Odpowiedz na ten temat

ROZSTĘPY PO CIĄŻY...

• gość 2016.02.24 [17:54]
    ja także polecam zabiegi laserowe, po ciąży zostały mi straszne rozstepy na brzuchu i udach, zadne kremy nie pomagały, dopiero zabiegi laserowe, robiłam CDiME Amaryllis, jak dla mnie to najlepszy sposób na pzbycie sie rozstepów, dziewczyny zadne kremy nie sa wstanie zlikwidowac rozstepów tylko kase sie marnuje
  • gość 2016.02.24 [18:41]
    Podobne efekty tylko taniej was wyniesie to posmarowanie psim g...
  • hana63 2016.02.29 [17:26]
    Polecam zabiegi laserowego usuwania rozstępów. Można je zrobić np. w Vici Clinic w Krakowie. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. U mnie po kilku zabiegach nie ma śladów po rozstępach.
  • gość 2016.08.12 [14:23]
    ja na taki zabieg bym się nie zdecydowała bo szkoda mi trochę kasy. Są tańsze sposoby na pozbycie się rozstępów. Ja używam kremu Mamas, dobrze ujędrnia i uelastycznia skórę, naprawdę z efektów jestem zadowolona
  • gość 2016.09.23 [11:44]
    Jaki ś czas temu robiłam zabieg na rozstępy (laserem frakcyjnym Emerge) w klinice Beauty Skin (www.beautyskin.com.pl ) przy ul. Pokornej i jestem bardzo zadowolona zarówno z efektu, jak i poziomu obsługi. Plusem są darmowe konsultacje – Pani doradziła mi, jaki zabieg na rozstępy będzie najlepszy. Muszę także pochwalić pomadki Lipsene, które mają w ofercie – są znakomite (trwałe, w ogóle się nie rozmazują).
  • gość 2016.10.17 [14:48]
    Niestety to chyba niemożliwe, mozne je troche wybielić i spłycić, ale pozbyć sie to nie bardzo. Polecam smarować te miejsca olejem kukurydzianym. Poczytaj sobie o nim tutaj http://olej-kukurydziany.pl , dobrze działa na rozstępy, ale że je usunie, to nie masz się co łudzić.
  • Olka Nowak 2016.10.30 [12:30]
    Rozstępy to zmora wielu kobiet - pojawiają się nie tylko po ciąży. Sama walczyłam i żadne kremy nic mi nie dawały. Zdecydowałam się na zabieg laserowego usuwania rozstępów w Vici Clinic w Krakowie. Jestem obecnie po dwóch zabiegach i widać znaczną poprawę. Warto poczytać o tym rozwiązaniu.
  • gość 2016.10.30 [12:40]
    Jak ktoś nie umie czytać to ominie go ten cudowny zabieg
  • gość 2016.12.11 [13:25]
    U mnei doskonałe efekty były po suplemencie cellulite od Noble Health. Dlatego teraz szczerze i Wam go polecam.
    https://sklep.noblehealth.com/produkt/get-sli m-cellulite
  • Simonas 2017.03.24 [20:54]
    Rozstępy to nic innego jak bliznysmutas.gif Nie ma co się oszukiwać - kremy, masaże i wszelkie domowego sposoby nie pomogą, by się ich pozbyć. Owszem, przydają się kiedy...chce się zapobiec ich powstawaniu. Moja znajoma pozbyła się rozstępów na brzuchu dzięki DERMA FUSION PEN Platinum w estetica w Krakowie.Częstotliwość zabiegów ustala się indywidualnie. Jej zalecono jedną serie ( 4 zabiegi) i efekt był naprawdę widoczny.
  • skinception 2017.04.21 [09:31]
    Krem na rozstępy - http://nplink.net/W1f7FAWG moje rozstepy maja cztery lata a krem uzywam od dwoch tygodni i widze roznice. A takze skora stala sie bardziej napieta i delikatna.
  • gość 2017.06.15 [11:24]
    W klinice u doktora miałam usuwane rozstępy i myślałam że już niewiele da się z nimi zrobić ale jak
    widać grunt to trafić na dobrego specjalistę jak dr Zawodny. Po kilku zabiegach laserem jestem
    bardzo zadowolona z efektów. Gdybym zgłosiła się wcześniej a nie tak zaniedbała to efekt byłby
    jeszcze korzystniejszy…
  • kamil639 2017.08.16 [14:28]
    Bardzo polecam Klinikę w Krakowie
    ul. Grzegórzecka 67C/U14
    „Wiślane Tarasy”
    31-559 Kraków
    Dojazd od Al.Pokoju
    Tel: +48 518 547 265
    e-mail: rejestracja@scmestet ic.pl
    facebook: facebook.com/SCMestetic
  • Marseliaa85 2017.08.18 [17:00]
    Rozstępy są trudne nie ma się co oszukiwać ale zawsze jest szansa zeby je zmniejszyć spłycić ... polecam Ci filmik https://pytanienasniadanie.tvp.pl/tag?tag=Abi gail%20Laskowska z moją kosmetolog chodzę do niej już od około 3 miesięcy i właśnie robimy zabiegi na moje ohyydne rozstępy na brzuchu i jak na początku byłam w sumie sceptyczna to teraz po 5 zabiegach widzę jednak różnicę są o wiele mniej widoczne a przede mną jeszcze parę zabiegów więc jesli chcesz coś z nimi zrobic to tego typu zabiegi to tak naprawdę chyba jedyna opcja
  • gość 2017.09.19 [10:17]
    Ja miałam rozstępy i nie mogłam na nie patrzeć. Zdecydowałam się poddać zabiegowi laserowego usuwania rozstępów wwww.sofibeauty.pl w Krakowie. Jeżeli macie problem z rozstępami to polecam wam się do nich zgłosić. Na swojej stronie mają dokładny cennik.
  • gość 2017.09.22 [16:25]
    Ja mam problemy z rozstępami na udach. szukam ,czytam, szperam i nie mogę się zdecydować do kogo się udać i na jaki zabieg. RFmikroigłowa jest podobno najlepszym zabiegiem poza chirurgią,choć drogim. Zadzwonię do kilku salonów w KRK po wiedzę,a może ktoś poleci mi kompetentny salon z dobrym sprzętem i żeby mi nie zrobili krzywdy.
  • gość 2017.09.24 [09:31]
    zgadzam się najlepszym sposobem na to, żeby się pozbyć rozstępów są zabiegi. Ale muszą one być dobrze dobrane do problemu. Jak chcecie wiedzieć, jakie macie do dyspozycji poczytajcie blog dra Marka Wasiluka, tam jest sporo cennych informacji, jak się można pozbyć rozstępów.
  • gość 2017.10.10 [08:31]
    Rozstępy faktycznie sa starszne, dobzre jest stosować olejki, http://mamas.com.pl/produkt/olejek-przeciw-ro zstepom/ na przykład taki, jest bardzo dobry tez dla kobiet w ciązy.
  • ja juz dwojka dzieci 2017.10.19 [15:34]
    Po ciazy na pewno doskwieraja wam rozstepy na brzuchu. Tutaj macie filmik jak przebiega zabieg Pollogen Legendem usmiech.gif ZOBACZCIE!
  • nela86 2017.10.24 [16:30]
    Ja bym polecała Wam laserowe usuwanie rozstępów. To świetne rozwiązanie. W Vici Clinic w Krakowie mają laser ResurFX. Zabiegi nie należą do przyjemnych ale warto. Najlepiej zrobić sobie taką serię 3-5 zabiegów. Same zobaczycie, jak szybko efekty będą widoczne.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...