Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

Mini klub dla miłośników zwierząt

Polecane posty

Hejka! 🌻 Ja ciągle czytam, staram sie byc na bieżąco ale czasu mi brak na popisanie, w najbliższym czasie obiecuję się poprawic. Poza tym u Nas w zwierzakowym świecie wszystko w porządku. Pozdrawiam wszystkich i głaski dla zwierzów 🌻 Hop hop a gdzie nam się zapodziała MeganJot ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia//:)oj to cos nie udało sie, wysle jeszcze raz Netta//:) tobie tez wyslę, reszcie nie, bo nie wiem kto chciałby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. No ja bym chciała,zaglądam na pocztę i zaglądam a tam pusto ciągle. U nas ok.Wszyscy zdrowi.Cieszę się bo ma być znowu ładna pogoda to się do lasu może wybiorę wreszcie.Juz nie byłam parę lat. W środę podejmę kolejną próbę zdania egzaminu na prawo jazdy.I koleżanka z podstawówki się do mnie odezwała,chyba urządzimy klasowe spotkanie.Tyle lat się nie widzieliśmy.Cieszę sie na samą myśl. Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babki! Ja w zeszłym tygodniu przygarnęłam malutkiego, 3-tygodniowego kociaka. Moja cóka przyniosła go do domu na jedną noc, potem miała go wziąć jej koleżanka czego oczywiście nie zrobiła. One myslały, że będą się z nim bawić w dzień po szkole, a na noc zostawiać w pudełku na polu. :( Nie pozwoliliśmy! Kotka jest milusińska, uwielbia nas, biega mi zygzakiem koło nóg od momentu kiedy wstaję do pracy. Odrobaczyliśmy ją, odpchliliśmy, wyczesaliśmy. Kupiliśmy legowisko, drapaka, kuwetę, zabawki. Z kuwety nauczyła się korzystać po 3 dniach, pojętne te zwierzątka! Zwierzak ma dom i naszą miłość :) Pozdrawiam wszystkie miłośniczki pupilków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi --> u mnie ciągle pustki na poczcie :) Wczoraj z Kai wyciągnęłam kleszcza :O :O :O Zarządziłam na jutro kąpanko :) a na wtorek krople na kleszcze :) bo parę dni po kąpieli trzeba odczekać aż warstwa ochronna skóry dojdzie do siebie - tak mówi wet :) dziś kotuś pojawił się o 6 rano :) siedział w krzakach i patrzył w balkon :) cwana bestia :) już zrezygnowałam z możliwości oswojenia go bo jest już na to za duży :) a poza tym siostrzenica juz przygarnęła innego małego kociaka :D dziś włączyli u mnie centralne ogrzewanie :D a jak już włączyli to i słoneczko od rana dogrzewa :) pozdrawiam 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nitka34//:) Witaj! Miło poznać kolejną osobę wielkiego serca :) zapraszam do nas:) A na zdjecia trzeba poczekać, bo zdaje się, są za duże i dlatego nie chce o2 przesyłać :O musze znaleść programik do zmniejszania ich... macie jakiś dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od Ruminki
HISTORIA STWORZENIA ŚWIATA Z PUNKTU WIDZENIA JAMNIKA 1. Pierwszego dnia Bóg stworzył Jamnika.2. Drugiego dnia Bóg stworzył człowieka, żeby rozpieszczał Jamnika.3. Trzeciego dnia Bóg stworzył wszystkie zwierzęta, aby Jamnik miał za czym biegać.4. Czwartego dnia Bóg stworzył pracę, żeby człowiek wychodził regularnie z domu, a Jamnik mógł swobodnie po nim buszować.5. Piątego dnia Bóg stworzył piłkę tenisową, żeby Jamnik mógł ją aportować albo i nie.6. Szóstego dnia Bóg stworzył weterynarza, żeby Jamnik był zdrowy, a człowiek ubogi.7. Siódmego dnia Bóg chciał odpocząć, ale musiał wziąć Jamnika na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi--> program do zmniejszania zdjęć? niesłyszałam :) a winrarem próbowałaś? :) pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi --> zdjęcia doszły :) ale który pies jest który? :) a tak w ogóle fajne pieski :) raźniej im kiedy są same w domu :) ja Kai radio włączam kiedy wszyscy wychodzą :) pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello 🌻 Emmi 🌻 ja też jestem chętna na fotki, jeszcze chyba nawet nie widziałam Twojego Urwipołcia..czekam z niecierpliwością Gosia 🌻 i po 🌻 dla każdego zwierzoluba :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netta//:) oczywiście że prześlę, ale z powodu problemów wcześniejszych, tak próbnie wysłałam tylko do jednej osoby i czekałam na info czy doszły :) Gosia//:) No one się nie zmieniają ;) zdjecia są w sumie podobne do tych co kiedyś, tylko ilość milusińśkich jest drastycznie mała... no ale cóż... Urwiś ta w majtkach ;), a Piękna z tą siwawą mordką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia//:) Urwiś ma czarne stringi :D Tzn. już ich nie ma, wydaje mi się, że były fatalnie zrobione i psinkę uwierały, bo porwała je :( teraz lata w starych pandziowych bokserkach i biega bez zastrzeżeń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi --> dzięki za fatygę :) zdjęcia Urwisia dostałam za pierwszym razem tylko nie bardzo te czarne gatki widać na czarnej sierści :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia//:) Bardzo proszę :D to żaden problem przesłać zdjęcie jeszcze raz, jak zrobię fotkę w nowej kreacji też prześlę, ale te bokserki rozmiaru XXXXXL :P na tej cienkiej dupinie wyglądają zabójczo :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi --> to czekam :D gdybym miała możliwość zeskanować zdjęcie mojej poprzedniej suni we wdzianku......... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Aneczka*
A mi wczoraj umarł mój najukochańszy prosiaczek, Pusław, i mimo ze mam 23 lata to rycze jak małe dziecko, strasznie pusto teraz w pokoju bez niego, to była najbardziej kochana swinka morska na świecie ;( ;( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi :) dzięki za fotki, fajniaście Urwisia wygląda w tych stringach...och te psie kobietki ;) *Aneczka* witam i przytulam mocno, bardzo mi przykro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaja wczoraj odbyła gruntowne kąpanie :D nie za bardzo to lubi :) ale w piątek mam zamiar zakroplić ją na pchły i kleszcze :) po tym jak w ubiegłym tygodniu wyciągnęłam z niej kleszcza :O na szczęście jeszcze nie opitego :( poza tym czeka ją zastrzyk przeciwzapalny :O znowu zaczęła się drapać :O najgorsze jest to że drapie się po oczach :( kotuś też miewa się świetnie :D Ogólnie jest bardzo dobrze :) pogoda dopiesuje :) słoneczko przyświeca :) pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) U mnie cisza i spokój:) Maleństwo zaczyna się obracać i zobaczymy jak to będzie, gdy zacznie raczkować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi --> znajoma opowiadała, jak jej córka z wnuczką poszła do znajomych, którzy mają szczeniaka jamnika :) dziecko też dopiero co zaczyna chodzić a tak ogólnie to przeważnie raczkuje :) i ten piesek lizał tę wnuczkę, a dziecko się odwdzięczało i lizało po mordce pieska :D zdjęcia podbno wyszły super :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, nie mam kiedy popisać... ostatnio śmiałam się z MM, bo magiczna trójka, czyli mały miś i babole, na komendę zasypiają i zastanawialiśmy się patrząc na przesłodki obraz jak dziecko zasnęło, a u stóp łóżeczka obie sunie:D:D które z nich wysyła komendy do spania :D? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×