Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sunnysmile

Do nauczycieli słyszeliście już o tym?

Polecane posty

Jotka ---> chyba ze trzy razy pisałam posta, codziennie od trzech dni i nic. Ale może dziś się uda. Szara Ambro ---> uczę niemieckiego w podstawówce. KK ---> gratulacje 🌻 🌻 🌻 🌻 No nie mów,że już koniec z dokształcaniem się ;) coś Ty, na tym chcesz poprzestać? ;) A co do dyskotek, to wczoraj się nad tym zastanawialismy z grupą, bo w niej prawie sami nauczyciele. I doszlismy do wniosku, że ... rodzicom :D Ale nie pytajcie, jaką drogą doszlismy do tego :D Tak nam wyszło po przeanalizowaniu różnych przypadków i wypadków. Zaskakujące, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Kigana... przedwczoraj pięc razy próbowałam wysłać posta... - jak widać, a właściwie, jak nie widać - nie udało się :( Yyyyy, wiesz, nie za bardzo zrozumiałam o co chodzi w Twojej wypowiedzi dot. dyskotek.... Co rodzicom? KK - gratulancje 🌻 🌻 🌻 szczęśliwa 🖐️ U mnie jutro i we wtorek lekcje skrócone, bo trzecioklasiści piszą od 12.00 próbny egzamin (wewnętrzny). Czyli w sumie skończę pracę tak jak zawsze, ale będzie trochę spokojniej... A ponieważ odrobiliśmy piątek 12.11. już wcześniej, to w sumie tylko środa jak zwykle i potem wolne 4 dni!!!! Juppi! Narazicho I niech MOC będzie z Wami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny KK -> gratuluje :) 🌻 🌻 🌻 Gdzie mi tam jeszcze do podyplomówki :O Tobie to dobrze ;) Jotka , Kigana -> mi czasem wkleja posta dwa razy grrrrrrrrrrrr Mnie choróbsko rozłożyło :( od wczoraj leże i jęcze w łóżku :( wczoraj gorączka 39 stopni a dzis mam tak spuchnięte migdałki że wolę nie gadać, bo każde słowo sprawia mi ból :( Ciekawe ile zwolnienia dostane :( Jeszcze rano musiałam zadzwonić do szkoły, że nie przyjde a nie lubie odwoływać czegoś w ostatniej chwili :O Paskudnie się czułam że dzwonie na 20 minut przed lekcjami (wczesniej nikt nie odbierał :( ) Idę sobie zrobić kolejną herbatkę z miodem i cytrynką, bo picie ciepłego troszke niweluje ból moich migdałków ;) No a potem zakopię się w kołderkę i bede czytać dalej...... Harrego Pottera :) Tak nie lubiłam tego rodzaju książek i powiedziałam sobie że nigdy tego nie przeczytam, ale skusiły mnie dzieciaki w pracy ;) no jak narazie przeczytałam parę kartek, bo wczoraj ledwo widziałam na oczy i nie dało sie więcej, ale dziś to nadrobię ;) całkiem fajna książeczka, póki co ;) Pozdrówka dla wszystkich 🌻 Trzymajcie się ciepło!!!!!! I przykrywajcie szyje i migdałki!!!!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jotka ---> faktycznie, dopiero teraz przeczytałam, co napisałam. Pomyslałam,a nie napisałam :) Zastanawialismy się, komu potrzebne są dyskoteki w szkole i doszlismy do wniosku, że rodzicom tylko. Tak wyszło po analizie różnych przypadków. Sunnysmile ---> zdrowiej jak najszybciej 🌻 🌻 🌻 🌻 Szkoda wolnych dni na chorowanie. Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3xK
KK ---> Gratulacje !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3xK
KK ---> Gratulacje !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobitki! KK -> gratuluje 🌼 Sunnysmile -> duzo zdrowka zycze 🌼 Dzis w szkole byli studenci muzyki w ramach tzw. zajec pt. \"Filharmonia\". Uczyli dzieci z czego skladaja sie przywiezione przez nich instrumenty, byly zabawy, m.in. Co to za melodia - podczas ktorej jako pierwsza zagrali piosenke \"Pszczolka Maja\" - oczywiscie wszystkie dzieciaki popatrzyly na mnie :D Ciekawe dlaczego hihihi Jeszcze tylko dwa dni pracy i weekend, dluuugi weekend. Zaczynam remont mojego nowego pokoju (siostra wyprowadzila sie i przejmuje jej pokoj) i czuje ze wszystkie dni spedze na