Odpowiedz na ten temat

Wkładka Jaydess.

• gość 2017.01.28 [00:04]
    Wkładka jest pdwracalna.Natomiast wazektomia to metoda nie odwracalna.Co się stanie gdy po tym zabiegu mężczyzna przestanie mieć chęć na sex.
  • Zobacz także:

• Radosna 40tka 2017.01.28 [20:56]
    Wazektomia jest odwracalna, dlatego jeszcze jest legalna w Polsce.
  • gość 2017.01.29 [08:29]
    Wazektomia jest teoretycznie odwracalna.Po przecięciu nasieniowodów i po długim okresie ich nieuzywania mężczyzna jest bezpłodny.Nawet brak u niego podniecenia.
  • gość 2017.01.30 [09:33]
    Wazektomia u mężczyzny to to samo co przeciecie jajowodów u kobiety.
  • gość 2017.01.31 [10:22]
    Co ma wazektomia do utraty chęci na sex? Jest wręcz odwrotnie. Z tego co pamiętam Stanford University opublikowało badania i wyszło, że pary "po wazektomii" uprawiają sex częściej. Także nie jest prawdą to co piszesz.
  • gość 2017.01.31 [10:24]
    Wazektomia jest odwracalna. Tak, zgoda, szanse na rewazektomię maleją w czasie. Tylko widzisz, plemniki nadal są produkowane, można je pobrać bezpośrednio, nawet jeśli odwrócenie się nie powiedzie.
  • gość 2017.01.31 [10:25]
    Wazektomia u meżczyzny to nie to samo co podwiązanie jajowodów u kobiet. U mężczyzn to zabieg 15 minutowy. Mały, ze znieczuleniem miejscowym. U kobiety to duża operacja z anestezjologiem, etc. Także nie wprowadzaj w błąd.
  • gość 2017.01.31 [11:02]
    U kobiety dziura zostaje i moze z niej korzysrać,natomiast u mężczyzny pracie sie nie bedzie podnosiło.I co wtedy robić.
  • gość 2017.01.31 [11:13]
    Czy załozenie wkładki bardzo boli u nieródki.
    Jakie badanie trzeba przed założeniem wykonać
    Iaki jest koszt wkładki z załozeniem?
  • Kasia 55 2017.01.31 [11:23]
    Wkładka Jaydess spoko mam już 8 miesięcy, przedtem byłam na tabletkach ale musiałam przerwać przez kłopoty z krążeniem. Czuje się dyskomfort przy zakładaniu ale teraz nie muszę pamiętać o tabletkach przez 3 lata.
  • gość 2017.01.31 [11:37]
    Czy sprawdzasz sobie sznureczki?Jak jest z ochotą na sex.jakie badania wykonałaś przed załozeniem?
  • gość 2017.02.06 [12:09]
    cześć, wkładkę jaydess założyłam 2 miesiące temu.
    Plusy:
    nie biorę tabletek
    brak okresu
    Minusy:
    nie biorę tabletek, więc pogorszyły mi się włosy (tabletki są bardzo dobre na włosy i cerę), wypadają, ponoć do pół roku mogą. Szybciej się przetłuszczają
    bolało jak mierzono mi wielkość macicy podczas zakładania
    Waga taka sama.
    Po założeniu miałam 2 tygodnie krwawienia. Potem ustąpiło i do dziś nie mam.
  • gość 2017.02.06 [12:11]
    aha, sznureczków nie czuję, zostały obcięte do minimum.
    Wazektomia nie ma wpływu na seks. Trzeba być idiotą, żeby myśleć, że coś się zmienia oprócz płodności. Tak samo jak sterylizacja u kobiet, jajniki nadal działają tylko jajeczko ginie.
  • gość 2017.02.06 [13:12]
    Produkcja jajeczek idzie to gdzie są wydalane?Podobnie jest z plemnikami?
  • gość 2017.02.06 [17:34]
    Czy jesteś nieródką?
  • gość 2017.02.07 [14:42]
    Wkładkę organizm musi przyjąć.Tylko próba pokaże.
  • Agusia39 2017.04.19 [21:02]
    Drogie Panie mam pytanko ,czy któraś z was po kilku miesiącach od założenia wkładki miała objawy uczucia gorąca i czerwonej skóry twarzy ? Mierzyłam ciśnienie jest w porządku ,mam 40 lat czyżby powoli zaczynała mi się menopauza ???????
  • gość 2017.04.20 [08:51]
