Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sunnysmile

Do nauczycieli słyszeliście już o tym?

Polecane posty

Witajcie! Ja dziś dzień po feriach byłam w pracy.. ale za dwa tygodnie rekolekcje, więc dyżur tylko we wtorek, potem półtora tygodnia (czy jakoś tak) i święta :) sunnysmile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie!!!! Ucieło mi wypowiedź :( to jeszcze raz próbuję... Witajcie! Ja dziś dzień po feriach byłam w pracy.. ale za dwa tygodnie rekolekcje, więc dyżur tylko we wtorek, potem półtora tygodnia (czy jakoś tak) i święta :) sunnysmile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( przegiecie :( do trzech razy sztuka! albo po dwa zdania będe wklejać ;) Witajcie! Ja dziś dzień po feriach byłam w pracy.. ale za dwa tygodnie rekolekcje, więc dyżur tylko we wtorek, potem półtora tygodnia (czy jakoś tak) i święta :) sunnysmile ---> u mnie na IV i V roku (robiłam magisterkę wieczorowo) też mieliśmu ten cały wyklad monograficzny, ale jakos nam to uszło ;) bo mieliśmy go mieć z naszym promotorem a on sobie to darował, więc chodził do niego każdy kto miał coś do obgadania dotyczącego pracy mgr; natomiast inne grupy już tak nie miały fajnie ;) i miały te wykłady z tą samą osobą zawsze i z tego co mówiły, to w sumie nie miało to sensu, bo były omawiane tam rzeczy, które nie były do nieczego potrzebne; jeszcze inni na tych wykałdach prezetowali w zarysach swoje prace; więc wszystko zależało od wykładowcy, no i akurat u nas te wykłady monograficzne miało się ze swoimi promotorami. Mam nadzieje, ze nie zagmatwałam tego za bardzo. Pozdrowionka dla wszytskich, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Sunny ---> też na swoich studiach mam takie przedmioty jak Ty wymieniłaś, oprócz łaciny. Wykład monograficzny - to chyba taka trochę zapchajdziura;) Jestem na seminarium z literatury i ten wykład w zeszłym roku dotyczył historii literatury,czyli mała powtóreczka z licencjatu, a teraz mamy coś jakby teorię, tzn. poszczególne gatunki literackie,czym rózni się tradycyjna literatura od nowoczesnej, kto się tym zajmował itp. rzeczy. Mamy to z jednym panem, czasem jak zbacza z tematu, to mówi bardzo ciekawe rzeczy z pogranicza filozofii, ezoteryki szeroko pojętej, psychologii ... A ja od dziś mam rekolekcje, tzn. nie ja, ale dzieci w szkole:), dziś byłam na spotkaniu w Poznaniu, które organizował PWN - bo uczę z ich podręczników, a jutro jadę do kościoła dzieci pilnować, by świątyni nie rozniosły :D:D:D:D:D A tak ogólnie to też jestem zmęczona, to chyba wszystko się na to składa - pora roku, praca, wyjazdy na studia i same wiecie jak to jest. Postaram się poprawić, jesli chodzi o wpisy. Papapa ... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ciezki dzien za mna. Najpierw rano dowiedzialam sie ze weekendowy kulig odwolany, bo towarzystwo sie pochorowalo. W bialy dzien zostalam zaatakowana na ulicy - kilku wyrostkow dresikow chcialo miec ubaw i jeden z nich uderzyl mnie w czolo, na szczescie nie mocno. Nie mialam szans ich dogonic, ale lacina z mych ust poleciala ze hoho. Chcialam odbic materialy dla uczniow na ksero ale gdziekolwiek poszlam to albo bylo nieczynne, albo ksero zepsute. W poniedzialek i piatek ide na warsztaty metodyczne - bezplatne z certyfikatem uczestnictwa. Mam nadzieje ze sie czegos pozytecznego dowiem. No i na koniec dobra wiadomosc - moj dyro wyrazil nadzieje, ze nie opuszcze szkoly i bede pracowac tam nastepny rok ;-) Pozdrawiam i zycze udanego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Pszczoła!! :) Sama zobaczysz jak inaczej sie pracuje gdy się ma perspektywę zostania w szkole... przerabiałam