Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dawnodawnotemu

czy green magma działa, jakie opinie?

Polecane posty

Gość gość
Kupiłam sobie opakowanie miesiąc temu. Straciłam w udach 5 cm, w talii 6. Nie wiem czy to tabletki, czy moje nastawienie, ale apetyt zmalał, chęć na słodycze tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 2 tyg picia green magmy zauwazylam pierwsze efekty: - lepiej spie i budze sie wypoczeta, - poprawil sie stan skóry - mam duzo energii i właściwie moge zrezygnowac z kawy (wczesniej bez kawy słabo funkcjonowalam) - koniec z zaparciami Efektu odchudzania nie oczekiwalam, ale jest 1kg mniej :-) Bede pila dalej, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tez nie pomogło,jak mam złożyć reklamacje.żeby mi wrócili pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę pomóżcie jak mam zgłosić reklamacje i wypełnić formularz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam,ale nic nie schudlam,prosze pomozcie mi zglosic reklamacje i wypelnic formularz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle nie działa.Żona w czasie stosowania przytyła 1 kg. Firma handlująca w internecie tym produktem, mimo zapowiedzi nie zwraca pieniędzy. Zapłaciliśmy 99 zł. W aptekach są tego typu tabletki, np. Młody jęczmień, firmy Colfarm z Mielca, 60 szt. w cenie około 16 zł. Inne, także z ekstraktami, plus inne składniki po 30 szt. w opakowaniu. Teraz żona je stosuje i jakieś efekty są . Nie są rewelacyjne, ale są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak moge zglosic reklamacje,co mam wpisac zeby wypelnic formularz,proszę pomóżcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luki 76
przez dwa miesiace bralem i nic .mialem wiekszy apetyt ,i spodni nie dopinam ,przytylem ,i od 3 tygodni jestem dziwnie napompowany ,sprzedajacy mial sie kontaktowac i do dzis nikt nie zadzwonił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co się dzieje po odstawieniu tabletek??? jakieś jo-jo? czy luzik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWONA71
Green Magma - Młody Zielony Jęczmień - jedna wielka ściema!!! Nie działa, a firma (producent) Healthways to złodzieje i oszuści!!! Mieli zwrócić kasę, dgyby tabletki nie działały i wiadomo..... nic nie zwrócili, chociaż dzwoniłam do nich już kilkanaście razy. Jakiś facet na info linii tylko odpowiada głupio: mamy zarejestrowaną pani reklamację i kłamie, że odeślą kasę. Niedługo będzie rok. To oszuści i złodzieje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Green Magma - Młody Zielony Jęczmień - jedna wielka ściema!!! Nie działa, a firma (producent) Healthways to złodzieje i oszuści!!! Mieli zwrócić kasę, gdyby tabletki nie działały i wiadomo..... nic nie zwrócili, chociaż dzwoniłam do nich już kilkanaście razy. Jakiś facet na info linii tylko odpowiada głupio: mamy zarejestrowaną pani reklamację i kłamie, że odeślą kasę. Niedługo będzie rok. To oszuści i złodzieje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Green Magma - Młody Zielony Jęczmień - jedna wielka ściema!!! Nie działa, a firma (producent) Healthways to złodzieje i oszuści!!! Mieli zwrócić kasę, gdyby tabletki nie działały i wiadomo..... nic nie zwrócili, chociaż dzwoniłam do nich już kilkanaście razy. Jakiś facet na info linii tylko odpowiada głupio: mamy zarejestrowaną pani reklamację i kłamie, że odeślą kasę. Niedługo będzie rok. To oszuści i złodzieje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zlodzieje, nie odebralam poczki, to obciazyli mnie 29 zl za wysylke, ktora podobno miala byc za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mógłby ktoś podać,jak zgłosic ta reklamacje prosze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wy macie mozg ludzie? nie macie na co kasy wydawac? chcecie schudnac to przestancie zrec, przejdzcie na zdrowa diete i ruszajcie sie. ja jestem po 2 ciazach i mam 41 lat. biegam codziennie uchhh jak mi sie nie chce i jestem na zdrowej naturalnej diecie czasem jednak zezre frytki bo mnie zgina i w ciagu miesica 6 kg w dol. odchudzam sie od 16 roku zycia nic nic nic nie dziala procz ruchu i diety wlasciwej. te gnojki was w bambo robia z tymi kretynskimi pomyslami a jesli wierzycie w zielony jeczmien to idzcie do sklepu rolniczego kupcie jeczmienia ziarna za grosze skielkujcie na ligninie i macie zielony jeczmien prawie za darmocha i 100 procent naturalny. czy wam sie tluszcz na mozg rzucil ze sie dajecie tak robic w bambo bandzie niemoralnych gnojkow zarabiajacych na waszym lenistwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tom
