Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

Mini klub dla miłośników zwierząt

Polecane posty

Ale ruch :O Freedom//:) siemanko Fajnie, że chociaż Ty zajrzałaś :) Widok wspaniały... ten który opisałaś. Mam za oknem ogródki i owocowe drzewka, na jednym pozostały na zimę jabłka i miałam okazję dowiedzieć się jak ptaki je lubią, a zupełnie przypadkowo dowiedziałam się o serze żółtym... Teraz za oknem kłócą się wróble :D:D Bez ptaków byłoby bardzo smutno... buziaki 👄👄 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zapomniałam... shirusia// :) nie mogę znaleść tych nowych zdjęć:( na podanej przez Ciebie stronce... mam koty, jakieś psy... ale Twojego nie mogę znaleść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaglądam i przy okazji odświeżam topik:) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! ;-) jestem pierwsza?? :-P Emmi, Netta, Shirusia, Freedom i wszyscy inni :-) 🌼 fanka k--------kastracja kota wyeliminuje oznaczanie terenu, nocne i dzienne wrzaski oraz rzeczywiscie bedzie milej pachniec. zrobi sie troche zniewiescialy :-P bardziej przytulski , no i z czasem grubiutki jak kulka. zabieg jest bardzo prosty i szybki--bylam przy nim--kot szybko dojedzie do siebie i potem bedziesz mila spokoj, a on sie nie bedzie meczyl. aha, po kastracji nalezy mu podawac specjalny pokarm dla kotow kastrowanych, bo z wiekiem zaczynaja byc problemy z nerkami. ten pokarm je chyba oczyszcza czy cos w tym stylu.:-) hohohoho swinki opanowaly topik :-) moj swinek chodzil luzem po domu, ale tylko trasa pokoj kuchnia w linii prostej, mial legowisko przy rurze od kaloryfera---wiadomo gdzie trezba blo sprzatac--a na noc szedl do akwarium. z rana zaczynal sie drzec zeby go wypuscic i tak w kolko.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi kochana, musisz wejsc na strone www.pupile.com i tam wejsc na Wasze pupulei nacisnac psy axel jest chyba na 5 stronie, albo dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się melduję :) Poranne pozdrowienia na miły początek dnia. Dzisiaj piątek, słoneczka nie widzę, ale podobno cieplej niż ostatnio i staszą deszczem . Kuba właśnie dostał świeża porcję siana do klateczki i nową porcję wody. Do wody dodaję gryzoniom witaminy w płynie, dostałam to w sklepie dla zwierzaków przy Zoo , odkąd miałam problem z umierającymi chomisiami ledwo po kupnie to kupuję wszystko tylko tam . Pięknej organizm chyba wiosnę poczuł bo lnieć mi zaczyna ;) czyli rozpoczyna się kolejny wiosenny sezon na wyczesywanie :) Piękna uwielbia ten czas :D:D:D Kulfonik//:) Swinki zawojowały topki, bo akurat najbardziej gadatliwa osoba na topiku (czyli ja) ma bzika na punkcie świnek i tak jakoś się potoczyło, ale fajnie by były, jakby i innych bywalców pupilki po kolei pojawiały się i obszerne informacje z nimi związane:) Dzielnie promujesz koty :) a Twój jest bezbłedny ;) Ja kota nigdy nie miałam, tyle co jak do rodziny wyjechałam i tam były... ale to może innym razem, jeszcze mam zaległą opowieść o szafce :P Niby psy koty takie znane i oklepane, ale to nieprawda przecież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boss i Axel sa na stronie 10 . Tam mozesz zobaczyc nowe zdjecia Axelka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam! Emmi - sprawdziłąm ten link, no cudnie śpiewają świnki, podoba się Rumince :-) Pozdrawiam wszystkich, \"starych\" i nowych bywalców i miłego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulfonik//:( dlaczego? Pojawia Ci się zdjęcie duże, i napis że coś tam jest źle, klikasz w to ok i chwilkę czekasz i powinno być nagranie... tylko trzeba głośnik troszkę rozkręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka k
