Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dawnodawnotemu

czy green magma działa, jakie opinie?

Polecane posty

Gość gość
Również nie schudłam , a wręcz przytyłam, oczywiście trawienie poprawiło się i wpływa na poprawę paznokci. Innych skutków ubocznych nie miałam, ale nie schudłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkaa212
da ktos zdjecia jaka ma ta green magme?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efil
Bzdura!!! Po stosowaniu przez 3 tygodnie nic nie schudłem a wręcz przytyłem 2,5kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uzywalam green magma przez 2 miesiace i moj spadek wagi to uwaga niecaly kg w dol. Cieszylam sie ze zjechalam chociaz kg i zamowilam kolejne 2 opakowania. W nocy zreflekrowalam sie ,ze po kolejnych 2 miesiacach schudne zaledwie 2 kg a wydam na to 600 zl razem to stwierdzilam ze jest to gra nie warta mojego zachodu. Jednym slowem nie wierzcie w to co pisza,ze w 1 miesiac zrzuca sie 7 kg! Lepiej zainwestowac w odpowiednia dietę. Bubel wielki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha o mój boże XD większość tutaj jest naiwna, bo kupuje podróby. Ci co maja coś w głowie kupili oryginał i dlatego są pozytywne i niegatywne opinie. Niestety naiwność jest tak duża jak skala podróbek np. Promocja że tylko dziś za 137zl albo 2 w cenie 1 XD powiem tak. Warzyłem 102kg stosuje tabletki 3x dziennie po 2 sztuki i do tego jem trochę skromniej, ale nie wiele się zmieniło w diecie tylko ilość o 1/3 mniej, a teraz ważę 94kg i na dodatek z***biście się czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benita12345
Powiem krótko , tonący chwyta się brzytwy, i niestety wpada do wody. Stosowałam niezliczone ilości suplementów, diet i nigdy nic nie pomagało więc nastawiłam się na green magma i co kolejna klapa . Nie wierzcie w suplementy same nie pomogą. W chwili obecnej stosuję dietę lekkostrawną , troszkę jeżdżę na rowerze i przez 3 miesiące schudłam 5 kg . Mam 49 lat i od ćwierć wieku borykam się z nadwagą . Ludzie nic nie przyjdzie samo trzeba troszkę włożyć wysiłku. Po green magma schudnie ale wasz portfel. Pozdrawiam. Nie dajcie się nabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie dziala nawet po 3 miesiacach kuracji i do tego nie idzie odzyskac pieniedzy.Nie polecam przetestowalam na sobie 3 miesiace i ani kilograma mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cezar133
Totalna kicha kasa wydana na darmo,szkoda kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkejt
Oszustwo nic nie schudłam , a żeby odzyskać pieniądze to trzeba kontaktować się z siedzibą w anglii ,oszuści.A ja głupia uwieżyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAAA
Kolejne oszustwo!!!! złożyłam po nie całym reklamacje o zwrot kasy to prosze co mi odpisali!!!! Ani producent, ani dystrybutor, ani my jako sprzedawca nie gwarantujemy, że produkt Green Magma zadziała jako produkt do odchudzania. Przede wszystkim nie moglibyśmy tego działania gwarantować, gdyż w opisie produktu nie reklamujemy go jako cudownego eliksiru na odchudzanie, ani nie informujemy, że produkt służy do odchudzania. OSTRZEGAM PRZED ZAKUPEM!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny badziew,wziełam 60 tabletek....sciema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćcezar133
to zadna promocja tylko naciąganie klintów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to oczywiście naciąganie naiwnych. Ja nie oczekiwałam tak spektakularnych efektów jak opisują na stronie. Chciałam schudnąć 2-3 kg. Jem mało więc przy pomocy Green Magma powinno się udać. Kupiłam kurację na cały miesiąc. Jadłam zdrowo i nisko kalorycznie. Efekt 20 dkg w 30 dni. Odesłałam opakowanie i poprosiłam o zwrot pieniędzy w ramach tzw. "gwarancji satysfakcji". Do dnia dzisiejszego cisza. Nie można się dodzwonić. Na e-maile też nie odpowiadają. To zwykłe oszustwo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzisiaj właśnie odebrałam i bardzo żałuję bo widzę teraz że jest więcej opinii negatywnych niż pozytywnych tylko kasy szkoda wybiorę i zobaczę bo tylko potrzebuje 3 kilogramy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj dobiega miesiąc stosowania tabletek, nie chodziło mi o kilogramy, tylko o poprawę samopoczucia. Zresztą kilogramy to sprawa złudna, bardziej chodzi o obwody. Ponieważ nie zależało mi specjalnie na utracie wagi, nie stosowałam żadnej diety ani ćwiczeń fizycznych. Poprawa samopoczucia, likwidacja uciążliwego wzdęcia po 7 dniach, dzisiaj spódnica którą zapinałam z trudem lata. Jestem zadowolona,chociaż - mówiąc prawdę - do kuracji podchodziłam sceptycznie. Przede mną kolejne 30 tabletek. Raz jeszcze dziękuje za szybką interwencję, bowiem początki były ze zgrzytem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elena293
