Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cafe russo

DZIEWCZYNY CWICZACE REGULARNIEsa tu takie??

Polecane posty

🖐️ Chce abysmy sie motywowaly na tym topicu do dalszych cwiczen:) piszcie tu co cwiczyłyscie i ile:) ja dzisiaj: 30 minut aerobów + intensywny trening na całe ciało + dodatkowy na brzuch -- Denis Austin:) wpisujcie sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Cie CAFE RUSSO!Pewnie ze sa!Ja od kilku miesiecy chodze na silownie i na ten moment tak sie wkrecilam w ten temat,,ze biegne tam kazdego dni ledwie oczeta otworze!2-3 godz. cwiczen i wracam do domu padnieta.A Ty cwiczysz gdzies w klubie fitness,w domciu czy na silowni/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka-super ze sie odezwalas:D:D Cwicze głownie w domu, z filmami na płytkach:) Zawsze znajde na to czas wieczorem,no i mam tego wielki wybor,takze nie nudza mnie cwiczenia:) a własnie-odchudzasz sie czy poprostu rzezbisz sylwetke?:) Na jakie partie ciała kladziesz najwiekszy nacisk?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jestem pelna podziwu dla Twojej konsekwencji! Ja w domku to tydzien,no moze dwa i zapal sie gdzies ulatnial.Ludzie mnie motywuja,a ze u nas na silowni sa jacys tacy fajni to uwielbiam tam chodzic! Pracuje bardziej nad rzezba sylwetki, choc jak tak ze 2 kg mi ubedzie to bede zadowolona.Najwieksza wage przywiazuje do nog,musze wyrobic sobie miesnie grzbietu bo ponoc ich nie posiadam.A najwieksza moja miloscia jest bieznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie. Ja też regularnie uprawiam ćwiczenia. Od roku chodzę 2 lub 3 razy w tygodniu na aerobic. Dzisiaj byłam na stepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda2
Witajcie ja też ćwiczę regularnie ale dopiero od dwóch miesięcy. Ćwiczę 6 weidera na mięśnie brzucha i do tego jescze później sama sobie wymyśłam coś na nogi i uda - są efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Witajcie:* Ewka-widze,ze Tobie juz regularny wysiłek wszedł w krew:) Własnie na tym bardzo mi zalezy chce to traktowac jak przyjmnosc a nie jak mus. Amanda:) widze ze tez cwiczysz niedlugo-to tak jak ja ( 3 miesiace ) Czytalam sporo o 6w, mi wlasnie bardzo zalezy na fajnym rozwnieciu miesni brzucha.Moglabys mi powiedziec jakie sa te cwiczenia w kategori na plusy i minusy?:) moze sie skusze,ale jelsi jest to bardzo monnotone,to zdecydowanie nie dla mnie:( ~~ Dzis pierwszy dzien okresu,ledwo sie ruszam:( Dlatego dzis rezygnuje z cwiczen,natomiast przejde sie wieczorem z psem na spacer 3-4 km,wiem ze to nie cwiczena,ale zawsze jakis ruch:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to za ćwiczenia 6 weidera. Słyszałam o niech, ale nie mam pojęcia co to jest. Jak możesz to napisz coś więcej o nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, dolaczam sie do rozmowy, ja cwiecze na stepperze dzis juz bedzie 5ty dzien, pierwszy zrobilam 950stepw, pozniej 2000 no i juz teraz po 2300 , na najmniejszym obciazeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zgłaszam:) Wczoraj 2 godziny na rowerze, dzis tez miały byc ale leje:O pocwiczyłam w domu.30 minut aerobów + 15 intensywnych cwiczen na brzuch:) teraz sobie pozeram makrele bo ma duuzo białka- akurat na kolacje po cwiczeniach:) -Amanda,odezwij sie i napisz cos wiecej o 6 weidera;) -prawie25 witamy:) - rozumiem ze rzezbisz miesnie nog ,tak? nigdy nie cwiczylam na steperze;) iel kosztuje takie cacko?:) -ewka- cwiczymy,cwiczymy:) przynajmniej ja nie mam zamiaru sie poddac teraz szukam cwiczen na paskudne \"boczki\".A moze znacie jakies?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wróciłam z aerobicu. Byłam na BPU. Dałam nam straszny wycisk, aż mi się jeszcze ręce i nogi trzęsą. Instruktorka powiedziała, że to z okazji Dnia Kobiet. A tak przy okazji: wszystkiego naj z okazji Naszego święta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość systematyczna
ja też ćwiczę, od miesiaca dopiero, ale systematycznie, co drugi dzień, akurat dzis tez byłam: 30 min bieżnia, 30 min rower i 30 min narciarze. I jestem z siebie zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja już 5 dzień robie regularnie 8 minut abs no i codziennie spaceruje itp...;) a od przyszłego tyg, rower:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!:) witam nowe dziewczyny:* Zglaszajcie sie codziennie co dzis zrobilyscie:D i jesli nie to tez:) - ja dzis godzinke z Cindy Crawford -nowy wymiar-suuper,napewno to bede cwiczyc czesto,podoba mi sie;) Widze ,ze tylko ja cwicze przy plytkach w domu-ale to nic.Mysle tez o siłowni,ale wiecie co? przeraza mnie to ze jak sie zapisze to bede cwiczyc wsrod jakis ohydnych miesniakow..itd:O ..a moze wy chodzice na typowa babska