Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cafe russo

DZIEWCZYNY CWICZACE REGULARNIEsa tu takie??

Polecane posty

Gość asiczka130
Hejka;-)) ja dzisiaj 2 razy rozgrzewka z płytki po 15min, 10 minut na brzuch i tyłeczek;-) od wczoraj staram sie jesc tylko owoce zeby wzmocnic efekty cwiczen. pozdrawiam i życzę wytrwałości:-))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poniedzialkowo:) Rasputita ciesze sie ze znalazlas cos ciekawego dla siebie, bede starala sie jakies ciekawe linki podawac:) asiczka30 witaj w gronie:) nie patrz na wage , wazne bys lepiej sie czula i byla zadowolona z wygladu, ja tez mam troche do zrzucenia:) Dzis ide na aerobick, kurde tam dziewczyny zasuwaja juz od wrzesnia, wiec zapewne bede miec tyly ale to nic:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:D echoo dokładnie nie wazna jest waga tylko samopoczucie.wczoraj sie troche pomeczylam a dzis szlam i czulam sie takaaa lekka:D to jest wspaniale uczucie:) nie martw sie o to ze bedziesz miala tyly najwazniejsza jest zabawa w tym calym cwiczeniu, a zreszta szybko to nadrobisz 3 mam kciuki:D asiczka130 dobrze ze cwicznia wzmacniasz odpowiednia dieta:D bede lepsze efekty. a ja dzis 8 min. na brzuch, posladki i nogi:D a tak pzry okazji echoo fajna stronka:D nigdy nie myslalam o tym zeby rozdzielac treningi poszczegolnyh czesci ciala na dni:D coz.. moze warto sprovbowac:D pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiczka130
Witam Was:-))) U mnie nie ciekawie, mam PMS;-( ale ćwiczę codziennie, nie odpuszczam. Ostatnio kupiłam sobie rem ujędrniający z serii AA Slim Expresso i muszę wam go polecić! Dzięki ćwiczeniom kształtuje się figura, a ten krem w ciągu tygodnia sprawił, że skóra jest gładsza, napięta i znika cellulit! Wybaczcie że piszę nie na temat, ale chciałam się z wami podzielić tą informacją:-)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko:)) Aerobick okazal sie fajny, taneczy jak lubie i niezle sie spocilam;), dzis juz zaliczylam z rana basenik, 14 dlugosci basenu i pozniej wszystkie hydro masaze , mam stronke mojego basenu zajrzyjcie:) http://wsinf-angelica.naszemiasto.pl/artykul/2221.html Niestety w srode nie ma z aerobicku zajec i w przyszlym tygodniu:( no ale nadrobie w domu z Billy Blanksem:) Rasputita, masz racje zabawa najwazniejsza, i faktycznie sie dobrze bawilam:) co do rozlozenia cwiczen nna rozne partie ciala w tygodniu sa wlasnie najlepsze, wowczas nie obciazasz calego organizmu kazdego dnia.Swietnie ze czulas sie leciutka , super uczucie:) Asiczka- Ja tez uzywam kremu, ale nazwe napisze jutro, bo dzis z pracy pisze i nie pamietam nazwy. Na cellulit wlasnie stosuje sobie hydromasaze na basenie. Pozdrawiam dziewczyny i cwiczymy dalej:) I nastepna stronka, jak sie z jakas powtorze to soorki;) http://www.erodzina.com/index.php?id=8,0,0,1,0,0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny super stronki echoo:) ja cwicze ale teraz jakos co drugi,trzeci dzien, to niezbyt dobrze ale mam duzo nauki i ciagle odkladam cwiczenia na pozniej az wkoncu zasypiam z ksiazka:( wiec przyszlam sie mobilizowac do was dziewczyny:D czytam was i odrazu checi mi wracaja :) dzis zaplanowałam godzinke sie potorturowac przy jakims fajnym filmiku;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam:D ja dzis z rana bylam na basenie(no nie takim jak ten twoj echoo):P:) dodam ze na czczo co mi sie rzadko zdaza nie zjesc sniadania , lae dzieki temu sie czulam suuper:D chyba w weekend urzadze sobie oczyszczanie