Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

Mini klub dla miłośników zwierząt

Polecane posty

i znów to odżywianie.... ble, brzydko napisałam i to jakoś ostatnio za dużo tych ślicznotek wyrazowych... Kulfonik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bardzo się cieszę, ze zajrzałaś:) że w ogóle ktoś zajrzał:) Jakby każdy uciekał przez ten bałagan na kafe... ja to olewam, bo co innego mogę zrobić, pajacowi musi się po prostu znudzić i tyle... Kulfonik superacko, że jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie szykuje mi sie kolosik z ekonomii matematycznej u pana Lubinskiego, a u moich psow: no coz oba sa chore, jeden ma padaczke, drugi ma zespol drazliwej okreznicy, co do lekow dajemy mu leki ludzkie to znaczy hydroksizine a Boss czasem dostaje Luminal. Apetyt maja jakis olbrzymi . Netta mam jeszcze jedno pytanie z kim mialas historie mysli ekonomicznej Pozdrawiam Emmi, Kulfonika, Nette, Ruminke i Takajedna na swiecie, jesli przekrecilam nick przepraszam 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shirusia//:) owocnej nauki życzę 👄 i wspaniałych wyników:) W wolnej chwili może byś napisała o padaczce? Siostry sunia ma padaczkę :( śliczny, mały kundelek pełen życia, ale trudno im przewidzieć atak i za bardzo nie wiedzą na jakim podłożu :( Kiedy muszą psiaka zostawić samego w domu to okropnie się boją... Czy jak powie się lekarzowi, że chce się zrobić psu badania pod kątem cukrzycy, to on je zrobi? dzisiaj już nie dam rady podejść z Piękną do lekarza, na razie jestem na etapie podejrzewania że ma cukrzycę :( nie wiem do jakich wniosków dojdę do jutra... ale u mnie to normalne ;) Na razie Piękna uspokoiła się z tym piciem, może to tylko wina karmy? Aczkolwiek blady strach padł i zostało wypowiedziane słowo ,,cukrzyca,, i myśle że warto byłoby ją przepadać tak dokładnie, nigdy nie miała robionej morfologii, nie wiem czy psom się robi? Chyba jednak chciałabym wiedzieć czy ma np. nerki, watrobę zdrową? Tak się zdenerwowałam jej stanem zdrowia że gotowa jestem przeróżne prześwietlenia jej zrobić :( ooo! przyszła :) wyczuła że o niej mówię. Wiem, że jestem dziwaczna, nie należę do osób, które natychmiast wpadają w panikę i biegają jak opażone , to powyżej to była próba opisania myśli, które tłoczą się w mojej głowie od 2 godzin zaledwie... Chomki śpią :) a kuba jakoś podejjrzanie cichy... nie śpi, bo spojrzałam skoro o nim mowa...o żółwiczce milczę bo spi, swoim corocznym snem zimowym, budzi się co pare dni na małe co nie co i zasypia dalej... kiedyś to jeszcze się zakopywała, ale to było, przed ociepleniem budynku przez spóldzielnię, teraz mamy w domciu tak gorąco, że i żółwiczka śpi na ściółce, z szyją wspaniale wysuniętą i nic sobie nie robi z tego, że kręcimy się w pobliżu. I już Kuba je:D netta//Też się uczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinkowa
czesc wszystkim pozdrawiamy z moja swinka morska was i wasze zwierzatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swinkowa//!!!!! o!!!! nie uciekaj!!!! Mam pytanie od nośnie pazurków u świnek:) Jak Twoja sobie radzi z utrzymaniem ich na króciutko? I również pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swinkowa//!!!!! o!!!! nie uciekaj!!!! Mam pytanie od nośnie pazurków u świnek:) Jak Twoja sobie radzi z utrzymaniem ich na króciutko? I również pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinkowa
