Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iga22

ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

Polecane posty

Wiem, ze to brzmi egzotycznie, ale jak pisałam przyjeżdża z Łodzi, co 6 tygodni w soboty i przyjmuje w takim Centrum Diagnostyki Medycznej w Płocku. Oni jej tylko udostępniają gabinet. Jednego dnia przyjmuje w nim ona, innego np. jakiś pediatra, a jeszcze innego inny lekarz. Stąd niemożnosć zrobienia usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola K-P
a chociaż fotel ma? bo jak nie to po co do niej chodzic skoro opiera się tylko na tym co słyszy a sama nie bada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zlecone badania hormonalne, pisałam o tym wyżej. Z racji tego, że chciałabym być kompleksowo przebadana pod tym kątem - pytam o jakąś dobrą klinikę (gdzie mają fotel i robia usg od razu ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Mama samiego i Ola k-p wyslalm wam zaproszenia :) Basia 🌻 Moje gratulacje i wielu, wielu lat razem w szczesciu i zdrowiu. No i nastepna rocznica juz w trojke :) A my dziewczyny z pco po prostu jestemy jedyne w soim rodzaju, wyjatkowe..a co do kosmatych mysli, moj sie smieje zawsze, ze ze mnie to taka "mala" diablica ;) Tylko teraz w ciazy ma spokoj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUCCYNA
Magdalena- wiesz co powiem Ci tak ja miłam zrobione wszystkie chormonalne badania ale na usg ginekolog powiedzial ,ze jest ze mna wszystko ok wiec sie zaczełam zastanawiac czy napewno mam zespoł policyst.jajnikow skoro brak pecherzykow wokol jajnikow??? Zmieniłam lekarza i poszlam za 3 dni do nowej lekarki ,ktora po obejrzeniu wynikow i zrobieniu mi usg brzucha jak i usg do pochwowego stwierdzila ,ze pecherzyki sa. Wiec tez mam wrazenie dziwne odnosnie tych lekarzy jedna mowi tak chociaz wynuki badan mowia za siebie a na usg nic nie widzi a druga mowi tak.....proponuje zebys poszla do dwoch roznych lekarzy i sie porzadnie zbadała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, znacie może dr nauk med. giek. i połoznik Barbarę Halerz-Nowakowską z kliniki z Poznania na ul. Palacza 117a ? Moja koleżanka wybiera się do niej - jest po ciąży pozamacicznej i wycięciu 1 jajnika, a na drugim ma zrosty... Ta dr ma jej niby pomóc zafasolkować... Jeżeli możecie to pomóżcie;)) Proszę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie pcowiczki. dawno do was nie zaglądałam a tu sie tak pozmieniało. dużo nowych no i zacieśniają sie juz widze przyjaźnie. ja zmieniłam dr. i chyba na własna rękę odstawie mój \"ukochany\" cyprest. w sierpniu ślub a ja przez niego tyje tylko i nic więcej. tak więc zwracam sie z prośbą o podanie jakiejś diety( tylko oby nie drakońska:)) pasuje jakoś wyglądać na własnym ślubie:) pozwoliłam sobie kilka z was obejrzeć na n-k no i szczerze zazdroszcze figury. ja nigdy takiej nie miałam ale może po odstawieniu tabsów coś się zmieni, mam taką nadziaje. prosze o odpowiedx pozdrawiam wszystkie bez wyjątku:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olenka666 a czego mi gratulujesz właściwie? że rocznicę ślubu miałam 14kwietnia czy ciąży??? :D Bo jeśli ciąży to już dawno wszyscy tutaj wiedzą:D to już 3mies.tuż tuż :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola K-P
A nam dzisiaj mijają 4 miesiące od ślubu (22.12.2007)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choineczka22lata
dzien dobry!!! ale jestem zryta po zajeciach... bleee... co do objawów pcos to ja mam tradzik, nadmierne owlosienie, wypadajace wlosy i problemy z waga... aha no i jeszcze hustawki nastrojow :( UWAGA! FACET CHCE WROCIC... ale nie wiem jak to sie skonczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka666
Ciąży Duniu :) ..bo ja nie wiedziałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka666
A rocznicy naturalnie gratuluję Basimm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUCCYNA
Choineczka22 - hurra! to chyba sie cieszysz?! bo ja tak bo juz nie bedzisz taka smutna;) aaa...no widzac twoje usteczka to tez bynm szybciutko wrociła......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choineczka22lata
hmm... no wlasnie nie do konca,bo teraz nie wiem co mam zrobic... :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm a ja nie mam choineczki w naszej klasie :O a chcę zobaczyć te sławne usteczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUCCYNA
Powiedzcie mi prosze moze juz padlo takie pytanie czy zazywajac metformax 500 wraz z luteina zwiekszyla sie wasza waga?? Bo ja juz waze 67kg i nie chce miec wiecej kg. Czekam na wasze newsy w tej sprawie:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka666
Ojj.. Usta choineczki są zniewalające :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choineczka22lata
ta... akurat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choineczko...ja bym nie wróciła, albo zanim bym wróciła dałabym mu najpierw pole do popisu... niech się stara, prosi, staje na głowie do czasu, aż na nowo odzyska Twoje zaufanie... dopiero wtedy będzie Ciebie wart... Ale to tylko moje zdanie. Rób tak, żeby Tobie było dobrze i żebyś czuła się bezpiecznie :)) Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choineczko faktycznie ależ usteczka masz pełne i ponętne:) też bym chciała mieć takie echh a ta łezka to poco???tam powinien być ale promyk szczęścia i radości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUCCYNA
No tak wszystkie sa pod takim wrazeniem usteczek Choineczki22 ze nawet juz mnie macie w ***** hmm?:(:(:( A ja wciaz czekam i czekam i czekam :(:(:(:( :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucynka Ty to sama wiesz jakie robisz wrażenie i to z pewnością nie tylko na nas dziewczynach bo płeć męska pewnie kwiczy jak Cię widzi i na sam widok staje im dęba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choineczka22lata
Lucynka-KOCICA!!!!!!!!!!!!!! mmmmmrrrrraaaauuuuuuu!!! :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUCCYNA
Dunia --ale mnie rozbawilas:) hahaa! Ja nie o tym !!! no juz ochłoncie troche....i powiedzcie co z tym metformax i luteina czy sie tyje po tym?/ Dunia DALEJ UMIERAM ZE SMIECHU....ALE DZIEKI KOCHANA JESTES:):):) HUUUUURAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!:):):):):):):):) OGŁASZAM TEKST DUNI ; .....NA SAM WIDOK STAJE IM DEBA........."TEKSTEM ROKU!" HAHAAAAAAAAAAA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olenka666
Dziewczyny! My wszystkie jesteśmy zniewalające :P :P nie uważacie? :> Luccynko.. ja niestety nie jestem w stanie odpowiedzieć Ci, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też o metamorfaxie nic nie jestem w stanie powiedzieć,nigdy nie brałam. Lecę od początku ciąży aby na duphastonie,nospie forte + swoich dodatkach foliku i magnezie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×