Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość początkująca

jeanine

Polecane posty

Do dariSSa Ciagle jest czas. Kazdy organizm reaguje inaczej na rozne tabletki. Jednak w moim przypadku ja juz widze roznice (jesli chodzi o biust)- tez jestem jakos po 15ej tabletce. Najwazniejsze ze czujesz sie dobrze. A roznice w wielkosci biustu mozesz zobaczyc nawet po kilku miesiácach. Ja mam ciagle delikatne plamienia co zaczyna mnie irytowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiaczek20
Witam! Mam do sprzedania dwa opakowania tabletek Jeanine, ponieważ kupiłam je wczesniej ale niestety moj organizm ich nie toleruje. Data ważności 05.2008. sprzedam oba opakowania za 70zł i pokryje koszty wysyłki. Jeśli któraś jest zainteresowana piszcie na maila. Pozdrawiam i zycze wielu przyjemnych chwil po tych tabletkach :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariSSa
Dzieki Emist za wyczerpujaca odpowiedz:) moze jest tam jakas malutka nadzieja ze urosna :P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwOo
Spokojnie urosną napewno :D tylko kazdy organizm ma własny zegar i dlatego czasami trzeba czekac..ja jestem na 12 tabletce i piersi mi rosną jak szalone! He miło bo zawsze miałam sredniej wielkosci a teraz jest co pokazac ;p Tak wiec czekac cierpliwie a wkoncu strzeli w góre;p pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówimy nie
nikt nie wie jak u was z seksem po tych tabletkach? MACIE OCHOTE NA SEKS CZY NIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shermeza
a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shermeza
może poradę Wam coś na temat plamień,jeśli występują podczas zazywania tabletek..to oznacza że są one zasłabe dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shermeza
powinnaś wtedy zazywać podwujną dawke-napewno przejdzie. ale skonsultuj to z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shermeza
za zazywam jeanine,i żadnych skutków ubocznych niemam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga22
no hej dziewczyny ja zaywałm jeanine 8 miesiecy i moge stwierdzic ze duzo przytałm ale nie wiem czy te tabletki miały az tak duży wpływ na to pozatym iałm depresje straszna i byłam płaczliwa i nerwowa wiec je odłozyłam i zazywam teraz yasmin i czuje sie dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwOo
No i to jest właśnie dowód na to ze kazda z nas jest inna i ma inne objawy..ja koncze własnie pierwsze opakowanie i czuje sie swietnie! Zero plamien, nudnosci, depresji(jak po Diane) czy bólu..no jedyne co jest minusem to to ze chyba mam wiekszy celulit ale az tak sie tym nie martwie bo siłownia od lutego czeka:) A tak to biust jest sporo większy no i przede wszystkim cera która z kazdym dniem wygląda lepiej:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariSSa
Sluchajcie chcialam sie o cos zapytac bo cos mnie nie pokoi :( dzisiaj wzielam ost. tabletke z 1 opak. a jutro juz zaczynam 7-dniowa przerwe i pisze ze podczas tej przerwy w 2 czy 3 dniu powinno wystapic krwawienie , czyli miesiaczka hmm..:P ale ja dzisiaj zaczelam krwawic czyli mam poki co lekkie plamienie :/ nie wiem czy to juz jest okres :/ nie rozumiem tego :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwOo
Wszystko jest oka :) poprostu Twój organizm musi sie przyzwyczaic to tabsów i takie cos jak rózna pora krwawien na poczatku to normalne, potem bedziesz miała juz równo tak wiec spokojnie :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariSSa
Do IwOo !! Dzieki duzo mi pomoglas, jstem bardzo wdzieczna , jakby co to bede wiedziec do kogo mam pisac :P hehe pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innez84
Witam. Mam ważne pytanie. U mnie przypadkowo wykryto torbiel podczas badania USG. Jest średnia, chyba ma ok 72mm x 55mm, ginekolog przepisała mi tabletki antykoncepcyjne, właśnie skończyłam pierwsze opakowanie. Chciałam zapytać, bo to mnie niepokoi , otóż od jakiś ponad dwóch tygodni mam plamienia, a raczej krwawienia, bo wygląda to jak miesiączka i to obfita, w dodatku z dużą ilością "skrzepów". Czy może być to objaw torbieli, czy też brania tabletek. Bo nie ukrywam , że te ciągłe krwawienie już mnie irytuje i męczy Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sadze zeby plamienia mialy zwiázek z torbielem. Ja biore jeanine od prawie miesiáca i caly czas mam plamienia ze \"skrzepkami\" aczkolwiek baaaardzo skápe ( co jest juz strasznie irytujáce). Takze nie martw sie. Jednak dla spokoju ducha mozesz skontaktowac sie ze swoim ginekologiem i upewnic... Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na marginesie, mojá wypowiedz kieruje do Innez 84 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innez84
