Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość początkująca

jeanine

Polecane posty

mi się poprawiła cera, powiększyły piersi, nie przetłuszczały włosy po jakiś 4 miesiącach. teraz już nie biorę i wszystko do mnie wróciło z podwójnym uderzeniem. kobietom, które chcą tylko poprawić swój wygląd albo zmniejszyć ból w czasie okresu bądź też go wyregulować, w ogóle nie polecam tabletek. działają, jak wiadomo, kiedy się je bierze. odstawisz- wszystko od nowa. nic się nie zmienia. a lekarze tyle obiecują :) przynajmniej u mnie tak jest. może są osoby, u których sytuacja nie pogorszyła się aż tak znacznie. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kojka
Zażywam te tabletki od 8 dni, mam problem z hirsutyzmem i trądzikiem. Lekarz przepisał mi te tabletki w celu unormowania mojej gospodarki gormpnalnej no i mi bardzo zalerzy na pozbyciu się tądziku, ale niestety nie zauważdam poprawy a wręcz przeciwnie wydaję mi się że newet troszeczkę bardziej się nasilił. Chciałam zapytać sziewczyn, które stosują jeanine i miały też ten sam prble co ja, czy doszło do polepszenia stanu skóry, czy tonasilenie jest przejściowe? Bardzo zależy mi na odpowedzi bo już łapie doly przet te pryszcze. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Mam kilka pytań odnosnie Janine. Czy macie po tym jakieś problemy z humorkami, płaczliwością itp. i jak z libido? Bo na przyklad skończyłam z braniem Syndi 35 ponieważ wplywały na mój humor paskudnie, zepsuły zupełnie moją sytuację z chłopakiem, ciągle jestem okrutnie płaczliwa i drażliwa, robie akcje o zupełne pierdoły,nie wiem mam wrazenie jakby uczucie sie wypaliło jednak mam nadzieje że to tylko wpływ tabletek bo chlopak jest idealny ;].. swoją drogą mam nadzieje ze wszystko się ułoży...proszę o odpowiedź !!! i pozdrawiam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annaxxx
HEJ, DZIEWCZYNY MAM PYTANKO PO ILU DNIACH BRANIA JEANINE JEST SKUTECZNA ANTYKONCEPCJA, PYTAM PONIEWAŻ JEDEN LEKARZ MI POWIEDZIAŁ ŻE MUSZĘ CZEKAĆ CAŁY CYKL A DRUGI ŻE DZIAŁAJĄ ODRAZU. BARDZO PROSZĘ O ODPOWIEDŹ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowaXYZ
Witam, biorę Jeanine od 8 miesięcy i na moich nogach pojawiły się liczne naczynka, nogi mi strasznie puchną i bolą. Czy u was coś podobnego się pojawiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihar
Mam pytanko, odnośnie palenia bądz spożywania alkoholu podczas zarzywania tabletek, biore 1 raz, a nie spytalam o to ginekologa. Czy zaburza to kwestie antykoncepcji, czy raczej cery*. Chodzi mi głownie o tradzik, bo w tym celu zarzywam wlasnie Jeanine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeaninkaaaaaa
ja dopiero zaczełam brać te tabletki, iw kurza mnie ich oznaczenie, juz żle zaczełam je brać :(( ale wszystkie tab są takie same, wiec kolejnosc róznicy nie robi????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie palenia i spożywania alko to nigdy nie zaleca sie tego przy jednoczesnym zażywaniu tabletek antykoncepcyjnych bo może dojść do zakrzepicy i za ciekawie nie bedzie ale wiesz jakby sie tak kazdy powstrzymywal to .. ;P mysle ze to jakies gigantyczne rysyko nie jest ale zawsze jakies jest jesli jeszcze wplyna jakies inne czynniki jak jakies problemy organizmu. mozesz sie jeszcze poradzic lekarza na wszelki wypadek ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vidi
Jeśli chodzi o zabezpieczenie to działa w 100%.Chyba jestem odmieńcem,bo już od dobrych kilku miesięcy nie mam okresu.Na poczatku miałam słabe krwawienia ,a potem 1 -2 dniowe i teraz zanikły!? Nie wiem czy to dobrze choć to wygodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nartha