Czesc mój sąsiad stosował tą magme i jest nic nie warta.A żeby schudnąć to mniej żreć,ruszać się,i cierpliwości więcej odstawić alkohol,przekaski i cukry Pozdrawim Tom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupiłam dużą dawkę tych tabletek i waga po miesiącu ani drgnęła. Jedyny plus to regularne wypróżnianie, ale taki efekt można uzyskać stosując ziołowe preparaty za 5 zł. BUBEL I NACIĄGANIE NAIWNYCH KLIENTÓW !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helćia
To jest oszustwo, tabletki nic nie działają , naciągnięto mnie na kilka opakowań, zjadłam zaledwie jedno i waga nawet nie drgnęła, reszte im zwróciłam , nie oddali pieniędzy.Proszę nie kupowć!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzen1969
zazywam magme dokladnie 8 dzien.....i NIC,waga ani drgnie...czekam cierpliwie dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak otrzymac zwrot pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Green magma robi co najwyżej zieloną magmę z mózgu!!!! Totalne oszustwo!!!! Jak ktoś chce komuś napychac kieszenie forsą, niech zamawia i płaci. Kolejny sprytny chwyt, aby wyłudzic pieniądze od naiwnych. I zauważcie, że ciągle (od miesięcy) yswietla sie ta sama reklama, aby szybko zamawiac po atrakcyjnej cenie, że to juz ostatnia chwila propmocji.... Kolejny chwyt reklamowy! Oszuści , oddać ludfziom pieniądze!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dałem się namówić na dwa opakowania. Kompletnie żadnych efektów. Ciekawe kto i za ile pisze pozytywne opinie. A gwarancja ? - tylko w teorii. Napisałem do firmy, odpowiedź że rozpatrzona gwarancja będzie jak najszybciej. I to by było tyle, koniec zero kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam Green Magmę na Allegro, po 2 m-c używania nie dość że nic nie schudłam, to w dodatku przytyłam 2 kilo ! A muszę nadmienić że ograniczyłam jedzenie, słodycze i ćwiczyłam troszkę,Nie chciałam dużo schudnąć więc tym bardziej jestem zła.Pieniądze wywalone w błoto,może po prostu te tabletki sprzedawane na Allegro to zwykła trawa a nie zielony jęczmień....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola_aa
Używałam green magma ale niestety u mnie bez efektów. Udało mi się schudnąć ale dopiero po zastosowaniu diety Sandruni i to 7 kg w niecały miesiąc. Więcej o tej diecie można przeczytać w google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiedziona2
Nie kupujcie, to nie działa. Wybrałam cale opakowanie. Brałam 1,5 miesiąca. Nie schudlam kompletnie nic. Oszystwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJulia
Ja tam brałam ponad miesiąc zielony młody jęczmień premium. (Ma 500mg samego ekstraktu z jęczmienia i do tego Chrom) Bardzo dobrze sprawdza się w dietce, ale i ogólnie warto go brać. Zielony jęczmień to świetne źródło zdrowia i wytrzymałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna_Plock
Ja stosowałam zgodnie z zaleceniami pana Piotra, ich konsultant. Schudłam po miesiace 4 kg. W dwa udało mi się 7,5. Koleżance z pracy poleciłam, już stosuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katurlajacy Grześ
Przybyło ,użyło,niezadzialaloooo , 100 kilo zostało miesiąc to trwało G****o to dało Z tego morał będzie taki Zamiast tego jedz buraki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te tabletki to są jakieś brednie!!!!!!! ludzie nie wierzcie w te głupoty !!! i jeszcze musicie podpisać umowę , że niby firma nie ponosi odpowiedzialności za skutki uboczne !!!!! 200 zł za jakieś tabletki niewiadomego pochodzenia !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×