Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość za-in-te-re-so-wa-na

IMIONA DLA DZIECI URODZONYCH ZA GRANICA

Polecane posty

Gość laura1989
Ja mieszkam w UK of 13 lat I raczej na powrot do ojczyzny nie licze. Chlopaka mam tez Polaka I teraz planujemy dzieci I imiona podobaja nam sie nietypowe ale takze zeby byly uniwersalane w jezyku angielskim I polskim. Chcialabym zeby moja babcia nie miala problem z wymowa imienia prawnuka I takze zeby z polskim nazwiskiem nie brzmialo to idiotycznie. Zatem dla dziewczynki podobaja mi sie Nina, Nell i Lena (moj chlopak za tym ostatiom nie bardzo) a dla chopaka Antoni (Anthony po angielsku) - co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Francja- córka tutaj urodzona 4 lata temu to Helena, bez francuskich znaków. Dla polskiej rodziny to Helenka a dla Francuzow Elena (we Francji H jest nieme). Syn urodzony w Pl- Franciszek wiec Francuzi łamią sobie język zeby wypowiedzieć Haha Dzieci polskich znajomych: Julian Jakub Léa Klara Alexander

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kanada, moja niunia nazywa sie Kassandra. Jezeli bede miala synka to Sambor, a jak druga corunie to Tomira. Imiona tradycyjne, polskie lub przynajmniej slowianskie i bez problemow z pisaniem lub wymowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
USA Lilly Grace Sophie Charlotte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio widzialam dwoch chlopcow, blondyni niebieskoocy Gustaw i Ludwik i juz wiedzialam ze Szwecji są; ale co najwazniejsze-pieknie mowili po polsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Just
monicaUK Jak zmienilas imie? Czy to jest odplatne? co z dokumentami? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imiona powinny być takie same same w Polsce jak za granicą, np. Natalia, Anna, Marta, Nadia, Amanda, Emilia, Adam, Daniel, Alex, Edmund, Stefan, Ludwik, Olaf, Robert itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuje jeszcze Danike lub Anike. W Ameryce to same Jessiki, Nicole, Michelle, Victoria, Patrick, Dominic, Kevin and Jacob u Polakow. Dochodzi do takich komedii, ze jak jedna nadala imie Nicole to najlepsza przyjaciolka zeby nie bylo identycznie nazwala corke Nicolette. Jakby imion ludziom brakowalo.... Aha, raz spotkalam sie z imieniem Oriana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sambor i Kalina sa idealnymi imionami polskimi, ktore mozna przeniesc na inne jezyki i Sambora skrocic na Sammy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kalmira i Anaksandra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kanada Patrick x3 Nicole x5 Michelle Kevin Jakub x3 Jessica x2 Viktoria x2 Hanna Dominik Maya Lily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×