to w zeszłym roku - to wiem.. Ja za to cały tydzień na zwolnieniu... odpoczęłam, nadgoniłam zaległosci w czytaniu.. i tylko weekend mi jeszcze został :) Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌻 Jak ten tydzień szybko zleciał :O normalnie, nawet nie zauważylam kiedy ;) U mnie póki co jest ok. Gdyby nie fakt że musze zrobić gazetkę szkolną (która została mi narzucona) , to byłoby super, ale i tak nie jest źle. :D Bo wiecie, jestem takie stworzenie, które nie ma za grosz chęci do robienia gazetek i udzielania się społecznie ;) :D Ostatnio aktywnie poszukuję pracy za granicą na wakacje. Ale jakoś nie umiem nic znaleźć :( Swoją drogą, fajnie to brzmi: aktywnie poszukuję, ale nie umiem znaleźć ;) Może znacie jakieś dobre organizacje, albo stronki w necie z legalną pracą? Miłego weekendu wszystkim życzę :) Wypocznijcie dobrze i zbierzcie siły do \"walki\" z uczniami ;) 🌻 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej! Witam panie i pozdrawiam jeszcze weekendowo! Jakoś przysypał mnie ostatnio śnieg i nie odwiedzałam zbyt często kafeterii ;) Ale widzę, że to trend ogólnopolski... :) A propos pracy za granicą - to co prawda nie praca, tylko warsztaty metodyczne dla nauczycieli, ale może warto się zainteresować: program socrates proponuje kursy szkoleniowe dla nas (zwrot kosztów kursu z funduszy unijnych), jedynym warunkiem jest znajomość języka obcego. Wejdźcie sobie na tę stronkę i poczytajcie, może coś i dla siebie znajdziecie> http://www.socrates.org.pl/comenius/index.html rozwijamy zakładkę: Comenius 2.2 Kursy doskonalenia... no to nara! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jotka-> dzięki za linka :) Jednakże ja nie będe mogła z tego skorzystać, bo warunkiem jest miniumum 3 lata doświadczenia w zawodzie. A ja póki co mam prawie 7 miesięcy. Więc odpadam w przedbiegach. Ale może komuś innemu sie to przyda? A właśnie, może już ktoś z tego korzystał? Osobiście to mam kumpla, który pojechał z Comeniusa na rok do pracy jako nauczyciel do Austrii (tak sobie wybrał) i tam pracuje w tzw \"tandem teaching\" czy jakoś tak. Pracuje jako nauczyciel angielskiego(!) pod okiem innego nauczyciela (rodowitego Austriaka). jest to coś w rodzaju stażu :) Tyle że dostaje tylko za to stypendium w wysokości 350euro miesięcznie. Nikt z was nie korzystał z biur oferujących pracę za granicą? Pomóżcie dziewczyny! Zbieram na mieszkanie :) Pozdrówka dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Oj zasypało, zasypało, myslałam,że do pracy nie dojadę, takie zaspy były. Sunny ---> niestety nie korzystałam nigdy z żadnego biura pracy za granicą. A u nas zaczęła się epidemia grypy. Obecnych tak mniej więcej 60 % wszystkich dzieci. Jak tak dalej pójdzie to szkoła zostanie zamknięta..... Jak u Was wygląda Dzień Kobiet? Bo u nas dopiero po lekcjach ma być jakaś kawa, czy poczęstunek :P Za to ja sobie zorganizowałam indywidualne szaleństwa;) ósmomarcowe;) W sobotę byłam na takiej zorganizowanej imprezce w knajpie, a jutro jak się uda, pojadę na kabareton do Poznania. Szaleństwa, jak nigdy dotąd w życiu;) Trzymajcie sie zdrowo, ja próbuję, chociaż coś mnie w gardle drapać zaczyna:( mam nadzieje,ze nie rozwinie się w jakąś piękną grypke:0 Pozdrowienia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana-> nie daj sie chorobie ;) U nas epidemia byla jakies 2 tygodnie temu. 3/4 uczniów nie było i połowy nauczycieli :) Zajęcia były łączone, np klasa 2 miała z 3 a 5 z 6 ;D bo tak mało dzieci bylo :) Teraz już jest po epidemii w pracy a i w mojej mieścinie jest mniej chorych osób tez. Ja się nie dałam choć ze wszystkich stron bylam bombardowana grypami :) Wy