a tu du...- jestesmy sami. Poczekajmy jeszcze troche i strzelmy sobie po kielonku w tym czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to siup. Pierwsza kolejka przechodzi do historii. Jakby nie było, codzi o to żeby było miło :-) Grzeczność nakazuje wypić zdrówko nieobecnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam uczulenie na ketchup :) Kanapeczki juz sa - żółty serek, szyneczka, papryka, ogórek kiszony, pomidor a do tego sałatka z kukurydzy, pomidorów, cebulki i szczypiorku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się melduję, choć sponiewierać się dziś nie mogę... Jutro rano do pracy:( Ale pochwalę się Wam, w środę mamy kolejną okazję do opijania... Podpisuje akt notarialny:) Stanę się szczęśliwą, pełnoprawną posiadaczką M2:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulować, gratulować Aalex. Pamiętaj o zapisie w akcie o poddaniu się egzekucji. Ja to przeoczyłem podpisując swój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogłam sie tu do Was dostać. Aalex w srode sie sponiewieramy jak juz podpiszesz. ja nadal czekam na kupca na moje mieszkanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczarownica: skoro sprzedajesz swoje M, może po raz ostatni wyprawisz imprezkę? Ostatni hołd oddany temu domowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kadarka uważaj czego sobie życzysz, bo natsały takie czasy, że komputery są nawet w pralkach i expresach do kawy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku jaki puchar napoju Bogów;) tylko zebym nie wpadła do niego;) watra:)bez komentarza ale jestem z Tobą i trzymaj ,Poprostu rece mi opadły :( MI :) kocie nie porzejmuj się ,ten zły los kiedys tam sie odmieni zobaczysz ,a ten mój to tez szkoda gadac :) 👄 Aalex:D no to taka wiadomośc trzeba opic na 102:) to pewne i gratuluję:) czarowniczko,sniezynko,samo zło;) no to co zabawa tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samo zło z tej impry w starej chacie to nici. Tam siedzi mój były mąż a z nim imprezowac to ja dziękuje - wole nie pic do końca życia :) Mieliscie tez problem z dostaniem sie tutaj ? Bo ja i Śnieżynka uzywałysmy juz brzydkich wyrazów ;) A ja chce ,żeby mój książe z bajki był przy mnie 24 h na dobe - nieczego więcej nie chce :( no może niech 8 godzin spędzi w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Wam jednak coś opowiem(watry nie ma, nie będzie jej przykro. Chociaż...może szkoda, bo to napawa optymizmem).Otóż idę ja sobie dzisiaj ryneczkiem we Wrocku, gołębie gruchają, cyganiegrają,a nagle staje przede mną jakiś pan, ładnie się uśmiecha, mówi komplemencikwrodzona skromność nie pozwala przytoczyć :) )i wręcza czerwoną różę!Nie powiem, żeby to nie było miłe...:)Chłopaki, to chyba ta pogoda tak na Was działa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śniezynka dostalaś róże ? nonono chyba sobie wypije . To sie naszym panom poprawiło. Zmiana pogody - na bank !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Watra-> jestem w stanie wyobrazić sobie co czujesz i bardzo wierzę, że jutro już będzie Ci lżej, czego Ci bardzo serdecznie życzę. Oczywiście ja także oferuję swoją pomoc, zwłaszcza że z tego co sobie przypominam mieszkamy w tym samym mieście. Myślę, że wiesz lepiej, czy należy policję powiadomić w takiej sytuacji czy nie, dlatego nic Ci nie doradzam. Trzymaj się! Jutro już na pewno dojdziesz do siebie! Aalex-> gratuluję Ci serdecznie. Przypomnij sobie, jak jeszcze nie tak dawno martwiłaś się niemożliwością otrzymania kredytu i kupna mieszkania. Jak widzisz warto było zaczekać. Cieszę się razem z Tobą. Pozdrawiam:) Mi-> proszę nie mów tak!!! Ja Cię tak bardzo lubię i jest mi tak smutno jak masz taki nastrój:( Z tym niezdanym egzaminem to najwyraźniej tak miało być, być może jest to znak dla Ciebie, że z różnych, nieznanych Ci powodów powinnaś jeszcze raz poduczyć się i zdać za drugim razem. Nic nie dzieje się ot tak ! A w życiu nie może być tylko idealnie bo przecież gdyby tak było, to nie dostrzeglibyśmy nigdy tych wygranych. Poza tym to my się koniecznie musimy kiedyś spotkać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachani ja zanikam. Bracholek utyskuje, że nie dopuszczam go do kompa. Niech poużywa, a Wam błogosławię na resztę wieczoru. Owocnego klikania i kilometrowych ścieżek bez zakrętów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×