vidi, myślę że powinnaś skonsultować to z ginekologiem. Z tego co kojarzę chyba nawet w ulotce było napisane, że jeżeli krwawienie się nie pojawi to należy łykać pigułki dalej, ale jeśli w kolejnym miesiącu sytuacja się powtórzy to juz trzeba się wybrać do ginekologa i sprawdzić czy wszystko jest ok. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalena305
Hej dziewczyny Biorę tabletki antykoncepcyjne yasminelle jestem w trakcie 7 dniowej przerwy . W poniedziałek muszę zacząć kolejny blister. Lekarz zmienił mi na jeanine czy jeśli po przerwie wezmę tabletkę z opakowania jeanine to antykoncepcja bedzie zachowana? Pozdrawiam Dodam ze sklad Yasminelle to Ethinylestradiolum 0,02 mg + Drospirenonum 3 mg Jeanine etynyloestradiol 0,03 mg + dienogest 2,00 mg Wiec wychodzi na to samo ? Które są silniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalena305 - Ja też przechodziłam na Jeanine tyle że z NuvaRingów. Lekarz kazał mi wziąść pierwszą tabletkę normalnie po 7 dniowej przerwie. Myślę, że antykoncepcja jest jak najbardziej zachowana. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeanine kasia
Witam was dziewczyny. Jeanine biore juz dwa lata. na początku bylo wszystko w porzadku. praktycznie zadnych efektow ubocznych. Moeze przez pierwszy tydzien byly jakies male nudnoosci ale wszystko to przesło. na poczatku nic nie przytylam i nawet w sumie piersi mi sie nie powiekszyly. od jakiegos czasu jednak zauwazylam ze te tabletki maja troche inne dzialanie na mnie. powiedzmy od jakiegos roku moje libido spadło praktycznie do zera. piersi powiekszyly sie o rozmiar wiec to juz jest duzo. Czuje sie rowzniez taka nadmuchana. nie chodzi o to ze duzo jem bo ze wzgledu na prace jem co najwyzej 3 posilki w ciagu dnia. Czuje sie taka ulana. Cwiczenia nic nie pomagaja. Przytylam gdzies 5-8 kg. przypuszczam ze to zatrzymanie w organizmie wody. ale waga to w sumie pikus, biorac pod uwage co zrobily te tabletki z moim zachowaniem. Mam stany lekowe, depresyjne, czesto chce mis ie plakac bez powodu no i co najwazniejsze stalam sie strasznie nerwowa. Mam takie stany ze praktycznie zmieniam sie w inna osobe. od razu dodam ze dwa lata temu nie mialam taich odchylen. Inna sprawa jeszcze bylam na badaniu cytologicznym i moja pani ginelokog powiedziala ze mam pewne zmiany na lewym jajniku i byc moze bedzie to leniwy jajnik w przyszlosci ( co w 50% zmniejsza mozliwosc zajscia w ciaze jak latwo sie domyslec) . teraz planuje odstawienie tabletek na jakies trzy miesiace i zobaczymy czy to wszystko wroci do normy. to tyle pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusix
Hej ... 2 lata brałam diane i teraz moja ginegkolog (bardzo zreszta dobry lekarz)przepisala mi janine.Skutki uboczne sa napisane na ulotce krwawienie-plamienie nie powinno trwac dluzej niz 3 tyg to jednak gdy sa one obfite powinnaś sie zglosic do lekarza bo nie jest to normalne.wszystkie watpilowsci sa napisane na ulotce. mnie zastanawia czy mozna je brac w odpowiedniej dla mnie porze czy moze w jakiejś konkretnej porze? wiem ze trzeba je brac o stałej godzinie tylko najlepiej je brac wieczorem ? czy moze rano? i czy alkohol moze zaszkodzic czy ich braniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga20wawa
Refluks a Jeanine? Witam kobietki. Gin przepisał mi Jeanine, wcześniej brałam Hamonet, Cerazette oraz Nuvaring. Najlepiej czułam się po Nuvaring, ale ponieważ możliwe, że będę miała krioterapię nadżerki odstawiłam krążki. Mam refluks żołądkowo przełykowy, przy poprzednich pigułkach było mi niedobrze, dlatego mam pytanie do pań z refluksem - czy po Jeanine było źle w tej kwestii? No i czy męczą was infekcje pochwy? Bo z tym też miałam problemy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerwa.
