Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cafe russo

DZIEWCZYNY CWICZACE REGULARNIEsa tu takie??

Polecane posty

Zapach Orientu, musisz przede wszystkim sama chciec zacznij od tych 8 minut, zrob kilka sklonow, przysiadow itd, i tak caly tydzien, pozniej zacznij sobie zwiekszac ilosci:) Nawet jak teraz siedzisz, powiedz sobie , a co tam wlasnie ze zrobie i zrob to. Jesli bedziesz sobie wmiawiac ze jestes miekka i flakowata taka tez bedziesz , zacznij sobie mowic bede niebawem niezle wycwiczona . Rasputita ooo to zapewne juz pierwszy odcien opalenizny sie pokazal u Ciebie, zazdroszcze bo ja jeszcze na sloneczku nie bylam, dzis pracy tyle ze siedze wypompowana.No ciekawa jestem jak u Ciebie bedzie z cwiczeniami z Billy Blanksem, pochwal sie sie po nich:) jedyne co moge doradzic pierwsze razy rob spokojniej , bo ja normalnie mialam takie zakwasy ze szok i pierwszy raz posladkow, nie bede nawet opowiadac jak szlam do wc i mialam usiasc na kibelku, to byla masakra hahah. Caffe russo i spacerek i basen i do tance na weselu , same cwiczenia i to jakie przyjemne:) Oczywiscie od poniedzialku 6W:) Oktava a jak u Ciebie? zaczelas juz jakies cwiczonka cwiczyc? pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiczka130
Rasputita jasne przyłączam się! To nawet lepiej z tą głodówką,że taka krótka,będzie łatwiej:-) już dzisiaj próbowałam jeść mniej, tylko pomarańcze, jabłka,jakiś serek,ale za to nie ćwiczyłam, bo kompletnie nie miałam czasu. Mam wyrzuty sumienia;-( Staram się nigdy nie robić przerwy w ćwiczeniach dłuższej niż 1 dzień, dlatego jutro ćwiczę na pewno:-))) do tego wieczorem dyskoteka,wytańczę nadmiar kalorii:-) mam nadzieję,że nie będzie zbyt dużo do spalania,bo przecież jutro jemy tylko owoce i warzywa:-))) powiedzcie mi tylko czemu wieczorem,w dniu,w którym nie jem lub jem tylko owoce, mój brzuch robi się wielki jak balon i boli...przecież powinno być odwrotnie. :-)pozdrawiam, trzymam kciuki za Zapach Orientu żeby udało się znaleźć motywację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gietka
aha kosztuje 9,99 to ja sobie odpuszcze, falszywy alarm;) to tylko zycze wszystkim bardzo dlugiego i relaksujacego weekendu pzdr;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloo laski:D o qrde echoo ale ten billy blanks dal mi wycisk.oczywiscie nie zrobila calego filmiku na raz najpierw zrobilam 15 min a potem 20 i potem do konca z przerwami .bola mnie tylko ramiona. a ja dzis od rana sie opalalam i tylko wode pije caly czas i zajadam owoce.zaraz ide sobie obiadek robic czyli salatke grecka.:D asiczka po calym dniu z owocami masz brzuch jak balon-nie martw sie ja tez tak mam-bo owoce zawieraja duzo wody .nie przejmuj sie tym za bardzo.ja to najbardzij lubie swoj brzuch z rana bo jest taki plaski:D heh Zapach Orientu ja takze 3mam kciuki:D uda sie i tobie. pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:)) Rasputita na spokojnie go trzeba sobie zwiekszac bo inaczej jak pisalam zakwasy kilka dni beda i to nieciekawe, to juz cwiczenia dla osob wysportowanych.Ja tez go po trochu cwicze, po ostatnim razie;) Asiczka, owoce moga powodac wzdecia,tak samo jak warzywa surowe ,najlepiej zmniejsz sobie ilosc owocow, a zwieksz gotowanych warzyw np kalafiora po nim nie chce sie tak jesc:) A ja dzis umieram, zlapaly mnie pylki i chodze z czerwonym nosem kichajac co chwila, teraz to juz oczy mnie bola i ogolnie tragedia. Jeszcze przed @ to same wiece jaki stan, tak mi sie nie chce isc na te imieniny taty ze szok, no ale zmykam bo mam jeszcze zmywanko a zaraz musze leciec. Pozdrawiam Was dziewczyny i milej soboty zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D ojeja jestem wykonczona po tym billy\'m heh a zakwasy mam takie ze ho ho:/u mnie oczyszczanie organizmu na razie idzie w porzadku:D teraz najgorsze 3 dni :P ale wytrzymam juz sobie obiecalam:D echoo mam pytanko.ja mam takie cialo ze szybko sie rozbudowuja miesnie:/ u dlatego po np tygodniu codzinnych pol godzinnych cwiczen moj brzuch