Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość tosik

aparaty ortodontyczne

Polecane posty

Gość anka07
hej:)mam proźbe ma ktoś może stały kontakt z dr Klimkowicz z ulicy Bajkowej, bo chciałabym umówić się na wizytę:)proszę o pomoc pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka07
hej:)mam pytanie ma ktoś może stały kontakt z dr. Klimkowicz z ulicy Bajkowej, mam jakiś numer ale nikt nie odbiera, chciałam się umówić na wizytę:)proszę o pomoc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka07
hej:)mam pytanie ma ktoś może stały kontakt z dr. Klimkowicz z ulicy Bajkowej, mam jakiś numer ale nikt nie odbiera, chciałam się umówić na wizytę:)proszę o pomoc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka07
hej:)mam pytanie ma ktoś może stały kontakt z dr. Klimkowicz z ulicy Bajkowej, mam jakiś numer ale nikt nie odbiera, chciałam się umówić na wizytę:)proszę o pomoc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim.. musze powiedzieć ze jestem zszokowana tym jak \'miło\' opisujecie historie z waszymi aparatami ortodontycznymi.. mnie one osobiście sie nie podobaja i wedlug mnie nie wygladaja ładnie.. Ja kiedys juz nosilam aparat.. ten ruchomy no i efekty byly.. nie powiem ze nie.. jednak zaniedbywalam noszenie, po jakims czasie wogole juz w nim nawet nie spalam nie mowiac o noszeniu w dzien.. :/ zeby byly fajne na jakis czas teraz sa okropne.. zawsze mialam brzytkie zeby, i ich nienawidzilam :( Mam strasznie duze przednie zeby, w dodatku ze szpara:/ dolne zebki tez strasznie krzywe.. od dziecinstwa mam problemy ze zabkami :( najchetniej bym je wszystkie wyrwala! powiedzialam o moim klopocie tacie i powiedzial zebym napierw poszla do dentysty na wizyte kontrolna a potem zobaczymy.. chyba jestem zkazana na aparat;( w sumie zeby staja sie coraz gorsze wiec chyba lepiej zeby byly przynajmniej proste? bo brzydkie to juz beda chyba zawsze ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim.. musze powiedzieć ze jestem zszokowana tym jak \'miło\' opisujecie historie z waszymi aparatami ortodontycznymi.. mnie one osobiście sie nie podobaja i wedlug mnie nie wygladaja ładnie.. Ja kiedys juz nosilam aparat.. ten ruchomy no i efekty byly.. nie powiem ze nie.. jednak zaniedbywalam noszenie, po jakims czasie wogole juz w nim nawet nie spalam nie mowiac o noszeniu w dzien.. :/ zeby byly fajne na jakis czas teraz sa okropne.. zawsze mialam brzytkie zeby, i ich nienawidzilam :( Mam strasznie duze przednie zeby, w dodatku ze szpara:/ dolne zebki tez strasznie krzywe.. od dziecinstwa mam problemy ze zabkami :( najchetniej bym je wszystkie wyrwala! powiedzialam o moim klopocie tacie i powiedzial zebym napierw poszla do dentysty na wizyte kontrolna a potem zobaczymy.. chyba jestem zkazana na aparat;( w sumie zeby staja sie coraz gorsze wiec chyba lepiej zeby byly przynajmniej proste? bo brzydkie to juz beda chyba zawsze ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim.. musze powiedzieć ze jestem zszokowana tym jak 'miło' opisujecie historie z waszymi aparatami ortodontycznymi.. mnie one osobiście sie nie podobaja i wedlug mnie nie wygladaja ładnie.. Ja kiedys juz nosilam aparat.. ten ruchomy no i efekty byly.. nie powiem ze nie.. jednak zaniedbywalam noszenie, po jakims czasie wogole juz w nim nawet nie spalam nie mowiac o noszeniu w dzien.. :/ zeby byly fajne na jakis czas teraz sa okropne.. zawsze mialam brzytkie zeby, i ich nienawidzilam :( Mam strasznie duze przednie zeby, w dodatku ze szpara:/ dolne zebki tez strasznie krzywe.. od dziecinstwa mam problemy ze zabkami :( najchetniej bym je wszystkie wyrwala! powiedzialam o moim klopocie tacie i powiedzial zebym napierw poszla do dentysty na wizyte kontrolna a potem zobaczymy.. chyba jestem zkazana na aparat;( w sumie zeby staja sie coraz gorsze wiec chyba lepiej zeby byly przynajmniej proste? bo brzydkie to juz beda chyba zawsze ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim.. musze powiedzieć ze jestem zszokowana tym jak \'miło\' opisujecie historie z waszymi aparatami