Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Eryka90

Blue Education Szkoła Policealna

Polecane posty

Gość Eryka90

Hej. Co myslicie o tej szkole Blue Education, chciałabym się zapisać na administrację i słyszałam dużo miłych słów o tej szkole. Prosze o poradę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktyaB
Ja to nie wiem jak w przypadku szkół policealnych, bo jestem na studiach...Ale faktem jest, że dużo prywatnych szkół policealnych i innych powstało. Będąc na 3 roku uważam że nic z tego nie wyniosłam, zeeeero zajęć praktycznych, sama teoria, Moja siostra skończyła tylko technika rachunkowości w szkole blueeducation i pracuje w biurze rachunkowym. A ja? zeeero perspektyw nic egzaminy na studiach co roku te same zestawy nic nie uczą. zeroooo praktyki, żeby iść na jakiekolwiek praktyki to i tak się niczego człowiek nie nauczy przez kilka dni. sama chcę zapisać się na jakiś kurs i zdać egzamin państwowy bo pracodawca patrzy że chociaż już coś umiesz zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktyaB chyba na złe studia trafiłaś, albo do szkoły, która jest wylęgarnią pseudo mgr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam tej szkoły od kiedy zmienili wykładowców zajęcia stały się nudne. W szkole średnio co pół roku zmieniają dyrektora dydaktycznego, a każdy nowy zatrudnia swoich nauczycieli i ciągle zmienia się kadra. Odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marikia_94
Jak dla mnie szkoła jest super. Wiadomo zawsze sa jakieś niedociągnięcia jak wszędzie, ale w zasadzie jestem zadowolona. Już niedługo kończe BHP- szkoła jest bezpłatna, a dodatkowo mozna zrobić sobie kurs pedagogiczny dla inspektorów bhp, co moim zdaniem jest super opcją jak o tym poczytałam w internecie. Na pewno plusem jest lokalizacja w samym centrum miasta i sekretariat czynny aż do 18:00. Strona jest trochę mało intuicyjna, ale jak czegoś nie potrafię znaleźć to zawsze dzwonie do sekratariatu i Panie chętnie pomagaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miśka_95
Przynajmniej maja darmowe egzaminy i sesje, bo w niektórych szkołach to musisz za to płacić, ja się uczę w BLUE i polecam, bo serio wszytko za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpisuję się pod komentarzem przedmówcy. Za wszystko trzeba płacić i nawet nie mozna od tak zrezygnować, tylko jakies wypowiedzenie 3-miesięczne... Masakra... Teraz ucze sie na archiwistyce w Żaku i jest spoko. Przynajmniej mam w umowie zapis, że NIE MA UKRYTYCH OPŁAT. Przynajmnije mnie nie wyrolują!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś jest na kier. Asyst./higienistka stom.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MASAKRA! Gdybym wiedziała jak odnoszą się do wypowiedzeń umowy, na 100 % bym omijała szerokim łukiem. Odradzam. Nic z nimi nie podpisuj. Polecam szkoły internetowe. O niebo lepiej zorganizowane i nie wyłudzają tak pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem bardzo mile zaskoczona, bo szkoła nie jest tak znana, jak np. "Żak", a zajęcia są prowadzone o niebo lepiej (mam porównanie, uczęszczałam na 2 pokrewne kierunki, zarówno do jednej, jaki drugiej szkoły). Jeśli chodzi o opłaty, wystarczy dobrze przeczytać umowę, czego większość nie robi i później zarzuca nieuczciwość. Polecam Blue Education, głównie ze względu na duży nacisk na praktykę (uczęszczałam na technika usług kosmetycznych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem na Techniku usług kosmetycznych i naprawdę polecam Blue Education ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem uczniem szkoły Blue Education w Gdańsku i jestem zadowolony z formy prowadzenia zajęć. Szkoła jest bezpłatna wiec jest to bardzo duży plus. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mają fajne promocje na kierunki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123123123
Szkoła jest na prawdę ok, zajęcia prowadzone w profesjonalny sposób przez dobrze dobraną kadre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem słuchaczem tej szkoły w Katowicach na kierunku Technik Administracji. Zajęcia prowadzone są przez nauczycieli, którzy potrafią przekazać wiedzę w sposób ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachęcają ciekawymi promocjami !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoła z klasą, bardzo dobry poziom i sympatyczna atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blue Education w Gdańsku jest świetna. Nie sądziłam, że mogę być tak zadowolona z wyboru szkoły. Naprawdę podjęłam dobrą decyzję. Polecam tą szkołę. Zapisujcie się i bądźcie zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam, umowa z tą szkołą to cyrograf!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123898
Uczę się w Blue w Katowicach, jest super! nauczyciele dobrze potrafia przekazac nam swoją wiedzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoła jak najbardziej jest okej. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umowa jak umowa. Każdy czyta i wie co się tam znajduje. Panie w sekretariacie tłumaczą wszystko co i jak, więc każdy wie na czym stoi!! W Gdańsku jest spoko. Zajęcia w centrum więc łatwy dojazd. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie w sekretariacie jak i sama Pani Dyrektor (Warszawa) tak tłumaczą umowę by człowiek podpisał umowę-cyrograf. Nie polecam. Radzę przed podpisaniem umowy porozmawiać z prawnikiem. Wiele osób w tym ja chodziło do urzędu ochrony konsumenta- umowa jest nie do ruszenia jak chcesz zrezygnować z jakichkolwiek powodów. Urząd ochrony konsumenta rozkłada ręce. Umowa jest PRAWNIE , genialnie skonstruowana z myślą o Blue. Nie ma opcji porozumienia ze szkołą. Sądy. Komornicy. Konieczność płacenia za zajęcia gdzie jest się już wykreślonym z listy uczniów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umowa jest cyrografem dla osób, które jej nie czytają. W umowie jasno i wyraźnie pisze jakie warunki trzeba spełnić, żeby było wszystko okej. Jeżeli ktoś tego nie przestrzega to musi mieć pretensje tylko do siebie. Ja tam jestem zadowolona z nauki w tej szkole (uczę się w Katowicach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 78906
zapisuj się, nie czekaj! polecam tą szkołę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi tez się podoba w tej szkole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisałam się dzisiaj i dostałam bon o wartości 50zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, za zapis można dostać bon na zakupy do wybranego sklepu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość best_gosc_13
No fakt! W Gdańsku mają ciekawą promocję, wybór kierunków też duży. Obsługa w Sekretariacie bardzo sympatyczna, polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umowy są sporządzone jasno i przejrzyście. Nie ma żadnych kruczków prawnych, ani "ukrytych kosztów". Ucze się w BLUE już ostatni rok i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×