wyglada jaku kulturysty ale tylko wiesz w tej gornej czesci:/ powiedz czy mam nie cwiczyc az tyle na miesnie brzucha?taki brzuch w polaczeniu z moim dosc duzym biustem to wiesz tak ciezko wyglada gora:/ asiczka jak tam ci idzie oczyszczanie?pamietaj ze jutro tylko woda:D ahaa i dziewczyny od jutra 6W:D pamietacie;> echoo ten facet na filmikch co wkleilas jest na prawde smieszny heh i jakos dziwnie sie rusza:P heh ok mykam ja pod prysznic a jutro sie odezwe i opowiem jak tam moje zmagania z sama woda:P hehe pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Jak tam dziewczyny pierwszy dzien 6W? ja bede robic za jakas godzinke , bo teraz mam akcje- Sprzatanie..brrr..Od dzis tez glodoweczka, jeszcze nie wiem ile dni, narazie aby jeden przetrwac;) Rasputita osobiscie mysle ze na brzuch wystarcza Ci 6W, bo jak tak szybko cialo Ci sie rozbudowuje, to lepiej robic lagodniejsze cwiczenia na gorne partie, inaczej sylwetka straci na lekkosci i takiej kobiecosci, choc musze przyznac ze Jessica Biel mimo to ma extra wyglad:) http://www.pudelek.pl/galeria/77/seksapil_wypracowany_w_klubie_fitness/ Pozdrawiam zajrze pozniej:) aa zalozylam zeszyt sobie, kiedys prowadzilam na kompie tabelke , ale jednak nie ma jak miec pod reka, tak wiec wieksza dyscyplinka zostaje wprowadzona co bym nie przepuscila zadnych cwiczen:) Rasputita co do Billego , jako ze cwicze od dluzszego czasu, nie wiem jak Ciebie, ale mnie juz powolutko zaczynaly wkurzac ich okrzyki i liczenie i teraz sciszam ich do zera i daje na full muzyke, a co do muzyki ostatnio fajny kanal radiowy w Winampie podal mi brat: Music one non stop muzyka , super do cwiczen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane chetnie przyłaczylabym sie do głodowki ale nie ma wyobrazam sobie uczyc sie przy burczacym brzuchu:( ale do a6w przylaczam sie:) wiec dzis dzien pierwszy- melduje ze cwiczenia wykonałam:D aa...co do okrzykow podczas filmikow ..:D ja tez sciszam całkiem,nie moge sie skupic na cwiczeniach jak tak ciagle licza,lub probuja motywowac krzykami:D przez to tez bardzo lubei filmiki z cindy crawdford - pełne skoncentrowanie,zero głupkowatych min,sztucznych usmiechow - dla mnie jest to na wielki plus:D trzymam za was kciuki jesli chodzi o glodowke:* dacie rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:D ojeja dziewczyny jak ja sie czuje okropnie:( boli mnie gardlo:/ (ale to nawet lepiej bo teraz juz w ogole nie mysle o jedzieiu:P ) i mam goraczke.i jeszcze tak mnie bola wszystkie miesnie ze nie moge sie ruszyc:/ tylko nie wei czy to przez chorobe czy przez billa:P eh mam nadzieje jednak ze dam rady dis zrobic 6W.musze!!! ok ide ja sie grzac i pic goraca herbatke:D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🖐️ mam nadzieje, że mogę sie dołączyć? U mnie liczba dni ćwiczeń nie jest imponująca- bo aż 5, ale staram się... sam fakt tego, że ćwiczę zadziwia mnie bardzo:D bo ja nie cierpię ćwiczyć... ale muszę, by poprawić nogi...chce je trochę ujędrnić i pozbyć sie choć troszke nadmiaru skórki pomarańczowej... ćwicze na razie pół godziny (na więcej na razie mnie nie stać), ale za 2 dni zwiekszam te ilość o 5 min. :P dodatkowo po ćwiczeniach siedze godzinke lub dłużej zafoliowana... smaruje się kremem wyszczuplająco- modelującym i siedze sobie w folii aż mi ładnie zagrzeje:) czytam Was i widze, że pojawiaja sie dane: Biily Blanks- gdzie to można ściągnąć? Dobre to? Czuć mięśnie przy ćwiczeniach? nie są za trudne te ćwiczenia- czy będzie szło je wykonywać poprawnie? pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellołek, moja glodowke szlag trafil, bo maz wyjatkowo obiad zrobil i sie obrazil ze jak on zrobi to ja nie jem i pewnie nie dobre, tak wiec przepadlam echhh.. To dziewczyny pierwszy dzionek z glowy 6W:). Caffe Ty nie przemeczaj sie tak nauką , rob sobie przerwy :))) Rasputita no to ladnie, moze sie gdzies poprzeziebialas , do wyrka na rozgrzewanko koniecznie i szybko wracaj do zdrowia:) Yohimm witaj milo, nie wazne jak duzo ,wazne