ortodontycznymi.. mnie one osobiście sie nie podobaja i wedlug mnie nie wygladaja ładnie.. Ja kiedys juz nosilam aparat.. ten ruchomy no i efekty byly.. nie powiem ze nie.. jednak zaniedbywalam noszenie, po jakims czasie wogole juz w nim nawet nie spalam nie mowiac o noszeniu w dzien.. :/ zeby byly fajne na jakis czas teraz sa okropne.. zawsze mialam brzytkie zeby, i ich nienawidzilam :( Mam strasznie duze przednie zeby, w dodatku ze szpara:/ dolne zebki tez strasznie krzywe.. od dziecinstwa mam problemy ze zabkami :( najchetniej bym je wszystkie wyrwala! powiedzialam o moim klopocie tacie i powiedzial zebym napierw poszla do dentysty na wizyte kontrolna a potem zobaczymy.. chyba jestem zkazana na aparat;( w sumie zeby staja sie coraz gorsze wiec chyba lepiej zeby byly przynajmniej proste? bo brzydkie to juz beda chyba zawsze ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim.. musze powiedzieć ze jestem zszokowana tym jak \'miło\' opisujecie historie z waszymi aparatami ortodontycznymi.. mnie one osobiście sie nie podobaja i wedlug mnie nie wygladaja ładnie.. Ja kiedys juz nosilam aparat.. ten ruchomy no i efekty byly.. nie powiem ze nie.. jednak zaniedbywalam noszenie, po jakims czasie wogole juz w nim nawet nie spalam nie mowiac o noszeniu w dzien.. :/ zeby byly fajne na jakis czas teraz sa okropne.. zawsze mialam brzytkie zeby, i ich nienawidzilam :( Mam strasznie duze przednie zeby, w dodatku ze szpara:/ dolne zebki tez strasznie krzywe.. od dziecinstwa mam problemy ze zabkami :( najchetniej bym je wszystkie wyrwala! powiedzialam o moim klopocie tacie i powiedzial zebym napierw poszla do dentysty na wizyte kontrolna a potem zobaczymy.. chyba jestem zkazana na aparat;( w sumie zeby staja sie coraz gorsze wiec chyba lepiej zeby byly przynajmniej proste? bo brzydkie to juz beda chyba zawsze ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim.. musze powiedzieć ze jestem zszokowana tym jak 'miło' opisujecie historie z waszymi aparatami ortodontycznymi.. mnie one osobiście sie nie podobaja i wedlug mnie nie wygladaja ładnie.. Ja kiedys juz nosilam aparat.. ten ruchomy no i efekty byly.. nie powiem ze nie.. jednak zaniedbywalam noszenie, po jakims czasie wogole juz w nim nawet nie spalam nie mowiac o noszeniu w dzien.. :/ zeby byly fajne na jakis czas teraz sa okropne.. zawsze mialam brzytkie zeby, i ich nienawidzilam Mam strasznie duze przednie zeby, w dodatku ze szpara:/ dolne zebki tez strasznie krzywe.. od dziecinstwa mam problemy ze zabkami najchetniej bym je wszystkie wyrwala! powiedzialam o moim klopocie tacie i powiedzial zebym napierw poszla do dentysty na wizyte kontrolna a potem zobaczymy.. chyba jestem zkazana na aparat;( w sumie zeby staja sie coraz gorsze wiec chyba lepiej zeby byly przynajmniej proste? bo brzydkie to juz beda chyba zawsze ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim.. musze powiedzieć ze jestem zszokowana tym jak 'miło' opisujecie historie z waszymi aparatami ortodontycznymi.. mnie one osobiście sie nie podobaja i wedlug mnie nie wygladaja ładnie.. Ja kiedys juz nosilam aparat.. ten ruchomy no i efekty byly.. nie powiem ze nie.. jednak zaniedbywalam noszenie, po jakims czasie wogole juz w nim nawet nie spalam nie mowiac o noszeniu w dzien.. :/ zeby byly fajne na jakis czas teraz sa okropne.. zawsze mialam brzytkie zeby, i ich nienawidzilam Mam strasznie duze przednie zeby, w dodatku ze szpara:/ dolne zebki tez strasznie krzywe.. od dziecinstwa mam problemy ze zabkami najchetniej bym je wszystkie wyrwala! powiedzialam o moim klopocie tacie i powiedzial zebym napierw poszla do dentysty na wizyte kontrolna a potem zobaczymy.. chyba jestem zkazana na aparat;( w sumie zeby staja sie coraz gorsze wiec chyba lepiej zeby byly przynajmniej proste? bo brzydkie to juz beda chyba zawsze ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg87
Hej, czy ktoś z Was wie moze gdzie w Gdansku mozna zalozyc aparat ortodontyczny i zaplacic za niego w ratach? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg87
