Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama28

DLACZEGO JESTEM SAMA???

Polecane posty

tyle dobrego:) a dlaczego nie lubi mnie ten co ja go lubie:) kurde glupie to zycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej..... Wpadłem tylko na chwile.. ale polemika tutaj o klasach kobiet.. pozdrawiam Was Alex, dziekuję za pozdrowienia, Reimar🖐️, Alu👄 pozostali 🌻 mam teraz inne sprawy na głowie i troche mnie nie bedzie... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak wpadłam tutaj jak po ogien;) mój kompik był okupowany dzisiaj ,ale nie przeze mnie;) pewnikiem spicie juz smacznie albo sie bawicie:) no widzę,ze ktos nie odpuszcza polemik;) pozdrawiam wszystkich pieknie Biegnacy........ czy cos sie stało??? oby wszystko było okey:) No to spokojnej ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrą noc i dobranoc ...wpadłam an chwile zerknąć Ala i jak wrażenia??? Pewno z rana będziesz??? Ja wróciłam z urodzin...i zaraz mykam do łóżeczka... I trzymam sie w moim postanowieniu dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ogladalam topiki i gdzies u kogos znalazlam wpis, a moze to stopka byla, to, co idelanie oddaje stan;) ktory niedawno przezywala wiekszosc z nas, a brzmi to tak: \" Życie jest jak dziwka ciagle sie pi***li\" przezylam drobne załamanie dnia wczorajszego nerwowe i fizyczne, tak cos mi strzykneło w plecach ze az powalilo na kolana no i w chwili słabośći zrobilam cos czego nie powinnam. Czy złuje??Hmm w czasach przed padalcem zawsze powtarzałam, ze nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło\" jesli za jakis czas okaże sie, ze bede tak szczesliwa jak dziewczyny A.S.Z to będe wiedziała ze moje męki i złe przezycia miały jakis cel chocby to zeby dostrzec to co mam. czuje NIC dosłownie oprocz bolu w plecach i barku.bo wiecie wczoraj 2 godziny szalałam na hali pełna poświecen dla druzyny.grałam w siatkówke:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) własnie pije kawusię:) i zapraszam:) Ala......... przydałby Ci sie dobry masażysta;) teraz;)no i jasne,ze nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło;) moze to i wyswiechtany frazes ,ale prawdziwy:) zobaczysz jeszcze bedzie pieknie:) zostałam zaangazowana do robienia flagii unijnej heheh więc ,nie pozostaje mi nic innego jak zyczyc wszystkim pieknej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No nieżle się porobiło..;) Mnie nawet nikt nie wziął pod uwagę podczas \"sążnistej\" krytyki ...;)i sama sobie jestem winna , nie mam czasu na prywatę w pracy...okazuje sie że 9 godzin to zbyt mało, żeby sie ze wszystkim wyrobić... Pozdr.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak ja przezyje okres od dzis do nowego roku. juz w gazetach pisza o swiatecznych prezentach, wigilii dla calej rodziny przy zastawionym stole, a nawet sylwestrowych balach a im wiecej tego widze tym wieksza wzbiera we mnie zlosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowniez_sama28
Witaj :) Ja również jestem w podobnej sytuacji, niedługo skończe 28 lat, mam własną firmę skonczyłam studia, jestem informatykiem, całkiem ładnym :) blondynka długie włosy..... moze nie miss świata ale też zauważam spojrzenia meżczyzn.... dopóki... właśnie... i tu zaczyna się problem... wyglądam młodo, jakby to powiedzieli nastolatkowie "fajna blondyna" lub cos w tym stylu... i napewno mało inteligenta, bo przeciez blondynka do tego naturalna :) i też mam wrażenie jak poznaje kogoś że On myśli że ja od razu szukam męża... a jak już się przekonaja że nie jestm "głupią blondynką" uciekają od razu!! i nie są to meżczyźni bez wykształcenia, pracy itd... I chyba straciłam już nadzieje że kiedykolwiek spotkam normalnego faceta :( Pozdrawiam wszystkie samotne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdobry:) no dzisiaj jest typowy listopadowy dzień z jesiennym deszczykiem:) ale nie poddamy sie ja myślę:) Ala....... oj tam nie przesadzaj;) przetrzymasz to wszystko ,przeciez to najfajniejsze chwile w roku:0 no moze jezeli chodzi o Sylwestra to róznie bywa:) sama nie wiem gdzie go spedzę w tym roku:);) Aalex:) Kadarka:) Aga-ta:) I pozostali piszący moze kawusi?? własnie zaparzyłam;) aha wczoraj odwiedziła mnie kumpela ,ktora wyjechałą do Anglii do pracy powiedziała ,ze na bilet lotniczy musi tam pracowac 4 dni zeby do nas przylecieć,natomiast ja musze pracowac miesiąc zeby odbyc te sama podróz w obydwie strony samolotem.Hmmmm daje do myslenia cóz............ ale co tam :) miłego dnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie rozumiem
