Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dawnodawnotemu

czy green magma działa, jakie opinie?

Polecane posty

Gość gość
Mija mi drugi miesiac i co? Niedość, że energii mi przybyło to zrzuciłam 11,5 kilograma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sklepie zielarskim zielony jęczmień kosztuje za 200 g ok 10,00 zł. Codziennie rano piję ok 200 ml zimnej wody wraz z jeczmieniem (1,5 ły zeczki) do tego błonnik. Oczywiście dieta i wysiłek fizyczny ok 45 minut dziennie: rower, spacer, bieganie, basen jak mi pasuje. Efekt po 6 ciu miesiącach ze 130 kg do 86. Cudów nie ma, nie ma diety i nie ma ruchu to nie ma efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpuście! Bzdura na kółkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie niestety nie zwrócono "kasy:. Mam się zwrócić do producenta, chociaż na wstępie też mówiono zwrocie pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sie tycy aby mniej tyć , to wincy biegać a mniej źryć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci lekarze z reklamy nawet nie istnieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćamira514
Naprawde istnieje srodek po ktorym spadaja kilogramy ?? Opinie sa naprawde rozne ,ale jak do tej pory nie spotkalam sie z cudownym dzialaniem preparatu na odchudzanie Czy na pewno sie chudnie po green magma??? tylko szczcerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosuję od 3 tygodni i przytyłam 3 kilo a jem to samo choć odczucie głodu wzrosło {stosuję oryginał} jestem załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kks
Pierdoły i oszustwa!!! Pod ścianę tych co sprzedają takie produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iska_
najlepszą dietą jest MNIEJ ŻRYJ !!!!!! i nie ma lepszej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosowałam green magma jednak bez większych efektów, na samym początku myślałam że ładnie zejdę z wagi ale potem jakoś wszystko przystopowało, zamieniłam ten suplement z rady koleżanki na figurena slim, schudłam z całej nadwagi w 2 miesiące - 11 kg, więc bardziej niż green magma polecam figurena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda1133
Ja stosuje prawie cały miesiąc i nie widzę rezultatów. Myślę, że to też zależy od metabolizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sciema. Szkoda zdrowia. Demoluje żołądek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Green magma rzeczywiście odchudza, nawet w 1 dzień! Twoją kieszeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genera
Czytam te opinie i ja nie wiem jak Wy stosujecie, że ni grama nie spadło. Biore te dwie kapsułki od miesiąca i schudałm 3 kilo, mało ale to dopiero początek. Jak bedziecie lezec na kanapie i brac tabletki to pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RenataPum
Schudnąć schudłam 4 kilo w miesiąc, moze nieduzo ale czuje się po tym fantastycznie. Troche witamin to dostarcza, witalność wreszcie. Jest ta verva wieksza do zycia. Jestem zaskoczona bo i kondycja włosów i skóry jest lepsza. To chyba od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosuję 4tabletki dziennie przez trzy tygodnie i 0,5 kg. przytyłem ściema !!!!! krzysztof

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie polecam nie działa to taka sama lipa jak cala reszta środków na odchudzanie.NIE wierzcie w Reklamy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupota i naciąganie naiwnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziadostwo jak każdy inny specyfik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jarek
Witam mam pytanie jak długo stosujecie green magma i czy po skończonej kuracji nie ma efektu jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brednie i jeszcze raz brednie.W styczniu minął rok od zakupu tego bubla.Wysłałam opakowanie,mieli zwrócić pieniądze i do dzisiaj cisza.Po miesiącu brania tych "super tabletek" przybyło mi 2 kg.Obecnie biorę PIPERYNE.Następny gniot, zachwalany i też nie działa.Janina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie nie dajcie sie omamić i n i g d y nie skuście się na kupno preparatu green magma . jest reklamowany jako rewelacyjny środek na odchudzanie . internetowi oszuści ządaja za 1 opakowanie ponad 100 zł !!!! to samo pod nazwą młody jęczmień można kupić w aptekach za 16 zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pic na wodę fotomontarz, jedyne czego ubędzie to pieniądze, które wydamy na preparat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukajcie w aptece 60 tab mozna kupić za 15zł,a zadziała wtedy kiedy przestaniecie mniej żreć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stosuje od 6 miesiecy i tylko przytylem 10kg. co to za efekt 4kg w 2 miesiace. samozaparcie trening regularny niekoniecznie intensywny i sprawa zalatwiona. a tk po paru latach zd***** rak lub cos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klara gron
Przytyles? Jak sie pewnie obzerasz, lezysz i tabletki bierzesz to wybacz. Ja zaczelam brac green magme od poczatku lutego. Mocne postanowienie noworoczne mozna powiedziec. Od lutego do teraz stosuje i mam 17 kilo mniej. WYstarczy jesc regularnie i pamietac o tych tabletkach. Wreszcie jakis dzialajacy suplement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno wielkie oszustwo.... Waga wzrasta zamiast spadać.... Obiecują że zwrócą pieniądze, a tak nie jest... Milion maili do nich i zero odpowiedzi... Oszuści!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania Pec
Ja polecam Green Magme, tą co jest na polski rynek wypuszczana. greenmagma.pl Stosuje od dwóch miesięcy, mam 9kilo mniej. Nie wiem czy na mężczyzn działa lepiej czy co, ale mąż ma prawie 11kg mniej. Tylko trzeba się odzywiac regularnie. Pytajcie o promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arleta588
Ja stosowałam green magma i jakoś specjalnie nie działał byłam senna po nim strasznie że nie dało się tego opanować;/ Wiecie postanowienie noworoczne,że schudnę do lata bo przecież wyjazd na wakacje a w stroju kąpielowym wyglądałam okropnie tłuszczyk się wylewał powiedziałam nie tak nie może być jedne tabletki nie pomagają a wręcz źle się po niech czujesz znajdź coś innego i tak zrobiłam znalazłam afrykańskie mango http://szczupla-kobieta.pl i podziałało oczywiście jadłam regularnie i raz na jakiś czas spacer ale efekt był widoczny po pierwszym tygodniu a po miesiącu moje ciuchy były za duże;) a mój wymarzony strój w końcu pasował i teraz nie wstydzę się iść na plażę;) 2 miesiące 18kg mniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×