Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emmi

Mini klub dla miłośników zwierząt

Polecane posty

pusto tu dziś :O więc tylko macham Kaja nadal się drapie....... :( 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Trochę mnie nie było bo coś mi nawiliło i w ogóle nie mogłam topicu znaleźć😠 U nas wszystko ok.Kleszczy na szczescie psiur nie zlapal,ale nie chodzimy ani do parków aniw miejsca potencjalnego ich siedliska. Z Czarnuchem wciąż nie jest dobrze i konieczne są dalsze badania, za to kicia przytyła,to chyba po zmianie karmy z lighta na zwykłą.To juz poprostu WIELKA KOCICA.Nawet łapy jej się powiększyły. Poza tym nic nowego.Na kursie mam już ponad 100 stron do nauki i już się boje jak ja to wszystko spamiętam.Mam nadzieję,że będzie ok. 🌼Pozdrawionka🌼 i głaski🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) No jakoś tak pustawo na topiku, nie wiem dlaczego? Wszyscy studiują i mają sesję? Albo uprzykszyło się pisanie ? A może pogoda wygania z domu? Obcji mnóstwo :) Ale szkoda, bo jestem bardzo ciekawa jak się mają zwierzaki, i tulipanna dawno nie pisała i neta i axxk i futrzaki itd itd wymieniać można ... Gosia8//:) Fajnie, że chociaż Ty znajdujesz czas na zajrzenie 👄 I dalej się Kaja drapie? a może jakieś pchełki ją dopadły, co? anuśk_a//:) Ja w domu znalzłam wyrwanego kleszcza :O Obejrzał mąż obie damy ale śladu nie ma... ale skąd się wzioł? No przyniosły z dworu ale gdzie go złapały jak chodzą tylko przy domu na spacer? Mam w ogródku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi --> pchełki - niemożliwe, bo krople na kleszcze działają też na pchły :) już doszłam dlaczego się drapie i byłam weta :) ale kazał jeszcze poczekać :( od niedzieli, kiedy to wyciągnęłam z niej kleszcze :( na całej skórze porobiły jej się krostki :( i to po nich się drapie i gryzie :( jutro po południu idę znów do weta, ale do tego drugiego co w naszej lecznicy przyjmuje i zobaczymy co on powie :) może to alergia na kleszcze objawia się taką wysypką :( 🌻 pozdrawiam :) u mnie dziś chłodno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia8//:) O rany!!! nie przypuszczałam, że od kleszcza może być alergia :O Oglądam skórę babolom i odpukać jakoś udaje nam się szczęśliwie omijać te różne skórne infekcje. Już nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła pójść z Piękną na taką dokłądniejszą kontrolę do weta, niby jest zdrowa, ale pare rzeczy mnie nie pokoi, jednak jak się obserwuje psiaka to widać pewne zmainy w zachowaniu, a one mnie trochę niepokoją... niby mąż może pójść, ale Piękną zawsze ja się zajmowałam i wolę sama pójść, bo wiem, że przypilnuję dobrze wszystkiego i o wszystko wypytam :) Nie pochwaliłam się Urwiś weście jakoś wygląda, a nie jak anorektyczka :O Zaczyna nabierać ciała, od razu inna psina się zrobiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Szogun nigdy nie przyniósł kleszcza z dworzu jak chodziliśmy przy domu.Ja mieszkam przy głównej ulicy,chyba tu kleszczy nie ma.Choć ryzyko na pewno jest, tym bardziej, że w tym roku tych wstręciuchów dużo jest.Ale w ciągu jego 9-letniego życia złapał je tylko na działce,mam nadzieję,że tak zostanie. U kotuchów i szczurci ok.U mnie też nic nowego.Zmęczona już jestem tym kursem i prawdę mówiąc czekam z utęsknieniem na jego koniec. 🌼Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co. W sobote jade do Krosna w bardzo milym celu, aby zakupic sobie nowego, pieknego Boska juniora. Jestem szczesliwa, zapach szczeniaczka to to co mi jest w tej chwili potrzebne. Rzeczywiscie ja nie pisze, bo mam duzo pracy zaliczenia, praca licencjacka, egzaminy i obrona i to wszystko sprawia, ze nie ma na nic czasu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Shirusia//:) Bardzo się cieszę, że będzie nowy przyjaciel rodziny, masz rację, taka mała kruszynka najlepiej potrafi zapełnić pustkę w sercu i przynieść ukojenie :) trzymam kciuki aby ten nawał prac i obowiazków znalazł pomyślne zakończenie :) anuśk_a//:) Urwisia w zeszłym roku przyniosła kleszcza z osiedlowego trawnika :O ale tylko raz! A ten co go znalazłam to nie wiem skąd... na działkę nie jeżdzą, po parku nie biegają... tajemnicza sprawa ;) Gosia8//:) 🌻 na dzień dobry :) bo mam