Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cafe russo

DZIEWCZYNY CWICZACE REGULARNIEsa tu takie??

Polecane posty

Gość Izabela_4
Eh, ależ ja sie nie oburzylam wcale na to, co rozwilitka napisala w sensie merytorycznym, bo ma racje - cwiczyc trzeba przez cale zycie, bo to okreslony styl zycia, ktory sie przyjmuje. Chodzilo mi o jej sformulowanie, ze o czym my piszemy, jak cwiczymy kilka miesiecy. To jak sie mamy wyrazic. Czy fakt, ze sie cwiczy 3 razy w tygodniu nie znaczy, ze to jest regularnie? Kazdy jest kiedys poczatkujacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gietka
masz racje iza, rozwielitka chyba chciala jednak zachecic ale wyszlo troche ..;) na pewno warto, lepsze samopoczucie, samoocena, czujesz sie bardziej sexy i rzeczywiscie nie ma wiekszych kompleksow na plazy, a poza tym prostuje sie sylwetka i glowa idzie do gory:) cialo ladniej sie porusza, zwlaszcza jesli cwiczy sie Pilates'a, a to bardzo wplywa na to jak ludzie cie postrzegaja. mnie np. jako osobe pewna siebie chociaz naprawde wcale nie jestem taka "pewniara":) i kilka osob mi powiedzialo, ze to 'czytaja z mojego chodu:P no to sloodkich snow🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwielitka
Może rzeczywiście ujełam to trochę tak, że ktoś może czuć się urażony. Sorki. Ale to z tego względu, że niestety im większy zapał na początku tym szybciej tracimy wenę. Wiem też że musimy się zawziąć. Tak więc dziewczyny trzymamy reżim i nie przejmujmy się gdy nam tydzien lub dwa przepadną w treningach. Ja nie ćwiczyłam ostatnio tydzien z powodu nawału w pracy, ale za to w niedzielę zrobiłam sobie z przyjaciółkami wypad do rezerwatu przyrody rowerami - około 50 km. Cudownie się czuję - żegnaj tłuszczyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Ten topic załozylam wlasnie z tego powodu zeby nasz zapał nie bym słomiany,zeby sie trzymac razem i cwiczyc, cwiczyc, cwiczyc!:) Mam nadzieje ze kiedys kazda z nas bedzie mogla sie pochwalic takimi osiagnieciami jak rozwielitka:) Kochane dosyc pisania, czas działac:D Dzis Tamille na brzuch i godzinny wycisk przy filmiku fat burning:P Jutro siłownia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gietka
a ja pilatesik, windsor cos tam sobie sciagnelam..fajne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a coz to za pytanie
witam was serdecznie:) w zwiazku z tym ze naleze do grona ;) regularnie cwiczaczyc do jak najbardziej postanowilam sie dolaczyc:) ja otworzylam sezon na bieganie 01.04 , biegam po terenie lesnym 10 km co drugi dzien juz od 3 lat z pzrerwa na zime kiedy to ze wzmozona sila odwiedzam klub sportowy, poza tym obecnie chodze tez na fitness i jezdze na rowerku:) jakos szczerze sobie nei wyobrazam zycia bez sportu ale to chyba dobrze. po pierwsze zdrowo po drugie pozyteczne dla sylwetki. pozdrawiam jeszcze sie pojawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja przez te wszysktkie porzadki juz nie mam sily cwiczyc ale jednak sprzatanie jest takze pewna forma aktywnosci fizycznej, np: przy 15 minutach -chodzienia po domu mozecie spalic ok 66 kcal -lub prasowania ok 60 kcal -oraz mycie okien ok 90 kcal wiec.. chyba warto czasem posprzatac:D a ja dalej ciagne 6 wiedera i dzis bede robic 8 min. na tyleczek, nogi i brzuch.ojej a najgorsze jest to ze na swieta bedzie tyle pysznosci...:P Macie na takie kuszenie sposoby?? pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rasputita- fajnie wiedziec ze podczas sprzatania tez kalorie leca:D No u mnie wszystko oprocz prasowania:D nie znooosze tego robic,dobrze ze ma mnie kto wyreczac;P Na swiateczne ciasta to mam takiego smaka ze mmm...:P i mysle ze skosztuje wszystko na co bede miec ochote ale po malym kawalku:) Wczoraj była siłownia- fajnie mi sie cwiczylo,juz mam trening ulozony:) W wtorek postanowilam wybrac sie na aquaerobic:)-zobaczyc jak to wyglada..moze mi sie spodoba:) -bylyscie kiedys na takim rodzaju aerobicu?? a dzis tak..zjadlam lekkie sniadanko i pocwiczylam sobie 1,5 godzinki:P No własnie kochane,ktoras z was cwiczy tak z samego rana?? Ja normalnie cwicze zawsze wieczorem,bo wtedy mam czas,ale gdzies ostatnio wyczytalam,ze jednak rano jest lepiej.. jest mniej cukru we krwi i to jakos tam dziala ze szybciej tluszczyk sie spala:) co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutki baranek ma złociste różki, pilnuje pisanek na trawie z rzeżuszki, gdy nikt nie widzi chorągiewką buja i beczy cichutko: Wesołego Alleluja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gietka
