Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

4madzia4

Bielizna MIRIALE

Polecane posty

Gość Slawek
do beah_devon Niedochodzace przesylki to wina glownie poczty polskiej. Firmy zachodnie nie sa przyzwyczajone, ze poczta kradnie, dlatego w swej naiwnosci wysylaja przesylki zwyklymi listami. Od i cala tajemnica "oszukiwania" klientow. Wiekszosc mail, ktore czytalas pochodzila z przed 2-3 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beah_devon
może masz rację ale ja nadal mam obawy i czekam na przesyłkę. chcę dostac zamówioną bieliznę. a na dalsze zamówienia nie wiem czy się zdecyduję zależy czy potwierdzi się to co tu przeczytałam. liczę jednak na uczciwośc pracowników poczty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slawek
Na uczciwosc poczty bym nie liczyl. W swieta zginely mi 3 przesylki. Niestety mialem zlozona dyspozycje o zostawianiu poleconych w skrzyne. Do tej pory nie ma bielizny, perfum i ksiazki :( Miriale napisalo mi ze dosle ponownie przesylke, boje sie, ze jak beda wysylac zwyklym listem, to moga to robic kilka razy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorienka
jestem przerażona tym co czytam !! znalazłam ultokę w "claudii" i pomyślałam ze fajna oferta zwłaszcza że często kupuję bieliżnę i ciuchy przez internet. zamówiłam bieliżne tydzień temu i namówiłam do tego moją koleżankę ... teraz jak czytam w internecie o tej firmie to robi mi się niedobrze ... jeśli nie dostanę przesyłki w ciągu 21 dni o wysłania zamówienia napisze do nich maila z rezygnacją... mam nadzieję ze to poskutkuje ... bo jak nie to ... :( jestem wściekła ze nie sprawdziłam najpierw tej firmy, ale myślałam że taki miesięcznik jak "claudia" nie zamieściłby w swoim wnętrzu reklamy jakiejś "firmy-przekręt" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buka poka
A ja nie zgadzam się ze Sławkiem, że ta firma jest super uczciwa, a tylko kliencie oszukują. Firma Miriale oszukuje równiez pobierając za przesyłkę 9 zł, a wysylając paczki zwykłym listem. Jest takie przysłowie "Chytry traci dwa razy" i w tym wypadku się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slawek
Zawyzanie ceny za przesylkenie jest niezbyt mile, niestety dosc czeste w tego typu firmach wysylkowych. Zapewne jest to cena usredniona, bez wzgledu na wage przesylki - czasem wysylaja dodatkowgratisy wpostaci apaszki czy zegarka. Dodtakowo najprawdopodobniej doliczaja koszty opakowania i pakowania, a to juz jest (niestety) zgodne z prawem. Tylko nie wiem co w tym nieuczciwego? Wiesz ile masz zaplacic za przesylke i albo sie na to zgadzasz albo rezygnujesz. Ostatnio dostawalem przesylki z Francji. Nie znam cennika przesylek miedzynarodowych poczty francuskiej. Niedochodzace przesylki to juz niestety specjalnosc poczty polskiej. Przeraza mnie, ze wiekszosc pan czyta pierwsze posty i na tym opiera swoja opinie, czesto niedoczytawszy do konca forum. Ja dotej pory odebrlem kilknascie przesylek i nie bylo zadnych problemow. Dopiero ostatnio w swieta zaginela jedna, a znia 2 inne z innych firm. Na tej podstawie nie moge oskarzac miriale o nieuczciwosc, a jedynie poczte polska. Pisze tutaj min. dltego ze po czesci ja rozpetalem te bezsensowna w tym momencie nagonke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beah_devon
