Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Gość A skąd
to uprzedzenie to pomarńczowego koloru? Gdyby te same treści były zamieszczone pod czarnym nikiem to byłby przez Was traktowane poważnie? Wątpie. Poważnie traktujecie tylko swoje teksty (swoje czyli osób piszących pod czarnym nikiem już jakiś tam czas). Czyżby jakieś przejawy ograniczenia? Nie tyczy się to Zmysłowej-zaznaczam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanclub Zmysłowej
Co Ty w niej widzisz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale się dzieje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A może to sama Zmysłowa
tak siebie promuje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne, nie wiem jak mam się do Was zwracać (albo Ciebie), więc pisze tak jak piszę... Czy to oznaka uprzedzenia?? Nieważne, na dziś juz znikam, więc wszystkim życzliwym i mniej życzę udanego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małe sprostowanie: nie jestem tu od kilku miesiecy tylko od ponad roku ... od czasu kiedy ten topik powstał. Pisze, bo moze ktoś dla siebie wyciągnie wnioski z moich błędów i uniknie własnych. Jesli sie komuś nie podoba to jak piszę i co piszę to czytać absolutnie nie musi. Jeśli dla kogoś nasze rozmowy nudzą to niech tu poprostu nie zagląda ... nikt nikogo do niczego nie zmusza. Dziekuję za miłe słowa pod moim adresem :) Krytykę też uważnie przeczytałam, ale niestety satysfakcji nie będzie bo nie mam zamiaru przestać pisać czy sie to komuś podoba czy nie. I jeszcze jedno na tym topiku stworzyła sie mała miła społeczność i wrzucanie kogokolwiek do jednego wora tylko dlatego, że przestał być sam lub dla tego, ze akurat ma gorszy dzień jest nie na miejscu. Wszystkich serdecznie pozdrawiam życząc miłego popołudnia i w sumie juz prawie weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dlatego a nie dla tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmysłowaaaa
??? A czy to, że ktoś ma gorszy dzień upoważnia go do bycia delikatnie mówiąc: nieuprzejmym? Bo nie sądzę:) Ale co poniektórzy uważają sie za naj naj naj- i to ich gubi-jak się okazuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznie swięta...
A nikt Ci Zmysłowa nie powiedział, ze jednak najlepiej uczyć sie na własnych błedach? Więc ucz sie na swoich nie pouczaj innych.... Bo wszystkich rozumów na szczęscie nie zjadłaś... I porozmawiajmy za rok, dobrze? Jak juz sobie zycie ze swoim Szczęsciem ułozysz.... Albo za 25 lat. bo wtedy bedziesz juz miała ogląd sprawy.... Czego Ci zycze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nudy na pudy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz mi proszę
które to Kobiety z tego topiku miały klasę. Proszę :) Starsznie mnie to ciekawi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POczytaj sobie od początku
i sama/sam zobaczysz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale mnie ciekawi
które wg Ciebie mają klasę. Ja sama umiem ocenić-Ty zapewne ocenisz inczej bo juz w co do Zmysłowej nie jesteśmy zgodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby osoba, która tak pięknie i ociekająco jadem poświęciła trochę czasu i uwagi na to co czyta zrozumiałaby, że nigdy nikogo nie pouczałam i nie kazałam uczyć sie na moich błędach. Jeśli ktoś ma ochotę wyciągnać wnioski dla siebie to proszę bardzo jeśli nie to też nikt do nikogo pretensji miał nie będzie. I jeśli Droga Osobo będziesz za rok miała nadal ochotę porozmawiać o tym co teraz się dzieje (domyślam się, ze chodzi o temat związków na odległość) to przyjmuję Twoje wyzwanie i chętnie za rok z Tobą o tym porozmawiam :) I jeszcze jedno ... każde z nas ma jakąś swoją przeszłosć ... Wy (Ci którzy nas atakujecie na pomarańczowo) też ... może opowiedzcie coś o sobie i zobaczymy jakie Wy macie kryształowe życiorysy ... A teraz życzę Wszystkim bez wyjątków miłego i spokojnego jesiennego weekendu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle tylko
że nie wszystkie pomarańczki Was atakują. Ty Zmysłowa nie lubisz być wrzucana do jednego wora. Wyobraź sobie, że pomarańczki też nie lubią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo przepraszam, nieprecyzyjnie sie wyraziłam - miałam na mysli te osoby, które nas tu atakuję a tak sie składa, że występują pod tymczasowymi \"nikami\". Miałam na mysli tych, którzy lubie wsadzić kij w mrowisko, ale to dobrze, bo przynajmniej jakaś dyskusja wywiaząła :) Jeszcze raz przepraszam wszystkie niezalogowane osoby, które nie są nastawione do nas wrogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Tomek
Zmysłowa ,Aa;ex i reszta nie ma sensu dyskutowac z ludzimi ktorzy swoje niezadwolonie z zycia probuja wyladowac na ludziach ktorym cos zaczyna wychodzic....takie zycie ze to co pieknie w oczy kole ;) nie wiem skad tyle zawisci w ludziach ,az sie przykro robi gdy takie rzeczy sie czyta............dziewczyny dzieki wam ten topik wytrwal i mam nadzieje ze bedzie trwal dlugo ;) a czytajac jak wasze zycie przechodzi cudwone transformacje mozna tylko pogratulowac ;) gdzie jest szczesliwa ???? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow. wow.wow. a co tu tak pomaranczowo sie zrobilo????? sluchajcie dzis byl moj pierwszy raz!!!!!! na soalrium!!! i calkiem mile doswiadczenie z tym wyj ze nie moglam zmniejszyc sama zbyt duzego nawiewu a poszlam sie tam pogrzac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow rzeczywiscie marchewkowe pole sie tutaj pojawiło;) sztuka super :) usmiałam sie do łez:D kochani padam ze zmeczenia;) zycze spokojnego weekendu ja tu bede zaglądac tak czy owak;) bo tutaj to juz sie czuje jak w domciu ;) i dzien bez wpisu to dzien stracony;) no to karaluchy pod poduchy:)...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pony-polska
AAlex ,Zmysłowa ,Kadarka ,cordula macie juz jakies plany na sylwestra ? ...te zajete pewnie beda go siwtaowac pierwszy raz ze swoimi panami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochani:) Ktoś mocno sie tu nami zainteresował, pewnie książke pisze:P Ciekawa jestem bardzo kolejnych prowokacji;) Pozdrawiam wszystkich bardzo ciepło i uciekam wydawać wypłate;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to po co
piszesz na tym formu Aalex? Przecież i tak wszyscy macie ze sobą kontakt poza tym topikiem-więc nie musicie się tutaj uzewnętrzniać. Co Ci daje pisane tutaj? Jesteś najwyraźniej troszkę przewraźliwiona (tylko nie pisz mi: kim ja jestem, że Cie oceniam- bo ten tekst już jest nudny) czytam co piszesz i wyciągam wnioski-a do tego to mam prawo. Ktoś zadał Ci pytanie a Ty od razu wietrzysz niewiadomo co. No chyba, że nie jesteś pewna co do tego jak spędzisz tego Sylwestra. Po tym co piszesz to wcale fajna się nie wydajesz-jakaś taka zarozumiała jesteś. I mam prawo tak stwierdzić-Twoje teksty o tym świadczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam nicka z Reinmara (straciłem hasło) Moim zdaniem Aalex pisze na tym forum dla mnie bo wie, że lubię ją czytać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×