Kulfonik - dzięki - jestem juz prawie przekonana. Chociaż myśl o tym, że może on byc jeszcze większy "przeraża" mnie, bo i bez tego jest wielki jak ryś:) pozdrawiam wszystkich serdecznie i zycze miłego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka... Nawet nie wiecie jak bardzo pomogły mi i nadal pomagają Wasze wpisy 👄 Mam taki okropny nastrój, że prawie ciągle na ryczenie mi się zbiera... siedzę sobie i jak tylko się da wchodzę na topik i czytam... Wasze posty są cudowne. Jestem jeszcze na stronach przed światecznych :) I pośmiałam się czytając Kulfonika opowieści o wyczynach kocurka i jego manii karpiowej :D ruminki jamkni uwielbiający truskawi i inne owoce... pierwsze, nieśmaiłe wpisy Netty ;) a teraz proszę, jak fajnie się rozpisała 👄 i pare smutnych odkryć jak milcznie Kali, pestki, sieji czy Wendy :( tak fajnie, dużo pisały i nagle cisza... Kali obraziłaś się, za te kości? :( My głośno porównywałyśmy tylko wiadomości... weewcia//:) Miałaś nam napisać, czy Czarcik też będzie lubił karpia :) Wkażym razie jakoś mi tak lepiej jak sobie siedzę i czytam :) fanka.k//:) Miłego weekendu zaglądaj do nas:) kulfonik//:) I jak? działają... ruminka//:) Cieszę się :) shirusia// :) Zaraz zajrzę ! Netta//👄 Freedom//👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej zauważyłam, że w weekend to nikt tu nie zagląda, to zdaje się, że posiedzę tu sobie sama do poniedziałku... ale co tam ;) Przynajmniej nie muszę się śpieszyć :) I mogę troszkę zaległości nadrobić:) Topiczek przeczytany :) humorek znacznie poprawiony, trochę jeszcze nosem pociągam, ale ogólnie można dojrzeć na pysiu uśmiech:) Ciszę się, że sobie odświeżyłam, bo tak zaglądając i w codziennym pośpiechu poczytując mnóstwo interesujących rzeczy umyka. Obejrzałam sobie jeszcze raz linki wstawiane co i raz:) 🌻 shirusia//:) Znalazłam :) ale trochę pogrzebałam :P Może przez moją dzisiejszą niedyspozycję nastrojową miałam problem, ale że ja z tych upartych :O to jak wiedziałam, że mają być, to szukałam ;) Każdy może tam wstawić zdjęcie swojego pupila? 🌻 Ciepła//:) Jeden z Twoich pierwszych postów, był o Twoim ogromny zamiłowaniu do zwierzków :) pisałaś o zbieraniu pocztówek... wiesz, że jak jeszcze swoje ,,albumy,, mam :) Dwa grube zeszyty w kratkę A4 pełne pocztówek wkładanych w przycięte rogi kartek :) Pocztówki kotów, psów i koni... innych za moich czasów nie było. Pod koniec, bo w końcu wyrosłam z tego... chodziłam z tymi moimi albumami i zakup nowych pocztówek trwał sporo, bo musiałam przejrzeć, czy już aby nie mam :) 🌻 Pisałyśmy o obcinaniu pazurków:) Tak sobie przypomniałam, jak Freedom bodaj że napisała o przycinaniu króliczkowi... chyba rzeczywiście to jest jakoś zbliżone :) Pazurek pazurkowi podobny:D:D bo ja mam doświadczenie z przycinaniem u ptaszków :) I tam też trzeba uważać na żyłkę ;) Ów zabieg kosmetyczny skrzydlatym musiałam robić co 2-4 miesiące, to miałam okazję podszkolić się :) Ale mam pytanko odnośnie świnek, bo widzę, że tu dużo jest prosiaczków:) Miałam okazję mieć krótkowłose i długowłose... krótkowłose rewelacyjnie radzą sobie z utrzymaniem krótkich pazórków we wszystkich łapkach, ale Prosiaczek - długowłosa nie umiała obgryść sobie przy tylnich łapkach, a potem też i przy przednich... ja bałam się za bardzo przycinać, bo nie wiedziałam na ilę mogę i miała takie brzydkie :( Pytanie szczególnie do właścicieli długowłosych, czy też wasze mają problem z obgryzaniem pazurków? Bo pomyślałam sobie, że to może spowodowane długą sierścią i nie mogą sięgnąć? 