Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam dode w duszy

czemu decydujecie sie na dziecko jak nie macie mieszkania i pracy?

Polecane posty

Gość mam dode w duszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagarowska
wpadły i nie myslały o tym ze im chłopaczek wlewa sperme do pipki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielkkkaaa
Dokładnie, laski mają 20 lat, brak pracy, brak stałego faceta, uczą się, mieszkaja z rodzicami i zachodzą w ciaze, a potem ich dzieci wychowuja dziadkowie, bo same nie wiedza co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypadekkk
one nie decydują się na dziecko, one poprostu pieprzą się, a dziecko to wypadek przy pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie po prostu
tragedia,w moim otoczeniu 99 procent 18-22 latek wpada z jakims przypadkowym gosciem,a one same bez pracy ,mieszkania,pieniedzy,podrzucaja dziecko rodzicom,a same dalej w tany...o zgrozo...co za pokolenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to was obchodzi , nie wasze życie i nie wasze problemy, niech one sie martwią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo jak człowiek
ma juz wszystko to jest za stary na dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty Ufliczku
Tak może powidziec tylko kreatura, która uważa, że człowiek w wieku 45 lat, to zramolały starzec, który powinien już leżeć w trumnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w trumnie to może nie
ale na pewno nie na porodówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty Ufliczku
Tak, na porodówke to tylko w wieku 23-24 lata. Reszta won! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 5X83
bo wlasne m nie jest najwazniejsze, a prace zawsze mozna stracic i nie miec gdzie wrocic po macierzynskim:O mysle ze pytanie byloby bardziej na miejscu jakby brzmialo, czemu decydujecie sie na dziecko z byle kim. kazdy ma inne priorytety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagarowska
to ze z byle kim to wiadomo, jakies pryszczate gówniarze spuszczają sie do piczy a te potem jęczą ze ciąza. kto powiedział ze mamy w wieku 45 lat rodzic? ja mam 32 i mam mieszkanie, studia, wyszalałam sie ,prace, urządzone mieszkanie męza i teraz moge do 40stki sobie urodzic nawet 2 dzieci, a jak dobrze pójdzie to 3, a w najgorszym wypadku 1 napewno i dziecko bedzie chciane kochane, bedzie matka miała czas dla niego, nikomu nie bede musiała go podrzucac,bedzie miało swój pokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja koleżanka
też tak mówiła, a teraz już 7 rok się stara i nic z tego a 40 za pasem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagarowska
wiedziała:D ze zaraz napiszesz ze cięzko zajsc. a ja jakos mam wszystkie kolezanki po 30stce i wszystkie urodziły nawet Drzyzga ewa w wieku 37 lat, passent, korwinm mikke, jaruzelska, dancewicz chotecka i jakos wszystkie urodziły i nawet stara ibiszowa 40 letnia . jakos mozna i nie pieprz ze jak sie ma mieszkanie studia, prace i 30 lat to juz w ciązy nie da sie byc. a co mialam na studiach zajsc z jakims przygłupem którego juz dawno kopnełam i mam teraz męza kochanego, dojrzałego, odpowiedzialnego i znim chce dziecko. potrafiłam tyłek pilnowac i nie dac sobie zrobic dziecka zpierwszym lepszym facetem tylko dlategoz ze go kochałam i byłam znim miesiąc czy 4 lata czy 6 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale żesz pierdzielisz kobieto, nie uogólniaj, ja miałam 22 lata jak urodziłam dziecko, miałam już dobrze płatną prace, swoje mieszkanie i męża z którym jestem do dzisiaj. To że jesteś niezaradna to nie znaczy że wszyscy tacy są, wiele 20-parolatek ma juz ustabilizowane życie. A że Tobie późno przyszło - Twoja sprawa, ale co to ma z pilnowaniem tyłka wspólnego? Dopiero po 30 poznałaś, co to seks? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurcze...co za...
a to ile musisz byc z kims zeby miec z nim dziecko ???? glupia jestes i tyle !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna 5X83
