Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

Mini klub dla miłośników zwierząt

Polecane posty

Emmi kcohana, Nie wiedzialam jak sie zachowac gdy taki idiota sie odzywa, wiec napisalam tam abys cos z tym zrobila. Kochana nie odzywalam sie bo bylam troszke zajeta, widzisz czekam na wyniki z ostatniego egzaminu i nie moge sie doczekac, a tu ani widu ani slychu. Ja tez mam goldena i wyzelka munsterlandzkiego Axla i Bossa. Emmi jak chcesz zobaczyc moje psy to wejdz na strone www.axel10.pupile.pl. Tam sa zdjecia moich kochanych psiakow. Ciesze sie, ze masz taka piekna Piekna i ze tak bardzo ja kochasz. Kochane dziewczynki pozdrawiam was serdecznie 😘🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shirusia//:) łaaaaaaaaaaaaaaaaaał:):) Ale malunie psiumcie :D:D:D no kurcze... trochę miejsca zajmują :D:D:D Jeśli masz @ pod nickiem to w wolnej chwilce prześlę Ci zdjęcia zwierzaczków:) Ale moja Piękna przy Twoich to taki mały pieseczek ... ech... ale by poszalały:) Już widzę jak by jej się ogon ruszał na widok Twoich malunich ;) :D:D:D Raaaaaaaaaany!!! a ile one jedzą??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shirusia//:) łaaaaaaaaaaaaaaaaaał:):) Ale malunie psiumcie :D:D:D no kurcze... trochę miejsca zajmują :D:D:D Jeśli masz @ pod nickiem to w wolnej chwilce prześlę Ci zdjęcia zwierzaczków:) Ale moja Piękna przy Twoich to taki mały pieseczek ... ech... ale by poszalały:) Już widzę jak by jej się ogon ruszał na widok Twoich malunich ;) :D:D:D Raaaaaaaaaany!!! a ile one jedzą??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, Mam maila pod nickiem. No Axel je duzo, bo on lubi jesc,a Bosik to je malo, bo on nie lubi jesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek:) Znów biało za oknem i znów straszą, że po południu będzie breja... Chomisie po śniadanku, mogę popatrzeć sobie na zwinięte kuleczki :) Sunuś wczoraj zapytał się, czy jeszcze będziemy łączyć w pary chomki? Czy jeszcze popatrzy sobie na okres małych jaszczurek z dużą głową:O no nie wiem... na obecną chwilę jest ich za dużo... shirusia// :) w wolnej chwili... ale takiej porządnej wolnej chwili przeslę Ci :) pozdrawiam wszystkich🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten baaardzo bialy dzien!!;-) wczoraj widzialm przefantastycznego kocura przy smietniku...tylko kurcze troche za duzy, na oko z kilka lat....poza tym mial tak zbojecki wyraz twarzy, ze balam sie nawet do niego zagadac..:-D chyba resocjalizacja w domu by mu nie pomogla...:-P z wygladu zdrowy, wiec nie bede sie narzucac :-) szukam dalej... Emmi, Shirusia, Netta , ruminkai wszyscy 🌼 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shirusia----jeszcze raz napiszę, że psiaki są super. Axel śliczniutki, Bossik też, ale ja generalnie mam fioła na punkcie goldenków więc jestem zachwycona Axlem.Cudo. Chyba pójdę Twoim tropem i też wrzucę na tą stronkę kilka fotek mojego gówniarza:) 😘 i miłego dnia! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta//:) piękne... mam doła, ale aż sie wzruszyłam... piękne❤️ mówię o stopce :) pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta//:) piękne... mam doła, ale aż sie wzruszyłam... piękne❤️ mówię o stopce :) pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi :) Dzięki:) Ach te problemy .... proszę nie dołuj się!!!!! Bierz łopatę w łapki i zakopuj doła czym prędzej! 🌻 🌻 🌻 i 😘 dla Ciebie Uśmiech proszę!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta//:) 👄 dzięki... :):) Mam zaległości pewne, ale jakoś tak... ech te dołki... pakiętam o opowieści o szafce i pięknej... i o zdjęciach, któe obiecałąm przesłać, ale je mam w domciu, a w domciu wiecznie coś do zrobienia :) Ale mamy jeszcze inny temat:) Wczoraj wracając z pracy ujrzalam cudo! Chyba mi jeszcze nie przeszło z nastulat zachwycanie się na psami, o właściciela nie pytajcie, nie zauważyłam go, chociaż stał obok :P ale pies ... u la la la ;) a wiecie jakie miał imię? Poraz pierwszy się z takim zetknęłam, ale trafione w dziesiątkę:) Amor :D trochę o nim:) połączenie owczarka niemieckiego z haskim? albo jakimś podobnym... snieżno bura sierść, większy od owczarka, sterczące uszy, długie potężne łapy... z moich opowieści wyjdzie potfór, ale wieszcie mi piękny:) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś rozdaję pączuszki...proszę się częstować:) Emmi, oczami wyobrażni widzę tego psiaka i przyznaję, że musiał wyglądać pięknie. A imię Amor...faktycznie niepowtarzalne, ja też sie jeszcze z takim nie zetknęłam. Ja to się czasem zastanawiam jak to jest, że niektóre rasy skrzyżowane ze sobą lepiej wyglądają niż prawdziwy rasowiec? Miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kochani! Ja już dziś jestem po pączku...Niestety, nie mogę za dużo popisać i tak będzie do przyszłego tygodnia. potem się poprawię! Emmi - ciasteczka nie pamiętam dokładnie jakie, ale chyba z Pedegree, taki w kształcie kostki, pewnie w skelpie dla zwierzątek dostaniesz. Kiedyś je reklamowali, ale może pieski mają do nich podobny stosunek jak nasz Niuniek, więc się nie sprzedają... :-) pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kochani! Ja już