Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Gunia4217

zachamować przetłuszczanie się włosów

Polecane posty

Gość Gunia4217

Czy ktoś ma cudowną radę na przetłuszczające się włosy?Dostaję szału praktycznie są dni że musiałabym myć je 2 razy dziennie.Lekarze przepisywali mi już masę różnych preparatów i bez efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ciocia zawsze mówiła, ze trwała jest świetnym rozwiązaniem. bo troszkę ci te włosy \"przesuszy\" :) nie wiem, nie znam sie, bo raczej nie mam takich problemów.. ale moze faktycznie pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimi90
przetluszcza sie skora glowy a nie wlosy wiec trawala nic nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gunia4217
Co to znaczy przesuszyć?nie myć?Kiedyś spróbowałam, tydzień siedziałam w domu bo wyglądałam jak potwór i nic nie pomoigło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gunia4217
Może ktoś jednak znalazł sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polytar
Polytar to szampon dla osób z łuszczycą, albo z uporczywym łupieżem tłustym i łojotokowym zapaleniem skóry. Niesamowicie przesusza też skórę głowy. Trochę śmierdzi dziegciem i trzeba dokładnie spłukać. Do kupienia w aptece. DZIAŁA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirinda111
jak tu wspomnielismy o trwalej to raczej nie polecam. Moze byc odwrotny skutek i wlosy moga jeszcze bardziej sie przetluszczac. Ja tak mialam z farbowaniem, polecila mi to fryzjerka. Efektem byly jeszcze wiekszy lojotok. Niestety recepty na to nie mam, chyba tylko mycie jak tylko zaczna sie przetluszczac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gunia4217
polytar!do kupienia bez recepty?Stosowałam Stieprox,Sebokler, Dermenei Selsun Blue.ZERO EFEKTÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gunia4217
Myłam rano włosy o 6 minęło 14 godzin wyglądają fatalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalliani
cudownego sposobu nie znalazłam , w moim przypadku sprawdziło się mycie włosów jak najłagodniejszymi szamponami. Do częstego mycia albo dla dzieci , lub przewrotnie nawilżającymi lub do włosów suchych. Te do włosów tłustych bardzo silnie odtłuszczają , więc skóra w naturalny sposób broni się wydzielaniem jeszcze wiekszej ilości łoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tak mam..
..i do tej pory uzywalam zawsze szamponów do wlosow przetluszczających sie, ale one podrazniaja skore glowy i w efekcie wlosy jeszcze szybciej i bardziej sie przetluszczają. Poniewaz musze myc wlosy codziennie wiec postanowilam uzywac szapownow do wlosow normalnych, ale takich ktore mozbna czesto stosowac. zobaczymy moze pomoze. Generalnie jednak przetluszcajace sie wlosy to nie problem skory glowy, ale efekt procesow zachodzacych w organizmie - np. zla gospodarka hormobnalna, niezdrowe odzywianie sie (zbyt ostre potrawy). Dlatego w najblizszym czasie planuje zrobic sobie badania hormonalne - zobaczymy jak to lekarz oceni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gunia4217
Mam estradiol 15,4 pg/ml to dużo poniżej normy.Może to jest powodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tak mam..
nie znam sie.. trzba by lekarza spytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BleBleBle6
A może jakiś superaski pan doktor coś doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polytar
polytar bez recepty. ja też miałam duży problem z przetłuszczaniem. przez pierwsze trzy dni codziennie myłam, potem co dwa dni, teraz co trzy. minus - śmierdzi dziegciem, i musisz stosować odżywkę, bo płacze włosy (ja mam długie). Przy okazji zlikwidował łupież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selkie23
Ja stosuję nizoxin, ewentualnie nizoral(droższy). Ważne jest dobranie szmponu do włosów i zmienianie go co jakiś czas. Wypróbowałam dove do włosów z łupieżem - dobry. No a poza tym jest zima, czapki dają się we znaki! Częste mycie włosów wzmaga produkcję łoju na skórze głowy. Z chemicznych sposobów, fryzjerskich, problem częsciowo rozwiązuje rozjaśnienie włosów.Ale trzeba regularnie ponawiać ten "zabieg". Minusem tego jest potem przesuszenie włosa i odrosty. Ja skończyłam z rozjaśnieniem jakiś czas temu właśnie dlatego. Ale możesz użyć np. jakiejś szmponetki z kolorem zbliżonym do naturalnego, nadają połysku włosom.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUCHA
TY SUPERASKI!!!!Sam jesteś pałka ,poszukaj sobie forum dla narwańców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BUCHA