a ja w pazdzierniku skoncze 24 i czekam na drugie, mieszkania wlasnego urzadzonego nie mam, ale mamy z mezem po polowie z dwoch nie swoich, studia wlasnie koncze, szalec jakos szczegolnie nie musialam bo jestem raczej odludkiem i jestem szczesliwa. do pracy pojde, jak sie wszystko ulozy od przyszlego roku, planuje otworzyc jakis wlasny sklepik czy inny tego typu maly interes, maz rozkreca od miesiaca swoj biznes i nie czuje sie jakbym byla przegrana. zawsze chcialam takiego zycia, takiej kolejnosci. moze i "jakis pryszczaty 23-latek spuszczal sie w moja 20-letnia pi..." ale ja tego nie zaluje:) o tym jak sobie radzilismy do tej pory mozna przeczytac na 4 stronie topicu "tesciowa chyba mnie dobije" moim zdaniem ciezej sie jest przystosowac do nowej sytuacji wlasnie jak ma sie juz ulozone zycie, bo trzeba wszystko rzucic. i tak planuje trzecie dziecko po trzydziestce i uwazam, ze swiadome decydowanie sie na pierwsze dziecko po 40 jest dziwne, ale nie bede nic nikomu narzucac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagarowska
widzisz w roku 20stym miałam faceta i to znaczy ze miałam juz z nim miec dziecko i sie żenic mielismy?miałam w głowie studia, zdobycie pracy, zakup mieszkania. I dopiero mam to w wieku 30 lat dojrzałam do tego czasu, skończyłam studia, mam prace, mieszkanie urządzone, 10 lat juz pracuje wiec byłam odpowiedzialna i pracowałam jakmiałam te 20 lat i jakos nie przyszło mi do głowy dawac sobie wlac sperme bo akurat mój chłop tak chciał. zmieniłam g na lepszego dojrzalszego i jestem szcżeliwa.ja mam slub w wieku 30 lat a ty w wieku 30 rozwód bedziesz miała. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz...............
dziecko w wieku powyzej 32 lat? i to pierwsze? wspolczuje. potem prowadza do szkoly takie mamusie a wygladaja jak babcie. jak Twoje dziecko bedzie mialo 10 lat to Ty juz 42. ja mam tesciow tylko troche starszych. zastanowcie sie jak to wyglada. ja pracuje w szkole z maluchami. i widze jakie mamusie przychodza. rzadko kiedy zdarzaja sie takie starsze i wygladaja przy innych conajmniej dziwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lauferka
miałs 22 lata i mieszkanie? A zarobiłas na nie czy dostałas od dziadziusia czy rodzice kupili? nie ma to jak dostac na talerzu wszystko i cwaniakować. A to ze masz 22 lata i juz ślub i dziecko to pogadamy za 10 lat , kiedy będziesz na topiku"mąz mnie zostawił"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz...............
dagarowska--co za roznica. Ty bedziesz miala rozwod w wieku 40 lat. oj w tym wieku trudno znalezc innego partnera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagarowska
te 32 latki wyglądaja młodziej i atrakcyjniej niz obecne zapuszczone 20stolatki. Dojrzała matka zajmuje sie dzieckiem , ma duzo czasu dla niego, ma wszystko co trzeba, a młoda matka co da? nie ma mieszkania, pracy, studiów...co da ? nic babcia musi dac i utrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważaj uważaj
Zaraz ci rafinka dowali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie rozumiem,co komu to przeszkadza?po co zakladac taki plytki topik?ktos albo ma bardzo duzo czasu,albo jest znudzony zyciem i ponizanie innych to dla niego rozrywka pierwsza klasa i jest nie wie jak cieszyc sie wlasnym zyciem,wpolczuje takim osobom wogole zauwazylam,ze ludzie na kafe,to wchodza po to zeby komus dosrac i cieszyc sie z nieszczescia innych,zalosne to i smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz...............
lepiej byc mloda rozwodka niz stara. a tak poza tym, to po co wychodzicie za maz skoro waszym zdaniem malzenstwo trwa tylko 10 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagarowska
no własnie ja rozwodu nie bede miała bo dojrzałam i swiadomie wybrałam sobie faceta z którym bezpiecznie spędze życie a ty poznałas pierwszego lepszego, pyk ciąza, pyk ślub( o ile wogóle), .....i wymądrzasz sie. Pierwszy lepszy wcale nie znaczy ze najlepszy.I nie zwaniakuj bo zle robisz mówiąc ze gówniary bez pracy , mieszkania powinny rodzic.Tu jest duzo nastolatek i dajesz im pozwolenie na bzykanie sie bez zabezpieczenia bo przeciez babcia pomoże, Bóg da, państwo da, jakos będzie. puste myslenie.Nie pisz takich rzeczy tu nawet jak tak myslisz. Idz lepiej z dzieckiem na spacer, zamiast tu siedziec i moralizowac jak to super sie puszczac i rodzic w wieku 17 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagarowska co się cieszysz
i tak umrzesz wcześniej od tych 20-stolatek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodziłas 17-22
to jestes dziwką .Pustą lalą. Wstydz sie.Dajesz zły przykład.jaka matka taka córka. Twoja mama tez dała tyłka w wieku 20 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×