🌻 Kurcze, jeszcze były jakieś zaległości ale uciekly mi... a o szafce znów kiedy indziej :P Jutro dzień pełen zajęć... więc pewnie zajrzę tylko rano, a potem dopiero w niedzielę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi, kochana kazdy moze wstawic tam kazde swoje zwierze jakie chce. sprobuj jak chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! U moich zwierzaków nic nowego się nie dzieje, więc znowu wpadam tu tylko zaznaczyć swoją obecność i poczytać co tam u Was i u Waszych milusińskich słychać. Jutro zaczyna mi sie znowu szkoła...ledwo co sie jeden semestr skończył a już kolejny się zaczyna:( tak na dobrą sprawę to nawet nie zdążyłam odsapnąć po sesji:( Shirusia-----> ja jestem na zaocznych ale wy na dziennych to już chyba w tym tygodniu zaczeliście szkołe? Jak tam teraz u Ciebie z przedmiotami bo u mnie koszmar... Emmi----wiesz jak to jest z tymi weekendami. Albo mamy szkołę albo próbujemy nadrabiać zaległości w kontaktach ze znajomymi i pewno stąd tu taki \"tłum\" weekendowy. 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta//:) hejka... ja się uczę... bleeee... a miałam taką fajną przerwę :) Ale moje problemy zdrowotne się odezwały dzisiaj, to nockę mam z głowy, to chociaż niech jakiś pozytek z tego będzie. skirusia//:) Nie wiem, czy tam coś w kleję, tak się zapytałam ;) Miłych snów życzę 👄 dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak na chwileczkę przywitać się, może odświeżyć topiczek? Może odezwać się, że jest ok bo tym razem ja zniknę w ten weekend :D shirusia//👄 sorki przekręciłam Twój nick :) Miłej soboty i niedzieli życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzień dobry! No to i ja podnoszę topik, może ktoś nowy dołączy z opowieściami o swoich Mniejszych Braciach..? Emmi, mnie też ten topik poprawia humor, tym bardziej, ze czytam i piszę tu o tym, co zawsze lubiłam :-) Tak to jest ze niezależnie od naszych humorów i potyczek z życiem - zwierzęta które nam towarzyszą po prostu SĄ , są takie jak zawsze, kochane, czasem niesnośne,ale zawsze z charakterkiem. Kochani, pozdrawiam Was wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta, Ja jestem na dziennych, ale jakbym byla na wieczorowych. w czwartek koncze 18:35 a w piatek gryupy 5, 6 koncza o 19:25. Przedmioty to u mnie nie koszmar, tylko tragedia,bo jak zaczynalismy studia to mielismy studiowac informatyke, a teraz to jest ekonomia z elementami informatyki, wiec ani z nas dobrzy ekonomisci ani z nas dobrzy informatycy. Mialam takie przedmioty jak mikroekonomia, makroekonomia no dobrze, ale w III semestrze mialam prawo, rachunkowosc, zarzdzanie, teraz mam ekonometrie, modelowanie organizacji, ekonomie matematyczna i historie mysli ekonomicznej 3 godziny co nie wiem jak sie ma do mojego kierunku studiow i oczywiscie z tego jest egzamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! tak przypadkowo mam dostep do kompa :-) kocur lezy wlasnie napufie od kanapy i chrapie tak glosno, ze radio zaglusza......:-P nawet sie lobuz nie przyszedl przywitac, sama musialam sie pofatygowac, a i wtedy tylko lypnal i dlaej spal. jak za czesto go molestuje jak spi, to gdy podchodze to zaciska mocno oczy i uadaje, ze jest pograzony we snie....:-D wlasnie tak jak teraz...... do poniedzialku, pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shirusia, Ojejku, faktycznie tragedia:( Z tą szkołą naprawdę jest coś nie tak. Teraz to juz jestem zszokowana na maxa bo na informatyce takie przedmioty:( ja miałam to na poprzednich semestrach a jestem na handlu. Nie wiem czy Cię pocieszę ale jak masz historie myśli ekon. z p. Mliczewską to nie powinnaś mieć problemu