organizmu. jeszcze dzis troche pocwicze z filmikami:D echoo kolejna swetna stronka:Dpzrydadza mi sie te inforamcje bo bede musiala zrobic prezentacej multimedialna zwiazana ze zdrowiem:P cafe russo- ja tez mialm ostatnio duzo nauki i faktycznie ledwo co sie wyrabialm:/ zagladaj tu czesciej po troche weny i mobilizacji do cwiczen:D pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko wieczorne dziewczyny:))) Cafe russo milo Cie wreszcie widziec, moja droga od ksiazek jak najbardziej musisz robic przerwy, a cwiczenia sa najlepsze do tego:) Rasputita basen z rana to jednak swietna rzecz, pobudza na caly dzien ja tak samo zawsze na czczo ide poplywac, jutro i pojutrze zasuwam:) Jak potrzebujesz wiecej info na temat zdrowia no problemo bede dokladac codziennie co mam , przy okazji moze cos ciekawego znajdziecie dla siebie:))) Co myslicie o 6Weidera przymierzam sie od poniedzialku , moze tez jestescie chetne? zawsze wspolnie razniej i weksza motywacja. Wy dziewczyny dzis zasuwacie z cwiczeniami a ja leniuchowalam i to wszystko przez to ze nie mialam dzis aerobicku, ale nosi mnie czyli pozytywna sprawa bo juz brakuje mi ruchu:) Jak dziewczyny jecie w ciagu dnia? ja ze wzgledu ze mam sporo do zrzuteczki taka dietke 1500kcal stosuje. Pozdrawiam serdecznie :))) I oczywiscie stronka tym razem duuuzo witamim itp :))) http://zdrowezywienie.w.interia.pl/ciekawostki.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rasputita napisz jak chcesz oczyscic organizm? ja weekendy mam na luz, oczywiscie bez przesadyzmow;),pozwalam sobie wowczas na kilka grzeszkow.Z tym ze organizuje tak weekend by byl aktywny, w tamtą sobote zwiedzilysmy z corką Palmiarnie i okoliczny park co nam zajelo dobre dwie godziny chodzenia, a w niedziele Zoo i park i to juz byly trzy godziny chodzenia:) no ale wieczorkiem do filmu wcinalysmy lody. Dziewczyny nie moge sie napatrzec na super duecik Beyonce i Shaire w najnowszym teledysku, wywijają taniec brzucha ze az milo popatrzec i piosenka tez swietna http://www.maxior.pl/?p=index&id=52359&13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tak ze rz stosuje ta idete tak na powaznie a na trezci dzien mam takie cos ze sobie mowie \"a wczoraj nic nie jadalam to dzis sobie moge pozwolic\" heh i niestety wtedy zjadam wszystko co sie napatoczy:( wybieram weekend bo wtedy nie musze sie uczyc i wiesz nie musze tez jesc.musle albo o glodowka np. tylko woda i herbatka zeilona i ziola albo tez dzien na owocowo:D jeszcze sie zastanowie.ale wiecie co czytalam gdzies ze takie oczyszczenie jest naprawde dobre, na cere i w ogole.no coz warto w kazdym razie sprobowac:D echoo ja moglabym sie przyaczyc do 6 weidera bo kiedyc zaczelam i chyba na 10 dniu skonczylam.to co od poniedzialku??;> a dziewczyny w teledysu fajnie wywijaja ale ja sie moge tez pochwalic ze umiem podobnie(!) bo kiedys cwiczylam troche taniec brzucha tzn sama wymyslam jak co robic heh pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyyyyyy
czy na samych ćwiczeniach (bez diety) codziennie przez 20-30 minut uda mi sie w miesiąć zgubić choćby 2 kilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiczka130