    Ja nie mam takich objawów, a na menopauzę chyba za wcześnie - moja mama ma 48lat i ani śladu przekwitania oczko.gif Jeśli Ci nie minie to do lekarza trzeba, hormony może zbadać, itp...
  • gość 2017.04.20 [08:55]
    nigdy nie rodziłam, dlatego Jaydess, jest malutka. Okresu nie mam, jest wszystko OK.
  • gość 2017.04.20 [09:31]
    Czy masz chęć na bzykanie częste?
  • gość 2017.04.20 [09:38]
    Czy ta mama w wieku 48 lat posiada spiralę i jaką?
  • gość 2017.04.20 [12:44]
    Ja już nie raz pisałam w tym wątku mam jaydess już 1.5 roku i zarówno jak jak i mój mąż jesteśmy bardzo zadowoleni. Mam 20 lat, nigdy nie rodziłam usmiech.gif okresy mam w miarę normalnie, nie przytyłam No ogólnie mam zamiar za rok wymienić na kolejną jaydess usmiech.gif
  • gość 2017.04.20 [13:05]
    W jakim wieku już można założyć tę wkładkę.Mam 17 lat?
  • gość 2017.04.20 [13:23]
    Mama nie ma spirali oczko.gif Do 17-latki - przed osiemnastką to raczej tylko wizyta z mamą u gina, bo samej bez zgody rodzica lekarz Ci spirali nie założy...
  • gość 2017.04.21 [06:43]
    Kto cię namówił do załozenia spirali i w jakim wieku załozyłaś?
    Przecież sama nastolatka juz w wieku 16 lat moze chodzic do gina.
  • gość 2017.04.21 [15:22]
    Czy to była twoja pierwsza antykoncepcja?Po ilu miesiącach od stracenia błony już załozyłas spiralę?Dziewczyny w tym wieku boją się spirali gdyż może to wpływać na ich przyszłą płodność.
  • gość 2017.04.21 [18:31]
    Tak była to moja pierwsza antykoncepcja po 3 miesiącach od pierwszego współżycia usmiech.gif wkładka ta wydziela hormony w bardzo małej ilości i tylko miejscowo - jaydess jest o tyle dobra ze po jej usunięciu od razu można zjeść w ciążę bez żadnych problemów usmiech.gif
  • gość 2017.04.21 [21:43]
    Skad miałaś wiadomości odnosnie załozenia spirali w tak młodym wieku?Ile taki zabieg cie kosztował?Z kim konsultowałaś załozenie spirali w młodym wieku ?
  • gość 2017.04.22 [09:31]
    Jestem posiadaczką spirali hormonalnej i matką 2 córek dorosłych.
    Ze spirali jestem bardzo zadowolona jednak w tak młodym wieku nie namawiałam córek do ich zakładania.One w młodym wieku nie maja ciągłego sexu.Po porodzie starszą namówiłam na jej załozrnie.
    Jest tez zadowolona.Spirala zwalnia z myslenia o antykoncepcji,okres zaginął i o zdrowiu sie nie myśli.
  • gość 2017.04.22 [10:40]
    Konsultowalam z moim ginekologiem, nadmienię że jest to ceniony specjalista i położnik - to on założył mi wkladke usmiech.gif
    Do pani która mówi że młode kobiety nie maja ciągłego seksu - mogę zapewnić, że mają go wiecej niż kobiety po ślubie usmiech.gif
    Wkładka JAYDESS NA BOGA JEST PRZEZNACZONA DLA NIERÓDEK I MLODYCH DZIEWCZYN ludzie ja naprawdę nie rozumiem ona jest mniejsza od mireny dlatego idealna dla młodych dziewczyn, czemu matki uważają żeby lepiej młoda dziewczyna się faszerwala tabletkami bo metoda która jest lepsza, wygodniejsza i mniej inwazyjna (tak jak mówiłam jaydess uwalnia małą ilość hormonów miejscowo a nie tak jak tabletki które bombarduja cały organizm) dopiero po ślubie i porodzie - bez sensu no ale każdy robi jak uważa
    Razem z wizytą i badaniem przed, cena wkładki i założeniem kosztowało nas to jakieś 700 zł czyli mniejwiecej koszt porównywalny z tabletek które się kupuje przez te powiedzmy 2,5 roku

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...