z egzaminem. To jest naprawde fajna babka. Co do ekonomii mat. to ja miałam z Lubińskim. koszmar. A ekonometria generalnie jest do zaliczenia. jak byś miała jakieś pytania odnośnie tych przedmiotów bądż wykładowców to jak będę mogła to z chęcią Ci pomogę to pisz na maila. Emmi---przepraszam , że zboczyłam z tematu tego topiku ale jak na forum spotkałam osobe z tej samej szkoły to chciałabym sie wymienić uczelnianymi radami. Mam nadzieję, że nam to wybaczysz;) Miłej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta , No wiec ekonomie matematyczna mam wlasnie z panem Lubinskim, historie mysli ekonomicznej mam z panem Edwardem Lothem, a ekonometrie z panem Nowickim i panem Pierzchala. Jesli moglabys mi pomoc w ekonomii matematycznej bylabym wdzieczna, moze masz jeszcze jakies notatki??? Przepraszam napisze do Ciebie maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płomykówka____
O zwierzętach miało być!!! O sowach!!! Nie o jakiejś ekonometrii!! W tytule stoi, że klub miłośników zwierząt a nie pana Lubińskiego!!! To gdzie jest o tych sowach??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, że zaglądałyście 👄 :) Jestem padnięta... Mam nadzieję, że popiszę jutro ;) bo troszkę planów mam... ale czy wypalą? Któż to wie... a o szkole piszcie, piszcie, przynajmniej podbudujecie mnie, że nie tylko ja mam kretyńskie przedmioty i wykładowców:P dobranoc... jutro do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, że zaglądałyście 👄 :) Jestem padnięta... Mam nadzieję, że popiszę jutro ;) bo troszkę planów mam... ale czy wypalą? Któż to wie... a o szkole piszcie, piszcie, przynajmniej podbudujecie mnie, że nie tylko ja mam kretyńskie przedmioty i wykładowców:P dobranoc... jutro do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płomykówka______
Eeeeee... czyli jednak nie będzie o zwierzakach? Nic to, na wszelki wypadek jeśli pojawi się tu przez pomyłkę ktoś szukający rozmowy o zwierzakach to zostawiam link: http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=12827

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plomykowka// ;) nie smęć... Dzisiaj ciężkie dla mnie ciśnienie, ale trudno... przynajmniej powoduje jakieś urozmaicenie w moim nudnym życiu :P Świnki świnkami, czekam dalej na odpowiedzi o pazurki :) Ale przypomniało mi się coś na temat kury :) zwykłęj, gdaczącej i znoszącej jajka kurze :D Do pewnej pani, posiadającej dwa duże psy, przez nieuwagę weszła na posesję kura, skąd się wzieła, bo to małe miasteczko było, a nie wieś... to nie wiadomo, a może wiadomo, tylko ja nie pamietam, bo znam to tylko z opowieści... do rzeczy ... owa pani zastanawiała się co począć, jak uchronić to biedne zwierzę przed własnymi psami, jak kurę nakarmić... a tu! kochani cyrk na kółkach, nie dość że kura dorwała się przy najbliższej okazji do miski jednego z psów, który cierpliwie czekał, aż się pożywi, to w mgnieniu oka zajęła jedną z ich bud, a biedne pieski musiały zmieścić się w drugiej :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi! No to ja chcę kurę ;-) Swego czasu, kiedy mieszkałam jeszcze na wsi, mój piesie ówczesny zwykł całą noc oszczekiwac jeże, które przychodziły w nocy wyjadać mu z miski. Szczęśliwie szczekały pod oknem rodziców, nie moim ;-) I kto by wtedy pomyślał, w tamtych już odległych czasach, że mój tata pozwoli jakiemukolwiek psu choćby wskoczyć na łóżko...Mówię Wam, na jamniki nie ma rady :-) Pozdrawiam wszystkich i miłych walentynek życzę, no i dziś wyjątkowo może niekoniecznie spędzajcie wieczór jedynie ze zwierzatkiem na kolanach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×