To jest problem,moje włosy wyglądają dobrze godzine po umyciu.Po 4 godz są już tłuste.Proszę piszcie może ktoś ma sposób.A może sposoby naszyćh babci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abbypl
pamietam cos o ostatnim plukaniu wlosow ocetem albo wyciagiem z kory brzozowej, ale juz zapomnialam jak mialo byc dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup sobie maseczkę do włosów przetłuszczających firym DORA ja zapłaciłam za nią 35 zł wystarcza na długo i mi pomogła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gunia4217
Magie dzięki,napisz coś więcej-często musiałaś myć włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ashleyyy
Ja kiedys mylam wlosy codziennie. Teraz uzywam szamponu "BIO SULFO" z serii Ziaja i lepek mi sie mniej przetluszcza. myje co drugi dzien :) mozna go kupic m.in. w Geant. Ok. 5,50zł za 600ml.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś myłam w włosy co drugi dzień a w zimę nawet codziennie bo pod czapką mi się szybciej przetłuszczały . Jak zaczęłam stosować tą maseczkę to na początku co trzy dni a teraz mogę sobie pozwolić na mycie głowy co cztery dni i moje włosy wyglądają super jest trochę droga ale naprawdę warto to dla mnie najlepsza rzecz na przetłuszczające się włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annett
moja fryzjera dzis sprowadziła mi szampon i krem niemieckiej firmy kodus, wlasnie z powodu nadmiernnego przetłuszczania się. myję głowę codziennie i zacyna mnie to męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lohgfhj
dobrze jest myc włosy letnią wodą. myłam gorącą bo uważałam ze lepiej zmyje tłuszcz, jak zaczełam myć chłodną i płukać zimną, moje włosy do wieczora dobrze wyglądają, ale i tak muszę myć coddziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia9206
A ja mam dla was najlepszy sposób na przetłuszczjajace sie włlosy zblizaja sie WAKACje a wiec penwie przez poczatek WAKACJA bendziecie siedziec w d omu wiec sprubuijcie tak nie myc włosów przez tydzien i tak przez 3 tygodnie myc je tylko w sobote ja danwiej myłam co dziennie teraz myje co sobote no czsamai myje dwa razy w tygodniu i nic mi sie nie przetłusczja a apoprostu przyzwyczaiłam włosy do dwa razy na tydzine mycia włosów muwi eWam mi to pomogło!!!!!!!!!!!!!!Wszytskim którym to poradziłąm pomogło i bendziecie miec juz piekne włosy wiem ze toi bendzie trudne z takimi włosami siedziec ale jakos wytrzymacie hehehe I nie słuchajcie takich porad jak trwała czy tam ocet bo te dziecwynzy chcaz ebyscie mieli jezscez gorezj ja Wam juwie ja wam daje majleoszy spodób !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana myślisz
że nie próbowałam? to nic nie daje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lotnakura
"Najlepsze dla włosów przetłuszczających są szampony ziołowe(tatarochmielowy, taro, piwny, cytrusowe), oraz zawierające substancje o działaniu przeciw łojotokowym oraz działające antyseptycznie, ściągająco, przeciw bakteryjnie i łagodząco. Do takich składników należą wyciągi ziołowe (np. z pokrzywy, łopianu, aloesu, czarnej rzepy) oraz biosiarka i alantoina. Na łojotok owłosionej skóry głowy korzystnie działa słońce w lecie, a w zimie lampa kwarcowa." (cyt pochodzi z art. "Zadbaj o swoje włosy" - portal e-kobiety). Yhm, sprawdzonego sposobu nie mam, ale mi pomagają szampony cytrusowe oraz ...suszenie suszarką. Mówię poważnie, moje włosy szybciej się przetłuszczją, kiedy schną naturalnie. Po wyszuszeniu suszarką dłużej wyglądają ok. Nie wiem jak u innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość santika
Ja żeby miec ładne i swieże włosy myje je kazdego dnia, po umyciu spłukuję pokrzywą, co sprawia że są puszyste i mniej się przetłuszczają. Warto stosowac pokrzywę ale tę zerwaną i wysuszoną samemu a nie gotową z apteki w torebkach, poniewaz jest nie porównywalnie lepsza. Dobry jest tez wyciąg z bursztynu, taka nalewka do wcierania w skórę głowy do kupienia w aptekach chyba firmy Farmona. Pozdrawiam :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evcikkk
Ja też mam problem z przetłuszczającymi się włosami. Musze myć je codziennie a najgorzej wygląda moja grzywak :( cztery dni temu kupiłam polytar ponieważ pisało o nim na folrum użyłam go 2 razy ale nie widzę jeszcze żadnych efektów. Może kupiłam nie ten bo są różne jego rodzaje. Ja mam Polytar Liquid. Prosze o jakąś odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×