też się nie dajcie :) Dziewczyny, a ja znów mam problem :) Hi hi hi hi Musze wziąć udział w mierzeniu jakości pracy szkoły. Przypadlo mi do zrobienia coś takiego : 1. Jakie wnioski wynikają z badania osiągnięć edukacyjnych? (tu mam się posłużyć dokumentacją) 2. W jaki sposób szkoła wykorzystuje te wnioski w swojej pracy? (tu mam sie posłużyć ankietą do nauczycieli oraz sprawdzić dokumentacje ) Powiedzcie, robiłyście coś takiego kiedyś? Jak to wygląda? O co biega? Dzięki za pomoc :) Pozdrówka dla was 🌻 P.S. za chwile pomyślicie że ja tylko pisze do was z prośbą o pomoc w problemach :D hehehe 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosna idzie .. :D Suuuper :D :D :D :D :D znów będą kwiatki, trawka i słoneczko :) Pozdrawiam wszystkich słonecznie i wiosennie 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echchch! Trawka! Słoneczko! Kwiatki!A ja mam katar jak stąd do Azerbejdżanu i gardło mnie boli, buuu! A tak czekałam na kilka dni wolnego... pewnie spędzę je siedząc w domu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła nauczycielka
Chciałam Was o coś zapytac, moze mi pomozecie... Chciałabym szukać pracy w szkole w mieście oddalonym ode mnie o ponad 200 km. Jak myślicie? Lepiej dzwonić po szkołach czy wysłać c i list motywacyjny pocztą? Ja wiem, ze najlepiej byłoby chodzić osobiscie, ale przy takiej odległości nie mam takiej możliwości :( powiedzcie prosze, co o tym sądzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... i poszła nauczycielka -
No to masz dziewczyno problem. Ale trzymam kciuki i życzę szczęścia w poszukiwaniach pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła nauczycielka
ich --> dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezadowolona nauczycielka
A ja uważam, że to całe nauczanie to kanał. Pracuję już 6 rok w szkole średniej i widzę więcej minusów niż plusów. Szkoła stała się towarem na sprzedaż, a rodzice i uczniowie klientami szkoły. Nie ma co ukrywać, to właśnie rodzice pociągają za sznurki. Już mam za sobą groźy, zastraszanie, stany przedzawałowe związane z uczniami (poniekąd dorosłymi). Cud, że jeszcze nie osiwiałam. Nawet do knajpki wyjść nie można, bo o ucznia siedzącego przy stoliku obok nietrudno, ciągle się ktoś kłania, nie mówiąc już o tym, że moje koleżanki z pracy spotkały swoich uczniów na plaży w ciepłym kraju nad Morzem Czerwonym, bo nie wspomnę o "dzień dobry" na polskich plażach w polskich miejscowościach. Czas poszukać innej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka ktora ma psa
nie stety bardzo czesto jeszcze sie zdaza ze nauczyciele mniej wiedza od uczniow, a nawet czesto sie zdaza ze nauczyciele sa poprostu bezdennie glupi. dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rypka
wiedziała co powiedziała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji Świat życzę Wam: Aby Wam było wesoło nie tylko przy świątecznym stole, słońce świeciło, zajączki kicały, a kurczaczki żółciły .... 😘😘😘😍😍😍🌻🌻🌻😘😘😘😍😍😍🌻🌻🌻😘😘😘😍😍😍🌻🌻🌻 I to narazie tyle, owocnych przygotowań do świętowania, miłego odpoczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Z okazji Świąt zycze Wam zdrowia, szczęścia, humoru dobrego, a przy tym wszystkim stołu bogatego, mokrego dyngusa, smacznego jajka i niech te święta będą jak bajka. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktośś
Jestem tu przypadkiem.... Delfin, Usmiechnij się dziewczyno, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktośś
Przepraszam, przed momentem zorientowałem się, co masz na myśli, wybacz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaaaaaaaaaaaa
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×