ze cwiczysz, powolutko dokladaj sobie ilosci :) co do Billy Blanksa, przekopiowalam to co kiedys napisalam : http://www.programs.pl/program,38.html Np jak bedzisz chciala sobie sciagnac Billy Blanksa, wpisujesz jego imie i nazwisko on ma kilka aerobikow ja polecam Billy\' s Boot Camp , prawie godzinny aerobik dajacy wycisk) Belly Dance Fitness, to taniec brzucha prowadza blizniaczki, ale poprobuj np na slowo dance , taniec, zobaczysz co Ci sie wyswietli. Carmen Electra , to pisalam wczesniej Power disc, rozne cwiczenia itp , oczywiscie nie zawsze moze sie sciagnac co faktycznie chcemy, lub co jest pod daną nazwa, bo np ktos tak wpisal tylko tytul , wiadomo sa ludzie i klamki . Ostatnio sciagalam \"Noc w muzeum\" to sciagnal mi sie horror z lat 70-tych, ale calkiem niezly hahaha Co moge doradzic jak filmy jakies, to najlepiej wpisac lektor. pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kurcze z tego bear share bardzo wolno ciągnie ten filmik:O Dzis jestem juz po ćwiczeniach...zafundowałam sobie 30 minut porządnych ćwiczeń i 8 minut tego abs(tak sie to pisze?) na nogi... musiałam rano poćwiczyć, bo w południe wyjeżdżam do rodziny i tam nie będę miałą gdzie poćwiczyć...a wiem, że jak omine dzisiaj ćwiczenia to znów będzie mi cholernie trudno się za nie zabrać... a tak mam juz z głowy dzisiejszą partie i jestem radosna:):D wieczorem sobie strzele foliowanie... a wy dziewczyny jak? macie jeszcze tę głodówkę? jak Wam idzie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko U mnie ok, cwiczonka w normie, 6W wyrabiane:) Yohimm, no niestety wszystko zalezy jaki masz przesyl itd, od tego zalezy jak szybko sie sciaga, ale zapewne juz masz:) Mam nadzieje ze Wam tez dobrze idzie:) buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo chetnie sie przylacze cwicze wszystkie 8 minute codziennie, ale niestety ostatnio bylam chora i mialam przerwe teraz nadrabiam wszystko :) pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny cwiczycie codziennie czy robicie jakies przerwy ? bo nie wiem jak lepiej czy jakis jeden dzien w tyg bez cwiczen zrobic? jak ktoras juz wczesniej pisala cwiczenia wchodza w nawyk jak zachorowalam to strasznie mi tego brakowalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Widze ze leniuchujecie chyba, bo ani widu ani slychu;) Ja natomiast z basenem i aerobikiem ,procz 6W robie przerwe, bo mam @ i nie nadaje sie do zadnych takich mocniejszych atrakcji;) Sephi witaj milo:))) jak my robimy cwiczenia jest w tym topiku w wolnym czasie przeczytaj sobie, ale nie kieruj sie by robic cos identycznie, bo kazdy ma inny organizm , wytrzymalosc. Przez tydzien dwa porob cwiczenia z roznych zestawow. Nie wiem co lubisz, a to tez jest wazne, najlepiej np zapisac sie na aerobic lub na basen itd, a w domu robic sobie dodatkowe cwiczenia.Ja chodze na basen trzy razy w tyg. i od przyszlego tygodnia juz dwa razy w tygodniu na aerobik i silownie odrazu po aerobiku bo w pracy mam za darmo. pozdrowionka i napiszcie jak Wam idzie:) i co slychac u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.:) troche mnie nie bylo:P jestem chora na angine ropna:( to jest okropne:/przez caly tydzien tylko lezalam dopiero dzis wstalam i dam rade cos robic. teraz dostaje okropnie bolace zastrzyki wie nici z cwiczen zreszta i tak nie mam na nie sily:/ jednak brakuje mi troche moich cwiczen szczegolnie tanca:( i na wesele tez nie pojde no bo gdzie.... ojjj!!!!!! zlee...... fajnie wam ze mozecie cwiczyc:D pozdrowienia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rasputita , kochana wracaj szybko do zdrowka! no to ladnie sie rozlozylas i jeszcze w taka pogode to chorowac tragedia. W takim razie ja wstrzymuje 6W i czekam na Twoje wyzdrowienie i zaczniemy razem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gietka