nadzieję, że jak codzień zajrzysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi --> :) U mnie w Płocku, wczoraj, w Urzędzie Miasta znaleziono martwego nietoperza :( okazało się że był chory na wściekliznę :( cały obszar wokół UM to strefa ochronna :) naszczęście to nie moja dzielnica :) przy okazji dowiedziałam się, że żeby zarazić się wścieklizną nie trzeba być wcale ugryzionym przez zarażonego zwierzaka :( wystarczy zwykły kontakt, dotyk :( tak przynajmniej w TV powiedzieli :( shirusia1 --> współczuję tych zaliczeń i wogóle :( ja naszczęście studia mam już za sobą :) chociaż chętnie bym coś jeszcze postudiowała :) gdyby nie te egzaminy i pisanie prac ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia8//:) Co róż to jakieś nowe, zaskakujące wiadomości masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w domu komp padł a w pracy zawalona jestem robotą i wszystko na wczoraj. Miśka po lasku biega, ale kleszcze to przyniosła z osiedlowych krzaków, obydwa były znalezione po dwu, trzydniowej przewrwie w spacerach po lesie, na szczęście po tym jak poprawiliśmy zakraplanie jest spokój, uff bo już się denerwowałam. Miśka tez w panciu zakochana, jak jest to śpi z łbem na jego nogach by jej nie uciekł, no ale cóż pani jest od karcenia a pan rozpieszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majaja//:) a to niespodzianka :D hejka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam... przed nami 3 dni wolne super!!!! zycze wszytskim milego wolnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sobote wielki dzien. Uwazajcie na kleszcze. Zycze Wam milego dnia i przyjemnego pobytu z waszymi zwierzakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halina// Wypraszam sobie na swoim topiku takie wycieczki po osobie, którą tu lubimy i szanujemy. Nie wydaje mi się, aby to była Twoja sprawa ile czasu shirusia spędza przy kompie. Pierwszy post zignorowałam, przy drugim ostrzegam, za kolejnym poproszę Moderatora o pomoc. shirusia//:) I Tobie życzę miłego dnia 🌻 axxk//:) co słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś leje rzęsisty deszcz :( mam nadzieję, ę cały dzień taki nie będzie :) a teraz małe sprostowanie :O wczoraj byłam u weta, bo niestety Kaja musiała dostać zastrzyk na to drapanko :( wet wytłumaczył mi, że wścieklizną zarazić się można przez kontakt ze śliną chorego lub jego płynami :( 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia8//:) U mnie też pada i to od wczoraj :( Wygłaszcz Kaje ode mnie... ech te zastrzyki... dobrze, że pomagają :) 👄 Urwisia umie drzwi otwierać, zresztą nauczyła ją tego PIękna... i pandzio ździwiony jak w nocy pomimo zamkniętych przez niego drzwi jakiś mokry nos zaczął go trącać - ale się wystraszył :) A to tylko nasz kochany Urwiś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halina//Nie tolerujesz jej postów, to nie zaglądaj na topiki na które pisze, a przynajmniej na ten Czy Ty udajesz, że nie rozumiesz, czy taka ograniczona jesteś? Odczep się od niej, wyluzuj, albo zapisz się do jakiegoś psychologa i przestań zaśmiecać mi topik! Może i masz rację, ale po diabła o tym piszesz? Ja ani osoby tu piszące nie zamierzamy oceniać shirusi, to jej wewnetrzne sumienie niech ją dopadnie, a nie Ty, i do tego ładujesz się ze swoimi nikomu nie potrzebnymi komentarzami na czyjś topik, wyluzuj! A te linki absolutnie mnie nie interesują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno, oceniasz ją, bo... ,,Gdy trzeba bylo wplacic na fundacje dla psow, to mowila ze nie ma pieniedzy i do dzis nic nie wplynelo.,, stuknij się w głowę, co? sorki, że tak bezobcesowo, ale ... :O No, zastanów się przez chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi --> czy wiesz że w twoim stanie nie wolno się denerwować ;) a najlepiej nie zwracać uwagi na te pomarańczowe posty :) w końcu nie jesteśmy tu po to żeby oceniać innych ludzi :) tylko żeby pisać o naszych milusińskich :D i tego się trzymajmy, bo kiedy będziemy odpowiadać na te złośliwości to ciągle będzie tu cos wtryniać :P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia8//:) 👄 Masz 100 % rację, ale ja jestem człowiek przepełnionym optymizmem i ogromną wiarą w człowieka i z góry zakładam, że