Ja nie mam dobrej opini o tej suplementacji ;/ kasa wyrzucona w błoto.... Ale natrawiłam na bardzo dużo pozytywnych opinii na temat African Mango http://szczupla-kobieta.pl zamówiłam chociaż trochę się wahałam bo nie chciałam znowu się przejechać ale teraz wiem,że to był dobry wybór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesław z Prudnika
Kasa wyrzucona w błoto dwa opakowania zużyłem i jak było 107kg tak jest dalej. Nie daj się nabrać. Taki sam produkt w innym opakowaniu w Kołobrzegu w aptece 14,99zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej sprawdzić opinie w rankingu tabletek na odchudzanie - http://rtno.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z czystym sumieniem polecam www.brasilgreencoffee.pl . Stosuje juz 2miesiac i schudlam 9 kilo. Pierwsze opakowanie dostalam od dzieci na urodziny i okazal sie to strzal w dziesiatke. Teraz kupilam od razu 3 bo mieli fajna oferte dla stalych klientow. Goraco polecam. Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem zaryzykuje ale z brasilgreencoffee.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mloda6725
Witajcie. Opinie o magmie juz znam. Chcialabym sie dowiedziec czy istnieje mozliwosc wysylki do polnocnej irlandii i czy moge stad zaplacic za to? Moze paypalem? Tutaj jest ebay (cos jak polskie allegro) i zamowilam juz ale troche boje sie brac... Nie wiem co mnie naszlo kupowac tabletki przez internet, nigdy tego nie robilam. To chyba presja tych pozytywnych opinii ktorych (nieoszukujmy sie) jest wiecej :D Wracajac do mojego pytania o wysylke do pln irlandii.. Moze ktos mi ewentunie podeslac nr gdzie dostane informacji na temat platnosci i dostawy. Z gory dziekuje za wszelkie info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma tabletek które same spalaja tłuszcz. Zawsze potrzebna jest mała dieta i przede wszystkim jakas aktywnosc fizyczna. Samo sie nic nie spali. A ta magma to pewnie kolejna fajna sciema marketingowa. Juz chyba lepiej kupic jakis konkretny spalacz w sklepie z odzywkami, ale przy tym tez trzeba sie poruszac zeby spalało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rekrut
Green Magma to wielkie oszustwo ! Nie dajcie się oszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety poraz kolejny dałam nabić się w butelkę. 200 zł.wydałam a waga jaka była taka jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietłusta_z_rozumem
ja nie mogę czy wy jesteście normalni? jak kupuje się tabletki na odchudzanie i wpieprza jak dzika świnia to nic dziwnego, że się tyje. Ja schudłam 8kg!!! jadłam green magmę regularnie i jem do tej pory. i wiem też, że jak coś kosztuje 15 zł i 140zł za "to samo" to wezmę to za 140 bo zależy mi na moim zdrowiu. podziwiam taki co jak myślą że wezmą tabletkę to ten tłuszcz z nich spływnie nawet jak będą jeść nie wiadomo ile i pić browary. ogarnijcie sie. ja polecam Grenn Magmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j234
zgadzam się absolutnie z opiniami, że to nie działa i obiecałam sobie, że po raz kolejny nie dam się nabrać. Stosowałam przez 2 miesiące i żadnego efektu. Kiedyś maseczki na zmarszczki też kupiłam od nich /tak przypuszczam/ i wiadomo, ZERO efektów. Adresu zwrotnego nigdzie nie ma, ze zwrotem kasy to mydlenie oczu. Nie dajcie się nabrać !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA!!!! NA FIRMĘ HEALTHWAY DISTRIBIUTION!!! Kupiłam produkt, jeśli nie będzie działał, to oddadzą kasę!!! GREEN MAGMA nic nie pomogła w odchudzaniu, wgl nie było żadnych pozytywnych rezultatów!!! Wydałam prawie 300zł na 2 opakowania!!! i NIE CHCĄ ZWRÓCIĆ PIENIEDZY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UWAGA!!!! NA FIRMĘ HEALTHWAY DISTRIBIUTION!!! Kupiłam produkt, jeśli nie będzie działał, to oddadzą kasę!!! GREEN MAGMA nic nie pomogła w odchudzaniu, wgl nie było żadnych pozytywnych rezultatów!!! Wydałam prawie 300zł na 2 opakowania!!! i NIE CHCĄ ZWRÓCIĆ PIENIEDZY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×