nigdzie nie ucieklam :) Bania wrecz nie znosi obcinania pazurkow, no ale coz zrobic trzeba przyciac jak sa za dlugie. robie to takimi zwyklymi obcinaczkami do paznokci, ktore jej specjalnie kupilam . staram sie ja gdzies postawic i zajac jedzonkiem, w krytycznych warunkach niezrozumienia i niezgrania ( czasem wyrywa sie wrecz ) odwracam ja na plecki przytrzymuje za brzuszek a moj maz "odwala brudna robote" ostatnio "prosie" zaczelo biegac jak szalone, wiec pazurki sie troszke sama spilowuja, ale ona juz wie , ze to nie wystarczy, ze zbliza sie moment "pielegnacji " wiec moze chce mi pokazac, ze sama sobie poradzi :) tak jak gdy sie ubrudzi wchodzac za szafki i wie ze czeka ja kapiel zawsze demonstruje swoja czystosc i chcec samodzielnego "wykonania " kapieli - oblewa sie woda z poidelka i wylizuje siersc :) moj cwaniak ale z pazurkami to chyba tak nie zamydli mi oczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z własnych obserwacji typuję że masz długowłosą :) Krótkowłosym nie musiałam obcinać, teraz jest Kuba i nie ma problemu, problem miałam z długowłosą , stąd mój typ,że masz długowłosą, mam rację? Jakie go koloru jest? Mieszka w klateczce czy chodzi luzem? Napisz coś więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z własnych obserwacji typuję że masz długowłosą :) Krótkowłosym nie musiałam obcinać, teraz jest Kuba i nie ma problemu, problem miałam z długowłosą , stąd mój typ,że masz długowłosą, mam rację? Jakie go koloru jest? Mieszka w klateczce czy chodzi luzem? Napisz coś więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinkowa
rozetka :) jest cala czarna a jedna rozetka brazowa a druga biala - no i ma bialego "irokeza " na lepku . mieszka w klatce. moj glupek to jest jeszcze malutki ( 4 miesiace ) i na poczatku pobytu u mnie siedziala niemal ciagle w klatce :( teraz zaczala wykazywac zainteresowanie bieganiem - a wczoraj stwierdzila, ze bedzie chodzila krok w krok za mna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi, Kochana my tak do konca nie wiemy czy Boss rzeczywiscie ma padaczke, ale wszystko na to wskazuje. Kiedy ma atak sztywnieje, a potem jego wszystkie wysztywnione lapeczki sie trzesa i nie moze nad tym zapanowac. Samoistnie leci mu wtedy slinka. Teraz ma te ataki znacznie rzadziej, kiedys mial bardzo czesto. Najczesciej w lecie rzadziej w zimie Kiedys mial takie ataki dlugie i bardzo meczace, jeden trwal cala godzine a drugi byl tak silny, ze balismy sie, ze cos mu sie stanie. Pomoglo mu oblanie zimna woda. Witam swinke, Emmi pieknie piszesz o swoich zwierzaczkach, musisz je kochac. Ciocia ma kota chorego na cukrzyce, moge sie zapytac jakie mial kot objawy Pozdrawiam Was serdecznie ode mnie i od moich pieseczkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile Ty ich masz???:):):):):):) Kurcze, dlaczego tym długowłosym trzeba przycinać pazurki? Dlaczego nie robią tego same?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinkowa
ale namieszalam :) oczywiscie zrzuce wine na klawiature :) ale to moja nieuwaga wiec tak jest jeden gluptasek - tylko, nazwala sie praktycznie sama "Bania" :) jest rozetka koloru czarnego ( ma 9 rozetek /- co podobno swiadczy o tym , ze jest rasowa :) /z czego jedna jest brazowa a druga biala i tworzy na lepku irokeza ) wiem strasznie nakrecilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich miłośników naszych malutkich przyjaciół Mój kot już trochę pewniej podchodzi do psa, mam nadzieję, że się przekonał że kocham go tak samo jak przed pojawieniem się Dody. Wiecie co, gdy wychodzę z pieskiem na spacer, to nie ma takiego człowieka, który się nie zatrzymuje, dodam tylko, że obecnie mieszkam w Rumunii i tutaj nie ma żadnych schronisk dla psów, ile to razy chodziłam pomiędzy blokami i dokarmiałam te biedaki, jest ich mnóstwo, ale wrócę to tematu. Wszyscy go podziwaja jaki to ładny piesek, a gdy go znalazłam nikt nawet nie spojrzał w jego stronę, stał taki przemarznięty i skulony, nikt nawet się nim nie zainteresował. Ludzie są fałszywi, nie mają serce ( oczywiście nie wszyscy). Właśnie byliśmy na spacerze. Doda jest brudna jak nieboskie stworzenie, bo dzisiaj strasznie leje, pozdrawiam wszystkich o dobrym sercu.pa Może macie jakieś zdjęcia swoich pupili, ja odwdzięczę się tym