Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Ala........ trzeba wlac wineczko do garnka i wymieszac z przyprawami do grzańca ,mozna takie kupić ale bardzo dobry jest \"Grzaniec galicyjski\" niezle wchodzi do głowy na dzisiejszy dzien jak znalazł;) heheh zycze smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo ja nie wiedzialm ze sa gotowe przyprawy:)) porozgladam sie:) no wlasnie mi chodzi o te przyprawy. jakos nie iwem co tam powinno sie znalesc:) jutro solarium:) to sie troszke wygrzej a na piatek mam zamiar umowic sie do fryzjera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc !!! a ja juz dzisiaj kosciolek zaliczylam,basenik i swietnie sie czuje!w zdrowym ciele,zdrowy duch. oj marzylby mi sie taki wysportowany pan o szerokich ramionach ;) hihihi moze dlatego tak lubie na basen chodzic ;) a z tym winkiem to swietny pomysl - galicyjski jest super nawet bez dodatkowych przypraw mmmm polecam tez kawe Milke z kawalkami czekolady,pychotka!!! :) buziaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala........ tak to prawda solarium tak wygrzewa,ze mnie byo gorąco przez cały dzień az do samego wieczora;) dzielna Kobitko:) ja miałm wykupic sobie karnecik na basen ale na chęciach się skonczyło;) a co to za kawa milka??? nie słyszałąm o niej:) ale bardzo intrygująco zabrzmiała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie mnie nie za bardzo wygrzewa a goraco mi zwykle w twarz tylko:) ale i to dobre:) teraz to mam zamiar chwycic kolor:) wiece co ja piajm:) kupuje kawqe cappucino i zalewam gotujacym mlekiem-pychota:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paolla2
jestesm jakis czas po rozstaniu....etap rozpaczy minął.Widocznie tak mialo byc skoro nie przetrwało proby czasu ale nie o tym chciałam .Mam dosyc dziwne mysli,nie wiem skad sie one biora ale są.Otoz juz od pewnego czasu jestesm gotowa na nowy związek ...ale ...no wlasnie gotowa psychiczne ale gorzej z fizycznoscia.Boje sie tego co bedzie w lozku ...nie dlatego ze mam jakies bariery ale tego ze sadze iz nowy potencjalny parner nie sprawdzi sie w lozku .....wiem to chore .... moj ex pokazal mi sex jakiego nigdy wczesniej nie znalam ...sprawial ze niebo drzalo a gwiazdki widzilam za kazdym razem ...przy nim słowo "niespelnienie "w lozku nie istanilo...moja przyjemnosc byla jego przyjemnoscia....to dosc trudne do opisania...stwierdzam ze z takim podejsciem do kobiet i spraw lozkowych trzeba sie chyba urodzic....nie wiem czego oczekuje tu od was Widze ze kazda z was cos juz w zyciu przeszla ...jakies zwiazki ma za soba.mialyscie kiedys takie obawy ? czy moze zle osoadzam mezczyzn ;) z gory przepraszam ...niestey wnioski takie wysuwam po moich doswidczeniach ...a wczesniejsze pozostawaily wiele do zyczenia ...owszem pierwsze miesiace sa cudwone ...wszyscy sie starja zeby bylo jak najlepiej ale zdarza sie ze nawet na poczatku co nie ktorzy zapomniaja ze kobieta rowniez pragnie spelniania ...a nie tylko bach bach i papierosek ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cordula -musisz sprobowac ;),to kawa Jacobs Milka,w kazdym markecie ja dostaniesz chyba. a karnecik to chyba sobie wykupie bo daje mi to strasznie duzo radosci a na normalne bilety to chyba zbankrutowalabym ;) piszcie co u Was i jak Wam niedziela mija.pappapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kregosłup dalej mnie boli chociaz mniej a to za sprawą młodych dłoni które mnie wymasowały;):D bosko!!! aha i obejzałam własnie film \"Mój Nikifor\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a mnie goni jakas pomarancza na innych topikach... nie dam się ...jestem spokojna do bólu...skoro ma z tego jakąś tam przyjemnośc niech ma... u mnie niedziela całkiem bezboleśnie...kupiłam dzis super orintalne swieczki zapachowe i w pokoju jakby milej, przytuniej i cieplej... niestety musze wyjść jeszcze o 20 załatwic ważna sprawę a potem już herbatka i nadrabiam zaległości japońskie...kurcze musze odpisac na list koleżance która mieszka w Japoni...wstyd 3 miesiące się zbieram i jakos zebrać nie mogę a ona przysłała mi piiękny wachlarz i kupe zdjęć... Boże musze jakoś załagodzić ten mój opór w listach i przeprosic ja bardzo bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena ...
🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe..
" W Chinach utrzymuje się spora nierównowaga płci: na 670 mln mężczyzn przypada 630 mln kobiet " Fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kadarka :) to jest wręcz oburzające,żeby człowiek musiał czekac tyle czasu;) no tak własnie słyszałąm ,ze w Chinach obchodzili dzień samotnych;) nawet tam nie moga się odnaleźdź, dajcie spokój;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cor -
- dula :D jesteś :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Właśnie wróciłem z weekendu, z Wrocławia:) W Poznaniu zaś pozostawiłem za sobą dwoje młodych ludzi, którzy noc spędzili z głową nad deską klozetową:) Dzisiejsza młodzież coś nie potrafi pić wina i bawić się:P Widzę, że wiele nowych osóbek tu zagląda:) Szczególnie pozdrawiam zwykłego dachowca:) Cieszę się, że nasz topik się podoba i jest lubiany, pomimo przeróżnych atakow pomarańczowych;) Chciałem poinformować, że stoję nad przepaścią i wykonuje właśnie krok do przodu... jeszcze się uśmiecham, jakby nigdy nic, ale..... to już koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!!! chyba musze kupic w koncu glosniki do komputera bo zaczyna mi muzyki brakowac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tradycyjnie z pytaniem do miłych pań i panów czy nie ma tu Grzesznicy M. ??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nic to bo mam ofertę od innej Grzesznicy... ale Magdalenooooooooo gdzie Tyyyyyy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczałka Biegnący tylko jak już osiągniesz to dno to nie kop dalej:) Może i jest tych powodów do rzucania tysiące tylko niestety nie ma odpowiedniej przepaści w miejscu mojego zamieszkania. a przecież nie wybiorę pierwszej lepszej dziury....zawsze cholera wszystko przeciwko tobie człowieku:( \"sex mnie nie łechce....nic mi się nie chce\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pieknie:) nooo nareście pierwsze symptomy słoneczka ;) Co my tu mamy>>>>>>>. No tak Biegnący;) jak to co za przepaśc sobie wymysliłeś??? daj spokój ,nie inaczej połowa też musiałaby sie rzucac w przepaśc bo to najszybciej i potem spokój ,ale nie o to przeciez w tym wszystkim chodzi:) Ala....... rzeczywicie bez muzyki to ani rusz ,podziwiam ,że tak długo wytrzymałas bez głosniczków;) reinman:) Kadarka Aga-ta cześć] pozostałym:) a co kawe juz piliście czy jeszcze nie?? bo nie wiem czy robić??;) Sąsiad z nad przeciwka zciął wszystkie drzewa i nastała jasoność:) ale szkoda troszkę tych drzew takie ładne były jesienią;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biegnący - to Ty bawiłeś się w Poznaniu a ja o tym nie wiedziałam? ;) Martwię się o Aalex, miała wczoraj wracać, a dziś jej nigdzie nie widzę, czy ktos może wie, gdzie sie ukrywa? A tak w ogóle to pozdrawiam - sennie jest, mgliście, pochmurno, niżowo, ale generalnie...... pięknie. I tego sie trzymajmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) Kochani, żyję, wszystko jest w porzadku:) Tak mi było dobrze u mojego Mężczyzny, że przedłużyłam sobie ten weekend jeszcze o poniedziałek :) W moim życiu nastapił przełom, jest przepięknie, jestem bardzo szczęśliwa:) Przyszłość jawi sie w bardzo jasnych barwach:) Pozdrawiam Was cieplutko i idę spać, przed chwilą wróciłam po 8 godzinach w aucie... Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alu, witaj:) Twój podpis jest piękny, ale dlaczego to zawsze kobiety chcą być kochane, a nic nie dają w zamian... Aalex, super:) ale tak daleko, to trudne, powodzenia! Kadarko, dziękuję:) Agatko:) Hope, jak będę następnym razem to dam znać:) Cordulko:) inne kochane Panie:) Panowie:) Powoli wracam do życia...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to trzeba zapytac autorke tego stwierdzenia poniewaz to cytat z ksiazki A.MIn ja mysle ze daja daja przykladem jestem ja-daje i nic nie otrzymuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×