Dzięki serdeczne. To mnie uspokoiłaś, skoro nie jestem jedyna. Być może masz rację , że jest to od tabletek, ponieważ pierwszy raz stosuję antykoncepcję hormonalną i możliwe, że mój organizm tak reaguje. 14 lutego mam wizytę u Ginekologa więc na pewno zapytam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijaaaannka
A ciekawe ja musze lykac te tabletki z 3 dniowa przerwa? Dziwne,mi lekarz kazal tak lykac...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewellyna
Witam :) Mam do Was wielką prosbę... Wczoraj skończyłam brac 2 opakowanie Jeanine. mialam z chlopakiem stosunek .. neistety bez zabezpieczenia :[ jakie mam szanse ze NIE ZAJDĘ w ciąze? Prosze o szybką odpowiedz , najlepiej na e-maila : 1. ewelyna88@gmail.com lub 2. ewellyna88@poczta.fm Bede wdzieczna za kazda odpowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokjnie ewelynnko. Nie masz sie o co martwic, tabletka ciagle cie zabezpiecza! ;) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pryszczolka
a kto sie pozbyl na stale tradziku po braniu Jeanine???i czy po odstawieniu juz nie wrocil tradzik???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mini22
zażywam te tabletki juz blisko rok czasu i jest z nich bardzo zadowolona-żadne skutki uboczne u mnie nie występują i nie wystepowały. Niestety są to troszkę drogie tabletki chociaz widzę ze ja jeszcze je kupuje po dość przystepnej cenie 34-35 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domalka
Ja również jestem z Jeaninków zadowolona bo nie mają na mnie większego wpływwu co do skutków ubocznych. Do Mini 22 naprawdę tanio je kupujesz , jeśli można wiedzieć to gdzie tak tanio można je kupić bo ja płace prawie 42zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pe.em
dzis przepisano mi te tabletki. oczywiscie ze wzgledu na tradzik i zmiany na twarzy.mam nadzieje ze pomoze, tak??? piszecie cos ze te tabletki nie zatrzymuja wody w organizmie, to prawda? czyli moge spodziewac sie ze po nich nie przytuje..bo zazwyczaj jak zaczynalam brac inne to tylam min 4kg ( diane, harmonet )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwOo
No mnie tez denerwuje to ze ceny są takie różne..w Gda płace za opakowanie 32 zł a w Ndg juz 42 zł no to jest różnica.. Początkująca ja tez miałam Jeanine przepisane ze wzgledu na nasilajacy sie tradzik i pomagają :) nie spodziewaj sie ze zaczniesz brzc i na drugi dzien po przebudzeniu bedziesz miała twarz jak pupcia niemowlecia ale u mnie np efekty sa szybciej widoczne niz miały byc :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violet29
Agusiaczek20>>>>>>>>>>>>>> Ja jestem zainteresowana zakupem tabletek, ale nie podała adresu e-mail, albo ja nie widzę już na oczy:) Mój e-mail to: lukis105@wp.pl. Proszę o kontakt, jak masz jeszcze je do odsprzedania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violet29
Miało być nie podałaś, sorki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariSSa
hey dziewczyny!! Mam do was pytanko, poniewaz jestem dosyc mocno przeziebiona:( i biore rozne specyfiki :P mianowicie Gripex lub Theraflu czy w zwiazku z tym ma to jakies znaczenie ze, np.oslabiaja dzialanie tabletek antykon.:/ ?? hmm.. a czy np. branie Antybiotyku tez moze w duzym stopniu zmniejszyc dzialanie tabletek?? :( w sumie nie chcialbym teraz ich odstawiac bo jestem w trakcie brania 2 opak. i 4 tabl. :) Prosze o odp. pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!PROSZE O SZYBKĄ ODPOWIEDZ.Jestem zdezorientowana, nie wiem co myslec...A mainowicie wczoraj wieczorem zapomnialam przyjać 3ą tabletkę z drugiego opakowania jeanine a jeszcze 3 godz. po czasie w ktorym bylam powinna połknąc tabletke kochalam sie z chlopakiem! Katastrofa! Zapomnianą tab. przyjęłam dzis rano (14 godz. po czasie). Co sądzicie? Czy powinnam biec po postiron czy dzialanie tabletki jest jeszcze względne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×