HejkA dziewczyny! :-)) Jeżeli planujecie w weekend oczyścić organizm jestem z wami! Jak najbardziej przyda mi się;-) ostatnio czytałam w pewnej książce o maxymalnej głodówce,w kyórej nie wolno nawet używać kosmetyków ponieważ organizm przy braku pożywienia pobiera wszystkie substancje z kórymi ma kontakt,nawet ze skóry. Nie wiem czy to prawda, ale mam nadzieje,że nie bedziecie planowac tak radykalnych sposobów:-) Rasputita nie martw się nie jesteś sama,też rzucam się na jedzenie po dniu głodówki:-( Echoo ja też jestem na diecie 1000-1200 kcal od dłuższego czasu i przynosi efekty:-))) tak wogóle to zazdroszczę wam tej mobilizacji do rannego pływania, mnie rano nic się nie chce;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyyyyyy
aha...i czy kremem na cellulit lepiej smarować sie zaraz przed ćwiczeniami (i z tym kremem "na" nogach ćwiczyć), czy zaraz po ćwiczeniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:))) Rasputita , Asiczka ja stosowalam taka glodowke w tym roku 10 dni.Wlasnie tak sie zastanawiam zeby jeszcze raz tak przeprowadzic, ale ja od poniedzialku jak co:) bo w sobote ide na imieniny i zero szans ;) a jesli chcecie wiedziec cos na temat glodowki zajrzyjcie na topick http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1364432&start=0 Oczyszczona i Fanka glodowek wszystko na ten temat opisuja najlepiej. Pirewsze trzy dni faktycznie sa najgorsze i najlpiej wowczas miec caly czas czyms zajety szybciej minie. Po tych dniach juz jest o wiele lepiej. Ale oczywiscie kazdy przechodzi inaczej . a tutaj sa rozne oczyszczania : http://uleszka.net/webacja/medalt/oczyszczanie.htm Czyy.....wczesniej dalam kilka linkow poczytaj sobie na temat cwiczen, przede wszystkim spalanie zaczyna sie po 20 min , wic najlepiej cwiczyc 60 min i to w tempie umiarkowanym z lekką zadyszka . Wybierz sobie cwiczenia take bys je lubila i ktore beda na wszystkie partie ciala ale podzielone na np 5 dni. Mysle ze schudniesz, ale zwracaj uwage na to co jesz pozdrawiam:) Rasputita to od poniedzialku zaczynamy 6W, Asiczka mam nadzieje ze tez sie przylaczysz:) Rasputita ooo to musisz niezle tanczyc:), ja mam sciagniety aerobic z tancem brzucha kilka razy cwiczylam, musze sie zmobilizowac . Asiczka ja tez tak 1000-1500kcal i cuje sie lzejsza choc na wadze tego nie widze narazie, ale postanowilam byc cierpliwa. Pozdrowionka , ja dzis 20 dlugosci basenu mam za soba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyy......kremem smaruj sie po cwiczeniach jak zrobisz sobie prysznic :) ja tak robie wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy moge dolaczyc do dziewczyn cwiczacych regularnie? Co prawda jeszcze taka nie jestem ale mam plan. Na razie zaczynam od 30 minut dziennie. Dzis juz zrobilam 15, jeszcze chce wieczorem sie powyciagac bo wtedy duzo lepiej zasypiam. jak sie mobilizujecie do tego by cwiczyc regularnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Oktava w gronie:) i dobrze zaczynasz, ja tez tak zaczynalam, teraz wprowadzam albo nowe cwiczenia lub zwiekszam ilosc lub wydluzam czas. Sama zobaczysz ze jak bedziesz cwiczyc regularnie, przynajmnie dwa tygodnie to cwiczenia zaczna Ci wchodzic w nawyk. I jak przydarzy Ci sie, jak mi wczoraj dzien bez cwiczen to zacznie Ci cos brakowac:) Pomysl nad np basenem lub bieganiem czasami dopiero jak zaczyna sie cos uprawiac okazuje sie ze to sprawia przyjemnosc:) Ja w tym roku pierwszy raz bylam na nartach i strasznie mnie wciaglo juz nie moge sie doczekac zimy by wyjechac a wiem juz teraz ze to wymagająca sprawa tak wiec mam mobilizacje by miec kondycje :) A jak u Was dziewczyny?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiczka130