teraz zastanawiam się czy nie wysłac e-maila do Miriale tylko nie wiem na jaki adres internetowy mam to kierowac. głównie chodzi mi o to by dowiedziec się czy oni mi to wogóle wysłali i czy jest sens martwic się i czekac na przesyłkę która mogła zaginąc. wogóle to koszmar. czy oni nie mogą pobierac więcej kasy za tą przesyłkę ale wysyłac ją poleconym, wszyscy mieli by spokój. my dostawalibyśmy zamówiony towar a oni nie traciliby na zaginionych przesyłkach za które nikt nie ma zamiaru zapłacic. denerwują mnie osoby które odbierają zamówiony towar i tak za niego nie płacą. to jest nieuczciwośc, wymagacie jej od Miriale a same jesteście nie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slawek
BOK Miriale - Tono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zamówiłam bieliznę, dziś poprzez stronę internetową. Potem trafiłam na wasze forum i ...zastanawiam sie czy ta firma dalej działa na opisanych przez was zasadach. W sumie dostałam e- maila, że bielizna trafi do mnie w przeciągu 4 miesięcy. Tyle, ze teraz zaczynam się zastanawiać czy faktycznie trafi ona pod podany adres i czy w ogóle zostanie wysłana :-( czy może dostanę tylko rachunek do zapłacenia.Liczę na to, że firma postanowiła zmienić swój czarny wizerunek. Od kilku lat robię zakupu w sieci i nigdy nie zostałam oszukana. W ciągu tego czasu - tylko raz poczta zgubiła paczkę ( albo ukradła - tego nie wiem bo za rękę nie złapałam) Dlatego wierzę, ze i tym razem przesyłka dojdzie. ( bo szkoda płacić za nic) Zastanowiło mnie jeszcze jedno. Myślałam, że na stronie www Miradale można sobie samemu wybrać np. to co nam odpowiada i poprostu zamówić ( tak jak to się robi w normalnych sklepach). A z tego co piszecie wynika, że będę skazana na zamawiane badziewnych i drogich majtek albo rezygnację. Natomiast na stronie pokazane są całkiem fajne komplety, co z nimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jedno, ile najdłużej czekaliście na dostarczenie paczki z Miriadele ? Może powinnam do nich zadzwonić i poprosić o przesłanie avizo - dodatkowe koszty mogę pokryć. Macie jakiś aktualny nr. telefonu? Pozdrawiam Ładne kwiatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakasias
Witam wszystkich serdecznie, przeczytałam dotychczasowe wypowiedzi na forum no i... MAM dość. Zamówiłam komplet jakieś 3 tygodnie temu, do tej pory nie otrzymałam przesyłki, ale czekam. Zobaczę co czas pokaże! Straszna ze mnie PANIKARA, dlatego zwracam się z ogromną prośbą do osób, które wygrały bieliźnianą WOJNĘ, aby przysłały mi swoje adresy na moją skrzynkę: kasiakasias@interia.pl. Przyda mi się jakiś kontakt na przyszłość. STRASZNIE SIE BOJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam Kasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sławek_
nic sie nie nauczyli :( Jakim listem przysylaja monity ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo-77
Chcę Wam wszystkim podziękować!!!!!!!!! Dzięki Wam,po przeczytaniu tago forum,postanowiłam stawić czoła firmie Mirale i udało się. nie muszę płacić za coś,czego nie widziałam na oczy i jak dobrze pójdzie, w ciągu trzech dni,dowiem się,czy zostałam skreślona z listy klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Steddl
A ja dzisiaj otrzymalam bielizne. W prawdzie po 5tyg ale jest. Wczesniej pisalam do nich meila i zaraz kolejnego dnia otrzymalam odpowiedz. Wiec ja zastrzezen nie mam. Zaraz po otrzymaniu bielizny odmowilam na ich stronie kolejna przesylke i takze dostalam meila z potwierdzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie dam sie...