rasputita zycze szybkiego ozdrowienia i powrotu sil:) sephi, ja cwicze codziennie, chyba, ze naprawde nie mam czasu, bo np. wracam bardzo pozno czy cus;) albo jestem na maxa zmeczona...ale ja cwicze od lat, wiec moje cialo juz przywyklo. dziwnie sie czuje raczej jak nie cwicze niz jak cwicze pozdrowki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echoo kochana jestes ze na mnie zaczekasz:*:) gietka tobie rowniez dzieki:D juz mi troche lepiej. mysle ze po seri zastrzykow bedzie juz w ogole dobrze:D pozdrawiam:D🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gietka kurcze zazdroszcze, mi sie jeszcze od czasu do czasu zdarza ze nie pocwicze, ale pozniej mam wyrzuty sumienia i oczywiscie ten brak odczuwam. Sephi napisz jak Ci idzie:) Rasputita to super ze wracasz juz do zdrówka , wspolczuje tylko tych zastrzykow:) A reszta nam umilkla, dziewczyny pisac pisac:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey dziewczyny troche czytalam i doszlam do wniosku ze do cwiczen dolacze rozgrzewke na razie 20 minut puszczam muzyke i tancze, skacze itp a potem cwiczenia poza tym zaczelam liczyc kalorie i chcialabym zatrzymac sie na tym 1000 ale ciezko liczyc bo na kazdych stronach pisza inne wagi np zjadlam dzis w szkole batonik corny poniewaz niestety nic innego nie bylo i nie podali kalorii na jednej stronie pisze ze ma on 400 !! a na ich ze ok 100 :) w co tu wierzyc:) mam pytanie do dziewczyn ktore cwicza wieczorem - czy efekty sa takie same jak byscie cwiczyly rano? bo ja rano cwicze tylko w weekendy no a nie zawsze tez mam wolne pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gietka
sephi, ja juz czytalam rozne wersje, ze najlepiej rano, a jeszcze lepiej kilka razy dziennie dzielac wysilek...ja cwicze wtedy, kiedy moge i mam ochote, czasami nawet bardzo pozno wieczor, zeby sie 'domeczyc" i dobrze spac:) generalnie najlepiej jest w ogole cwiczyc, kiedy masz ochote, zeby sie nie zniechecac, ze robisz cos bo musisz ;) to powinna byc frajda. chociaz najlepiej dla organizmu jest chyba rano, bo jestes wypoczeta, pelna energii i potem szybciej spalasz caly dzien:) milego weekendu i wygibasow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:D juz od jutra zaczynam znowu treningi:D nareszcie:D:) to co echoo moze 6W?;>na razie mnie strasznie tylek boli od tych zastrzykow:( ale czuje ze jestesm taka nie wycwiczona:/ trzeba bedzie nadrobic:P sephi.z tego co czytalm to lepiej jest robic cwiczenia z rana ale ty sie uczysz [tak jak ja]i chyba nie wyrobisz sie z rana z cwiczeniami i jeszczze prysznicem:P heh ahaa i na przekaske nie radze jesc batoniow bo one tylko podnosza poziom cukru we krwi i zaraz po zjedzieniu znowu chce sie jesc:/ wiem ze to glupie...:P jutro ide na kontrole do lekarza i mam nadzieje ze nie przepisze i znowu jakis lekarstw bo chce sie oczyszcic z tych wszystkich swinstw!wrr...:/ w gazecie znalazlam kuracje oczyszczajaca trwajaca 2 tygodnie.jeszcze poczytam i sie zdecyduje:D pozdrawiam:*:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Rasputita ok to od dzis 6W:) Musze sie rozruszac, bo mialam @ i nie cwiczylam przez cztery dni ostatnie przez to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:D ja juz po 6W i paru innnych cwiczonkach na brzuch:D niestety mam jeszcze tabletki do piatku wiec nici z oczyszczania:/ ale mam energie po tych cwiczonkach:D fajnie nareszcie:D:P hhe a jak tam u was dziewczynki?? co ten topik jakis sie smutny zrobil ??hę?? macie sie poprawić dziewczyny:D pozdrawiam:D:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kochane to ja radosci tez nie wniose:O:( mialam taki zastoj w cwiczeniach, ze powinnam za to zostac zlinczowana:( Pozeram lody i paluszki i łaze z ksiazka z kąta w kąt :/ ale teraz mnie cos natchneło..zaraz przebieram sie do cwiczen:)- mysle ze potem az lepiej wszytsko bedzie do glowy wchodzic:D milego wieczorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rasputita rano ciezko z czasem bo chodze do pracy a w weekedny do szkoly wiec caly tydzien ale wciaz mysle o tym zeby choc raz czy 2 razy w tyg wstac o 5 i pocwiczyc :) moze sie zmobilizuje jak na razie cwicze wieczorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×