dziś jestem po pączku...Niestety, nie mogę za dużo popisać i tak będzie do przyszłego tygodnia. potem się poprawię! Emmi - ciasteczka nie pamiętam dokładnie jakie, ale chyba z Pedegree, taki w kształcie kostki, pewnie w skelpie dla zwierzątek dostaniesz. Kiedyś je reklamowali, ale może pieski mają do nich podobny stosunek jak nasz Niuniek, więc się nie sprzedają... :-) pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruminka//:) dzięki 👄 popytam... poszukam :) Dobrze wiedzieć, że coś takiego jest, chociaż z Twojego opisu wydaje mi się, że nawet kiedyś coś takiego jej kupiłam... ale po pedegree ma zdęcia:( w każdym razie poszukam :) Netta//:) prawda? Miałam okazję zobaczyć takie piękne mieszańce że aż mi dech zapierało:) kulfonik:) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) shirusia//:) Są wyniki? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :-) kocur w srode dal pokaz olewactwa!! poczulam sie wrecz urazona..a to wszystko przez rybe, ktora mu mama kupila-jakas dziwna nazwa-w kazdym badz razie b. mu smakuje, nawet porownywalnie z karpiem, wiec przez caly dzien nie robi nic tylko je, potem idzie spac i wstaje na dokladke.....i tak od 4 dni!! niemozliwy jest:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, nikt juz zaglada???? nikogo dzisiaj nie bedzie??:-( no to zdaje sie, ze sobie poczytam dopiero w poniedzialek rano..;-) papatki!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi, No niestety wyniki tylko mi sie snily a tak naprawde ich nie ma. Kulfonik ja zagladam i sie ciesze, ze tu jestescie. No i dobrze, ze wielki masturbator sobie poszedl. Emmi pozdrawiam, netta Ciebie tez pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj w pracy już nie było tyle laby... pączki dalej dziś wcinałam :) Ale zajrzeć nie było jak:) Kulfonik//:) Może telepatycznie dojdzie;) do poniedziałku i miłego weekendu 🌻 Aż nad podziw jak Twój kocurek uwielbia rybki... że mu się nie znudzą:) prawdziwy smakosz :D:D shirusia//:) kciuki trzymamy dalej:) No w końcu kiedyś będą, prawda? ;) netta👄weewcia👄ruminka👄 i pozostali... 🌻 Miłego weekendu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) Chomki od rana szaleją:) Albo wszystkie śpią, albo wszystkie rozrabają... świetny widok... nie wszystkie :P bo Chomek junior twardo śpi:) nic go nie rusza:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomek senior miało być.
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy u Was też tak pięknie słoneczko przyświeca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hym... ale się rozpisałyście przez weekend! Kiedy zdążę to wszystko przeczytać... :P :D:D:D Mam nadzieję, że chociaż miło spędziłyście te dni i miałyście piękną pogodę, bo ja miałam śliczne sloneczko❤️ i dzisaj podobno też tak ma być:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć! Trochę intensywny weekend za mną, no i kilka chwil z Niuńkiem ( u rodziców), który nie dał spać w nocy, taki był niezdecydowany co do strony łóżka :-) Niestety nastrój niespecjalnie mi dziś dopisuje, może ktoś mi go poprawi pisząc, co tam u Waszych ulubieńców? Pozdrawiam bardzo i miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Od wczoraj w Wawie piękna słoneczna pogoda, ale mrozek niestety tez jest. Mój psiak już korzysta z promyków słonecznych i wyleguje sie pod oknem bo słoneczko uparcie zagląda nam do pokoju.:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) Kolejny ładny dzień zapowiada się, mroźny ale słoneczko ma świecić:) Bez promyków słoneczka ładna pogoda nie liczy się dla mnie ;) Chomki własnie dostały śniadanko, albo kolację, jak kto woli :) dostały cykorię i jabłuszko, dobiega mnie z każdej strony teraz chrupanie :D:D ale jak pilnują aby kazde dostało to samo:) Miłego dnia życzę 👄 i oczywiście wszystkich pozdrawiam :) ruminko // :) ❤️ na poprawę nastroju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ;-) sttrasznie zimno!! wstac sie nie chcialo.....twarz mi zamrzla w drodze do pracy :-P kocur w niedziele dal prawdziwy pokaz akrobacji!! jak na emeryta musze poweidziec ze bylam pod wrazeniem...:-D potem probowal sie wcisnac do pudla po mikserze....bardzo malego pudla...;-) milego dnia!! przynajmniej swieci slonce...🌼 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Emmi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dawno mnie tu nie bylo, cale wieki!!!!!!!!!!mam okropna sesje, w dodatku zaczelam nowa prace i nie mam czasu na nic, mam nadzieje ze szybko mina te egzaminy bo jestem kłębkiem nerwow. Moj piesek ma sie dobrze, calymi dniami spi teraz zwinięty w kłębek bo takie mrozy wiec tylko zrobi siusiu i do domu jak wychodzi. Patyczaki tez ok sie maja. Pozdrawienia i wielkie buziaki dla wszystkich 👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulfonik//:) 👄 Jak miło Cię czytać :) W pudełko po mikserze? a wiadomo skąd taki pomysł mu się wziął:P ? :D:D:D Tak sobie myślę, czytając te wszystkie opowieści o nim, że chyba Twoja rodzinka i Ty oczywiście jesteście troszkę zwariowani ( w pozytywnym sensie- oczywiście) , weseli... i kocurek ma to po Was :D:D:D Przyznaj się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×