ciezkiej pracy. Ale ciesze sie ;-) Najgorsze jest tylko to wynoszenie rzeczy, mebli, a pozniej ukladanie tego z powrotem, ech... Ale poradze sobie, wytrzymam, wytrwam, w koncu sama sie na to zdecydowalam, prawda? :-) Pozdrawiam wszystkie Panie ;-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! No i dzięki :) Kigana --> wiem, ze to nie koniec z dokształcaniem.. ale przynajmniej przez chwile odpocząć.. sunnysmile--> wszystko przd Tobą :) no a przede wszystkim póki co powrotu do zdrowia!!! Trzymajcie kciuki w środę.. mam z koleżanką akademię, a jak dzisiaj zrobiłyśmy próbę, to normalnie.. :( Mam nadzieję, że jak dzieciaki będą miały świadomość, ze występuja przed całą szkołą, to się zmobilizują i jakoś to pójdzie.. Trzymajcie się ciepło, pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Co nam ten topik tak podupada? Już dawno nikt nie pisze tu? Czyżby wszyscy zapracowani byli? No, ale teraz jest kilka dni wolnego to mam nadzieję, troszkę sobie pogadamy tu na forum, prawda? 🌻 dla wszystkich Aha, mam pytanie: chciałam zrobić sobie i mojemu chłopakowi jakiś fajny deser. Chce wykorzystać jakiś dobry i sprawdzony przepis, może znacie coś? A może robiłyście coś już z Bon Appetit z kafeterii? Polecicie coś Kochane? Dzięki wielkie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Co nam ten topik tak podupada? Już dawno nikt nie pisze tu? Czyżby wszyscy zapracowani byli? No, ale teraz jest kilka dni wolnego to mam nadzieję, troszkę sobie pogadamy tu na forum, prawda? 🌻 dla wszystkich Aha, mam pytanie: chciałam zrobić sobie i mojemu chłopakowi jakiś fajny deser. Chce wykorzystać jakiś dobry i sprawdzony przepis, może znacie coś? A może robiłyście coś już z Bon Appetit z kafeterii? Polecicie coś Kochane? Dzięki wielkie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuję listę i spadam... odsypiać! ;) Ale mnie dzisiaj dziecka wymaglowały, ufff! Udanego wypoczywania! 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie - troszkę wyhamował ten nasz topik. Ale może to normalne jesienią. Dziś siedziałam duzo dłużej niż mam w planie, sprawy wychowawcze. I stwierdziłyśmy z koleżanką,że piata klasa to małe paskudy. Ona jest wychowawczynią szóstej. No ciekawe. Ale ci moi wredni się zrobili, to fakt. A takie słodkie dzieciaczki były w IV klasie... Sunnysmile ---> niestety tu Ci nie pomogę, jeśli chodzi o deser. Może jakieś naleśniczki z nadzieniem i czekoladką ?? papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KK-jestemsmy z koleżanka tez po akademii, super :-) wyszło dobrze i wszyscy byli zadowoleni (młodzież, my, no i oczywiście dyrekcja), a swoja droge musze stwierdzic ze nawet mi się podbało (robiłyśmy pierwszy raz taki przedsięwziecie i to z takiej poważnej okazji) , chyba się zintegrowałam z moja klasą, fajnie było ach!!! mam pytanie, może ktoś mógłby mi pomóc ... w tym roku zrobiłam mianowanie i chciałbym odzyskać moją osławioną teczke z dowodami realizacji planu rozwoju zawdowego :D, wiem że należy napisać podanie, ale czym nalezy to uzasadnic??? :0 czy ktoś wie??? i potrafi rozwiązać tą zagadke ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) ale się byczymy, nie :D ola_la ---> nam teczuszki oddawali od razu po wręczeniu aktów mianowania, bo one w gminie leżały. I żadnego podania nie musieliśmy pisać, tylko podpisać odbiór dokumentów. Idź Ty najlepiej do miejsca,gdzie ta teczka leży i się dowiedz u źródła, czego sobie życzą. Sunny ---> jak deserek? To narazie, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sunnysmile-> mój facet uwielbia taki deser: -potrzebujesz 2 galaretki (najlepiej różnych kolorów), - owoce ( teraz używam tych z puszek, np. puszkę