samym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo!! witam pieknie:-) mama opowiadala wczoraj, ze kocur przeszedl samego siebie:-D zawsze jak tata wychodzi do pracy to kladzie sie obok mamy na poduszce (tylko na poduszce:-) ) i sobie drzemie. wczoraj jednak stwierdzil, ze mamam nie bedzie spala, bo on jest glodny (3 miski stoja i on \"gloduje\"). najpierw zaczyna popiskiwac, a jak nikt nie reaguje to wrzeszczy jakby go ze skory obdzierali. mama, poddajac sie terrorowi wstala, ale w rozumieniu kocura ruszala sie za wolno wiec zeby ja popedzic, to zaczal rozrzucac suchy pokarm.......:-P w rezultacie kobieta nawet nie zdazyla sie umyc tylko poleciala po jedzenie dla kotka...:-D nastepnie sie najdl do wypeku i poszedl spac na caly dzien...calkowicie mnie olal, tylko chrapal glosniej jak weszlam do pokoju..:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JedynaTakaNa Swiecie, Na stronie www.pupile.com sa zdjecia mojego psa Axelka goldenka i Bossa- wyzla.Axel10 i Boss 8 tam mozesz zobaczyc zdjecia moich psow. Jezeli jednak chcesz aby Ci wyslac to wysle Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek:) Gosia8// :) fantastyczne :D:D Zapraszamy do klubu, zapraszamy do opowiadania o Kaji :) shirusia//:) witanko:) Dzięki za informacje... oni też nie bardzo wiedzą skąd te ataki:( lekarz też nie wiem... kulfonik//:D:D:D Robicie mu zdjęcia? JendaTakaNaŚwicie//:) Myslę, że się dogadają :) A zdjęcie Pięknej prześlę Ci w wolnej chwili :) i też z miłą chęcią obejrzę Twoje. swinkowa//:D:D No tak... i pewnie ja też słabo się doczytałam i tak wyszło... z samego opisu widzę że jest przepiękny:D:D Netta//:( Freedom//:( i inne osoby.... Miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cześć! Emmi -odpowiedź na pytanie, dlaczego świnki same nie obcinają sobie pazurków - bo nie utrzymają same cążków :-) A tak w ogóle to może trzeba im przycinać te pazurki takimi nożyczkemni, jak niemowlętom? Jamnikom też się przycina pazurki, zwłaszcza jeden, ten najwtżej położony. Niuńka trzyma tata, a mama - wokularach- przycina. Skutek jest taki, że Niuniek obraża się na mamaę (gdzieżby tam na tatę!), a na widok mamy w okularach - chowa się pod fotelem. Emmi, mam nadzieję, że Twoja Piękna nie jest chora! Kulfonik - no niesamowity ten wasz kocur! Lubię czytać o takich charakternych zwierzętach! Opowieści o Swinkach tez są super - świnkowa JedynaTaka... - a jak Ci się mieszka w Rumunii?Bo ja swego czasu strasznie byłam przeciw wyjazdowi tam na dłużej... Shirusi - pozdrowionka dla Ciebie i całej psiarni. Gosia8 , Netta, Freedom, Cleopatra oraz wszyscy pozostali 🌻 A tak przy okazji - mnie niestety te wygłupy na kagfeterii przeszkadzają, bo czasem zanim coś znajdę mijają wieki (łączę się przez modem i powoli strasznie) i muszę się rozłączyć. Dlatego czasem nie mogę być z Wami :-( Ale się staram, jak mogę najczęściej :-) Miłego dnia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruminka//:) serwusik Pozostanę z lekka upierdliwa:P na temat pazurków ;) Zastanawia mnie dlaczego świnki krótkowłose nie mają z pazurkami w ogóle problemów, a długowłose ogromne! Te długie włosie im przeszkadza sięgnąć do łapek? Ciężar włosia sprawia że nie są takie ,,elastyczne,, jak krótkowłose? Być moze! być może... ale to tylko tak... :) Mnie też męczą te wygłupy i dlatego co ciekawsze topiki umieściłam sobei w ulubione, odpowiednio zatytułowane i nie wchodząc często na forum od razu uruchamiam je z tego miejsca i nie tracę tykle czasu:) Jakbym miała tak przerzucać te stronki! Też by mi sie nie chiało :) 👄 dla Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi, ruminka i inni:-) 🌼 zdjecia mu robimy, ale akurat umykaja nam te najlepsze momenty...:-D czlowieka czasami zatyka...i nie wie co ma zrobic :-P zobacze dzisiaj jak sie bedzie zachowywal, bo znowu bede u