Cześć Oktava! Fajnie, że się przyłączasz, niedługo zobaczysz ile zyskasz na regularnych ćwiczeniach! Echoo ma rację po pewnym czasie nie będziesz mogła obyć się bez ćwiczeń, tym bardziej jeżeli zauważysz pierwsze rezultaty. Echoo, Rasputita zaczynam z wami tą 6W, nie wiem za bardzo na czym to dokładnie polega,ale postaram się doczytać:-) ok, więc w weekend oczyszczamy się, a od poniedziałku zaczynamy 6W. Rasputita tylko na jaką głodówkę się decydujemy? Mam do was prośbę, mogłybyście napisać mi stronki,z których ściągnęłabym sobie jakiś fajny aerobic? pozdrawiam gorąco:-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiczka podaje Ci stronke z 6W, ja sobie wydrukowalam http://www.kulturystyka.org.pl/modules/news/article.php?storyid=176 jak sama zobaczysz sa az 42 dni cwiczen i to bez zadnych wolnych.Podobno efekty mozna uzyskac super, jak masz plaski brzuch to kaloryferek , ale nie oszukujmy sie nie bedzie latwo :) Z jakiego programu sciagam aerobiki itp, podam z domu:) bo w pracy nie mam stronki zapisanej, z niego sciagnelam sobie Billy Blanksa, Carmen Electre -aerobik streaptes,Aerobik -taniec brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziwczynki:D nie wiem dlaczego ale mam dzis nieuzasadniony stan euforii:D fajnie.. heh asiczka130 fajnie ze sie przylaczasz do oczyszczania i 6weidera .ja mysle ze zaczniemy od takiej ze np.na sniadanie obiad i kolacje jakies warzywa i owoce (tylko nie duzo:P!) np. przez 2 dni a od poniedzilaeku juz sam woda.wiesz wyczytalam w tej stronce co dala echoo (dzieki:)) ze tak bedzie lepiej zaczac od dni owocowych.zalezy mi bardzo na przetrzymaniu tej kuracji bo 5 maja mam wesele i wiecie chce ladnie wygladqac:P echoo to dolaczysz do nas od poniedzialku:Dasiczka a co do tych zabronionych kosmetykow to ja raczej sobie daruje bo mam skolonnosci do rozstepow i musze stosowac rozne balsamy ujedrniajace i napinajace skore:/ echoo i asiczka- od poniedzialku 6 weidera:D musimy wytrwac:D faktycznie umiem dobrze tanczyc chcociaz nigdy sie edukowalam w tym kierunku:P tak juz mam:D oktava witaj w naszych progach:D dobrze ze masz plan to juz zawsze cos.jak juz aczniesz to zobaczysz nie bedziesz dala rady przestac-to po prostu wciaga:D a motywacja?;> wyobrazam swoje cialo po wielu wielu seriach cwiczen i od razu przychodzi na nie cheć:D pozdrawiam:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rasputita witanko:) zazdroszcze tej euforii ja kurde cos klapłam echh po calym dniu echh. Ile zamierzasz trzymac glodowke? pamietajcie dziewczyny tez o wyjsciu z glodowki , najpierw soki pozniej dni warzywno owocowe. No i od poniedzialku 6 W:) na pewno damy rade. Asiczka a tutaj jest program do sciagniecia jak bedzisz chciala , ja sobie sciagam muzyke, filmy itd. Z tym ze on jako glowna strona ustawia, mi osobiscie to nie przeszkadza. http://www.programs.pl/program,38.html Np jak bedzisz chciala sobie sciagnac Billy Blanksa, wpisujesz jego imie i nazwisko on ma kilka aerobikow ja polecam Billy' s Boot Camp , prawie godzinny aerobik dajacy wycisk) Belly Dance Fitness, to taniec brzucha prowadza blizniaczki, ale poprobuj np na slowo dance , taniec, zobaczysz co Ci sie wyswietli. Carmen Electra , to pisalam wczesniej Power disc, rozne cwiczenia itp , oczywiscie nie zawsze moze sie sciagnac co faktycznie chcemy, lub co jest pod daną nazwa, bo np ktos tak wpisal tylko tytul , wiadomo sa ludzie i klamki . Ostatnio sciagalam "Noc w muzeum" to sciagnal mi sie horror z lat 70-tych, ale calkiem niezly hahaha Co moge doradzic jak filmy jakies, to najlepiej wpisac lektor.