jak ladna kobieta, na dodatek zaradna nie moze znalezc faceta? i blondynka. ja tam ladna nie jestem, jakos sobie radze, choc kokosow nie zarabiam, faceta nie mam ale przynajmnej wiem dlaczego, nie podobam sie im i juz. za duzo cialka kochanego.... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie rozumiem
jak ladna kobieta, na dodatek zaradna nie moze znalezc faceta? i blondynka. ja tam ladna nie jestem, jakos sobie radze, choc kokosow nie zarabiam, faceta nie mam ale przynajmnej wiem dlaczego, nie podobam sie im i juz. za duzo cialka kochanego.... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowniez_sama28
normalny facet to wg mnie taki który nie jest tchórzem!!! To facet który poza tym że potrafi brać umie również dawać.... szczególnie opracie, facet z którym można rozmawiać.... na którego zawsze można liczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do -> rownież_sama28 dziękuję inteligentna blondyneczko jesteś kobieca to cenne ale \"zawsze\" to chyba marzenie? uśmiechnij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne że warto marzenia fajna rzecz;) a jeszcze lepiej jak sie zaczna spełniac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łeee ja jestem samotny
od zawsze{wrocław}mam już 24latka i co z tego że moge na każdy temat gadać z dziewczynąi zrozumieć ją zawsze!jak zawsze byłem nieśmiały i beznadziejny w łóżku też.Charakter,troska,wierność,prawdomównośc niestety dla 95% kobiet nie są decydujące-a poza tym kobiety co chwile zmieniają zdanie :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty -\"samotny\" masz nie "już" ale "DOPIERO" 24 lata ..;) -ciesz się tym...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a mnie znowu strzyka...piep...y niż . Czy ktos tutaj jeszcze oprócz mnie ma reumatyzm..?..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis sie dowiedzialm ze ze mam skomplikowaną osobowość, ze czasem trudno zrozumiec o co mi chodzi. ni i kurde tak sobie mysle,że kazdy chce mieć wszystyko podstawione na tacy, że juz nikt sie nie trudzi zeby poznawac drugiego człowieka, bo jak sie okazę to za trudne albo za duzo czasu sie mu poswieci, a on i tak nie zechce pojsc do łóżka mimo tego to zmitrężylismy czas. Dlaczego pewnie prawdy i oczywistości dostrzega sie dopiero po tym jak zycie cie tak w dupe nakopie ze usiasc nie dasz rady??? a wtedy jest czesto za późno na naprawianie szkód, na podejmowanie na nowo wyzwan bo boimy sie odrzucenia i niewląsciwego odczytania intencji????????? kurde, co ja takiego zrobilam??? pamietacie LEo pojawil sie i znikł. nawet nie pytam czy czyta forum:) ale musze mu podziekować. mam nadziej, ze bez tego on wie ze jestem mu wdzieczna ale tu musze bo tu go poznałam:) DZIEKI LEO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie leniwce...?...;) -jestem sama w pokoju i naprawdę nie zauważyłam żadnego...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie jako leniwiec już dawno na nogach,i jeszzce musze prowadzic szkolenie auuuu dzisiaj istny rejwach w pracy;) ale może w międzyczasie napiję sie kawusi;) dobreo dnia wam zyczę :) chociaz słonca dzisiaj u mnie jak na lekarstwo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonca moze nie ma ale tak cieplusio na dworze ze az zabralam sie za grabienie lisci i efekt;) polamany paznokiec i nagniotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani jedno ani drugie nie jest mi do życia potrzebne- chcę tylko odrobiny spokoju i normalnych współlokatorów... Zostałam wręcz zmieszana z błotem za to, ze śmiałam posądzić faceta ( od tygodnia małżonka) mojej współllokatorki o niespuszczenie wody w kiblu po zrobieniu grubszej sprawy. Gradobicie z piorunami -musiałam ją prawie na kolanach przepraszać za to \"niestosowne\" i \"absurdalne\" posądzenie- tylko, ze to ja kilkakrotnie już po nim sprzątałam-, ze nie wspomne o niezbyt pięknych doznaniach wizualnych..;) Nawet jeśli te wodę spuścił -tzn wcisnął przycisk po opuszczeniu klapy-to nie przyszło mu do głowy, zeby sprawdzić czy to cokolwiek dało i ze efektu nie było niestety żadnego. Po tym \"wybuchu\" młodej małżonki bałam sie powiedzieć, ze to nie zdarzyło się tylko raz ..bo by mnie chyba zabiła...;) -i kto tutaj jest nienormalny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyślam się ze sprawy /stoleczne/ nie sa zbyt pociągające...ale wiecie, ze lubie pewne rzeczy z siebie wyrzucić..;) Mówię o oczyszczaniu psychiki oczywiście...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×