Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

Witajcie:) Biegnący, to daleko, owszem, ale jeszcze tylko troszkę:) Pewne decyzje już zapadły:) Ale jestem dziś zakręcona.... Poprosze o mocną kawę:) Pozdrawiam Was i życzę spokojnego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ej a co to tak pusto?? no nie mówcie,że wszyscy w drugim pokoju kawę piją;) dzisiaj ide znowu tanczyć:) chyba tylko taniec mi pozostał ehhhh ale dzisiaj przez cały dzień świeci słoneczko:) i zupełnie inna energia za oknem;) pozdrawiam:) MI:) dawno Cie nie było;) ale bardzo sie cieszę;) ty juz wiesz z czego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajaca...
moim zdaniem wiekszosc samotnych kobiet zapewnia sobie samotnosc sama...jednak to jest z mojego punktu widzenia zdrowe!nie mozemy rzucac sie na pierwszego lepszego faceta zeby tylko z kims byc!pozdrawiam wszystkie,ktore szukaja...powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdee snieg???? nie zalamuj mnie BIegnacy:) to jest to czego nienawidze szczegolnie kiedy pada mi prosto w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi kiedy byla pelnia:)?? bo juz 2 nic z rzedu spac nie moglam, za oknem jakos dziwnie jasno i efekt taki ze jestem jakas taka nierozgarnieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry🖐️ Alu, dzis była pełnia:) Co prawda nad morzem nic nie było widać, bo pogoda iście listopadowa, ale była:) Kadarko, oby to nie było nic poważnego, przytulam:) Biegnący... Ja za Tobą nie nadążam;) Pozdrawiam wszystkich cieplutko, 👄 dla Hope, Kadarki i Zmysłowej:) Miłego dzionka wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam..🖐️ Jeśli chodzi o Biegnącego to tez mam niezły kociokwik w głowie..;) Pozdrawiam..:) Ala -solidaryzuję się z Tobą , tez spać nie mogłam... teraz przynajmniej wiem dlaczego...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMUTNA 29
CZEŚĆ WITAM WSZYSTKICH I POZDRAWIAM MAM DZIŚ ZŁY DZIONEK MAM CHYBA DOŁA JEST MI SMUTNO I ŻLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMUTNA 29
...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMUTNA 29
DO SAMA 28 WITAM CIĘ - JA JESTEM DOKŁADNIE W TAKIEJ SAMEJ SYTUACJI - MASZ OCHOTĘ POGADAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie pieknie:) no Biegnący ....... karuzela uczuciowa u Ciebie na maxa ,a snieg eee ,u mnie to nawet jakos mozliwie jest Kadarka:) trzymam kciuki zeby wszystko było okey bo tak jest:) Ala....... Aga Ta:) pełnie daje się we znaki, ja moge spac ale za to snią mi sie dziwne rzeczy;) Aalex:) no to jak pijecie kawe no to ja sie przyłaczam ,a może kawa z jakąś wkładką??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Po prostu wszystkich zasypał śnieg. Przynajmniej mnie;) Byłem wczoraj na randce:) Ale to chyba nie to... Za to dziś święto wina i idę to uczcić do eleganckiego lokalu:) Pozdrawiam tropikalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..🖐️ Wszyscy ostatnio bardzo gadatliwi się zrobili...;) Mój młodszy braciszek lada moment skończy 30 lat .....AAAAAAAAAaaaaaaaa-straszne. pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witeczka:) A u mnie piekne słoneczko:) aż dziw:) w sprawach uczuciowych totalny marazm narazie,jestem zawieszona w prózni,pewnie karta tarota symbolizowała ten stan jako wisielec;) ni do przodu ni do tyłu. Mój pan juz dawno o mnie zapomniał,i chyba dobrze przynajmniej zaczne wszystko od nowa. a tak poza tym musze kupić sobie krzesło do komputera;) kawusia na stole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich:). W Warszawie dzisiaj pada drobny śnieg...;)Ale i świeci słońce. Nastrój mam raczej kiepski.Mój ukochany daleko-już drugi rok żyjemy na odległość.Najgorsze jest w tym wszystkim to,że żyjemy tak,bo JA wyjechałam do pracy. Do pracy,która nie daje mi satysfakcji i wykańcza psychicznie:( Przepraszam,jeśli popsułam komuś humorek,ale chciałam to z siebie wyrzucić....😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niiiiiiiiieeeeeeeeeeeeeeeeeeee
buaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Facet30 jestes debeściak :D :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepper:) to moze trzeba zmienic prace,nie ma nic gorszego jak praca ,która wykancza psychicznie,długo tak nie da sie ciagnąć..... Pozdrawiam:) u mnie tez padał snieg i zimnoooo:) dobrze,ze mam kompa blisko kaloryfera;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---->Cordula. Dzięki za ciepłe słowa:)tylko,że to nie jest takie proste.Dużo już tu zainwestowałam i we mnie zainwestowano.Mojego mężczyznę stać niby na utrzymanie nas,ale ja nie chcę, by on tyrał jak wół tylko dlatego,że ja sobie nie radzę w pracy i odchodzę z niej:(On mnie namawia na rezygnację,ale chyba jeszcze do tego nie dojrzałam...Za marne 950 PLN.Porażka......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym pracowala za marne 950 a przed mna wizja pracy za 460 i co??? mam sie chlastac??? i to nie znaczy ze ambicji nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ;) dzisiaj taki dzien ze mam ochote zrobic sobie dobre jedzonko,cos do picia i wskoczyc pod kocyk i wygrzac sie i wypoczac az do samego rana. Czasem mam tyle energii ze ...to basen to cos tam a czasem mam ochote tak po prostu sie gdzies schowac! pozdrawiam was cieplutko spod mojego kocyka i zycze milego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---->Ala zero. Może niefortunnie ujęłam określenie 950.Mea culpa;)Ale jeśli się siedzi w pracy od 8.00 do 20.00 to cieżko nazwać to inaczej....Ale chyba i tak najbardziej boli mnie związek na odległość..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×