ja zwykle cwicze wieczorem, rano nie ma czasu... dzis tae-bo z Billy Blanksem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloo dziewczyny!! nawet nie wiecie jak sie rozleniwilam po tych swietach;/ zero ruchu- w dodatku u mnie padal snieg z deszczem:/ wiec bez mozliwosci nawet spaceru bo komu to by sie chciao....:P ale od dziesiaj wznaaiam moje treningi domowe a od jutro jogging. czuje sie okropnie jak taka banka;/ pozdrawiam 3majcie sie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rasputita,mam tak samo..czuje sie tak ociężale..:O Wczoraj był 1 dzien cwiczen po swietach,biegałam po lesie z psem..a dzis mnie tak poslady bola:D - no i trzeba bedzie i tak z tego zrezygnowac bo jest duzo kleszczy w lesie;/ a ja sie ich boje.. dzis pocwicze sobie w domku, na weekend planuje wybrac sie na basen dwa razy:) heh..i wiecie,ze bylam w swieta na basenie ..bodajze w piatek i bylam tam SAMA! zero ludzi:D cala plywalnia dla mnie;p hihi..no tylko ratownik łaził za mnz krok w krok-zeby pilnowac:P pozdrawiam cieplo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff!Juz mi lepiej:D Troche pobiegalam i pocwiczylam i juz mi lzej. mam dobry humor bo wzrost poziom endorfin heh i ladne sloneczko dzis bylo:D od razu chce sie cos robic:D hih pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) no wreszcie moge cwiczyc konkretnie, choc jeszcze noga daje sie we znaki, ale mimo to koncze z przymusowym lenistwem;) od jutra zaczynam chodzic na basen, trzy razy w tygodniu i to z samego rana na 6 -tą , razem z corką, akurat przed pracka:) a ona przed szkołą. Codziennie o 19.00 chodzimy na spacery, a dzis czeka mnie aerobic z Billy Blanksem pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
echoo- super ,ze znow mozesz cwiczyc:) w dodatku,chyba fajnie tak cwiczyc z kims?:) -szkoda ze siostra juz ze mna nie mieszka,wiem,ze wtedy byloby razniej,ona uwielbia sport:) Dzis cwiczylam ponad 2 godziny..i to bardzo intensywnie..z hantelkami,kick-boxing itp. :D a tuz po wymasowalam cale cialo kostkami lodu:D gorzej z moja dieta;/ ja uwielbiam lody,teraz jest cieplo,jem je non-stop:( i chyba bede mogla czekac na efekty w nieskonczonosc jak nie zaczne cwiczyc silnej woli;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloo dziewczyny:D ja tez troche cwicze ostatnio duzo biegam i sobie w domku cwicze:D Cafe russo: ja tez uwilbiam lody i nie sposob im sie nie oprzec hehh a mozesz zdradzic mi jak to pomaga ze po treningu masujesz cialo lodem?? sa jakies efekty tego zabiegu??;> Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, echhh te poksy.....ale wiecie bez tych pokus byloby smutne zycie, tak wiec ni rezygnujmy z nich , jedynie z umiarem je jesc:) W domu czasem corka ze mna cwiczy:), ale w poniedzialki i srody bede chodzic do firmowej sali na aerobic podobno jest niezly instruktor;) i do tego wymagajacy, zdam relacje we wtorek;) Cafe o to niezle dwie godzinki to sporo:) Rasputina ja sie przymierzam by znow biegac , z noga mialam problemy ale mam nadzieje ze od przyszlego tygodnia jak tylko bedzie piekna pogoda to pobiegam z rana pobiegam. A ty kiedy biegasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mam jeszcze jedno pytanko:P Po dlugim treningu zawsze jestesm okropnie glodna bo obiza sie poziom glukozy we krwi alegdzies czytalam ze ppo treningu nie powinno sie jesc przez jakis czas aby nie zmniejszac spalania karorii (tak tak po treningu tez jeszcze przez jakakas godzine nasz organizm spala kalorie:D) i mam takie pytanko co wy robicie zeby nie jesc od razu po trenigu czy tez macie tak jak ja? pliss o odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniqe666
Witam! Postanowiłam napisać parę słów :) Od dwóch tygodni ćwiczę codziennie ok.11 (godzinę po śniadaniu) callanetics z Wizażu, a potem ok. 17 jeżdżę na orbitreku ok.40 minut. Mam nadzieję na efekty w postaci zrzucenia zimowej warstewki tłuszczyku no i w postaci wyrzeźbienia sylwetki... Chciałam poćwiczyć 8-minutówki na pupę i nogi , ale jakoś nie daję rady patrzeć w kompa i ćwiczyć :) Jak Wy oceniacie moje zmagania? Jestem na dobrej drodze? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Moniqe666, fajnie ze sie przylaczasz:D jestes na bardzo dobrej drodze oby tak dalej:D a juz widzisz jakies efekty?? pozdrawiam :D powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basenówa