Slawek - cos mi sie wydaje ze specjalnie manipulujesz rozmowa - odwracajac uwage od firmy - zwalajac cala wine na poczte polska... cos za duzo tych paczek miriale ginie... ta firma to zart - zamowilam bielizne we wrzesniu zeszlego roku - ktorej nie otrzymalam do tej pory - podrzucili mi za to jakies slabe gacie... a panei ktore zachwalaja ta bielizne to chyba sa w tajnym spisku ze Slawkiem - majacym na celu orznac nieswiadomych klientow.... przeczytalam ten topik - i widze ze od samego poczatku firma oszukuje i przez caly czas jej dzialania - do dzisiaj nic sie nie zmienilo... nie przepadam za takimi forami - ale dla przestrogi dla innych dziewczyn dopisuje tutaj swoj przypadek NIESTETY TO OSZUSCI I NACIAGACZE - WIEC DZIEWCZYNY TRZYMAJCIE SIE OD TEJ FIRMY Z DALEKA !!!! PS. Slawek widze w tobie material na Dobrego I Lojalnego Swiadeczka Jehoweczki :) - manipulancie - "niepracowniku" miriale - lub sfrustrowany pracowniku poczty - taka mala wendeta - trudne slowo - przeciwko - to za to latwe - Poczcie Polskiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slawek
A ja proponuje, abys udala sie do psychiatry!!! Jesli chcesz kogos obrazac, to zmien forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm nie zamawiałam u nich ale i też nie zamierzam :) Miałam kiedyś problemy z firmą, która wysyłała non stop jakieś przepisy kulinarne pisałam do nich, że dziękuję ale nie chcę już żadnych ofert,przepisów itp.za jakiś czas przyszło pisemko, że zgłosili to do firmy windykacyjnej :D bo tam niby dostałam od nich jakieś przepisy :D a przecież było napisane, że to za free :D to o co im chodzi?! :D Głupki i tak nic nie wskurali! To był taki blef żeby człowieka przestraszyć i żeby zapłacił za coś czego nie chciał! Sami dupami trzęśli nieźle bo przecie firma działał bezprawnie :D Ja tam olałam ich i po kłopocie mogą mi co najwyżej naskoczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania.elblag
Sluchajcie nie wiem co sie dzieje ale czekam juz ponad 2 miesiace na moja bielizne wczesniej zamawialam i bylo ok a teraz boje sie ze dostane monit o zapalte a bielizny nie zobacze. Pozdrawiam Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CrazyCauntess
zamowiłam bieliznę na początku stycznia, to miał być prezent na moje urodziny. Do tej pory cisza, ale po mojej wizycie natym czacie, zaczynam się bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania.elblag
Witam Dostalam swoja bielizne po 2 miesiacach ale jest,jest naprawde fajna. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosus
A jaki jest emeil do nich żeby to wszystko odkręcić. Wysłałam do nich blankiet z zamówieniem i aż się boję co teraz będzie. Chce to wszystko odklrecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zegarynkowa dama
Ja bieliznę dostałam w terminie ale się potem wypisałam bo nie odpowiadało mi to, że później chcą dawać 3 komplety fig więc zadzwoniłam do nich i powiedziałam żeby mnie skreślili i nic się juz nie odzywają i nie przysyłają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiadm
Boze dobrze ze weszlam na te strone bo o maly wlos dalabym sie dalej wkrecac tej firmie.Wlasnie calkiem niedawno dostalam ponaglenie od Mirale ktore wynosi prawie dwa razy tyle co rachunek za same majteczki(oczywiscie ich nie zamawialam),poniewaz od niedawna mam internet teraz moge miec wiekszywglad w ich szachrajstwa-ludzie dzieki!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia 123
Witam! Trafiłam na tą stronę przypadkowo,właśnie poszukując firmy Miriale.Złożyłam u nich zamówienie,tak na początku stycznia.Na Walentynki chciałam wyglądać dla mojego chłopaka bosko...No cóż,nie dostałam do dnia dzisiejszego żadnej nawet najmniejszej paczuszki od tej firmy z zamówioną przeze mnie bielizną.Podpowiedzcie mi proszę,gdzie można odwołać zamówienie,bo chyba mogę w takim przypadku.Jest jakiś mail do nich?Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KH84
czy ktoś może mi napisać jak długo czeka się na przesyłkę od nich?? Czekam już chyba ponad miesiąc i nic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KH84