Hej, czy ktoś z Was wie moze gdzie w Gdansku mozna zalozyc aparat ortodontyczny i zaplacic za niego w ratach? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg87
Hej, czy ktoś z Was wie moze gdzie w Gdansku mozna zalozyc aparat ortodontyczny i zaplacic za niego w ratach? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa aparatka
HEJ! Niedlugo moje dziecko bedzie mialo zakladany aparat na oba luki. Leczy sie w Warszawie, u dr. Moniki Karolonek. Czy ktoś jest również jej pacjentem?? Jakie opinie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa aparatka
Witam, niedlugo moje dziecko bedzie mialo zakladany aparat na 2 luki. Leczymy sie w Warszawie u dr Moniki Karolonek. Czy ktos jest rowniez jej pacjentem? Prosze o opinie na jej temat. Moje jak na razie sa bardzo pozytywne, konkretna kobieta. Na drugiej wizycie przedstawila nam plan leczenia, koszty, planowane zakonczenie leczenia. Ale prosze o opinie innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manka1982
czesc Bardzo proszę o opinie ortodontów w Krakowie, czytajac różne fora juz mam mętlik straszny...Moze ktos sie leczy akurat i jest zadowolony..plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkasmutas
Ja mam inny problem. Moja ortodontka zataila przede mna pewne szczegoly leczenia. Mam zeby, ktore sa troche stloczone, i coniektore przekrecone, tak mneij wiecej o 30stopni. A mianowicie leczenie wyglada tak: Nie rozsuwa wogóle zebów ani na górze ani na dole tylko wyciaga do przodu w celu uzyskania wiekszego łuku i ostatecznego. Została mi jedna dolna prawa ósemka schowana w dziasle. Wydłutowała mi dolna lewa ósemkę, i jedną górna wyrwała - nie mamdolnej prawej szóstki- zaproponowała w to miejsce implant- że niby prostowanie będzie szybsze. Ale ostatecznie okazalo sie ze nie prostuje zebow, tylko wyciaga je naprzod :| (jeszcze troche i bede wygladac jak kon) a ostatecznie chce zrobic mi stripping - o czym wczesniej mnie nie poinformowala :| a co mi się nie podoba, bo nie chce ingerowac bezposrednio w strukture zeba :| nawet jesli to 'tylko' szkliwo. Czy jest sposob inny, by zrobic miejsce stloczonym zebom i nie przeprowadzac strippingu, a jednoczesnie troche je przekrecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka smutas
Ja mam inny problem. Moja ortodontka zataila przede mna pewne szczegoly leczenia. Mam zeby, ktore sa troche stloczone, i coniektore przekrecone, tak mneij wiecej o 30stopni. A mianowicie leczenie wyglada tak: Nie rozsuwa wogóle zebów ani na górze ani na dole tylko wyciaga do przodu w celu uzyskania wiekszego łuku i ostatecznego. Została mi jedna dolna prawa ósemka schowana w dziasle. Wydłutowała mi dolna lewa ósemkę, i jedną górna wyrwała - nie mamdolnej prawej szóstki- zaproponowała w to miejsce implant- że niby prostowanie będzie szybsze. Ale ostatecznie okazalo sie ze nie prostuje zebow, tylko wyciaga je naprzod :| (jeszcze troche i bede wygladac jak kon) a ostatecznie chce zrobic mi stripping - o czym wczesniej mnie nie poinformowala :| a co mi się nie podoba, bo nie chce ingerowac bezposrednio w strukture zeba :| nawet jesli to 'tylko' szkliwo. Czy jest sposob inny, by zrobic miejsce stloczonym zebom i nie przeprowadzac strippingu, a jednoczesnie troche je przekrecic? Chcialabym tez zapytac o opinie na temat Hanny Horoszynskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tobianna
Mam pytanie do wszystkich, którzy noszą/ nosili aparat hasa/ hyrax czy też jakikolwiek inny do rozciągania górnej szczęki. Otóż ja noszę hasa od ponad miesiąca i zostały mi jeszcze dwa. Jako, że jest on przyklejony do szóstek, piątek i czwórek, te zęby nie mają styczności z jedzeniem i nie da się ich też umyć, bo są w plastikowej "otoczce", ale ślina i płyny dostaną się wszędzie, dlatego moje pytanie (może trochę obrzydliwe), co było, gdy ściągnęli Wam te aparaty? Czy zęby się nie psują pod tym plastikiem? Ja mam wrażenie, że tam jest sajgon i trochę mnie to martwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stella23