ja ćwiczę regularnie. kocham basen i chodzę przynajmniej 3 razy w tygodniu i bardzo sobie chwalę! www.dlaurody.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniqe666
No właśnie z tymi efektami to tak sobie... Nie wiem, moze liczyłam na zbyt wiele? Sama nie wiem... Przyznaje się bez bicia, że najgorzej z moimi wpadkami jedzeniowymi - w dzień jakoś się trzymam, za to wieczorem... szaleństwo...:( Nie wiem jak sobie z tym poradzić, może któraś z Was ma jakiś pomysł, sprawdzoną radę? Liczę na pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:))) Rasputina odnosnie Twojego pytania o jedzenie po treningu, zerknij na te stronke http://www.sfd.pl/10_wskaz%F3wek_%BFywieniowych-t315293.html najciezej ulozyc sobie diete gdy sie cwiczy dodatkowo silowo, ja narazie praktycznie mam same aerobowe cwiczenia jak basen i aerobick ale mysle wprowadzic i silowe, probowalam ulozyc taka diete pod siebie i zobaczyc jak zostanie przjeta przez znawcow diety tej stronki , echh ciezka sprawa;) Kwestia wieczornego jedzenia, to zmora chyba wiekszosc osob, u mnie tez jest ten problem niestety,ale mysle ze najlepsza metoda gdy nas ciagnie do jedzenia to zajac sie czyms, czy to porzadkami czy moze skoczyc na spacer. Zerknijcie sobie na tej stronie w dzial odchudzanie, mozna tez duzo ciekawych rad znalezc:) Monige nie zniechecaj sie na poczatku zawsze sa male efekty, ale po czasie zobaczysz ze warto bylo . Trzymam kciuki Basenówa gratulacje, ja bylam teraz dwa razy, ale tez bede trzy raz chodzic, super sprawa:) Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:))) Rasputina odnosnie Twojego pytania o jedzenie po treningu, zerknij na te stronke http://www.sfd.pl/10_wskaz%F3wek_%BFywieniowych-t315293.html najciezej ulozyc sobie diete gdy sie cwiczy dodatkowo silowo, ja narazie praktycznie mam same aerobowe cwiczenia jak basen i aerobick ale mysle wprowadzic i silowe, probowalam ulozyc taka diete pod siebie i zobaczyc jak zostanie przjeta przez znawcow diety tej stronki , echh ciezka sprawa;) Kwestia wieczornego jedzenia, to zmora chyba wiekszosc osob, u mnie tez jest ten problem niestety,ale mysle ze najlepsza metoda gdy nas ciagnie do jedzenia to zajac sie czyms, czy to porzadkami czy moze skoczyc na spacer. Zerknijcie sobie na tej stronie w dzial odchudzanie, mozna tez duzo ciekawych rad znalezc:) Monige nie zniechecaj sie na poczatku zawsze sa male efekty, ale po czasie zobaczysz ze warto bylo . Trzymam kciuki Basenówa gratulacje, ja bylam teraz dwa razy, ale tez bede trzy raz chodzic, super sprawa:) Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiczka130
Hej! Mam nadzieję,że mogę się do was przyłączyć:-) ćwiczę codziennie po ok 0,5-1 h,weszło mi to już w nawyk. Mam już wybrane zestawy ćwiczeń, które pomagają na moją problemową sylwetkę:-( od dawna wiem,że samo odchudzanie,a w moim przypadku czasem głodzenie się nie przynosi korzyści w walce o piękne ciało. Co z tego, że waże mniej jeśli został tłuszczyk na brzuchu,a tyłek nie jest tak jędrny jak powinien? Najbardziej staram się ćwiczyć w godzinach 17-18.00 potem jem jedynie owoce zamiast kolacji i efekty widoczne są już po kilku dniach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echoo - dzieki bardzo za link, duzo informacji wyczytalam przydatnych:D Ja wieczorem tez staram sie nie jesc wiec pije duzo wody i herbatke zielona ale jest jeden minus bo potem do pozna chce mi sie siusiu:P heh asiczka130 - witamy:D wlasnie na tym polega okropna wada cwicznia ze nie mozna sobie odpuszczac(chociaz to takze zaleta bo wyrabiamy w sobie systematycznosc) i trzeba cwiczyc regularnie bo inaczej efekty znikna i trzeba bedzie od nowa zaczynac:/ pozdraiwam i powodzienia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiczka130
no właśnie przez 2 tygodnie nie ćwiczyłam bo bylam na odwiedzinach,ale prawie nic nie jadłam z obawy przed przytyciem. Schudłam 2 kg,a teraz mam mały problem; od dzisiaj znów oczywiście rozpoczęłam treningi i boję się trochę,że moja waga wzrośnie gdy mięśnie będą wzmocnione:-( pozdrawiam wszystkich dbających o ciałka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA dzis 8 min na posladki, nogi i brzuch i jeszce pare cwiczen na brzuch takze z filmiku.czuje sie swietnie:D a jak tam u was?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×