z własnej głupoty odstawilam tabletki. brałam 6dni, zrobiłam 7 dniowa przerwę i wczoraj znów zaczęłam brać. po ilu dniach znów będę zabezpieczona? po 7? mogę skoczyć blister i dalej juz brać normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, mam parę pytanek odnośnie Jeanine. Moja ginekolog niedawno mi je przepisała, ale mam pewne watpliwości, co do ich zażywania. 1. Czytałam coś na temat owłosienia, czy jeśli ktoś ma nadmierne to po tych tabletkach coś się zmienia? 2. I podobno te tabletki nie tolerują soczewek kontaktowych, czy ktoś miał jakieś problemy z tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poke
czesc wam, biore tabletki jeanine drugi miesiac, minal jakis tydzien drugiego miesiaca, niby wszystko ok, ale praktycznie przez cale pierwsze opakowanie mialam non stop mdlosci (brzuch mnie bolal jakbym miala sie zmymiotowac itd) i potem to ustalo na tydzien (przerwa miedzy opakowaniami) a jak zaczelam drugie opakowanie to nastepnego dnia rano mialam znow ten bol brzucha i mam go caly czas. nie wiem co to ma byc, czy ktos mial cos takiego? okres dostalam normalnie, (byl skapy no ale moze tak byc), mialam plamienia podczas pierwszego opakowania ale pojawily sie one dopiero po tygodniu. jezu powiedzcie ze nie jestem w ciazy bo przeciez nie moge byc, mialam okres, seks bez zabezpieczen byl jakos po 5-6 dniach od pierwszej tabletki, dodatkowo wtedy jeszcze pozniej mialam uplawy i plamienia.. czy ktoras z was miala taki nieprzerwany bol brzucha? bardzo mnie to martwi prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kami_ik
Cześc dziewczyny. pozwolcie, że się przyłacze. w sobotę pojawiło sie krwawienie, ktore uznalam za miesiaczke (chociaż pojawiłaby sie 6 dni wczesniej niz powinna - tak więc zauwazylam małe krwawienie więc lyknelam sobie pierwsza tableteczke anty zgodnie z zaleceniami. z tym,że krwawienie ustało, nie miałam go przez cały dzien i noc własciwie, drugiego dnia takie bardzo jasne ale nie wygladajace jak krew miesiaczkowa. i znowu cisza.... dzis cały dzien taki lekki żóltawy-pomaranczowy kolorek nic więcej... teraz takze nic czysto. co może byc przyczyną ?? czy to sa tylko jakies plamienia przed miesiaczka ??? nigdy takich nie miałam jak juz była to na całego i teraz tez mnie zastanawia to czy dobrze ze zaczelam brac te pigułki bo jesli to nie miesiaczka ????? jakos mnie to niepokoi .... co myslicie ??? czy tabletki mogły zatrzymac okres całkowice? czy moze prawdziwa miesiaczka dopiero przyjdzie?? dodam, że jestem po laparotomi pierwsza miesiaczkę miałam normlaną, mam takze stwierdzona endometrioze dlatego lekarz przepisał mi te tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poke
do kami_ik: czesc, jak bralam swoja pierwsza tabletke to okres takze mi ustal, a tydzien pozniej mialam plamienia i trwaly dosc dlugo i jesli zaczelas brac to raczej dobrze chyba ze to krwawienie moglo byc np plamieniem w czasie cylku czy dni plodnych ale jesli to powinien byc okres to raczej to byl okres a tabletki go zatrzymaly i tyle, nie przejmuj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do sprzedania jedno opakowanie Jeanine. Zainteresowanych proszę o wiadomość na mojego maila:) malinova91@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kreskoowka
Odsprzedam 2 opakowania Jeanine. Kontakt gg: 1114886 lub mail kreskoowka@o2.pl - cena 35zł/opakowanie. Możliwy odbiór we Wrocławiu koło 15 tej każdego dnia lub wysyłka pocztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia-ja3
Hej! Sprzedam 1 opakowanie Jeanine Data ważności 05.2014 Cena 30zł z przesyłką. Kontakt meilowy monia-ja3@wp.pl:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amkmaz
rownież mam do sprzedania opakowanie jeanine , prosze o kontakt na amkmaz@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokokokoko11
Hej. Jestem na końcu drugiego opakowania tabletek Jeanine. Mam mega nabrzmiałe, bolące piersi a do tego przytyłam!! Masakra!! Co robić?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kijanka112
witam,dziewczyny czy komus pomogły jeanine w przypadku wypadających włosśów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qweem
Tak, mi pomogły tabletki Jeanine na wypadające włosy, ale ja mam zdiagnozowane PCOS i łysienie z tym związane. Jeanine są antyandrogenowe, więc teoretycznie powinny być ok. na łysienie o podłożu hormonalnym. O dokładne info zapytaj lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzzz
Pilnie odkupie Jeanine, proszę o kontakt inkognito_svr@o2.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 001445jtkl
Sprzedam tabl. jeanine. NOWE-3 opakowania. długa data ważnosci. GG : 39552686

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×