serwis.klientow@provea.pl to jest ponoć ich adres meilowy..niby do biura obsługi klienta...ja tam napisze bo chce wiedzieć czy mi to przyjdzie czy mam gdzie indziej zakupić bielizne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aidaverdi
Witam, dziś, po blisko 2 miesiącach od złożenia zamówienia otrzymałam przesyłkę. Czy to ładna czy mniej ładna bielizna, czy lepiej czy gorzej wykończona - to rzeczy względne. Zniechęciły mnie jednak poważnie zasady zwrotu zamówionego towaru. Wraz z przesyłką otrzymałam pismo zatytułowane "Twoje przywileje jako Klientki Miriale", w którym widnieje taki oto zapis: "Jeżeli z jakichś względów przesyłka miałaby kiedyś nie spełnić Twoich oczekiwań, masz prawo zwrotu w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Prosimy mieć na uwadze, że - z oczywistych względów - zwrócimy pieniądze tylko w przypadku, gdy odesłana zostanie przesyłka w kompletnej formie - w nienaruszonym opakowaniu firmowym". Bielizna wysyłana jest w firmowych opakowaniach, dokładnie zaklejonych, z informacją: "Zwroty przyjmujemy tylko w oryginalnym i nieotwartym opakowaniu". Z całym szacunkiem, nie znam sklepu (mam na myśli również sklepy wysyłkowe, w których często dokonuję zakupów), gdzie nie miałabym możliwości przymierzenia biustonosza, tudzież obejrzenia koszulki (ok, przymierzenia majteczek nie podciągam do tej dyskusji, choć istnieją sklepy, które sprzedają majteczki z "wkładkami" umożliwiającymi ich przymiarkę). A umówmy się, fakt, że nosi się staniczek w rozmiarze 75C nie jest jednoznaczny z tym, że każdy biustonosz w tym rozmiarze będzie pasował. Dla mnie tego typu tekst nie jest ani oczywisty, ani do końca zgodny z ustawą o ochronie niektórych praw konsumentów. Te zapisy spowodowały, że owszem zapłaciłam za otrzymaną dziś przesyłkę i... podziękowałam firmie Miriale za współpracę oraz zażądałam zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych. Zakupy torebek z czymś w środku, czego nie mogę nawet obejrzeć jest dla mnie nie do przyjęcia. Dodam, że wcześniej nigdzie na ich stronie internetowej takich informacji nie znalazłam. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_k86
witam! otrzymałam dzisiaj paczuszkę po okresie 6-7 miesięcy od jej zamówienia.....okazało się, że w paczce jest zupełnie inny towar niż ten, którego oczekiwałam. Zadzwoniłam pod podany nr telefonu (z resztą ciężko się było dodzwonić) i bardzo uprzeeeeejma pani (jej uprzejmość pewnie wynikała z mojego nadzwyczajnego zdenerwowania) poinformowała mnie, że mogę zwrócić bieliznę ( o ile tak można to nazwać) pod podany adres. Swoją drogą, listonosz zadzwonił domofonem tylko dlatego, że paczka nie mieściła się do skrzynki, w innym wypadku nie wiadomo, czy ktoś inny nie przywłaszczyłby sobie mojego zamówienia i pewnie miałabym później ogromne problemy ( Bóg zapłać poczta polska).....Mam nadzieje, że na tym zakończą się moje potyczki z firmą Miriale i niczego więcej mi nie przyślą, tymbardziej, że pani w biurze obsługi poinformowała, że zamyka moje konto i na tym się skończy. Morał z tego taki, że nie należy zamawiać zamawić towaru od niesprawdzonych firm, a ja chyba juz nigdy nie skuszę się na super tanie oferty z broszurek dołączanych do czasopism.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikorka21
No nie stety mnie równiez spotkała "przyjemność" wejścia w pułapkę tej firmy. Dziś otrzymałam przesyłke z towarem, krórego nie zamawiałam, a zamówionego w promocji (pół roku temu) nie otrzymałam. No i ten rachunek do zapłaty w wysokości 72.80 mnie przeraza:( Zamierzam im odesłać spowrotem i mam nadzieje, ze to koniec bedzie z tą przygodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam tej firmy, nigdy nie zakupilam bielizny tej firmy, lecz jedyne co mnie irytuje to to, ze...co wchodze na moja poczte lub strony internetowe wiedze reklamy tej wlasnie o to firmy( bardzo uciazliwe i denerwujace...) !!wrrr....too much!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×