brzoskwiń i puszkę tzw. koktailu tropikalnego), - ciastka biszkopty Galaretki nalezy przygotować wg przepisu na opakowaniu. W jakies fajne, najlepiej przezroczysty naczynie, wykładasz warstwę biszkoptów i nasączasz je ostudzoną galaretką, po czym naczynie wstawiasz do lodówki, żeby galaretka się ścieła. Na te biszkopty wykładasz owoce i zalewasz je tą samą galaretką. Znów do lodówki, zeby dobrze zastygło. I na to drugą galaretkę;) Jak masz większe naczynie możesz użyć więcej galaretek i więcej owoców... (pamiętaj tylko, żeby nie dawać świeżych kiwi i ananasa-ale pewnie o tym doskonale wiesz;) ) ...memu facetowi ten deser bardzo smakuje;) właśnie zrobiłam go na ten długi weekend;) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Leniuszki! :-) Widze, ze odpoczywacie, ale to dobrze, w koncu sie nalezy. Ja ciezko pracuje (fizycznie), sciany w pokoju wyszpachlowane, wyrownane (ale trzeba bedzie zabieg powtorzyc). Wciaz zastanawiam sie nad kolorem - mam do wyboru ecru lub blady roz. W chwili obecnej wygladam ja staruszka ;-) nie zalozylam chustki na glowe i wlosy, rzesy, brwi pokryte sa warstwa bialego pylu :D No ale na dzis koniec, jutro ciag dalszy, pora na relaks. Pozdrawiam goraco 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Pszczółko ---> i na jaki kolor się zdecydowałaś? Faktycznie odpoczywam, nabieram sił przed kolejnym starciem z rzeczywistością, które zacznie się w poniedziałek. I co mnie cieszy niezmiernie to to,że nie mam w tą sobotę zjazdu :D a tak możliwość istniała. Chyba się ktoś mądry zreflektował, że to bez sensu. Wróciłam przed paroma chwilkami z basenu - było świetnie. To narazie tyle, papa , miłego wypoczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana -> wybralam blady roz ;-) Musze dobrac jeszcze zaslone tego koloru, jakies drobiazgi. Kaloryfer tez bedzie bladorozowy. Meble mam jasnobrazowe, wiec wszystko powinno sie ladnie komponowac. Poki co rece mi odpadaja, caly dzien siedzialam w pokoju i szpachlowalam, czyscilam, szpachlowalam, czyscilam. Zostalo mi pol sufitu do wygladzenia i malowanie. Mam nadzieje ze jutro juz to wszystko zrobie. Padam ze zmeczenia. Wypoczywajcie Kobietki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ciałko :) Jak tam po długim weekendzie? Wykorzystałyście go dobrze? ;) Ja uczyłam się .... jeździć we mgle przez te 2 dni ostatnie ;) cóż za sprawdzian moich umiejętności nie wjechania w coś lub kogoś to był ;) :D A od wczoraj tak mnie natchnęło że uczę się już do wstępnych na magisterkę ;) wzieło mnie na nauke, nie? A, no bym zapomniała i bawię się ostatnio w kucharza - co chwile eksperymentuje z jedzeniem dla rodzinki ;) Coś ta jesienna pogoda dziwnie dzoała na mnie ;) Pszczczółko -> ja malowałam pokój kilka miesiecy temu i już mi się znudził kolor, może tak byś mi pomalowała na blady róż? ;) Nie chciało by Ci się? ;) Kigana -> kurcze, czasem też bym poszła na basen popływać, by odreagować emocje i stres, ale nie umiem pływać :( W liceum załatwiłam sobie zwolnienie z basenu! A ponieważ załatwiłam je dopiero w 2 klasie, to facet zdążył mnie jeszcze nauczyć pływać na plecach! ;) Pozdrówka dla wszystkich i 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 oraz 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Grono :) Szybko minął ten weekend, ale było miło. Jutro zacznie się na nowo :P Sunny ---> oj, chyba to był błąd z tym zwolnieniem z basenu. Chociaż idąc do nas na basen, nie trzeba umieć pływać, bo są inne atrakcje np. jakuzzi, zjeżdżalnia, odnowa biologiczna. A poza tym zawsze mozna wziąć deseczkę i sobie na deseczce popływać, albo zaopatrzyć się w takie rękawki dmuchane i też pójdzie ;) A tak