Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

juhyeter

witam cieplutko

Polecane posty

Gość 197318963
A byla dzis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie przejrzałem wszystko i jej chyba dziś nie było na kafe :( mam pecha do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maybe maybe:) Nie ma rybki mojej? a tak bym ja zjadła:P nic zamiast leszczyka zjem makrele:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 197318963
To moze napisz chociaz pierwszą literę Jej nicka?;) Albo czy jest dlugi czy nie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, nie napiszę :) ona jest promykiem moim, lubię ją czytać, myślę, że piękna z niej kobieta, nie tylko zewnętrznie, ale również wewnętrznie. a czy jej nick jest długi czy krótki? nie wiem ;) a od jakiej granicy zaczyna się długi? :) valkira witaj:) Iryssa, widziałaś moją muzę dziś?? gdzie?? przejrzałem pobieżnie i nie zobaczyłem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha Iryssko kochana ;) niestety NIE Ty jesteś moją muzą.moja muza pisze pięknie, a Ciebie czasem nie rozumiem, moją muzę próbuję wyczuć, jaki ma nastrój poprzez to co pisze, a Ty Iryssko cały czas piszesz o swoim wyobrażeniu Pucia i o tym jak się kochacie, to przykre Irysso ale niestey ja NIE jestem Puciem, i NIE do Ciebie to pisze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ... a może .... istnieje ... jakis sposób ....mozliwość nawiazania kontaktu z \"Nią\" :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że istnieje, moge ją złapać na Kafe i nawiązać rozmowę,. kiedyś się spotkaliśmy na jednym topiku, coś tam się zapytałem, ale odpowiedziała ogólnie i nie wiedziałem o co znowu mogę ją zapytać. a teraz nie mam szcześcia do złapania jej na kagfe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coś Ty :) nie wie :) nie miałem śmiałości, tutaj nawet nikt nie wie, kim ona jest. tylko ja wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Val Kochana, standardowo padam na mordkę, masz dla mnie to co zwykle??? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×