rodzicow:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie Emmi - czekam z niecierpliwością na zdjęcia, równiez prześlę Ci zdjęcia moich dziewczynek Ruminka - musiałam tu przyjechać ze względu na męża pracę. To jest takie samo miejsce jak każde inne, ludzie tacy jak my, mało jest typowych Romów, Rumuni ich wrecz nienawidzą, bo przez nich mają złą opinię w świecie, ale nie ma się co dziwić, to samo niektórzy sądzą o Polakach, a przecież nie wszycsy są złodziejami itp.Jedyne co mnie przeraża to właśnie znieczulica ludzka. Zwierzęta są traktowane okropnie, może to wynika z faktu, iż wielu ludzi tutaj bieduje a co dopiero zwierzeta! Shirusia - śliczne te twoje pupile, mam nadzieję, że moja Doda też na wyrośnie na takiego wspaniałego pieska pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam czekam na zdjęcia:) Pozdrowienia dla zwierzaczków, Piękna czuje się już dobrze :) Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzień dobry! Życzę wszystkim cudownego dnia, a po nim odpoczynku ze swoim zwierzakiem u boku (no chyba że ktoś hoduje tarantule, to wtedy przez szybkę, przez szybkę!). Emmi -też spróbuję umieścić ten topik w ulubionych żeby nie tracić czasu na szukanie 🌻 JedynaTaka - no, mnie też wyjazd groził ze względu na pracę męża, do tej pory nie wiadomo, czy gdzieś się nie trzeba będzie ruszyć za jakiś czas (póki co jeździł sam na krótsze okresy, ale baaaardzo daleko) i nie tyle byłam przeciwna ludziom i miejscu, co samotności, na którą byłabym tam skazana (z mężem spędzałabym tylko weekendy). Ale ze to historia nie na temat 0 nie piszę więcej :-) Kulfonik - my Niuńkowi też robimy mnóstwo zdjęć i muszę przyznać, że wiele jest ciekawych i niepowtarzalnych ;-) Choć oczywiście jego najlepsze numery są nieudokumentowane (np. kiedyś przed samą kolędą pogryzł kropidło, które mama położyła za nisko, tak że ksiądz zastał ją na kolanach...w czasie sprzątania) Tyle na dziś, muszę się zabierać za pracę, pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruminka//:) hejka:) najpierw jedno wyjaśnionko :) Bardzo lubię Kafeterię właśnie za jej dowolność :) Na innych - tych schematycznych, ledwo odeszło się od tematu juz pojawiał sie strofujący moderator :P To forum jest wspaniałe bo bez ograniczeń i można pisać nawet nie na temat :) Jeżlei ma nam to sprawić przyjemność, mamy potrzebę napisania o tym, czy podzielenia się tym. to czemu nie? Jestem po pisaniu filozofii i mnie lekko muli :O dlatego buziaczki dla wszystkich ślę i spadam 👄👄 polecam zapisanie w Ulubione :) zdecydowanie poręczniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruminka//:) hejka:) najpierw jedno wyjaśnionko :) Bardzo lubię Kafeterię właśnie za jej dowolność :) Na innych - tych schematycznych, ledwo odeszło się od tematu juz pojawiał sie strofujący moderator :P To forum jest wspaniałe bo bez ograniczeń i można pisać nawet nie na temat :) Jeżlei ma nam to sprawić przyjemność, mamy potrzebę napisania o tym, czy podzielenia się tym. to czemu nie? Jestem po pisaniu filozofii i mnie lekko muli :O dlatego buziaczki dla wszystkich ślę i spadam 👄👄 polecam zapisanie w Ulubione :) zdecydowanie poręczniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyzunia
cze czy to prawda że z psich pazurków przy obcinaniu leci krew?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leci krew jak za krótko obetniesz. najlepiej spytać weterynarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swinkowa
emmi z tego co wiem , krotkowlosym tez sie pazurki podcina , wszystko zalezy od tego ile swinka biega , jesli duzo- no to jasne ze z pazurkami bedzie mniejszy problem. ja moja wczoraj kapalam- i powiem ci , ze bardzo bylam zdziwiona bo sama wlazla w sam srodek wody , wytarzala sie i wyszla :) myslalam, ze bedzie robic wiekszy "cyrk" jak ostatnio a tu prosze niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×