Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość tosik

aparaty ortodontyczne

Polecane posty

Gość mariolkaaa898989
Mam pytanie czy zawsze podpisywana jest umowa?? Prosze odpiszcie mi bo to wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frazesa
do aniusia7 - sama jestem właśnie przygotowywana do operacji. teraz mam rozszerzaną szczękę. właśnie jestem po operacji rozerwania szwu podniebnego a dziś założyli mi Hyraxa. ja będę miec aparat na górne zęby a na dolne chyba będę mieć szynę. będę mieć operacje na żuchwę, mam zgryz otwarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata94
Do Aniusia7.to podaj gg to bede cie informowac jak bede cos wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siouas
też mam 23 lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,wczoraj miałam właśnie zakładany aparat ,szczerze nic nie bolało,ale strasznie dlugo go zakładała a mam tylko na górne zęby. Dziś rano strasznie odczuwam ból na niektórych zębach,są rozchwiane i nawet lekko sie ruszają boje sie ze mogą wypaść,ale czy to jest normalne po założeniu aparatu? :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,wczoraj miałam właśnie zakładany aparat ,szczerze nic nie bolało,ale strasznie dlugo go zakładała a mam tylko na górne zęby. Dziś rano strasznie odczuwam ból na niektórych zębach,są rozchwiane i nawet lekko sie ruszają boje sie ze mogą wypaść,ale czy to jest normalne po założeniu aparatu? :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,wczoraj miałam właśnie zakładany aparat ,szczerze nic nie bolało,ale strasznie dlugo go zakładała a mam tylko na górne zęby. Dziś rano strasznie odczuwam ból na niektórych zębach,są rozchwiane i nawet lekko sie ruszają boje sie ze mogą wypaść,ale czy to jest normalne po założeniu aparatu? :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,wczoraj miałam właśnie zakładany aparat ,szczerze nic nie bolało,ale strasznie dlugo go zakładała a mam tylko na górne zęby. Dziś rano strasznie odczuwam ból na niektórych zębach,są rozchwiane i nawet lekko sie ruszają boje sie ze mogą wypaść,ale czy to jest normalne po założeniu aparatu? :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frazesa
gdy byłam w szpitalu na oddziale leżała dziewczyna która byla przed operacją i miała aparat na górnym i dolnym łuku. była też dziewczyna która była w ogole bez aparatów. wiec jak kto woli...a raczej jak woli chirurg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frazesa
ja mam problem z Hyraxem. otóż ja go w ogóle nie widze, nie widze tej śruby do której mam włożyć kluczyk. efekt jest taki że stoje przed lustrem i sobie dziubie w podniebienie: trafie w śrube czy nie trafie...;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heyrude
Cześć, orientuje się ktoś czy lekko ukrychnięty i pęknięty ząb będzie (jedynka) problemem w noszeniu aparatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila4321
WITAM WSZYSTKICH ;))) Jestem z ck i szukam jakiegoś ortodonty w Kielcach. Widzę, że ceny aparatów są różne mnie interesuje taki najzwyklejszy . Poradził by mi ktoś jakich dobrego i taniego ortodontę ?? I jakie są ceny aparatów w ck :)) Niech mi ktoś pomoże!! ;) POZDRAWIAM SERDECZNIE;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia7
moje gg to 2591103

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusia7
moje gg to 2591103 jak będziesz miała jakąś inforamcje to napisz będę bardzo wdzięczna:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aniusia7
do kogo to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkasiunia
Hej. Mam 22 lata i moje zęby są coraz bardziej krzywe... 5 lat temu ortodontka po 2 latach zdjęła mi aparat, nosiłam aparat retencyjny (czy jak go zwą) przez ok. 1,5 roku a jakiś czas temu zęby zaczęły mi się krzywić... Efekt po aparacie zniknął już dawno. Czy ktoś miał taki problem? Nie wyobrażam sobie znów zakładać aparat, płacić tyle pieniędzy i znów tak cierpieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kkasiunia
widocznie twoja ortodontka była słaba. ja miałam odwrotnie z dolnymi zębami. najpierw mi sie wyprostowały a później jeszcze mając aparat trochę sie pokrzywiły. jak mi zdjęli aparat i założyli drut retencyjny od wewnątrz to zęby same sie naprostowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clear aligner
polecam nową metodę prostowania zębów bez aparatu.. niewidocznymi nakładkami.. szok to dziala noszę juz drugi mięsiąc i moje zęby są juz prawie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do clear elignera
ile czasu bedziesz nosić te nakładki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clear aligner
całkowity czas mojego leczenia to trzy miesiące. ale dla każdego pacjenta ustala sie czas indywidualnie. ja znalazłam ich na stronie www.ortodent.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izabelka23
zajechało reklamą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od niedawna mam
A ile kosztowały te nakładki? Taki szybki czas leczenia?? oj to musi mocno bolec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siouas
eh... jutro wigilia... nie pojemy.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata88888888
hahaha troszke zareklamowano nakladki;D ja slyszalam ze one sa beznadziejne.....ja nosze hyrax juz 4 i pół miesiaca,zostało mi juz tylko 12 dni ;))nie jest on taki straszny jak niektorzy opisuja,ogolnie po 2 miesiacach mi juz w ogole nie przeszkadzał a teraz to juz nie wyobrazam sobie jak to bedzie jak mi go zdejma:Dmowie zupelnie normalnie ,nawet koncowki -ki , które wczesniej stwarzaly problem..teraz czeka mnie zwykly aparat;/ pozdrawiam wszystkich "prostowaczy"swojego uśmiechu:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolkaaaaaa222
Ja mam aparat od 17grudnia poczatki byly okropne (mam narzaie tylko gore) nie mogłam dotknac gornych zebow do dolnych. Teraz juz w miare ok, moge juz jesc cos normalnego. Tylko wkurza mnie to ze gumki mi sie przebarwily (mialam przezroczyste). Choc zawsze po posilku odrazu myje zeby. Kochani czy jest jakis sposob na te gumeczki aby nie zmienialy koloru? I czy na kolejnej wizycie ortodonta je wymieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siouas
mi od razu ortodontka odradzila przezroczyste gumki, ze wzgledu na to, ze sie przebarwiaja- wzielam szare. Przy nastepnej wizycie bede zmieniac znowu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia=asiunia
Ja też na początku miałam przezroczyste gumki i przebarwiły mi się na taki wstrętny pomarańczowy kolor - mimo częstego mycia zębów :( Jeżeli masz metalowy aparat to polecam srebrne gumki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdańska* pewnie ktos juz pisal ale szczerze dzis nie zdolam przeczytam wszystkich waszych postow ;) Bardzo prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clear aligner
do izabela 23 może i zajechało reklamą ale chciałam polecić coś co jest rewelacyjne po co się męczyć aparatem stałym skoro jest inne wyjście a co do wypowiedzi agaty 888888888 to gdzie usłyszałaś ze nakładki są beznadziejne? poproś swojego lekarza żeby po ściągnięciu hyraksa dał ci go powąchać .... nakładki można ściągnąć i je wymyć a hyraksa nie. Nakładki są kosztowne mnie komplet na trzy tygodnie kosztował 600zł i tak co trzy tygodnie ale aparat stał też kosztuje sporo a do tego jeszcze wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×