kochani a ja mam pytanie czy zdejmowanie hyraxa boli?.....bo przeciez pierscienie przymocowane/przyklejone są za pomocą cementu....czy to jest bardzo nieprzyjemne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ważne pytanie
chciałabym bardzo założyć aparat, tylko jak czytam te wasze wypowiedzi o wyrywaniu to mi słabo, bo...mam problem z moimi górnymi dwójkami, które rosną bardzo wysoko ponad linią zębów(tzw.kiełki ew. wampirki). żaden z moich dotychczasowych denstystów nie chciał się podjąć ich wyrwania. moje pytanie, czy któraś z was miała coś podobnego? czy obejdzie sie bez wyrywania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ważne pytanie
chciałabym bardzo założyć aparat, tylko jak czytam te wasze wypowiedzi o wyrywaniu to mi słabo, bo...mam problem z moimi górnymi dwójkami, które rosną bardzo wysoko ponad linią zębów(tzw.kiełki ew. wampirki). żaden z moich dotychczasowych denstystów nie chciał się podjąć ich wyrwania. moje pytanie, czy któraś z was miała coś podobnego? czy obejdzie sie bez wyrywania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ważne pytanie
chciałabym bardzo założyć aparat, tylko jak czytam te wasze wypowiedzi o wyrywaniu to mi słabo, bo...mam problem z moimi górnymi dwójkami, które rosną bardzo wysoko ponad linią zębów(tzw.kiełki ew. wampirki). żaden z moich dotychczasowych denstystów nie chciał się podjąć ich wyrwania. moje pytanie, czy któraś z was miała coś podobnego? czy obejdzie sie bez wyrywania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sally the rug doll
Witam wszystkich! I ja będę miała zakłądany aparat ortodontyczny, a jestem już dość stara, bo zbliża mi się 25-tka. Na razie czeka mnie jeszcze konsultacja, wyrywanie i czyszczenie... Sporo tego. A chciałabym mieć już wszystko za sobą, to trwa tak strasznie długo. Z tego co słyszałam, w sumie wszyscy mają paraty dłużej, niż się zapowiadało, chyba z wiekeiem jest jeszcze gorzej, jak to było u was? Pozdrawiam! Ach i zwracam się do "mam ważne pytanie"- czy byłaś na konsultacji u ortodonty? On powienien zdecydować które zęby są do usunięcia, a które nie i powinien pomóc Ci wymyślić jakieś rozwiązanie dla problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manka1982
Sally the rug doll Ty stara hehhe ja zblizam sie do 27 latek :(( i walcze na razie z myslami bo nie moge znalezc dobrego lekarza w Krakowie, moze ktos pomoze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lusia 1982
Jaja sobie laski robicie chyba z tym wiekiem!!! W tym roku skończę 27 lat, a aparat mam od września zeszłego roku :-D Na początku było ciężko. Jak by mi ktoś podał śrubokręt to sama bym go zdjęła :-D A teraz pełna rewelka. Nauczyłam się z tym żyć, poza tym poprawa jaką mam nastawiła mnie bardzo optymistycznie. Tak naprawdę już nawet nie czuję że go mam!!! Po prostu idzie się przywzyczaić. Więc jak macie okazje poprawić swój uśmiech to nie zastanawiajcie się długo. Pozdrawiam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaksiezniczka
Mam pytanie...Czy ktos leczy sie u doktor Czochrowskiej w Warszawie? I jak przedstawia sie kwestia przyjmowania na konsultacje nowych pacjentow do pani doktor? Dzwonilam do jej dwoch gabinetow i zarowno w jednym jak i w drugim przyjecia nowych pacjentow sa wstrzymane do odwolania...Czy gdy Wy chcieliscie udac sie na konsultacje do tej lekarki tez byla taka sytuacja?Nie wiem czy jest sens czekac, bo moze w ogole nie uda mi sie dostac do pani doktor? A moze ktos moze polecic mi dobrego ortodonte w Warszawie, wlasnie w tych okolicach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manka1982
hej juz wybrałam mojego ortodonte tzn. zobaczymy po pierwszej wizycie :))) Czy ktoś wie może gdzie jeszcze oprócz ul. Karmelickiej w Krakowie przyjmuje dr Sylwia Czupryna-Motyl ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gicolek
Czesc :) od wtorku mam aparat sam w sobie jest ok mój problem polega na tym , że mam założony taki drucik od wewnątrz i przechodzi przez środek podniebienia;/ niemogę przez niego mówić ani jeść;/ miał ktoś coś podobnego? Bardzo proszę o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×