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rasputita witanko:) zazdroszcze tej euforii ja kurde cos klapłam echh po calym dniu echh. Ile zamierzasz trzymac glodowke? pamietajcie dziewczyny tez o wyjsciu z glodowki , najpierw soki pozniej dni warzywno owocowe. No i od poniedzialku 6 W:) na pewno damy rade. Asiczka a tutaj jest program do sciagniecia jak bedzisz chciala , ja sobie sciagam muzyke, filmy itd. Z tym ze on jako glowna strona ustawia, mi osobiscie to nie przeszkadza. http://www.programs.pl/program,38.html Np jak bedzisz chciala sobie sciagnac Billy Blanksa, wpisujesz jego imie i nazwisko on ma kilka aerobikow ja polecam Billy' s Boot Camp , prawie godzinny aerobik dajacy wycisk) Belly Dance Fitness, to taniec brzucha prowadza blizniaczki, ale poprobuj np na slowo dance , taniec, zobaczysz co Ci sie wyswietli. Carmen Electra , to pisalam wczesniej Power disc, rozne cwiczenia itp , oczywiscie nie zawsze moze sie sciagnac co faktycznie chcemy, lub co jest pod daną nazwa, bo np ktos tak wpisal tylko tytul , wiadomo sa ludzie i klamki . Ostatnio sciagalam "Noc w muzeum" to sciagnal mi sie horror z lat 70-tych, ale calkiem niezly hahaha Co moge doradzic jak filmy jakies, to najlepiej wpisac lektor.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za mile przyjecie. Cwiczen nie musicie mi podsylac bo mam ich na kompie prawie 6 GB :D wszelkiego rodzaju, carmen, belly dance, ktory cwiczylam kiedys w klubie, aerobic, joga, pilates, salsa i mnostwo cwiczen typu 8 min abs, czy tam seria tamelee web ale jakos motywacji brak. Ale od dzis zaczynam i sie nie poddam. Dobrze ze juz jest cieplo. Jutro lece na rower :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czeesc dziewczyny:) witam Cie oktava - super ze jestes z nami:D:D No tak..wczoraj nic nie cwiczylam bo bylam w czestochowie. - 8h i tak sie nachodzialam ze az dzis mnie poslady bola,wiec chyba troche popracowalam nad nimi:D Dzis na basenie byłam a jutro wytancze sie na weselu- czyli połacze przyjemne z pozytecznym....:D -tylko o zgrozo! jedzonko pewnie tez bedzie pyszne:O:D Chetnie przylacze sie do 6w:) to od poniedzialku zaczynamy?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloo:D ja dzis jeszcze nic nie robilam tylko lezalam na sloneczku i sie opalalam :D nadrobie to na wieczor zrobie filmiki sobie 8 min. echoo ja mam taki program Bearflix z niego tez sie dobrze sciaga ale nigdy nie wiedzlam co tam wpisac i teraz juz sciagnelam sobie Billy boot camp-to moze dzis z nim pocwicze;> heeh a co do oczyszczenia to mam taki plan: sob niedz- na owocach potem pon- środa sama woda i herbatki i czw i piat znowu owoce. wiem ze to troche krotko ale jesli pobede dluzej to na tym weselu wszystko szlag wezmie;/ wiec na razie taka a kiedys jak ta podzial to zastosuje jeszcze raz i dluzsza. moze na wakacjach??;> heh ok mykam ja do sklepu zrobic zapasy owocow i warzyw na weekend:D asiczka napisz czy sie przylaczas?:P pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY BŁAGAM!!!!!!!!!!!! POMÓŻCIE MI SIE JAKOS ZDOPINGOWAĆ :o TAK BARDZO BYM CHCIAŁA ĆWICZYĆ, ALE JESZCZE BARDZIEJ MI SIE NIE CHCE!!!!! 😭 A CHCĘ :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś np. wymysliłam, że nie bede ćwiczyc, bo chora jestem (katar, gardło, oglólnie się czuje niewyraxnie... nawet nie mam ochoty na słodycz - i dobrze :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam sobie nawet dopingującą stopkę :P - ale nie działa :O jeszcze nie ćwiczyłam i od chyba miesiąca nie zmieniłam jej na \"8 minutes - 2 dzień\" 😭 jestem miekka i flakowata!!!!!😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×