Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dawnodawnotemu

czy green magma działa, jakie opinie?

Polecane posty

Gość dawnodawnotemu

plisss napiszcie opinie o tych tabletkach green magma bo chcę zamówić bo jest dobra promocja 2 w cenie 1, ale nie wiem czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janusz72
No Ja stosuje Greenmagme juz 3 tydzien i tylko 2 kg spadlo. Kolejny bubel!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zofia1962
Ja z czystym sumieniem polecam gren magme. Stosuje juz 2miesiac i shudlam 7 kilo. Pierwsze opakowanie dostalam od dzieci na urodziny i okazal sie to strzal w dziesiatke. Teraz kupilam od razu 2 bo mieli fajna oferte dla stalych klientow. Goraco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judytaa00
Green Magma a Green Magma to tez roznica. Trzeba uwazac na te podrobki w ktorych nie wiadomo co jest tak naprawde. Pierszy supl kupilam na allegro i tylko dostalam biegunki z bolem brzuszka. Pozniej bylam zle nastawiona ale mimo to zaryzykowalam i bylo warto :) 4 kg mniej. Ten oryginalny supl jest wedlug receptury dr. Hagiwary. O tym tez trzeba pamietac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aneczka19 w twoim wieku to glodowki i trening pomagaja, ale mi po 3 ciazach i po 50 uwierz ze to nie wystarczy. Ale z Magma 3,5 pozegnalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malagosia88
Ja wlasciwie biore GM dopiero 5 dzien, ale troszeczke czuje juz poprawe w samopoczuciu i trawieniu. Zobaczymy co bedzie dalej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gocha777
Judytaa00 slyszalam o tym preparacie od mojej kuzynki z Sydney juz rok temu, teraz widze ze juz jest w Polsce. I masz racje ze trzeba uwazac na podrobki, bo tego pelno w internecie. Kuzynka tez mowila ze to receptura dr. Hagiwary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daro66
Oszustwo ! Ja przez miesiac zrzucilem 1 kg ! To smieszne!! Ale co prawda kase ze suplement oddali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxolaxxxx
Green magma+dieta i efekty powalajace! Przysiegam sama bylam w szoku. Polecam wszystkim bardzo goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekiteresa
My wraz z zona tez polecamy :) Oboje zrzucamy, chociaz zona troche szybciej. Mysle ze to za sprawa wiekszego ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie kobietki polecam wam GM do treningu ! Niemowie juz nawet o silowni bo nie wszyscy maja na to czas, ale troche aktywnosci poloczonych z GM da naprawde super efekt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onamona78
Bez ruchu tabletki nie dzialaja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzialaja ! Ja nie mam czasu na ruch (tylko basen raz w tygodniu) a pozbylam sie tych ostatnich 5 kg ktore tak mnie martwily w 1,5 miesiaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastepny "zloty srodek" na odchudzanie ? Ohh ludzie ludzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malagosia88
To naprawde dziala ! Nie tylko Ja tak mowie. Ta mieszanka poprawia wiele w funkcjonowaniu calego ukladu trawiennego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciastolubny
Ja to juz w zadne suplementy nie wierze, bralem i vitaslim i zielona kave i jagody i to wszystko nic nie warte. Watpie zeby ta magma byla czyms innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgosia 88
Ja mam z magma troche inne doswiadczenia, mi pomoglo, a z reszta mozna wyszukac sobie informacje o zdrowych wlasciwosciach zielonego jeczmienia w internecie, a to jest przeciez glowny skladnik green magmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz, kto uważa że jest to słaby produkt a kto polca?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biorę już przeszło dwa tygodnie i nic !!! tylko zaparcia się pojawiły i przytyłam 1kg :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś zadzwonili do mnie z firmy gdzie zamawiałam Green Magmę i byli ciekawi efektów. Doradzili też jak stosować tabletki przy zaparciach... No cóż mile mnie zaskoczyli... za to plus :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie działa!!! kiedy wreszcie to badziewie się skończy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościka
dla mnie to też kolejne oszustwo. zamiast zgubić kilogramy poprawił mi się apetyt i jadłabym non stop.... koszmar jakieś. żadnego odchudzania a jakbym się poddała aktualnemu apetytowi to przytyłabym bez problemu. NIE POLECAM - szkoda kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie przeczytałaś, że ma hamować apetyt ?? Oczywiście, że ma się poprawić. Koniec, końców reguluje twój metabolizm i przyśpiesza przemianę materii!! I najważniejsza kwestia, która wydaje się oczywista a jednak nie jest. Najważniejsze co jesz, a później ile!! Gdyby twoja dieta była zbilansowana i zdrowa, to nie bałabyś się, że 'będę jeść więcej i przytyje'. Ale jedząc chipsy, fast foody i inne paskudztwa, wzmożony apetyt może przerazić. Jak zwykle najłatwiej zrzucić winę na coś z zewnątrz ( w tym przypadku Magme), ale żeby poszukać błędu w sobie to już nie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIE
nie kupujcie , to nic nie da . kupiłam podwójną dawkę i nie schudłam .wręcz przeciwnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magma3232
Hahahaha, następna myslała że od łykania samych tabletek schudnie. Aż kupiła podwójną dawkę. A co!!! Łykne mocniejsze, szybciej schudne !!! A d**** ruszyć ?? P.s Swoją drogą, nie mogłaś kupić oryginalnej Green Magmy w podwójnej dawce, bo producent GreenFoods takiej nie produkuje !!! A tylko oni mają tą formułę opatentowaną. Wniosek. Kupiłaś jakąś podróbę, co niby jest mocniejsza, szybsza bla bla bla ............. myśleć, to naprawdę nie boli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'nie wiem jakiej firmy suplementu używaliście' ............. akurat z Green Magma, nie ma tego problemu. Jest tylko jeden, oryginalny i oficjalny producent na cały świat firma 'GreenFoods' z USA. Mają patent na formułę Dr. Hagivary. Wszystko inne z tą nazwą, bądź podobną to ściema. Radzę robić rozeznanie przed zakupami i myśleć, to nie boli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eju96
Niestety nie jak było 100 kg tak jest stosowałem 3 miesiące uwaga oszuści nie chcą oddać kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oszuści nie chcę oddać kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'Podobny skład' to nie to samo co 'taki sam skład' jednak naiwniacy polecą na takie hasło. Zadziwiające, jest że ludzie oszczędzają na czymś co przyjmują doustnie do własnego organizmu!! Koniec, końców mija to się z celem dbania o siebie. Skoro jestem wstanie 'zjeść' każdą tabletkę o ile jest tania i ma 'podobny skład'. Nikt nie pomyśli 'kurcze skąd ta różnica w cenie?' ........... malucha i mercedes tez maja 'podobny skład' cztery koła, kierownica, karoseria a nawet spełniają podobną funkcję. Cholera, ciekawe dlaczego w takim razie ludzie płacą po kilkaset tysięcy za merca a nie kupia fiacika?? Hmmmm ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzdaczus
Nie wiem moje drogie Panie jakie wy kupujecie te preparaty ale z tego co widziałam w Stanach jest całkiem inne opakowanie. Nie widziałam mniej niż 250 tabletek, cena przystępna koło 35 dolarów. W Anglii sprawdzałam na ebay-u jest identyczne opakowanie,ceny różne,można już za 20 funtów kupić. W ubiegłym roku córka przywiozła mi z Polski młody jęczmień, niestety poszedł do smieci bo jak sprawdziałam, made in china to nie ryzykowałam. Nie wiadomo co to za g... W każdym bądź razie kupię sobie i wypróbuję ten suplement, za jakiś czas napiszę opinię, pozdrawiam wszystkie odchudzające się Panie i Panów też zresztą... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×