silownie? piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzieci mi co to jest ta 6 weidera ? Bo nadal nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny , przylacze sie:)))).Ja zaczelam cwiczyc regularnie od listopada , oczywiscie pierwsza sprawa bylo i nadal jest zrzucenie zbegnego balastu jaki posiadam, ale postanowilam to zrobic zmieniając calkowicie podejscie do sprawy. Biegalam od listopada do stycznia, w styczniu przerwa ze wzgledu na pogode,ale juz od tygodnia biegam:) codziennie rano o 5.00 razem z psem po bieganiu jeszcze pol godzinny spacer.Po powrocie mam zamiar teraz z hantlami pocwiczyc z 15 min. Natomiast od 19 .00, pol godziny aerobic- taniec brzucha , 15 min aerobic z Billy Blanksem , 15 min rower stacjonarny i zaczynam 6 Weidera.Poprzedni tydzien zrobilam probny co do aerobickow , tak jak Ty cafe posciągalam z netu kilka:), niestety przy aerobicku z Billym Blanksem nie daje rady godzine cwiczyc jeszcze sa dla mnie za mocne, po pol godzinie lało sie ze mnie i dwa dni posladki i uda mnie bolały jak nigdy:) Fajnie ze cafe zalozylas ten topik to jest swietna motywacja dodatkowa , kiedy inne osoby cwicza , wspieraja sie i doradzają sobie:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj nic nie robiłam - tzn. żadnych ćwiczeń, ale dzisiaj wieczorkiem ćwiczę z Tamilee - pośladki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kolezanki:) ja cwicze 4 lata,z polroczna przerwa na ciąze...lubie hi-lo a ostatnio stretching z elementami jogi popisze pozniej bo musze uciekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laleczki! Milo widziec, ze nie tylko ja latam na silownie z ochota :) Mam pytanie, bo czsem juz mi sie w glowie kreci od roznych ospowiedzi: czy to prawda, ze na spalanie tluszczu najlepsze jest cwiczenie dlugo z malym obiazeniem przy niskim eee tetnie (?) Ja juz probowalam wszystkiego, ale chyba robie cos nie tak, doszlam do momentu, ze za nic nie moge sie pozbyc tego tluszczyku z brzucha i talii mimo iz sa okresy, ze jest go mnie! Na dzien dzisiejszy najczescie robie 30 minut na crosstrainerze (kalorie spalone 300) i 30 minut na biezni, bieg mieszany z wchodzeniem pod gorke. Moj problem polega na tym, ze jak tylko dam sobie ciut wiecej na nogi to mi miesni od razu rosna! Grrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murcielago..gdzies o tym czytałam..;)-znajde wieczorem obiecuje i napewno Ci napisze:* :D Ja dzis godzinka na rowerze-jezdzilam po lesie ,ugrzezlam w blocie:[ + zmarzlam masakrycznie- to bylo o 11 i jeszcze tak slonko nie swiecilo-ale zmeczylam sie porzadnie:D:D - pozniej 40 minut pilates- moj biedny brzusio-ale dobrze mu tak!!:P wkoncu bede miec kaloryferek:D teraz wybieram sie na spacer z moim P...potem napisze jeszcze:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to prosze:) Podczas treningu starajmy się utrzymywać tętno między 120 – 135 uderzeń serca na minutę. Tkanka tłuszczowa najefektywniej spala się jeśli ćwiczenia odbywają się na poziomie 65-70 % maksymalnego tętna. Można to obliczyć wzorem: Aby obliczyć nasze maksymalne tętno używamy wzoru – 220 – wiek (np. 30 lat) = 190. Czyli maksymalne tętno dla trzydziestolatki to 190 uderzeń serca/ minutę. A tętno przy którym spalimy najwięcej tkanki tłuszczowej to 65-70% czyli 123- 133 ud/ min. na dzis juz dałam sobie siana z cwiczeniami:)-.Kochane korzystacie z siłownii,ciekawa jestem czy probowalyscie uprawiac trening hiit?:)-podobno swietnie spala tkanke tluszczowa:p aa...i w tym tygodniu ide na siłownie:D-bede chodzic juz regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqkasiunia
moglybyscie podac jakiegos linka skad mozna sciagnac ten aerobik billego blanksa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ja dzis godzinke basenu zaliczylam:) w weekendy sie oszczedzam;) Od jutra zaczynam od nowa. Murcielago przesylam lin na bardzo dobre forum , tam zapewne znajdziesz kilka ciekawych uwag . http://www.sfd.pl qqkasiunia- niestety linku nie mam bo sciagalam przez program BearSare, mozesz tez sprobowac jak masz przez Emule lub inne, wystarczy ze wpiszesz Billy Blanks. Ja mam kilka jego, ale najlepszy i dający naprawde w kosc to Billy Blanks-Billy\'s Boot Camp-Ultimate Bootcamp trwa- 0.54 min. tutaj podaje link o tym aerobicku, gdzie mozna zakupic plytke. http://torrenty.org/torrent/26606

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprosze o jakies linki do sciagniecia aerobikow z gory dzienki a dzs zrobilam 130 brzuszków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko:) Fret niezle ja dzis 6 Weidera zaczynam, ale tez brzuszki robilam tak 100 dziennie. Ja dzis juz po porannym bieganiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×