Haliną kierują piękne i wzniosłe powody, przeogromna miłość do zwierząt, ale być może w związku z tym i jej wewnętrzym wzburzeniem zagubiła gdzieś proporcje w zachowaniu. Ma absolutnie prawo do własnego poglądu i odczuć względem innych czy wybranych osób, ale niech nie narzuca tego innym... raz napisała, nikt nie podjął tematu to należy się wycofać, a nie ciągnąć to dalej. Ignorowanie ma sens, ale nie w każdym przypadku... jeszcze raz 👄 dzięki :) Masz rację, nie wolno mi się denerwować ;) ale ja się nie denerwuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jednak sie zdenerwowałam ten ktoś wlazl nawet na dogo. W tych tematach pisalam, ze wplace pieniadze, jak bede je miala, ale nie mam, bo mam inne wydatki zwiazane z innymi sprawami. Halina odczep sie i zajmij sie swoimi sprawami. Twoje osady nikogo a najbardziej mnie. To co pisze jest moja sprawa i nikomu nic do tego. Nie zaplace, bo nie mam pieniedzy a Ty jakim jestem millosnikiem psow, ile zwierzat uratowalas w swoim zyciu. Moje pieniadze, moja sprawa, a nie Twoja wiec badz laskawa odpieprzyc sie ode mnie, bo wiesz co Twoje opinie i tak nikogo tu nie interesuja. Zajmij sie swoim zyciem a nie moim, nie sledzeniem tego co i gdzie napisalam. Nudzisz sie to idz sie utop, albo zastrzel. Masz tak duzo czasu to zajmij sie czyms pozytecznym co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shirusia//:) 👄 Proponuję skoncentowaćj się na pracy jaką masz do wykonania, bo to teraz najważniejsze, a jutro cudowna sobota i spotkanie z maleńśtwem :D Czekamy na relacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmi przepraszam, ale teraz mnie ta osoba zdenerwowala,bo ja jak moglam wplacalam na zwierzaki, ale tym sie nie chwale. Teraz mam inne wydatki. Poprawilam wiekszosc czesc pracy. A jak tam moderator zyje jeszcze? W niedziele napisze jak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shirusia//:) Doskonale Cię rozumiem, bo to średnia przyjemność czytać takie posty pod swoim adresem i tak jak napisałaś Twój portfel twoją sprawą, zresztą napisałam co o tym myślę, cytując ten fragment. Pomyśl o czymś miłym i koncentruj się na tym zdarzeniu, tak jak napisała Gosia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wiecie, albo i nie. Wstalismy dzisiaj o 4:30 i o 6 wyjechalismy po nowego psa. O 11 bylismy w Krosnie. Przyjechalismy do hodowcy i ujrzelismy dwa sliczne szczeniaki jeden bialo brazowo dropaiaty z gwaizdka na czole to byla sunia , a drugi bialo czekoladowy chlopczyk. Sunieczka nie bala sie nas od razu, a piesek zachowywal rezerwe, ale jak zobaczyl, ze siostra idzie to i on przyszedl, robil to samo co siostra. Do domu jechal bardzo grzecznie siedzial to u mamy to u mnie na kolanach. Prawie cala droge przespal. Ma piekne zielone oczka, jest nie bojazliwy, jest ufny, odwazny, ciekawski i ma przpiekne rzesy takie dlugie jak firany. Jak tylko bede miala zdjecia to wkleje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk puk jestescie???? co słychac??? u mojej Pysi po serii smarowanka juz lepiej skóra prawie czysta, chociaz jeszcze cos na kształt drobnego łupieżu ma ale jest lepiej wogole to straszny pieszczoch z niej ostatnio musi pospac z nami zawsze pod kołdrę się ładuje i śpi słodko rozwalona :) potrafi tak przez kilka godzin, wstaje dopiero jak chce siusiu i piszczy wtedy :) z Wiórkiem cos sie juz nielubią jakoś agresywnie reaguje on na Pysie , chyba sie poklocili o cos:) muslę że o jedzenie bo ona mu kradnie jak coś wystaje z klatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pustawo jakoś. Może Emmi już w szpitalu. u mnie nic nowego.Pracuję codziennie na 8 godzin, na razie w warszawie, a po egzaminach to nie wiem,moze sie uda i zostane tutaj,jak nie to do łodzi będę jezdzic. U zwierzów ok. Pozdrawim wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"No proszę jak to moje ostatnie łażenie po Kafeterii przyniosło efekty. Post z 29. maja, na jakimś topiku o małzeństwie (który założyła Emmi): \"Wlasnie dowiedzialam sie ze Emmi urodzila dorodnego synka\" O! I co powiecie? Miałam nosa.\" to było pod wskazanym linkiem wiecie cos anten temat?????????? jezeli to prawda to gratuluje bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×