a propos magisterki, to gdzie chcesz zdawać? To narazie papa, trzymajcie się w te ostatnie godziny wolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🌼 Remont prawie skonczony, zostaly jedynie drobiazgi w postaci poukladania masy ksiazek na polkach, zakup nowych foteli, zaslony i firanek, przybicie gwozdzi i powieszenie obrazkow, i innych pierdolek. Mam dosc, jestem wyczerpana, ale i bardzo zadowolona. Sunnysmile -> mysle, ze Twoj chlopak wymaluje Ci pokoj lepiej niz ja ;-) choc nie najgorzej mi to wszystko poszlo :P Ide odpoczac, pozachwycac sie nowym pokojem i przygotowac do kolejnego tygodnia intensywnej pracy. Milego nocki zycze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczólko ---> gratuluję wykonanej pracy :) 🌻 Niech Ci sie dobrze tam mieszka i pracuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) Kigana -> będę zdawać do Katowic na WSZMIJO, popularnie zwany \"Gallus\" oraz na Akademię Pedagogiczną w Krakowie. Zobaczymy gdzie się dostanę ;) Pszczółko -> to teraz luzik, najgorsza robota za tobą! Gratuluje wytrwałości 🌻 Pozdrówka dla Ciałka! Spokojnego tygodnia wszystkim życzę! 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje dziewczyny ;-) Nameczylam sie bardzo, ale dzieki pomocy taty wszystko potrwalo tylko 5 dni. Teraz najprzyjemniejsza czesc - urzadzanie koncowe, wiec az przyjemnie o tym myslec ;-) Pozdrawiam serdecznie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I kuniec byczenia się! No chyba przeżyłyśmy wszystkie szok po powrocie do pracy. Coś tu cicho... Mój \"długi weekend\" niestety nie był wypoczynkowy - mama źle się czuła i spędziłam właściwie cały wolny czas u niej... Czuję się bardziej zmęczona po weekendzie niż przed nim. Ech, życie, życie! Pszczoła! Ale Ci zazdroszczę! Jak ja bym chciała tak poszaleć w mieszkaniu! Jak na razie tylko co jakiś czas przestawiam któryś z mebli, albo przemalowuję kawałek pokoju (ostatnio jedną ścianę w przedpokoju pomalowałam na wsciekły błękit, hihihi) Marzy mi się nowa, wygodna, przytulna sofa. No wiecie - taka, w której można siąść i zniknąć... Swoją drogą, ciekawa jestem czy macie swoje ulubione miejsce w domu i jak ono wygląda. Pozdrawiam serdecznie Ciało! Dobrej nocy! Dobrego dnia! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE WYSTARACZA
MAM PYTANIE GDZIE MOZE SOBIE DOROBIĆ KATECHETKA/NAUCZYCIELKA RELIGII??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszytskich :-D A mnie Drogie Koleżanki skleroza dopadła totalna...wyszłam z ostaniej lekcji z dziennikiem i dopiero pod drzwiami swojego domku zauwazyłam ,ze trzymam go pod pachą...Nic dodać nic ująć... Mam tylko nadzieję ,ze nikt nie posądzi mnie o kradzież dziennika...:D. Przez to ,cholera jasna ,muszę zjawić sie w pracy przed 8 ,a mam ,notabene na 10....Życ ,nie umierać ! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) No niestety, wszystko co dobre szybko się konczy. Ale za miesiąc znów wolne :) Sunnysmile ---> niesamowity jest ten skrót WSZMIJO . Domyslam się,że to Wyższa Szkoła czegoś tam ;) i Języków Obcych . A co w środku ? :) Co do ulubionych miejsc w domu. Wszystko zalezy od nastroju, sytuacji. Mieszka nas razem sporo, ale każdy ma swój kąt i ja te moje kąty bardzo lubię. Miejsce przy komputerze, łózko, fotel w sypialni.Lubię też siedzieć w kuchni. Miłych snów Wam życzę 🌻 Jotka ---> zdrowia dla Twojej mamy 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE WYSTARACZA
wITAM tAMTEM POST ZA WCZEŚNIE MI SIE WYSŁAŁ GDZIE MOZE SOBIE DOROBIĆ KATECHETKA/NAUCZYCIELKA RELIGII?? PYTAM POWAŻNIE, NIE WYSTARCZA MI NA ŻYCIE , PROSIŁSBYM O JAKIEŚ SUGESTIE, RADY....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×